Hledat

Ubytování

Ubytování město Alpendorf

Ve městě Alpendorf (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alpendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alpendorf

Haus Höllwart

9,8

Haus Höllwart

Ubytování (Apartmán) Haus Höllwart. Haus Höllwart je situován ve městě Sankt Johann am Pongau, jen 50 metrů od nejbližších sjezdovek v lyžařském areálu Ski Amadé, a poskytuje ubytování v... Ubytování Haus Höllwart se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nebenhaus - Haus Heigl

9,7

Nebenhaus - Haus Heigl

Ubytování (Apartmány) Nebenhaus - Haus Heigl. Nebenhaus - Haus Heigl se nachází v obci Sankt Johann im Pongau, 1,4 km od Lichtenštejnské soutěsky. Ubytování Nebenhaus - Haus Heigl se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

An der Piste 2 Alpendorf

9,7

An der Piste 2 Alpendorf

Ubytování (Chata) An der Piste 2 Alpendorf. An der Piste 2 Alpendorf is situated in Alpendorf. The accommodation is 45 km from Kaprun. Ubytování An der Piste 2 Alpendorf se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almdorf Sankt Johann

9,5

Almdorf Sankt Johann

Ubytování (Horské chaty) Almdorf Sankt Johann. Almdorf Sankt Johann se nachází v Alpendorfu, 4 km od centra Sankt Johannu im Pongau. Ubytování Almdorf Sankt Johann se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Elisabeth

9,5

Landhaus Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Landhaus Elisabeth. Landaus Elisabeth se nachází na klidném místě na úbočí, 4 km od centra obce Saint Johann a pouhých 50 metrů od sjezdovek ve skiareálu Sportwelt Amadé. Ubytování Landhaus Elisabeth se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Penthouse An Der Piste 5 Alpendorf

9,4

Apartment Penthouse An Der Piste 5 Alpendorf

Ubytování (Chata) Apartment Penthouse An Der Piste 5 Alpendorf. Set in Alpendorf, Apartment Penthouse An Der Piste 5 Alpendorf offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 45 km from Kaprun. Ubytování Apartment Penthouse An Der Piste 5 Alpendorf se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Verwöhnhotel Berghof

9,3

Verwöhnhotel Berghof

Ubytování (Hotel) Verwöhnhotel Berghof. Verwöhnhotel Berghof je 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie, který stojí přímo u lanovky v Alpendorfu v regionu Ski Amadé, 5 minut jízdy od města Sankt... Ubytování Verwöhnhotel Berghof se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Edelweiß

9,3

Pension Edelweiß

Ubytování (Apartmány) Pension Edelweiß. Pension Edelweiß se nachází v zahradě s terasou a dětským hřištěm ve městě Sankt Johann im Pongau, 500 metrů od lanovek Alpendorf Bergbahnen v lyžařském... Ubytování Pension Edelweiß se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Oberforsthof

9,2

Hotel Oberforsthof

Ubytování (Hotel) Hotel Oberforsthof. Špičkový 4hvězdičkový sportovní a lázeňský hotel Oberforsthof se nachází vedle lyžařského svahu v Alpendorfu blízko St. Johannu im Pongau. Ubytování Hotel Oberforsthof se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aktivhotel Alpendorf

9,2

Aktivhotel Alpendorf

Ubytování (Hotel) Aktivhotel Alpendorf. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází v Alpendorfu, přímo u lanovky. Ubytování Aktivhotel Alpendorf se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpina Family, Spa & Sporthotel

9,1

Alpina Family, Spa & Sporthotel

Ubytování (Hotel) Alpina Family, Spa & Sporthotel. Alpina Family, Spa & Sporthotel je 4hvězdičkový hotel kategorie superior, který se nachází v Alpendorfu nad obcí Sankt Johann im Pongau, hned vedle stanice... Ubytování Alpina Family, Spa & Sporthotel se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Alpenjuwel

9

Landhaus Alpenjuwel

Ubytování (Aparthotel) Landhaus Alpenjuwel. Landhaus Alpenjuwel se nachází v Alpendorfu, jen 180 metrů od sjezdovek a 4 km od města Sankt Johann. Ubytování Landhaus Alpenjuwel se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpines Lifestyle Hotel Tannenhof

9

Alpines Lifestyle Hotel Tannenhof

Ubytování (Hotel) Alpines Lifestyle Hotel Tannenhof. Tento elegantní 4hvězdičkový hotel v alpském stylu se nachází přímo u sjezdovek Alpendorf. Ubytování Alpines Lifestyle Hotel Tannenhof se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsthof - Bed and Breakfast

8,6

Forsthof - Bed and Breakfast

Ubytování (Penzion) Forsthof - Bed and Breakfast. Penzion Forsthof se nachází na slunném a klidném místě v Alpendorfu nad St. Johann im Pongau, v těsné blízkosti kabinové lanovky. Ubytování Forsthof - Bed and Breakfast se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment an der Piste 3 Alpendorf

7,9

Apartment an der Piste 3 Alpendorf

Ubytování (Chata) Apartment an der Piste 3 Alpendorf. Apartment an der Piste 3 Alpendorf se nachází v Alpendorfu v Salcbursku a může se pochlubit terasou. V chatě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment an der Piste 3 Alpendorf se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rothirsch by Skinetworks

7,6

Hotel Rothirsch by Skinetworks

Ubytování (Hotel) Hotel Rothirsch by Skinetworks. Hotel Rothirsch se nachází v centru obce Alpendorf nad městem St. Johann im Pongau, jen pár metrů od visuté lanové dráhy v lyžařské oblasti Ski Amadé. Ubytování Hotel Rothirsch by Skinetworks se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Penthouse An Der Piste 4 Alpendorf

Apartment Penthouse An Der Piste 4 Alpendorf

Ubytování (Chata) Apartment Penthouse An Der Piste 4 Alpendorf. Apartment Penthouse An Der Piste 4 Alpendorf is located in Alpendorf. The accommodation is 45 km from Kaprun. Ubytování Apartment Penthouse An Der Piste 4 Alpendorf se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

An der Piste 1 Alpendorf

An der Piste 1 Alpendorf

Ubytování (Chata) An der Piste 1 Alpendorf. Chata s terasou An der Piste 1 se nachází v Alpendorfu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování An der Piste 1 Alpendorf se nachází ve městě Alpendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Alpendorf

Město Alpendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Alpendorf.