Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Andrä im Lungau

Ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Andrä im Lungau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Andrä im Lungau

Schitter

9,9

Schitter

Ubytování (Apartmán) Schitter. Schitter is set in Sankt Andrä im Lungau and offers a garden and a terrace. Ubytování Schitter se nachází ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko - Salcbursko).

Haus Holzer

9,8

Haus Holzer

Ubytování (Apartmán) Haus Holzer. Haus Holzer se nachází v obci Sankt Andrä im Lungau, 8 km od lyžařského areálu Großeck-Speiereck, a nabízí apartmán s balkonem, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Haus Holzer se nachází ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko - Salcbursko).

Bio Bauernhof Schoberhof

9,5

Bio Bauernhof Schoberhof

Ubytování (Farma) Bio Bauernhof Schoberhof. Bio Bauernhof Schoberhof se nachází jen několik minut chůze od zastávky bezplatného skibusu, 2 km od centra Mariapfarr a 5 km od lyžařského areálu... Ubytování Bio Bauernhof Schoberhof se nachází ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko - Salcbursko).

Haus Verdi

9,5

Haus Verdi

Ubytování (Penzion) Haus Verdi. Haus Verdi, obklopen zahradou o rozloze 3000 m², se nachází v obci Sankt Andrä bei im Lungau. Ubytování Haus Verdi se nachází ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Seifterhof

9,4

Ferienwohnungen Seifterhof

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Seifterhof. Ferienwohnungen Seifterhof se nachází v centru obce Sankt Andrä, 10 minut jízdy od lyžařských areálů Katschberg a Fanningberg. Ubytování Ferienwohnungen Seifterhof se nachází ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenland

8,9

Haus Alpenland

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenland. Haus Alpenland se nachází v obci Sankt Andrä im Lungau, 26 km od lyžařského areálu Obertauern. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Alpenland se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Karlwirt

8,6

Gasthof Karlwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Karlwirt. Hotel Gasthof Karlwirt je obklopený loukami a lesy a nabízí pokoje s balkonem a kabelovou TV, saunu, infračervenou kabinu i vlastní farmu. Ubytování Gasthof Karlwirt se nachází ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sagmeister Wirtgut St. Andrä

Ferienwohnung Sagmeister Wirtgut St. Andrä

Ubytování (Farma) Ferienwohnung Sagmeister Wirtgut St. Andrä. Ferienwohnung Sagmeister Wirtgut St. Andrä is set in Sankt Andrä im Lungau and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Sagmeister Wirtgut St. Andrä se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

gasthof karlwirt appartement

gasthof karlwirt appartement

Ubytování (Apartmán) gasthof karlwirt appartement. Gasthof karlwirt appartement is situated in Sankt Andrä im Lungau. This apartment provides a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování gasthof karlwirt appartement se nachází ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polzhof

Polzhof

Ubytování (Apartmán) Polzhof. Located in Sankt Andrä im Lungau in the Salzburg region, Polzhof features a balcony. Ubytování Polzhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Landschitzseen

Ferienwohnung Landschitzseen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Landschitzseen. Ferienwohnung Landschitzseen se nachází v městečku Sankt Andrä im Lungau a nabízí terasu a balkon. Ubytování Ferienwohnung Landschitzseen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Holzer Panorama

Haus Holzer Panorama

Ubytování (Apartmán) Haus Holzer Panorama. Haus Holzer Panorama se nachází v obci Sankt Andrä im Lungau v Salcbursku a nabízí ubytování s balkonem a přístupem do plně vybavené kuchyně. Ubytování Haus Holzer Panorama se nachází ve městě Sankt Andrä im Lungau (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Sankt Andrä im Lungau

Město Sankt Andrä im Lungau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Sankt Andrä im Lungau.