Hledat

Ubytování

Ubytování město Untertauern

Ve městě Untertauern (Rakousko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Untertauern

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Untertauern

Ferienwohnung Alpklang

9,7

Ferienwohnung Alpklang

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Alpklang. Ferienwohnung Alpklang je se nachází v Untertauernu, 30 km od Schladmingu, a nabízí zahradní gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Alpklang se nachází ve městě Dorfstrasse 35 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peakini Farmhaus

9,7

Peakini Farmhaus

Ubytování (Farma) Peakini Farmhaus. Peakini Farmhaus se nachází v obci Untertauern a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na hory. Ubytování Peakini Farmhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Zahnleiten

9,5

Appartements Zahnleiten

Ubytování (Apartmány) Appartements Zahnleiten. Appartements Zahnleiten se nachází 5 km od centra obce Untertauern, 10 minut jízdy autem od lyžařských areálů Radstadt a Obertauern. Ubytování Appartements Zahnleiten se nachází ve městě Untertauern (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Pöttler

9,4

Ferienhaus Pöttler

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Pöttler. Prázdninový dům Ferienhaus Pöttler se nachází v obci Untertauern, 10 minut jízdy od lyžařských středisek Obertauern a Ski Amadé. Ubytování Ferienhaus Pöttler se nachází ve městě Tauernstraße 39 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Wallackhaus

9,4

Berggasthof Wallackhaus

Ubytování (Penzion) Berggasthof Wallackhaus. Berggasthof Wallackhaus se nachází v nadmořské výšce 2304 v národním parku Vysoké Tautry na vysokohorské silnici Großglockner, přímo u lyžařské sjezdovky... Ubytování Berggasthof Wallackhaus se nachází ve městě Untertauern (Rakousko - Korutany).

Haus Petergstamm

9,3

Haus Petergstamm

Ubytování (Apartmány) Haus Petergstamm. Haus Petergstamm se nachází v Obertauernu, nedaleko lanovek Grunwaldkopfbahn, Monte Flu-Bahn a Zehnerkarbahn. Na lyžích zde dojedete až ke dveřím. Ubytování Haus Petergstamm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Steindlwald

9,2

Holiday Home Steindlwald

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Steindlwald. Set in Untertauern in the Salzburg region, Holiday Home Steindlwald has a balcony. Ubytování Holiday Home Steindlwald se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpin Life Resort Lürzerhof

9,2

Alpin Life Resort Lürzerhof

Ubytování (Hotel) Alpin Life Resort Lürzerhof. Čtyřhvězdičkový hotel Alpin Life Resort Lürzerhof kategorie Superior je obklopený pohořím Radstadtské Taury a nabízí restauraci připravující pokrmy... Ubytování Alpin Life Resort Lürzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arlerhof

9,2

Arlerhof

Ubytování (Apartmány) Arlerhof. Arlerhof se nachází v obci Untertauern, 5 km od lyžařského areálu Ski Amadé, a hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma,... Ubytování Arlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Gasthof zur Post

9,1

Ferienhotel Gasthof zur Post

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Gasthof zur Post. Hotel Gasthof zur Post se nachází v obci Untertauern, 300 metrů od zoo Wild- und Freizeitpark Untertauern i rybníka vhodného ke koupání, a nabízí bezplatný... Ubytování Ferienhotel Gasthof zur Post se nachází ve městě Untertauern 22 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Tauernalm

9,1

Gasthof Tauernalm

Ubytování (Penzion) Gasthof Tauernalm. Rodinný penzion Gasthof Tauernalm je situován v nadmořské výšce 1 680 metrů a poskytuje přímý výhled na Großglockner, nejvyšší horu Rakouska. Ubytování Gasthof Tauernalm se nachází ve městě Untertauern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hammerwirt - Forellenhof

9,1

Hotel Hammerwirt - Forellenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Hammerwirt - Forellenhof. Hotel Hammerwirt - Forellenhof se nachází v Untertaurenu, u zastávky bezplatného skibusu do Obertauernu. Ubytování Hotel Hammerwirt - Forellenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pauli

8,9

Pauli

Ubytování (Apartmán) Pauli. Pauli is set in Untertauern. The accommodation is 19 km from Flachau. Ubytování Pauli se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Erbhof Untertauern

8

Pension Erbhof Untertauern

Ubytování (Penzion) Pension Erbhof Untertauern. Pension Erbhof Untertauern se nachází v Untertauernu a nabízí zahradu a lyžárnu. Na místě je terasa, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Erbhof Untertauern se nachází ve městě Untertauern (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hahn

Ferienwohnung Hahn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hahn. Ferienwohnung Hahn se nachází v obci Untertauern, 25 km od Schladmingu. Tento apartmán nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Hahn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhuette-Gipper

Almhuette-Gipper

Ubytování (Prázdninový dům) Almhuette-Gipper. Almhuette-Gipper is a holiday home set in Marx, 40 km from Saalbach Hinterglemm. The unit is 31 km from Zell am See. Ubytování Almhuette-Gipper se nachází ve městě Untertauern (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Kirchgasser Untertauern

Appartements Kirchgasser Untertauern

Ubytování (Apartmány) Appartements Kirchgasser Untertauern. Appartements Kirchgasser Untertauern jsou apartmány ve venkovském stylu s balkonem a výhledem na hory, které se nachází v obci Untertauern. Ubytování Appartements Kirchgasser Untertauern se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rose

Apartment Rose

Ubytování (Apartmán) Apartment Rose. Situated in Untertauern in the Salzburg region, Apartment Rose features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Rose se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Untertauern - Lovely mountain view

Chalet Untertauern - Lovely mountain view

Ubytování (Chata) Chalet Untertauern - Lovely mountain view. Chalet Untertauern - Lovely mountain view se nachází v Untertauernu v Salcbursku, 20 km od Flachau. Ubytování Chalet Untertauern - Lovely mountain view se nachází ve městě Untertauern (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Untertauern

Město Untertauern se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Untertauern.