Hledat

Ubytování

Ubytování město Wagrain

Ve městě Wagrain (Rakousko) máme celkem 256 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wagrain

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wagrain

Griesbauer / Familie Gehwolf

9,9

Griesbauer / Familie Gehwolf

Ubytování (Farma) Griesbauer / Familie Gehwolf. Griesbauer / Familie Gehwolf is located on a hillside, 4 km from Wagrain’s centre, and offers rooms and apartments with free WiFi, a flat-screen satellite... Ubytování Griesbauer / Familie Gehwolf se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus am Bach

9,9

Haus am Bach

Ubytování (Privát) Haus am Bach. Haus am Bach se nachází ve Wagrainu, 100 metrů od zastávky skibusu a 800 metrů od Rote 8'er Gondel. Ubytování Haus am Bach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Fritzenwallner

9,8

Appartement Fritzenwallner

Ubytování (Apartmány) Appartement Fritzenwallner. Apartmány Appartement Fritzenwallner se nacházejí v obci Wagrain, 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu, který vás zaveze do lyžařského areálu Ski... Ubytování Appartement Fritzenwallner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martina und Herbert Scherer

9,8

Martina und Herbert Scherer

Ubytování (Apartmán) Martina und Herbert Scherer. Set in Wagrain and only less than 1 km from Grafenbergbahn, Martina und Herbert Scherer offers accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Martina und Herbert Scherer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Auhof

9,8

Bauernhof Auhof

Ubytování (Apartmány) Bauernhof Auhof. Tyto apartmány nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, neplacené parkoviště, dětskou zoo a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Bauernhof Auhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Lehenriedl Chalet

9,8

Lehenriedl Chalet

Ubytování (Horské chaty) Lehenriedl Chalet. Lehenriedl Chalet se nachází v klidné lokalitě lyžařského areálu Wagrain-Kleinarl v Salcbursku, 1 km od lanovek Flying Mozart a Grafenberg. Ubytování Lehenriedl Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Maria Fritzenwallner

9,8

Ferienwohnung Maria Fritzenwallner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maria Fritzenwallner. Ferienwohnung Maria Fritzenwallner se nachází 1 km od centra obce Grafenberg a od nejbližší sjezdovky lyžařského areálu Amadé. Ubytování Ferienwohnung Maria Fritzenwallner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Amade

9,8

Haus Amade

Ubytování (Apartmán) Haus Amade. Featuring mountain views, Haus Amade provides accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Grafenbergbahn. Ubytování Haus Amade se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Thurner

9,7

Haus Thurner

Ubytování (Penzion) Haus Thurner. Haus Thurner se nachází v klidné oblasti plné zeleně, 1 km od lyžařského vleku Achtergondel. Nabízí ubytování s rozkládací pohovkou, TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Thurner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Gumpold 2

9,7

Haus Gumpold 2

Ubytování (Apartmány) Haus Gumpold 2. Haus Gumpold 2 is located in Wagrain, only 3,500 metres from the Flying Mozart Cable Car and 2,800 metres from the Grafenberg I Express Cable Car. Ubytování Haus Gumpold 2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Domizil

9,7

Domizil

Ubytování (Apartmány) Domizil. Domizil se nachází v obci Wagrain, 300 metrů od stanice lanovky Flying Mozart lanovky, je obklopený zahradou a nabízí moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi... Ubytování Domizil se nachází ve městě Karl-Heinrich-Waggerl-Straße 39 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schönberger

9,7

Pension Schönberger

Ubytování (Penzion) Pension Schönberger. Pension Schönberger se nachází ve středisku Wagrain v Salcbursku, 500 metrů od lanovky Flying Mozart. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Pension Schönberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Andi

9,7

Appartement Andi

Ubytování (Apartmán) Appartement Andi. Appartement Andi, postaven v roce 2011, se nachází ve městě Wagrain v Salcburském regionu. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Appartement Andi se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Zeitlos

9,7

Pension Zeitlos

Ubytování (Penzion) Pension Zeitlos. Penzion Zeitlos se nachází 2 km od centra města Wagrain v Salcbursku, 1,8 km od lyžařského vleku Flying Mozart. Nabízí gril, terasu a dětské hřiště. Ubytování Pension Zeitlos se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Klein Widmoos

9,7

Klein Widmoos

Ubytování (Apartmán) Klein Widmoos. Klein Widmoos Apartment se nachází u sjezdovek v lyžařském areálu Wagrein a 2 km od centra Wagreinu. Ubytování Klein Widmoos se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Lärchenheim

