Hledat

Ubytování

Ubytování město Golling an der Salzach

Ve městě Golling an der Salzach (Rakousko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Golling an der Salzach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Golling an der Salzach

Haus Margrit

9,9

Haus Margrit

Ubytování (Apartmán) Haus Margrit. Located a 10-minute walk from the centre of Golling an der Salzach, Haus Margrit offers an apartment with free WiFi, a balcony and mountain views. Ubytování Haus Margrit se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Strubreiter

9,9

Ferienwohnung Strubreiter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strubreiter. Ferienwohnung Strubreiter se nachází v obci Golling an der Salzach, 4 km od Gollinských vodopádů. Ubytování Ferienwohnung Strubreiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus St. Nikolaus

9,9

Ferienhaus St. Nikolaus

Ubytování (Chata) Ferienhaus St. Nikolaus. Situated in Golling an der Salzach and only 2.4 km from Aqua Salza, Ferienhaus St. Ubytování Ferienhaus St. Nikolaus se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet-holidaysun

9,8

Chalet-holidaysun

Ubytování (Chata) Chalet-holidaysun. Chalet-holidaysun se nachází na klidném místě 1 km od centra města Golling. Ubytování Chalet-holidaysun se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bluntaumühle

9,8

Ferienwohnung Bluntaumühle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bluntaumühle. Ferienwohnung Bluntaumühle je apartmán s výhledem na hory, Wi-Fi zdarma a bezplatným parkováním situovaný na klidném místě u potoka v Gollingu an der... Ubytování Ferienwohnung Bluntaumühle se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Foresthouse-Holidaysun

9,7

Foresthouse-Holidaysun

Ubytování (Prázdninový dům) Foresthouse-Holidaysun. Foresthouse-Holidaysun se nachází v obci Golling an der Salzach a nabízí prostornou zahradu s grilem a venkovním posezením, bezplatné půjčení jízdních kol,... Ubytování Foresthouse-Holidaysun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Siller

9,7

Haus Siller

Ubytování (Apartmány) Haus Siller. Haus Siller se nachází v klidné lokalitě obce Golling an der Salzach, 10 minut chůze od zastávky bezplatného skibusu, který vás zaveze do lyžařských areálů... Ubytování Haus Siller se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Starbauer

9,4

Starbauer

Ubytování (Apartmány) Starbauer. Starbauer se nachází v Gollingu an der Salzach. Nabízí zahradu, kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Starbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Niederl

9,4

Ferienhaus Niederl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Niederl. Horami a zelení obklopený Ferienhaus Niederl stojí ve městě Golling an der Salzach, 20 minut jízdy od lyžařského areálu Ski Amadé a 5 minut jízdy od... Ubytování Ferienhaus Niederl se nachází ve městě Oberscheffau 117 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Genießerhotel Döllerer

9,3

Genießerhotel Döllerer

Ubytování (Hotel) Genießerhotel Döllerer. Behind a historic façade in the centre of Golling, 25 km south of Salzburg, the family-run 4-star Genießerhotel Döllerer features an award-winning gourmet... Ubytování Genießerhotel Döllerer se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienlounge Bluntausee

9,3

Ferienlounge Bluntausee

Ubytování (Apartmány) Ferienlounge Bluntausee. Ferienlounge Bluntausee se nachází v obci Golling an der Salzach, jen 2,7 km od lázní Aqua Salza a 2,5 km Muzea Burg Golling. Ubytování Ferienlounge Bluntausee se nachází ve městě 78 Bluntaustraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Kurz

9,3

Landhaus Kurz

Ubytování (Apartmány) Landhaus Kurz. Landhaus Kurz nabízí prostorné apartmány pouhých 5 minut chůze od centra města Golling, 27 km jižně od Salcburku. Ubytování Landhaus Kurz se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stallerhof

9,2

Stallerhof

Ubytování (Hotel) Stallerhof. Stallerhof je hotel situovaný na kopci, 4 km od Gollingu an der Salzach. Nabízí moderní pokoje s dřevěným nábytkem. Ubytování Stallerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension St. Nikolaus

9,2

Pension St. Nikolaus

Ubytování (Hotel) Pension St. Nikolaus. Penzion St. Nikolaus se nachází na slunném místě mezi pohořím Hagengebirge a Tennengebirge, 2 km od centra Gollingu. Ubytování Pension St. Nikolaus se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko).

Bergblick

9,1

Bergblick

Ubytování (Apartmán) Bergblick. Apartmán Bergblick se nachází v obci Golling an der Salzach, 1,7 km od wellness centra Aqua Salza a 1,5 km od muzea Burg Golling. Ubytování Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Abfalter

9

Gasthof Abfalter

Ubytování (Penzion) Gasthof Abfalter. Abfalter se nachází v zeleném prostředí v blízkosti vodopádů Golling a 3 km od vlakového nádraží. Ubytování Gasthof Abfalter se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko).

