Hledat

Ubytování

Ubytování město Kleinarl

Ve městě Kleinarl (Rakousko) máme celkem 94 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kleinarl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kleinarl

Öbristhof

9,9

Öbristhof

Ubytování (Apartmány) Öbristhof. The Öbristhof is within 3 km of the Kleinarl and Ski Amadé ski slopes, a supermarket and the centre of Kleinarl. Ubytování Öbristhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Höller

9,9

Haus Höller

Ubytování (Penzion) Haus Höller. Haus Höller se nachází ve městě Kleinarl v lyžařské oblasti Amadé, 5 minut chůze od lyžařského vleku Champion Shuttle, zastávky skibusu, lyžařské školy,... Ubytování Haus Höller se nachází ve městě Kleinarl (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Gwehenberger

9,7

Ferienwohnungen Gwehenberger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Gwehenberger. Tyto prostorné apartmány se nacházejí v centru Kleinarlu. Dům obklopuje velká zahrada a hosté si v něm mohou zdarma půjčit jízdní kola. Ubytování Ferienwohnungen Gwehenberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Familien- und Wellnesshotel Hanneshof

9,7

Familien- und Wellnesshotel Hanneshof

Ubytování (Hotel) Familien- und Wellnesshotel Hanneshof. Čtyřhvězdičkový hotel Hanneshof se nachází na úpatí kopce v údolí Kleinarltal a nabízí wellness centrum. Na místě je dostupné připojení k internetu. Ubytování Familien- und Wellnesshotel Hanneshof se nachází ve městě Brunnleitenweg 6 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Heiss

9,7

Appartement Heiss

Ubytování (Apartmán) Appartement Heiss. Appartement Heiss se nachází na okraji obce Kleinarl, 650 metrů od nejbližší lanovky v lyžařském areálu Amadé. Ubytování Appartement Heiss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schwabhof

9,7

Ferienwohnungen Schwabhof

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Schwabhof. Farmu Schwabhof naleznete v malebné vesničce Kleinarl nedaleko obce Wagrain. Ke všem pokojům a apartmánům patří balkony skýtající výhledy na Vysoké Taury. Ubytování Ferienwohnungen Schwabhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterrainhof

9,7

Unterrainhof

Ubytování (Farma) Unterrainhof. Pracovní farma Unterrainhof se nachází v obci Kleinarl, 2,5 km od lanovky Champion Shuttle, a nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Unterrainhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Viehhauser

9,6

Appartement Viehhauser

Ubytování (Apartmány) Appartement Viehhauser. Appartement Viehhauser se nachází v centru obce Kleinarl. Ubytování Appartement Viehhauser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Steinbacher

9,6

Haus Steinbacher

Ubytování (Apartmány) Haus Steinbacher. Haus Steinbacher features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Kleinarl, 800 metres from Champion Shuttle. Ubytování Haus Steinbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Ennskraxblick

9,6

Hotel Ennskraxblick

Ubytování (Hotel) Hotel Ennskraxblick. Hotel Ennskraxblick se nachází jen 3 minuty pěšky od centra obce Kleinarl. Ubytování Hotel Ennskraxblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Vorderstuhlhof

9,5

Vorderstuhlhof

Ubytování (Apartmány) Vorderstuhlhof. Hotel Vorderstuhlhof je vzdálený 400 metrů od Bubble Shuttle a nabízí restauraci, společný salonek, přístup na sjezdovku a terasu. Ubytování Vorderstuhlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Wellness-Aparthotel Montana

9,5

Wellness-Aparthotel Montana

Ubytování (Aparthotel) Wellness-Aparthotel Montana. Wellness-Aparthotel Montana nabízí pokoje s vlastní koupelnou, balkonem nebo terasou a kabelovou TV, krytý i venkovní bazén a wellness centrum o ploše 800... Ubytování Wellness-Aparthotel Montana se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schartner

9,5

Haus Schartner

Ubytování (Apartmán) Haus Schartner. Haus Schartner se nachází v Kleinarlu, 3,3 km od lanovky Champion, 3,4 km od vleku pro začátečníky Kleinarl a 5 km od lanovky Bubble, a nabízí bezplatné... Ubytování Haus Schartner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Freiraum

