Hledat

Ubytování

Ubytování město Krimml

Ve městě Krimml (Rakousko) máme celkem 72 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krimml

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krimml

Unterbergbauer

9,6

Unterbergbauer

Ubytování (Farma) Unterbergbauer. Unterbergbauer has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Krimml, 2.9 km from Krimml Waterfalls. Ubytování Unterbergbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Maierhofer

9,6

Ferienwohnung Maierhofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maierhofer. Ferienwohnung Maierhofer se nachází v centru obce Krimml, 1 km od vodopádů Krimmler Wasserfälle a 8 km od lyžařského střediska Zillertal Arena, a nabízí... Ubytování Ferienwohnung Maierhofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wasserfallchalet

9,6

Wasserfallchalet

Ubytování (Chata) Wasserfallchalet. Wasserfallchalet nabízí ubytování v obci Krimml, 2 km od Krimmelských vodopádů. Hosté se zde mohou ubytovat také s domácími mazlíčky. Ubytování Wasserfallchalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahotel Burgeck

9,4

Panoramahotel Burgeck

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Burgeck. Panoramahotel Burgeck stojí na klidném místě nad obcí Krimml v národním parku Vysoké Taury. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a balkonem. Ubytování Panoramahotel Burgeck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpengasthof Filzstein

9,4

Alpengasthof Filzstein

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Filzstein. Prvotřídní 3hvězdičkový hotel Alpengasthof Filzstein se nachází v kopci ve výšce 1 640 metrů nad mořem v Hochkrimmlu, jen 250 metrů od lyžařského areálu... Ubytování Alpengasthof Filzstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Lodge Elise

9,3

Lodge Elise

Ubytování (Prázdninový dům) Lodge Elise. Situated in Krimml, just 5 km from Krimml Waterfalls, Lodge Elise features accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Lodge Elise se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Graber

9,3

Apartment Graber

Ubytování (Apartmán) Apartment Graber. Moderní Apartment Graber se nachází v obci Krimml, 3 minuty jízdy autem od malebných Krimmlských vodopádů, a nabízí dřevěný nábytek, saunu, bezplatné... Ubytování Apartment Graber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Kirchenwirt

9,3

Landgasthof Kirchenwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Kirchenwirt. Landgasthof Kirchenwirt stojí v obci Krimml, 4 minuty chůze od vodopádů a běžkařské trati. Hostům nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Landgasthof Kirchenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Falkenstein

9,2

Gasthof Falkenstein

Ubytování (Penzion) Gasthof Falkenstein. Gasthof Falkenstein se nachází 2,5 km od vodopádů. Nabízí panoramatický výhled na vodopády Krimml a národní park Hohe Tauern, restauraci s tradiční... Ubytování Gasthof Falkenstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpenblick Nothdurfter

9,2

Alpenblick Nothdurfter

Ubytování (Apartmán) Alpenblick Nothdurfter. Alpenblick Nothdurfter nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Krimml, 2,5 km od Krimmelských vodopádů. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Alpenblick Nothdurfter se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Seebach

9,2

Chalet Seebach

Ubytování (Chata) Chalet Seebach. Set in Krimml, 3.2 km from Krimml Waterfalls, 8 km from Handlalm and 10 km from Filzsteinbahn, Chalet Seebach offers accommodation with a terrace and free... Ubytování Chalet Seebach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Windau

9,2

Chalet Windau

Ubytování (Chata) Chalet Windau. Situated in Krimml, 3.2 km from Krimml Waterfalls, 8 km from Handlalm and 10 km from Filzsteinbahn, Chalet Windau features accommodation with a terrace and... Ubytování Chalet Windau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veitenhof

9,1

Veitenhof

Ubytování (Farma) Veitenhof. Veitenhof se nachází v Krimmlu, 3,8 km od Krimmelských vodopádů. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. Ubytování Veitenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Vier Jahreszeiten

