Hledat

Ubytování

Ubytování město Neukirchen am Großvenediger

Ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko) máme celkem 171 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neukirchen am Großvenediger

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neukirchen am Großvenediger

Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse

9,9

Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse

Ubytování (Apartmán) Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse. Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse in Neukirchen am Großvenediger offers accommodation with free WiFi, 200 metres from Wildkogelbahn 1. Ubytování Appartements Erwin & Eleonore Hüttl - Penthouse se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Stotter

9,8

Gästehaus Stotter

Ubytování (Penzion) Gästehaus Stotter. Gästehaus Stotter se nachází mezi Kitzbühelskými Alpami a národním parkem Vysoké Taury. Ubytování Gästehaus Stotter se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Risa's Lodge Neukirchen

9,8

Risa's Lodge Neukirchen

Ubytování (Prázdninový dům) Risa's Lodge Neukirchen. Situated in Neukirchen am Großvenediger, just 300 metres from Eggerfeld, Risa's Lodge Neukirchen features accommodation with a garden, a terrace and free... Ubytování Risa's Lodge Neukirchen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienferienwohnung Manuela Scherer

9,8

Familienferienwohnung Manuela Scherer

Ubytování (Apartmán) Familienferienwohnung Manuela Scherer. A 10-minute walk from the Wildkogel Cable Car and right next to a cross-country ski trail, Familienferienwohnung Manuela Scherer features a self-catered... Ubytování Familienferienwohnung Manuela Scherer se nachází ve městě Schlossergasse 309 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Erwin & Eleonore Hüttl

9,7

Appartement Erwin & Eleonore Hüttl

Ubytování (Apartmán) Appartement Erwin & Eleonore Hüttl. Appartement Erwin & Eleonore Hüttl is located in Neukirchen am Großvenediger, 300 metres from Eggerfeld and 300 metres from Wildkogelbahn 1. Ubytování Appartement Erwin & Eleonore Hüttl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Deningfeld

9,7

Villa Deningfeld

Ubytování (Vila) Villa Deningfeld. Boasting garden views, Villa Deningfeld offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Wildkogelbahn 1. Section. Ubytování Villa Deningfeld se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Brugger

9,6

Gästehaus Brugger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Brugger. Penzion Gästehaus Brugger se nachází v centru obce Neukirchen am Großvenediger, 250 metrů od lanovky Wildkogel a 300 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Gästehaus Brugger se nachází ve městě Postfeld 268 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Germann

9,6

Appartement Germann

Ubytování (Apartmán) Appartement Germann. Appartement Germann se nachází v obci Neukirchen am Grossvenediger, v blízkosti lanovky Wilkogelbahn a nabízí nový a moderní apartmán s 1 ložnicí, terasou... Ubytování Appartement Germann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Wildkogel

9,6

Appartement Wildkogel

Ubytování (Apartmán) Appartement Wildkogel. Appartement Wildkogel is set 600 metres from Wildkogel Ski Lift and a 3-minute walk from the centre of Neukirchen. Ubytování Appartement Wildkogel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartmenthaus Oberlechner

9,6

Apartmenthaus Oberlechner

Ubytování (Apartmán) Apartmenthaus Oberlechner. Apartmenthaus Oberlechner se nachází v centru města Neukirchen Großvenediger, pouhé 2 minuty chůze od lyžařského areálu Wildkogel. Ubytování Apartmenthaus Oberlechner se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Enn

9,6

Ferienwohnung Enn

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Enn. Set in Neukirchen am Großvenediger in the Salzburg region, with Eggerfeld and Wildkogelbahn 1. Ubytování Ferienwohnung Enn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Wieshof

9,6

Appartement Wieshof

Ubytování (Apartmán) Appartement Wieshof. Boasting a garden, ski-to-door access, and barbecue facilities, Appartement Wieshof provides accommodation in Neukirchen am Großvenediger with free WiFi... Ubytování Appartement Wieshof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Maximilian