9,5

Chalet Freiraum

Ubytování (Chata) Chalet Freiraum. Set in Kleinarl, a 7-minute walk from Champion Shuttle, Chalet Freiraum provides a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování Chalet Freiraum se nachází ve městě Kreuzsalgasse 23 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peterlhaus

9,5

Peterlhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Peterlhaus. Peterlhaus se nachází ve čtvrti Kleinarl, 400 metrů od lanovky Champion Shuttle a 600 metrů od lanovky Kleinarl pro začátečníky. Ubytování Peterlhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kathrin

9,5

Kathrin

Ubytování (Apartmán) Kathrin. Kathrin nabízí ubytování v Kleinarlu, 300 metrů od lanovky Champion Shuttle a 1,3 km od lanovky Bubble Shuttle. Ubytování Kathrin se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Theresia

9,5

Apartment Theresia

Ubytování (Apartmán) Apartment Theresia. Set in Kleinarl, 700 metres from Beginners Lift Kleinarl, 1 km from Champion Shuttle and 1 km from Shuttleberg Flachauwinkl - Kleinarl, Apartment Theresia... Ubytování Apartment Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Viehhauser

9,5

Haus Viehhauser

Ubytování (Apartmány) Haus Viehhauser. Apartmány Haus Viehhauser se nachází se v malebném údolí Kleinarl. Ubytování Haus Viehhauser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Salzburger Stubn

9,4

Salzburger Stubn

Ubytování (Penzion) Salzburger Stubn. Tento vkusně zařízený rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází v malebné vesničce Kleinarl, jen pár minut pěšky od lyžařských vleků oblasti Ski amadé. Ubytování Salzburger Stubn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Stockhambauer

9,4

Stockhambauer

Ubytování (Apartmány) Stockhambauer. Apartmány Stockhambauer se nachází v obci Kleinarl, 500 metrů od lyžařského vleku Anfängerlift Kleinarl a 800 metrů od lanovky Champion Shuttle. Ubytování Stockhambauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberauhof

9,4

Oberauhof

Ubytování (Farma) Oberauhof. Oberauhof se nachází na rodinné farmě, 2 minuty jízdy od lyžařského areálu Kleinarl - Flachauwinkl - Zauchensee, který je součástí lyžařské oblasti Ski... Ubytování Oberauhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Elmo Viehhauser KG

9,4

Appartementhaus Elmo Viehhauser KG

Ubytování (Penzion) Appartementhaus Elmo Viehhauser KG. Appartementhaus Elmo se nachází pouze 250 metrů od lyžařského vleku, na velmi klidném místě v centru obce Kleinarl, hned vedle běžkařské trati a značené... Ubytování Appartementhaus Elmo Viehhauser KG se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Mira Monti

9,4

Appartementhaus Mira Monti

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Mira Monti. Luxusní Appartementhaus Mira Monti je situovaný na klidném místě, 700 metrů od lyžařského areálu Bergbahnen Kleinarl v obrovském zimním středisku Ski... Ubytování Appartementhaus Mira Monti se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement STOA

9,4

Appartement STOA

Ubytování (Apartmán) Appartement STOA. Featuring river views, Appartement STOA provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Champion Shuttle. Ubytování Appartement STOA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohungen Wedl

9,4

Ferienwohungen Wedl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohungen Wedl. Ferienwohungen Wedl jsou apartmány s výhledem na hory, terasou a Wi-Fi zdarma s výhodnou polohou v Kleinarlu, jen kousek od lanovek Champion Shuttle a... Ubytování Ferienwohungen Wedl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus am Lift

9,4

Haus am Lift

Ubytování (Apartmány) Haus am Lift. Haus am Lift se nachází ve zrekonstruované budově (v roce 2018) v obci Kleinarl, vedle lanovky Champion Shuttle. Ubytování Haus am Lift se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Monika Winter