9,1

Landhaus Vier Jahreszeiten

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Vier Jahreszeiten. Landhaus Vier Jahreszeiten je rekreační dům nacházející se v Krimmlu, 2 km od Krimmelských vodopádů a 2,3 km od lanovky Filzsteinbahn. Ubytování Landhaus Vier Jahreszeiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Familienhotel Finkau

9,1

Familienhotel Finkau

Ubytování (Hotel) Familienhotel Finkau. Boasting a terrace and views of mountain, Familienhotel Finkau is located in Krimml, 15 km from Krimml Waterfalls. Ubytování Familienhotel Finkau se nachází ve městě 120 Oberkrimml (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Waltl

9

Gästehaus Waltl

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Waltl. Gästehaus Waltl se nachází v centru obce Krimml. Nabízí pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma, volný vstup do sauny, vlastní pivovar vyrábějící pivo a přímý... Ubytování Gästehaus Waltl se nachází ve městě Wasserfallstraße 118 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nationalparkhotel Klockerhaus

9

Nationalparkhotel Klockerhaus

Ubytování (Hotel) Nationalparkhotel Klockerhaus. Rodinný hotel Klockerhaus se nachází u začátku národního parku Vysoké Taury, v blízkosti Krimmelských vodopádů, a nabízí pokoje s balkonem s panoramatickým... Ubytování Nationalparkhotel Klockerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Waldberg

9

Chalet Waldberg

Ubytování (Chata) Chalet Waldberg. Chalet Waldberg se nachází v Krimmlu, 3,2 km od vodopádů Krimml a 2,4 km od lyžařského vleku Handlalm. Ubytování Chalet Waldberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement La Piazza

8,8

Appartement La Piazza

Ubytování (Apartmány) Appartement La Piazza. Appartement La Piazza se nachází v obci Krimml ve spolkové zemi Salcbursko a nabízí ubytování s bezplatným parkovištěm. Ubytování Appartement La Piazza se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Posch

8,7

Gästehaus Posch

Ubytování (Penzion) Gästehaus Posch. Penzion Gästehaus Posch se nachází v obci Krimml, 2,5 km od vodopádů Krimmler Wasserfälle, 7 km od lyžařského vleku Handlalm a 9 km od stanice lanovky... Ubytování Gästehaus Posch se nachází ve městě Unterkrimml 27 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hölzlbauer

8,5

Apartment Hölzlbauer

Ubytování (Apartmány) Apartment Hölzlbauer. Krimml’s Apartment Hölzlbauer se nachází 5 minut chůze od restaurace, autobusové zastávky, běžkařských tratí, lyžařského areálu Zillertal Arena i sáňkařské... Ubytování Apartment Hölzlbauer se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Edelweiss

8,5

Gästehaus Edelweiss

Ubytování (Penzion) Gästehaus Edelweiss. Gästehaus Edelweiss se nachází 150 metrů od centra obce Krimml a 15 minut chůze od Krimmelských vodopádů. Ubytování Gästehaus Edelweiss se nachází ve městě Oberkrimml 35 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Post Krimml

8,4

Hotel Post Krimml

Ubytování (Hotel) Hotel Post Krimml. Tento 3hvězdičkový hotel v centru Krimmlu se může pochlubit panoramatickým výhledem na Vysoké Taury a Krimmlské vodopády. K vodopádům je to 15 minut chůze. Ubytování Hotel Post Krimml se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krimmlerfälle

8,4

Hotel Krimmlerfälle

Ubytování (Hotel) Hotel Krimmlerfälle. Tento 4hvězdičkový hotel se těší malebné poloze v Krimmlu, 20 minut chůze od Krimmelských vodopádů. Ubytování Hotel Krimmlerfälle se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpensonne

8,2

Alpensonne

Ubytování (Apartmány) Alpensonne. Alpensonne se nachází v centru obce Krimml, zhruba 2,4 km od Krimmelských vodopádů. Ubytování Alpensonne se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabis Lodge