9,5

Apartmenthaus Maximilian

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Maximilian. Apartmenthaus Maximilian se nachází v Neukirchenu am Großvenediger, 5 minut pěšky od nejbližší sjezdovky. Ubytování Apartmenthaus Maximilian se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bergerhof Alpin Lodge

9,5

Bergerhof Alpin Lodge

Ubytování (Chata) Bergerhof Alpin Lodge. Bergerhof Alpin Lodge se nachází v obci Neukirchen am Großvenediger, 600 metrů od lanovky Wilkogelbahn 1. Sektion. Ubytování Bergerhof Alpin Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wildalmblick

9,5

Apartment Wildalmblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Wildalmblick. Apartment Wildalmblick is located in Neukirchen am Großvenediger, 400 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, in an area where skiing can be... Ubytování Apartment Wildalmblick se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Dreier

9,4

Gästehaus Dreier

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Dreier. Gästehaus Dreier se nachází v Neukirchenu, 2 km od lyžařské arény Wildkogel a 20 minut jízdy autem od lyžařské oblasti Zillertal Arena. Ubytování Gästehaus Dreier se nachází ve městě Rosental Bundesstraße 110 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Scheuerer

9,4

Haus Scheuerer

Ubytování (Apartmány) Haus Scheuerer. Completely renovated in summer 2016, Haus Scheuerer features a sauna, an infrared cabin, and free WiFi access. Ubytování Haus Scheuerer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Barbara Breuer

9,4

Haus Barbara Breuer

Ubytování (Apartmány) Haus Barbara Breuer. Offering mountain views and free WiFi, Haus Barbara Breuer offers accommodation in a prime location in Neukirchen am Großvenediger, within a short distance... Ubytování Haus Barbara Breuer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Wanger

9,4

Landhaus Wanger

Ubytování (Chata) Landhaus Wanger. Toto hypoalergenní ubytování z borového dřeva se nachází 3 minuty jízdy od lanovky Wildkogelbahnen. Ubytování Landhaus Wanger se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonneck

9,4

Pension Sonneck

Ubytování (Penzion) Pension Sonneck. Penzion Sonneck se nachází v obci Neukirchen v nadmořské výšce 1 287 metrů a nabízí venkovní bazén, saunu, malé zoo a panoramatické výhledy na národní park... Ubytování Pension Sonneck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements am See

9,4

Appartements am See

Ubytování (Apartmány) Appartements am See. Quietly situated in Neukirchen am Großvenediger, these apartments come with a balcony and views of the High Tauern National Park. Ubytování Appartements am See se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Alexandra

9,4

Appartement Alexandra

Ubytování (Apartmány) Appartement Alexandra. Appartement Alexandra se nachází v klidné lokalitě v centru Neukirchenu am Großvenediger, 10 minut chůze od dolní stanice lanovky Wildkogel. Ubytování Appartement Alexandra se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturdorf Oberkühnreit

9,4

Naturdorf Oberkühnreit

Ubytování (Prázdninové domy) Naturdorf Oberkühnreit. Naturdorf Oberkühnreit se nachází na svahu nad městečkem Neukirchen, přímo u sjezdovky lyžařského areálu Wildkogel, a nabízí ubytování v alpském stylu s... Ubytování Naturdorf Oberkühnreit se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Erwin & Eleonore Hüttl II

9,4

Appartements Erwin & Eleonore Hüttl II

Ubytování (Apartmán) Appartements Erwin & Eleonore Hüttl II. Appartements Erwin & Eleonore Hüttl II is located in the centre of Neukirchen and offers apartments with a flat-screen cable TV and a south-facing balcony. Ubytování Appartements Erwin & Eleonore Hüttl II se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Wildkogelblick

9,4

Appartement Wildkogelblick

Ubytování (Privát) Appartement Wildkogelblick. Appartement Wildkogelblick se nachází v obci Neukirchen am Großvenediger. Ubytování Appartement Wildkogelblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Scharler