9,3

Ferienwohnungen Monika Winter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Monika Winter. Set directly on the ski slopes in Kleinarl, just a 5-minute walk from the closest cable car, Ferienwohnungen Monika Winter offers peaceful Alpine-style... Ubytování Ferienwohnungen Monika Winter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Privatzimmer/Apartments Schwarzenbacher

9,3

Privatzimmer/Apartments Schwarzenbacher

Ubytování (Penzion) Privatzimmer/Apartments Schwarzenbacher. Privatzimmer/Apartments Schwarzenbacher se nacházejí v centru Kleinarlu, 300 metrů od sjezdovek. Ubytování Privatzimmer/Apartments Schwarzenbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Garni Keil

9,3

Hotel Garni Keil

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Keil. Hotel Garni Keil se nachází v obci Kleinarl, 500 metrů od lanovky Champion Shuttle a areálu Flachauwinkl/Kleinarl - Shuttleberg, 600 metrů od vleku pro... Ubytování Hotel Garni Keil se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Angerhaus

9,3

Appartement Angerhaus

Ubytování (Apartmány) Appartement Angerhaus. Apartmán Angerhaus se nachází v obci Kleinarl, 800 metrů od dětského vleku Kleinarl, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Angerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Guggenberger

9,3

Hotel Guggenberger

Ubytování (Hotel) Hotel Guggenberger. Rodinný Hotel Guggenberger, založený roku 1897, se těší klidné poloze v srdci malebné vesnice Kleinarl ležící v nádherné horské krajině. Ubytování Hotel Guggenberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Baldauf - Dorf 31

9,2

Pension Baldauf - Dorf 31

Ubytování (Penzion) Pension Baldauf - Dorf 31. Pension Baldauf - Dorf 31 v Kleinarl se nachází 3 minuty chůze od Champion Shuttle. Mezi zajímavosti v okolí patří Beginners Lift Kleinarl a Bubble... Ubytování Pension Baldauf - Dorf 31 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Franck

9,2

Ferienwohnung Franck

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Franck. Offering garden views, Ferienwohnung Franck is an accommodation located in Kleinarl, 1.8 km from Beginners Lift Kleinarl and 2.1 km from Champion Shuttle. Ubytování Ferienwohnung Franck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Fridas

9,2

Fridas

Ubytování (Penzion) Fridas. Fridas byl znovu otevřen v září 2015 a nabízí renovované apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi i zahradu s výhledem na hory. Ubytování Fridas se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel LÄRCHENHOF

9,2

Hotel LÄRCHENHOF

Ubytování (Hotel) Hotel LÄRCHENHOF. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází ve vesničce Kleinarl u lyžařských vleků areálu Ski Amadé a má nádherný výhled na Vysoké Taury. Ubytování Hotel LÄRCHENHOF se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Anja

9,1

Frühstückspension Anja

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Anja. Frühstückspension Anja se nachází v centru obce Kleinarl, pouhých 100 metrů od lyžařského areálu Ski Amadé a dolní části místních sjezdovek, a nabízí... Ubytování Frühstückspension Anja se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christiana

9,1

Haus Christiana

Ubytování (Apartmány) Haus Christiana. Haus Christiana se nachází v obci Kleinarl, poblíž lanovky Champion Shuttle, a nabízí bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Haus Christiana se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Försterlisl

9

Landhaus Försterlisl

Ubytování (Apartmány) Landhaus Försterlisl. Landhaus Försterlisl se nachází v obci Kleinarl, 700 metrů od lyžařského střediska Kleinarl-Flachauwinkel-Zauchensee a 150 metrů od tenisového kurtu,... Ubytování Landhaus Försterlisl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets AurAlpin

9

Chalets AurAlpin

Ubytování (Chata) Chalets AurAlpin. Located in Kleinarl, 70 metres from the Shuttleberg Kleinarl Flachau Winkel Ski Lift, Chalets AurAlpin offers traditional self-catering accommodation units... Ubytování Chalets AurAlpin se nachází ve městě Viehhofstraße 13 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Emmi

9

Gästehaus Emmi

Ubytování (Penzion) Gästehaus Emmi. Gästehaus Emmi stojí na klidném místě mimo hlavní silnici v centru obce Kleinarl. Lanovky do lyžařského areálu Ski amadé jsou jen pár kroků od hotelu. Ubytování Gästehaus Emmi se nachází ve městě Emmiweg 6 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson Club Amadé