8,1

Gabis Lodge

Ubytování (Apartmány) Gabis Lodge. Chata Gabis Lodge stojí v Krimmlu, 3 km od Krimmelských vodopádů a patří k ní zahrada a menší jezírko příhodné ke koupání i relaxaci. Ubytování Gabis Lodge se nachází ve městě Vorderkrimml 16 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Trattenhaus

8

Ferienwohnung Trattenhaus

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Trattenhaus. Trattenhaus se nachází na okraji obce Krimml, 15 minut chůze od vodopádů Krimml, na které budete mít z penzionu výhled. Ubytování Ferienwohnung Trattenhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Wildkogelblick Hochkrimml 148

7,5

Wildkogelblick Hochkrimml 148

Ubytování (Apartmány) Wildkogelblick Hochkrimml 148. Wildkogelblick Hochkrimml 148 se nachází jen 400 metrů od lyžařského vleku Filzstein, 4 km od Krimmelských vodopádů a 5 km od veřejného přírodního... Ubytování Wildkogelblick Hochkrimml 148 se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko).

Apartments in Krimml/Salzburger Land 181

Apartments in Krimml/Salzburger Land 181

Ubytování (Apartmány) Apartments in Krimml/Salzburger Land 181. Apartments in Krimml/Salzburger Land 181 se nachází v obci Krimml a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. K zázemí apartmánu patří dětské hřiště. Ubytování Apartments in Krimml/Salzburger Land 181 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-SYA

Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-SYA

Ubytování (Apartmán) Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-SYA. Located in Krimml in the Salzburg region, Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-SYA has a balcony. Ubytování Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-SYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plattenkogel

Plattenkogel

Ubytování (Apartmán) Plattenkogel. Located in Krimml, 1.8 km from Krimml Waterfalls, 6 km from Handlalm and 9 km from Filzsteinbahn, Plattenkogel provides accommodation with a terrace and... Ubytování Plattenkogel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tauernlodge Krimml 1B

Tauernlodge Krimml 1B

Ubytování (Prázdninový dům) Tauernlodge Krimml 1B. Within 2.8 km of Krimml Waterfalls and 7 km of Handlalm, Tauernlodge Krimml 1B features free WiFi and a garden. Ubytování Tauernlodge Krimml 1B se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tauernlodge Krimml 2B

Tauernlodge Krimml 2B

Ubytování (Prázdninový dům) Tauernlodge Krimml 2B. Within 2.8 km of Krimml Waterfalls and 7 km of Handlalm, Tauernlodge Krimml 2B features free WiFi and a garden. Ubytování Tauernlodge Krimml 2B se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Tauernlodge Krimml 3B

Tauernlodge Krimml 3B

Ubytování (Prázdninový dům) Tauernlodge Krimml 3B. Tauernlodge Krimml 3B is set in Krimml, 2.8 km from Krimml Waterfalls, and offers a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Tauernlodge Krimml 3B se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday flat Krimml

Holiday flat Krimml

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Krimml. Located in Krimml in the Salzburg region, Holiday flat Krimml has a balcony. Private parking is available on site. Ubytování Holiday flat Krimml se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Krimml - OSB03835-F

Holiday Home Krimml - OSB03835-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Krimml - OSB03835-F. Holiday Home Krimml - OSB03835-F is situated in Krimml, 3.3 km from Krimml Waterfalls, 8 km from Handlalm, as well as 10 km from Filzsteinbahn. Ubytování Holiday Home Krimml - OSB03835-F se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Krimml - OSB03144-F

Holiday Home Krimml - OSB03144-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Krimml - OSB03144-F. Holiday Home Krimml - OSB03144-F is set in Krimml, 3.3 km from Krimml Waterfalls, 5 km from Duxeralmbahn, and 8 km from Handlalm. Ubytování Holiday Home Krimml - OSB03144-F se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hochkrimml