9,3

Gästehaus Scharler

Ubytování (Penzion) Gästehaus Scharler. Gästehaus Scharler se nachází 1 km od centra města Neukirchen am Grossvenediger, 15 minut jízdy od lyžařských areálů Wildkogel a Zillertal Arena. Ubytování Gästehaus Scharler se nachází ve městě Unterburg 103 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Waldhäusl

9,3

Appartement Waldhäusl

Ubytování (Apartmány) Appartement Waldhäusl. Appartement Waldhäusl se nachází přímo u lyžařského vleku a sáňkařské dráhy v obci Neukirchen am Großvenediger a poskytuje stylové ubytování se saunou a... Ubytování Appartement Waldhäusl se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Berndlalm

9,3

Apartmenthaus Berndlalm

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Berndlalm. Apartmenthaus Berndlalm se nachází 3 minuty chůze od lanovky Wildkogel v obci Neukirchen a nabízí ubytování v moderním alpském stylu s kompletní kuchyní a... Ubytování Apartmenthaus Berndlalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Scharler

9,3

Haus Scharler

Ubytování (Penzion) Haus Scharler. Haus Scharler se nachází v Neukirchenu am Großvenediger v národním parku Vysoké Taury, 100 metrů od lanovky Wilkogelbahn. Ubytování Haus Scharler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Doris Appartements

9,3

Doris Appartements

Ubytování (Apartmány) Doris Appartements. Doris Appartements se nachází v centru města Neukirchen am Großvenediger a nabízí saunu a infračervenou kabinu. Ubytování Doris Appartements se nachází ve městě Guelln 469 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Venediger

9,3

Apartment Venediger

Ubytování (Apartmán) Apartment Venediger. Prostorný Apartment Venediger se nachází 2 km od centra obce Neukirchen am Großvenediger i od lyžařského areálu Wildkogel a 10 km od Krimmelských vodopádů. Ubytování Apartment Venediger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steigerhof

9,3

Steigerhof

Ubytování (Privát) Steigerhof. Steigerhof se nachází 2,7 km od Eggerfeldu a 3,2 km od Wildkogelbahn 1. Ubytování Steigerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Jugend- und Familienhotel Venedigerhof

9,2

Jugend- und Familienhotel Venedigerhof

Ubytování (Hotel) Jugend- und Familienhotel Venedigerhof. Jugend- und Familienhotel Venedigerhof je situován na jižně orientovaném svahu ve výšce 1 200 metrů nad mořem, pouhých 8 minut jízdy od centra městečka... Ubytování Jugend- und Familienhotel Venedigerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hölzl Bed & Breakfast

9,2

Hölzl Bed & Breakfast

Ubytování (Penzion) Hölzl Bed & Breakfast. Hölzl Bed & Breakfast se nachází v centru obce Neukirchen am Großvenediger, 10 minut pěšky nebo krátkou jízdu skibusem od lanovky Wildkogelbahn. Ubytování Hölzl Bed & Breakfast se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kendlbacher

9,2

Haus Kendlbacher

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Kendlbacher. Haus Kendlbacher nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Haus Kendlbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Nationalpark

9,2

Ferienhaus Nationalpark

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Nationalpark. Ferienhaus Nationalpark stojí jen 2 minuty chůze od centra města Neukirchen am Großvenediger v národním parku Vysoké Taury a nabízí moderní ubytování v... Ubytování Ferienhaus Nationalpark se nachází ve městě Postfeld 248 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rohregger

9,2

Haus Rohregger

Ubytování (Apartmán) Haus Rohregger. Set in Neukirchen am Großvenediger amid the Hohe Tauern National Park, Haus Rohregger is an 8-minute walk away from the lifts of the Wildkogel ski area. Ubytování Haus Rohregger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Wechselberger

9,2

Appartement Wechselberger

Ubytování (Apartmán) Appartement Wechselberger. Apartmán Wechselberger nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Neukirchenu am Großvenediger. Nachází se 900 metrů od 1. části a 2,5 km od 2. Ubytování Appartement Wechselberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Seppi