9

Robinson Club Amadé

Ubytování (Hotel) Robinson Club Amadé. Robinson Club Amadé stojí na pozemku o rozloze 33.000 m² a nabízí malebnou polohu vedle potoka na okraji hezké vesnice Kleinarl ve sportovním regionu Amadé... Ubytování Robinson Club Amadé se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Oberrainbauer

8,9

Oberrainbauer

Ubytování (Farma) Oberrainbauer. Oberrainbauer je farma situovaná v Kleinarlu v Salcbursku, 3,5 km od lanovky Champion Shuttle. Ubytování Oberrainbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Vital- & Familienhotel Angerwirt

8,9

Vital- & Familienhotel Angerwirt

Ubytování (Hotel) Vital- & Familienhotel Angerwirt. Vital- & Familienhotel Angerwirt nabízí wellness centrum s krytým bazénem v obci Kleinarl, 700 metrů od lanovek stejnojmenného lyžařského areálu. Ubytování Vital- & Familienhotel Angerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Daniel Schartner

8,9

Haus Daniel Schartner

Ubytování (Apartmány) Haus Daniel Schartner. Renovated in summer 2019, Haus Daniel Schartner is a family-run accommodation set in the mountains next to the ski lift and a 5-minute walk from the centre... Ubytování Haus Daniel Schartner se nachází ve městě Kleinarl (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Tauernhof

8,9

Appartement Tauernhof

Ubytování (Apartmány) Appartement Tauernhof. Appartement Tauernhof se nachází ve městě Kleinarl, necelý 1 km od lyžařského areálu Sportwelt Ski Amadé, kam vás zaveze bezplatný skibus, který zastavuje... Ubytování Appartement Tauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Kristall

8,3

Gästehaus Kristall

Ubytování (Penzion) Gästehaus Kristall. Gästehaus Kristall je penzion situovaný v Kleinarlu, 1,1 km od lanovek Champion Shuttle a Flachauwinkl/Kleinarl a 1,2 km od lanovky Beginners Lift... Ubytování Gästehaus Kristall se nachází ve městě Stuhlweg 4 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Karina

Haus Karina

Ubytování (Penzion) Haus Karina. Situated in Kleinarl, 3.1 km from Champion Shuttle, Haus Karina features accommodation with free bikes, free private parking, a shared lounge and a garden. Ubytování Haus Karina se nachází ve městě Kleinarl (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Feldweg N-506

Apartment Feldweg N-506

Ubytování (Apartmán) Apartment Feldweg N-506. Offering mountain views, Apartment Feldweg N-506 is an accommodation set in Kleinarl, 1.4 km from Champion Shuttle and 1. Ubytování Apartment Feldweg N-506 se nachází ve městě Kleinarl (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Hubertus Kleinarl - OSB02771-QYD

Apartments home Hubertus Kleinarl - OSB02771-QYD

Ubytování (Apartmán) Apartments home Hubertus Kleinarl - OSB02771-QYD. Situated in Kleinarl, 1.2 km from Champion Shuttle, 1.2 km from Shuttleberg Flachauwinkl - Kleinarl and 1. Ubytování Apartments home Hubertus Kleinarl - OSB02771-QYD se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments home Hubertus Kleinarl - OSB02771-DYA

Apartments home Hubertus Kleinarl - OSB02771-DYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Hubertus Kleinarl - OSB02771-DYA. Set in Kleinarl, 1.2 km from Champion Shuttle, 1.2 km from Shuttleberg Flachauwinkl - Kleinarl and 1. Ubytování Apartments home Hubertus Kleinarl - OSB02771-DYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hirschleiten

Hirschleiten

Ubytování (Apartmán) Hirschleiten. Hirschleiten is set in Kleinarl, 1.3 km from Champion Shuttle and 1.3 km from Shuttleberg Flachauwinkl - Kleinarl, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Hirschleiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kleinarl

Město Kleinarl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 94 hotelů a ubytování ve městě Kleinarl.