Hledat

Ubytování

Ubytování město Thalgau

Ve městě Thalgau (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Thalgau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Thalgau

Maiburger

9,3

Maiburger

Ubytování (Bed and breakfast) Maiburger. Maiburger se nachází v Thalgau v salcbursku, 15 km od Salcburku, a nabízí gril a saunu. Ubytování Maiburger se nachází ve městě Thalgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leitingerhof

9,1

Leitingerhof

Ubytování (Farma) Leitingerhof. Leitingerhof se nachází v Thalgau, 25 km od Salcburku. Parkování na místě je zdarma. Pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Leitingerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Dersch

9

Landhaus Dersch

Ubytování (Penzion) Landhaus Dersch. Landhaus Dersch se nachází v Thalgau a nabízí zahradu. Má i vlastní bezplatné parkoviště, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Landhaus Dersch se nachází ve městě Thalgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Santner

8,8

Landgasthof Santner

Ubytování (Penzion) Landgasthof Santner. Landgasthof Santner occupies a historic building dating from 1290 in the centre of Thalgau. Ubytování Landgasthof Santner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rohrmoser

8,7

Ferienwohnung Rohrmoser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rohrmoser. Situated in Thalgau in the Salzburg region, Ferienwohnung Rohrmoser has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Rohrmoser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof zum Betenmacher

8,6

Landgasthof zum Betenmacher

Ubytování (Hotel) Landgasthof zum Betenmacher. Landgasthof zum Betenmacher se nachází v Thalgau. Tříhvězdičkový hotel nabízí restauraci, bar, zahradu, sdílený lounge, pokojovou službu, terasu a... Ubytování Landgasthof zum Betenmacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldach Villa

Waldach Villa

Ubytování (Apartmán) Waldach Villa. Waldach Villa is situated in Thalgau and offers a garden and a terrace. Ubytování Waldach Villa se nachází ve městě Thalgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadlmann

Stadlmann

Ubytování (Chata) Stadlmann. Set in Thalgau in the Salzburg region, Stadlmann features a terrace. The accommodation is 47 km from Bad Ischl. Ubytování Stadlmann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsthaus Wartenfels

Forsthaus Wartenfels

Ubytování (Hotel) Forsthaus Wartenfels. Forsthaus Wartenfels is set in Thalgau and has a garden and a terrace. Ubytování Forsthaus Wartenfels se nachází ve městě Thalgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Thalgau

Město Thalgau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Thalgau.