Hledat

Ubytování

Ubytování město Hinterthal

Ve městě Hinterthal (Rakousko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hinterthal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hinterthal

Auerbauer

10

Auerbauer

Ubytování (Farma) Auerbauer. Auerbauer has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Maria Alm am Steinernen Meer, less than 1 km from Faschinglift 1. Ubytování Auerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pure Hinterthal

9,7

Pure Hinterthal

Ubytování (Apartmán) Pure Hinterthal. Featuring a spa bath, a sauna and a fireplace, Pure Hinterthal offers self-catering accommodation located on the top floor of an apartment complex in... Ubytování Pure Hinterthal se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet on the Lake

9,4

Chalet on the Lake

Ubytování (Chata) Chalet on the Lake. Situated 200 metres from Faschinglift 2 and 700 metres from Hochkönig – Maria Alm/Dienten/Mühlbach [Maria Alm], Chalet on the Lake offers accommodation set... Ubytování Chalet on the Lake se nachází ve městě Maria Alm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnleiten Apartment

9,1

Sonnleiten Apartment

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten Apartment. Located in Maria Alm am Steinernen Meer, close to 6er Sesselbahn Hochmais, Sonnleiten Apartment provides accommodation with garden, ski equipment hire,... Ubytování Sonnleiten Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnleiten

8,6

Haus Sonnleiten

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnleiten. Offering river views, Haus Sonnleiten is an accommodation set in Maria Alm am Steinernen Meer, 700 metres from Faschinglift 1 and 800 metres from 6er... Ubytování Haus Sonnleiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wachtelhof Apartment

8,2

Wachtelhof Apartment

Ubytování (Apartmán) Wachtelhof Apartment. Wachtelhof Apartment se nachází v Hinterthalu. Nabízí ubytování v soukromí, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Wachtelhof Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Lotte

Chalet Lotte

Ubytování (Horské chaty) Chalet Lotte. Chalet Lotte provides accommodation located in Maria Alm am Steinernen Meer, 300 metres from Faschinglift 1 and 800 metres from 6er Sesselbahn Hochmais. Ubytování Chalet Lotte se nachází ve městě Urslaustraße 28 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ski Hütte 39 by Alpen Apartments

Ski Hütte 39 by Alpen Apartments

Ubytování (Chata) Ski Hütte 39 by Alpen Apartments. Ski Hütte 39 by Alpen Apartments se nachází v obci Hintermoos, 48 km od Salzburgu, 23 km od obce Saalbach Hinterglemm a 42 km od Kitzbühelu. Ubytování Ski Hütte 39 by Alpen Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almliesl MARI-596

Almliesl MARI-596

Ubytování (Chata) Almliesl MARI-596. Featuring mountain views, Almliesl MARI-596 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Faschinglift 1. The property is 4. Ubytování Almliesl MARI-596 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hochmais

Appartement Hochmais

Ubytování (Apartmán) Appartement Hochmais. Boasting garden views, Appartement Hochmais provides accommodation with a restaurant, a garden and ski-to-door access, around 1.6 km from SINALCObahn. Ubytování Appartement Hochmais se nachází ve městě Hinterthal (Rakousko - Salcbursko).

Appartement zur schlafenden Jungfrau

Appartement zur schlafenden Jungfrau

Ubytování (Apartmán) Appartement zur schlafenden Jungfrau. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Appartement zur schlafenden Jungfrau features accommodation in Hinterthal with free WiFi and garden... Ubytování Appartement zur schlafenden Jungfrau se nachází ve městě Hinterthal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ultra luxury chalet with sauna and views across the piste

Ultra luxury chalet with sauna and views across the piste

Ubytování (Chata) Ultra luxury chalet with sauna and views across the piste. Located in Hinterthal, 1.1 km from Faschinglift 2 and 3.7 km from Hochkönig, Ultra luxury chalet with sauna and views across the piste offers free WiFi. Ubytování Ultra luxury chalet with sauna and views across the piste se nachází ve městě Hinterthal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Very luxurious chalet with sauna and view of the slopes

Very luxurious chalet with sauna and view of the slopes

Ubytování (Chata) Very luxurious chalet with sauna and view of the slopes. Velmi luxusní chata se saunou a výhledem na sjezdovky v Hinterthalu leží 1,1 km od Faschingliftu 2 a 3,7 km od Hochkönigu. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Very luxurious chalet with sauna and view of the slopes se nachází ve městě Hinterthal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ski Chalet Nomad

Ski Chalet Nomad

Ubytování (Chata) Ski Chalet Nomad. Offering panoramic mountain views and a large, south-facing terrace, Ski Chalet Nomad is located in rural surroundings 100 metres from the village centre... Ubytování Ski Chalet Nomad se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Schluff

Appartement Schluff

Ubytování (Apartmány) Appartement Schluff. Located 400 metres from 6er Sesselbahn Hochmais, Appartement Schluff provides accommodation with ski-to-door access, a terrace and an ATM for your... Ubytování Appartement Schluff se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Hinterthal

Město Hinterthal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Hinterthal.