Chalet Hochkrimml

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Hochkrimml. Set in Krimml in the Salzburg region, Chalet Hochkrimml features a balcony. Ubytování Chalet Hochkrimml se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hochkrimml

Holiday Home Hochkrimml

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hochkrimml. Situated in Krimml, Holiday Home Hochkrimml features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday Home Hochkrimml se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Krimml

Hotel Krimml

Ubytování (Hotel) Hotel Krimml. Located in Krimml, 3.5 km from Krimml Waterfalls, Hotel Krimml provides accommodation with a restaurant, free private parking, a fitness centre and a bar. Ubytování Hotel Krimml se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYC

Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYC

Ubytování (Apartmán) Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYC. Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYC is located in Krimml, 1.8 km from Krimml Waterfalls, 6 km from Handlalm, and 9 km from Filzsteinbahn. Ubytování Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYC se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marigold Small

Marigold Small

Ubytování (Prázdninový dům) Marigold Small. Located in Krimml, just 2.4 km from Krimml Waterfalls, Marigold Small provides accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Marigold Small se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hochkrimml

Apartment Hochkrimml

Ubytování (Apartmán) Apartment Hochkrimml. Apartment Hochkrimml, a property with barbecue facilities, is set in Krimml, 7 km from Krimml Waterfalls. Ubytování Apartment Hochkrimml se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko).

Lodge Amanda

Lodge Amanda

Ubytování (Prázdninový dům) Lodge Amanda. Lodge Amanda se nachází v obci Krimml, 5 km od Krimmelských vodopádů, 3,6 km od lanovky Filzsteinbahn a 3,8 km od lanovky Handlalm, a nabízí ubytování se... Ubytování Lodge Amanda se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lemberger

Haus Lemberger

Ubytování (Apartmán) Haus Lemberger. Haus Lemberger se nachází v obci Hochkrimml, 7 km od Krimmelských vodopádů a jen 50 metrů od lyžařských svahů střediska Zillertal Arena. Ubytování Haus Lemberger se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko).

Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYD

Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYD

Ubytování (Apartmán) Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYD. Located 1.8 km from Krimml Waterfalls, 6 km from Handlalm and 9 km from Filzsteinbahn, Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYD provides... Ubytování Country house Rosengartl Krimml - OSB03100-DYD se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Daniela

Haus Daniela

Ubytování (Chata) Haus Daniela. This Alpine-style chalet with a balcony and terrace is just 100 metres from the Zillertal Arena Ski Area. Ubytování Haus Daniela se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Tauernlodge Krimml 1A

Tauernlodge Krimml 1A

Ubytování (Prázdninový dům) Tauernlodge Krimml 1A. Within 2.8 km of Krimml Waterfalls and 7 km of Handlalm, Tauernlodge Krimml 1A features free WiFi and a garden. Ubytování Tauernlodge Krimml 1A se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hochkrimml - OTR05056-T

Chalet Hochkrimml - OTR05056-T

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Hochkrimml - OTR05056-T. Chalet Hochkrimml - OTR05056-T in Krimml features accommodation with free WiFi, 7 km from Krimml Waterfalls. Ubytování Chalet Hochkrimml - OTR05056-T se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auhäusl

Auhäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Auhäusl. Set in Krimml, 3.1 km from Krimml Waterfalls, 8 km from Handlalm and 10 km from Filzsteinbahn, Auhäusl offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Auhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silberleiten

Silberleiten

Ubytování (Apartmán) Silberleiten. Apartmán Silberleiten se nachází v obci Krimml, 10 km od vodopádů Krimmler Wasserfälle a 500 metrů od lyžařského vleku Plattenkogellift, a nabízí výhled na... Ubytování Silberleiten se nachází ve městě Krimml (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Krimml

Město Krimml se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 72 hotelů a ubytování ve městě Krimml.