Hledat

Ubytování

Ubytování město Elsbethen

Ve městě Elsbethen (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Elsbethen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Elsbethen

Gut Mitterlehen

9,6

Gut Mitterlehen

Ubytování (Apartmány) Gut Mitterlehen. Apartmán Gut Mitterlehen se nachází na klidném místě, 3 minuty jízdy od Elsbethenu, 10 minut jízdy od Salzburgu a 3,2 km od paláce Helbrunn a jeho fontán,... Ubytování Gut Mitterlehen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Haslach

9,5

Haus Haslach

Ubytování (Apartmány) Haus Haslach. Apartmán Haus Haslach se nachází v městečku Elsbethen, 10 km od centra Salcburku a 29 km od jezera Fuschlsee, a nabízí možnost vlastního stravování, zdarma... Ubytování Haus Haslach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Überfuhr

8

Gasthaus Überfuhr

Ubytování (Penzion) Gasthaus Überfuhr. Gasthaus Überfuhr se nachází na okraji obce Elsbethen, 15 minut jízdy na jih od Salcburku a 2 minuty od výjezdu z tauernské dálnice A10 Puch/Urstein. Ubytování Gasthaus Überfuhr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Rechenwirt

7,4

Landgasthof Rechenwirt

Ubytování (Penzion) Landgasthof Rechenwirt. Landgasthof Rechenwirt se nachází uprostřed zeleně u řeky Salzach, jen 5 km od historického centra Salcburku. Ubytování Landgasthof Rechenwirt se nachází ve městě Elsbethen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sebastian

Haus Sebastian

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Sebastian. Located in Hopfgarten im Brixental in the Tyrol region, Haus Sebastian has a patio and garden views. Ubytování Haus Sebastian se nachází ve městě Elsbethen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erentrudisalm

Erentrudisalm

Ubytování (Hotel) Erentrudisalm. Situated in Elsbethen, 8 km from Hellbrunn Palace & Trick Fountains, Erentrudisalm features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytování Erentrudisalm se nachází ve městě Elsbethen (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Elsbethen

Město Elsbethen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Elsbethen.