Pension Café Maier

8,9

Pension Café Maier

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Café Maier. Café Maier se nachází v centru města Golling, pouhých 100 metrů od vlakového nádraží Golling-Abtenau a 200 metrů od wellness centra Aqua Salzach. Ubytování Pension Café Maier se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pass Lueg

8,8

Hotel Pass Lueg

Ubytování (Penzion) Hotel Pass Lueg. Bed and breakfast Hotel Pass Lueg se nachází uprostřed malebných hor, 5 minut jízdy od tauernské dálnice A10, a nabízí venkovní bazén, wellness se saunou,... Ubytování Hotel Pass Lueg se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hotel Hauslwirt

8,8

Gasthof Hotel Hauslwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Hotel Hauslwirt. Gasthof Hotel Hauslwirt se nachází v centru Gollingu na řece Salzach, 25 km jižně od Salcburku. Ubytování Gasthof Hotel Hauslwirt se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel.Pension.Golingen

8,7

Hotel.Pension.Golingen

Ubytování (Hotel) Hotel.Pension.Golingen. Golingen se nachází v centru obce Golling, pouhých 25 km jižně od Salcburku. Ubytování Hotel.Pension.Golingen se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Reiter

8,6

Gästehaus Reiter

Ubytování (Penzion) Gästehaus Reiter. Penzion Gästehaus Reiter se nachází v centru městečka Golling an der Salzach, 25 km jižně od Salcburku. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Gästehaus Reiter se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Adler

8,2

Hotel Adler

Ubytování (Hotel) Hotel Adler. Hotel Adler se nachází v městyse Golling an der Salzach, 1,1 km od aquaparku Aqua Salza a 70 metrů od muzea Burg Golling, a nabízí restauraci, bezplatné... Ubytování Hotel Adler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goldener Ochs

8,1

Goldener Ochs

Ubytování (Hotel) Goldener Ochs. Hotel Goldener Ochs se nachází v klidné části centra města Golling, jen 2 minuty jízdy od dálnice A10. Ubytování Goldener Ochs se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Sunkler

7,9

Gästehaus Sunkler

Ubytování (Penzion) Gästehaus Sunkler. Tento venkovský hotel se nachází kousek od centra Gollingu na řece Salzach a je obklopen poli a horami. Ubytování Gästehaus Sunkler se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Ramsl

7,9

Hotel Garni Ramsl

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Ramsl. Rustikální hotel Garni Ramsl se nachází mezi horami a poli, 150 metrů od centra obce Golling an der Salzach a 15 minut jízdy od skiareálu Ski Amadé. Ubytování Hotel Garni Ramsl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Economy Adler

7,6

Economy Adler

Ubytování (Apartmány) Economy Adler. Economy Adler se nachází ve městě Golling an der Salzach, jen 1,1 km od wellness centra Aqua Salza. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Economy Adler se nachází ve městě Markt 58a (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Goldene Traube

7,5

Gasthof Goldene Traube

Ubytování (Penzion) Gasthof Goldene Traube. Gasthof Goldene Traube se nachází v historické budově stojící na náměstí ve městě Golling a nabízí tradiční restauraci, možnost bezplatného půjčení... Ubytování Gasthof Goldene Traube se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Torrenerhof

6,6

Torrenerhof

Ubytování (Hotel) Torrenerhof. Torrenerhof stojí na klidném místě na okraji lesa, 2 km od sjezdu Golling z dálnice A10. Nabízí regionální kuchyni a parkování zdarma. Ubytování Torrenerhof se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nussbaum

Villa Nussbaum

Ubytování (Apartmán) Villa Nussbaum. Complete with a garden, water sports facilities and a terrace, Villa Nussbaum is located in Golling an der Salzach, 700 metres from Aqua Salza and 700... Ubytování Villa Nussbaum se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Lucky-Holidaysun

Chalet Lucky-Holidaysun

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Lucky-Holidaysun. Situated in Golling an der Salzach, 300 metres from Aqua Salza, Chalet Lucky-Holidaysun features accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front... Ubytování Chalet Lucky-Holidaysun se nachází ve městě Möselstrasse 178 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

haus schörghofer

haus schörghofer

Ubytování haus schörghofer se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko).

Chalet Lucky Golling - OSB041003-T

Chalet Lucky Golling - OSB041003-T

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Lucky Golling - OSB041003-T. Situated in Golling an der Salzach in the Salzburg region, Chalet Lucky Golling - OSB041003-T features a balcony. Ubytování Chalet Lucky Golling - OSB041003-T se nachází ve městě Golling an der Salzach (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Golling an der Salzach

Město Golling an der Salzach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Golling an der Salzach.