Hledat

Ubytování

Ubytování město Obertrum am See

Ve městě Obertrum am See (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obertrum am See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obertrum am See

Ferienwohnungen am See

9

Ferienwohnungen am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen am See. Ferienwohnungen am See is situated in Obertrum am See and offers a restaurant and a private beach area. Ubytování Ferienwohnungen am See se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schürz

9

Ferienwohnung Schürz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schürz. Ferienwohnung Schürz se nachází ve městě Obertrum am See a nabízí vlastní bar, výhled na hory, na jezero nebo do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schürz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Gasthof Neumayr

8,8

Hotel Gasthof Neumayr

Ubytování (Penzion) Hotel Gasthof Neumayr. Gasthof Neumayr se nachází ve vzdálenosti asi 10minutové chůze od jezera Obertrum a nabízí moderní ubytování v tradičním penzionu. Ubytování Hotel Gasthof Neumayr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Junge Hotels Obertrum

7,4

Junge Hotels Obertrum

Ubytování (Hostel) Junge Hotels Obertrum. Tento hostel se nachází v obci Obertrum am See v Salcburském regionu, 15 km od Salcburgu. Junge Hotels Obertrum má slunnou terasu. Ubytování Junge Hotels Obertrum se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

DAS AUTO- Wohnhaus Salzburg

DAS AUTO- Wohnhaus Salzburg

Ubytování (Apartmán) DAS AUTO- Wohnhaus Salzburg. Apartmán DAS AUTO - Wohnhaus Salzburg se nachází v obci Obertrum am See a nabízí zázemí pro vodní sporty, terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování DAS AUTO- Wohnhaus Salzburg se nachází ve městě Gruberfeldstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Obertrum am See

Město Obertrum am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Obertrum am See.