Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Veit im Pongau

Ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Veit im Pongau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Veit im Pongau

Buckelmühle

9,9

Buckelmühle

Ubytování (Prázdninový dům) Buckelmühle. Prázdninový dům s vlastním stravováním a ubytováním až pro 10 osob se nachází ve 400 let starém statku, zrekonstruovaném v roce 2014, 10 minut chůze od... Ubytování Buckelmühle se nachází ve městě Obergrafenhof 6 (Rakousko - Salcbursko).

Weidinghof

9,8

Weidinghof

Ubytování (Apartmány) Weidinghof. Weidinghof stojí na poklidném místě přímo u lesa, 4 km od Sankt Johannu im Pongau a 10 minut autem od ski areálu St. Johann-Alpendorf. Ubytování Weidinghof se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bognerhof

9,8

Ferienwohnung Bognerhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bognerhof. Ferienwohnung Bognerhof nabízí terasu, vlastní palírnu, dětské zoo s poníky a králíky, panoramatický výhled na pohoří Vysoké Taury a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Bognerhof se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reithgut

9,6

Reithgut

Ubytování (Apartmán) Reithgut. Situated in Sankt Veit im Pongau, Reithgut features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 41 km from Kaprun. Ubytování Reithgut se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgut Feuersang

9,6

Landgut Feuersang

Ubytování (Apartmán) Landgut Feuersang. Landgut Feuersang se nachází na klidném místě ve městě Sankt Veit im Pongau a nabízí ubytování s výhledem na hory, Wi-Fi a bezplatným parkováním přímo na... Ubytování Landgut Feuersang se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenterrasse

9,5

Haus Sonnenterrasse

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnenterrasse. Haus Sonnenterrasse se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau. Ubytování Haus Sonnenterrasse se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birnbacher-appartement

9,5

Birnbacher-appartement

Ubytování (Apartmán) Birnbacher-appartement. Birnbacher-appartement se nachází v obci Sankt Veit im Pongau a nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Birnbacher-appartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Metzgerwirt

9,4

Hotel Metzgerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Metzgerwirt. Hotel Metzgerwirt byl zrekonstruovaný v roce 2015 a snoubí moderní zařízení a tradiční prvky. Ubytování Hotel Metzgerwirt se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klockergut

9,4

Klockergut

Ubytování (Farma) Klockergut. Klockergut je farma situovaná na tichém horském úbočí s panoramatickým výhledem, 2 km od obce Sankt Veit im Pongau. Ubytování Klockergut se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Genießerhotel Sonnhof

9,3

Genießerhotel Sonnhof

Ubytování (Hotel) Genießerhotel Sonnhof. Verwöhnhotel Sonnhof se nachází na klidném slunném místě v obci St. Veit im Pongau, nad údolím Salzach. Nabízí pokoje s balkonem a má gurmánskou... Ubytování Genießerhotel Sonnhof se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienparadies Taxen

9,3

Ferienparadies Taxen

Ubytování (Farma) Ferienparadies Taxen. Farma Ferienparadies Taxen se nachází na svahu, na odlehlém místě 1 km od města St. Ubytování Ferienparadies Taxen se nachází ve městě Oberuntersberg 6 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hinterweiding-Gut

9,2

Chalet Hinterweiding-Gut

Ubytování (Chata) Chalet Hinterweiding-Gut. Chalet Hinterweiding se nachází na klidném místě uprostřed luk a polí 2 km od obce Schwarzach. Ubytování Chalet Hinterweiding-Gut se nachází ve městě Niederuntersberg 14a (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landhaus Empl

9,1

Hotel Landhaus Empl

Ubytování (Hotel) Hotel Landhaus Empl. Hotel Empl se nachází se jižním svahu nad městem St. Veit a nabízí vyhřívaný venkovní bazén, wellness centrum a panoramatický výhled do údolí Salzachtal. Ubytování Hotel Landhaus Empl se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Sunnhäusl

9,1

Frühstückspension Sunnhäusl

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Sunnhäusl. K tomuto penzionu patří zahrada se stolním tenisem a grilem. Je pouhé 2 minuty chůze daleko od centra města St. Ubytování Frühstückspension Sunnhäusl se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Laterndl-Wirt

9

Laterndl-Wirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Laterndl-Wirt. Laterndl-Wirt se nachází v obci Sankt Veit im Pongau a nabízí pokoje v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi a kabelovou TV. Ubytování Laterndl-Wirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Lindlreitgut

8,8

Lindlreitgut

Ubytování (Apartmán) Lindlreitgut. Apartmán Lindlreitgut se nachází v městyse St. Veit Im Pongau, 36 km od obce Flachau. Apartmán má 2 ložnice, TV a kuchyň s myčkou i mikrovlnnou troubou. Ubytování Lindlreitgut se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almliesl STVE-551

Almliesl STVE-551

Ubytování (Chata) Almliesl STVE-551. Situated in Sankt Veit im Pongau in the Salzburg region, Almliesl STVE-551 has a terrace and garden views. Ubytování Almliesl STVE-551 se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bognerhof

Ferienhaus Bognerhof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bognerhof. Ferienhaus Bognerhof se nachází v obci Sankt Veit im Pongau, pouhých 41 km od Kaprunu. Ubytování Ferienhaus Bognerhof se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almliesl STVE-510

Almliesl STVE-510

Ubytování (Chata) Almliesl STVE-510. Set in Sankt Veit im Pongau in the Salzburg region, Almliesl STVE-510 features a terrace and garden views. Ubytování Almliesl STVE-510 se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Veit im Pongau

Město Sankt Veit im Pongau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Sankt Veit im Pongau.