9,2

Haus Seppi

Ubytování (Penzion) Haus Seppi. Haus Seppi stojí přímo na Tauernské cyklostezce, 3 km od centra obce Neukirchen am Großvenediger a lyžařského areálu. Ubytování Haus Seppi se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Wanger

9,2

Apartment Wanger

Ubytování (Apartmány) Apartment Wanger. Apartment Wanger se nachází v Neukirchenu am Großvenediger, 3 minuty jízdy autem nebo autobusem od lyžařského areálu Wildkogel, 1 minutu chůze od zastávky... Ubytování Apartment Wanger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Behamhof

9,2

Ferienwohnungen Behamhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Behamhof. Bauernhaus Behamhof leží na slunném místě v národním parku Vysoké Taury, 1 km od centra města Neukirchen. Ubytování Ferienwohnungen Behamhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Reichholf

9,1

Gästehaus Reichholf

Ubytování (Penzion) Gästehaus Reichholf. Landhaus Marlies se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger, 800 metrů od lanovky Wildkogel a centra města a 10 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Gästehaus Reichholf se nachází ve městě Schlosserfeld 327 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Klein Rosental

9,1

Haus Klein Rosental

Ubytování (Apartmán) Haus Klein Rosental. Haus Klein Rosental is located 2 km from the centre of Neukirchen am Großvenediger and the Wildkogel Arena Ski Area, offering free WiFi access and an... Ubytování Haus Klein Rosental se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Pleikner

9,1

Appartement Pleikner

Ubytování (Apartmán) Appartement Pleikner. With ski-to-door access and 50 metres from a ski bus stop to the Wildkogel Ski Area, which is 800 metres away, Appartement Pleikner features free WiFi, a... Ubytování Appartement Pleikner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse am Sonnenhang

9

Penthouse am Sonnenhang

Ubytování (Apartmán) Penthouse am Sonnenhang. Penthouse am Sonnenhang se nachází v obci Neukirchen am Großvenediger, jen 200 metrů od lanovky Wildkogelbahn 1, necelý 1 km od Eggerfeldu, a nabízí přímý... Ubytování Penthouse am Sonnenhang se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

s'Hoamatl

9

s'Hoamatl

Ubytování (Apartmán) s'Hoamatl. Apartmán s'Hoamatl nabízí ubytování s možností vlastního stravování v městečku Neukirchen am Großvenediger. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování s'Hoamatl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hubertus

9

Hotel Hubertus

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertus. Hotel Hubertus se nachází na okraji lesa a 800 metrů od lanovky Wildkogelbahn. Ubytování Hotel Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Haus Verena

9

Apartment Haus Verena

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Verena. Apartment Haus Verena is set in Neukirchen am Großvenediger, 600 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Haus Verena se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wildkogel Appartement III

9

Apartment Wildkogel Appartement III

Ubytování (Apartmán) Apartment Wildkogel Appartement III. Apartment Wildkogel Appartement III is situated in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, in an area where... Ubytování Apartment Wildkogel Appartement III se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Absolut Alpine Apartments - Apartment am Sonnenhang

9

Absolut Alpine Apartments - Apartment am Sonnenhang

Ubytování (Apartmány) Absolut Alpine Apartments - Apartment am Sonnenhang. Absolut Alpine Apartments - Apartment am Sonnenhang se nachází v obci Neukirchen am Großvenediger v Salcbursku, 100 metrů od 1. sekce lanovky... Ubytování Absolut Alpine Apartments - Apartment am Sonnenhang se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neuhaushof

9

Neuhaushof

Ubytování (Penzion – hostinec) Neuhaushof. Located in Neukirchen am Großvenediger, 300 metres from Wildkogelscharte I, Neuhaushof provides accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Neuhaushof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Neukirchen am Großvenediger

Město Neukirchen am Großvenediger se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 171 hotelů a ubytování ve městě Neukirchen am Großvenediger.