9,7

Haus Lärchenheim

Ubytování (Apartmán) Haus Lärchenheim. Haus Lärchenheim se nachází ve středisku Wagrain, 800 metrů od aquaparku Wasserwelt Wagrain a 1 km od lanovky Flying Mozart. Ubytování Haus Lärchenheim se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Jackie Eschbacher

9,6

Appartement Jackie Eschbacher

Ubytování (Apartmán) Appartement Jackie Eschbacher. Featuring barbecue facilities and a terrace, Appartement Jackie Eschbacher features accommodation in Wagrain with free WiFi and mountain views. Ubytování Appartement Jackie Eschbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Almmonte Sensum Suites Designhotel

9,6

Almmonte Sensum Suites Designhotel

Ubytování (Hotel) Almmonte Sensum Suites Designhotel. Nekuřácký Almmonte Sensum Suites Designhotel se nachází 600 metrů od Flying Mozart 1. Ubytování Almmonte Sensum Suites Designhotel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus & Haus Rustika

9,6

Landhaus & Haus Rustika

Ubytování (Apartmány) Landhaus & Haus Rustika. Landhaus & Haus Rustika se nachází jen pár kroků od lanovky Flying Mozart ve Wagrainu a nabízí apartmány s balkonem a kabelovou TV, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Landhaus & Haus Rustika se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Knappensteig Appartements

9,6

Knappensteig Appartements

Ubytování (Apartmány) Knappensteig Appartements. Knappensteig Appartements se nachází v lyžařském středisku Wagrain, jen 5 minut chůze od lanovky Flying Mozart a lyžařské oblasti Ski Amadé, a nabízí... Ubytování Knappensteig Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Annabelle

9,6

Haus Annabelle

Ubytování (Penzion) Haus Annabelle. Haus Annabelle se nachází na poklidné planině Kichboden nad Wagrainem v lyžařském areálu Ski Amadé. Nabízí neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Annabelle se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Kaswurm

9,6

Appartements Kaswurm

Ubytování (Apartmány) Appartements Kaswurm. Appartements Kaswurm se nachází ve městě Wagrain, 8 km od Hachau a 9 km od letiště Flying Mozart 2. Nabízí výhled na bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartements Kaswurm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Oberhof

9,6

Appartements Oberhof

Ubytování (Apartmán) Appartements Oberhof. Appartements Oberhof jsou apartmány s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi, zahradou a hospodářskými zvířaty, které jsou situované 5 minut chůze od... Ubytování Appartements Oberhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Brunnenhof

9,6

Appartementhaus Brunnenhof

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Brunnenhof. Appartementhaus Brunnenhof se nachází ve středisku Wagrain, jen 7 minut chůze od lanovky Flying Mozart a lyžařského střediska Ski Amadé a nabízí apartmány... Ubytování Appartementhaus Brunnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hochleitner

9,6

Appartement Hochleitner

Ubytování (Apartmán) Appartement Hochleitner. Amenities like a sauna and a balcony with mountain views are provided at Appartement Hochleitner, located a 5-minute walk from Wagrain’s centre. Ubytování Appartement Hochleitner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Panorama

9,6

Pension Panorama

Ubytování (Penzion) Pension Panorama. Pension Panorama se nachází v Kirchbodenu a nabízí světlé a prostorné pokoje. Ubytování Pension Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Alpin

9,5

Landhaus Alpin

Ubytování (Apartmány) Landhaus Alpin. Landhaus Alpin se nachází ve vesnici Wagrain, 600 metrů od lyžařského vleku. Nabízí wellness, úschovnu zavazadel, lyžárnu, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Landhaus Alpin se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Teigi

9,5

Ferienhaus Teigi

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Teigi. Ferienhaus Teigi se nachází 4 km od Wagrainu. Nabízí prostorný prázdninový dům s kabelovou TV s plochou obrazovkou, balkonem, terasou, zahradou s grilem a... Ubytování Ferienhaus Teigi se nachází ve městě Schwaighof 4 (Rakousko - Salcbursko).

Haus Ganschitter

9,5

Haus Ganschitter

Ubytování (Apartmán) Haus Ganschitter. Set 300 metres from the Flying Mozart Cable Car in Wagrain, this apartment features a balcony with mountain views. Ubytování Haus Ganschitter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Romantika

9,5

Appartements Romantika

Ubytování (Apartmány) Appartements Romantika. Apartmány Romantika se nacházejí v klidné horské lokalitě u městečka Wagrain, přímo vedle potoka. Ubytování Appartements Romantika se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Arlerschmied die Pension/Appartment

9,5

Arlerschmied die Pension/Appartment

Ubytování (Penzion) Arlerschmied die Pension/Appartment. Located in Wagrain, 300 metres from Grafenbergbahn, Arlerschmied die Pension/Appartment provides accommodation with a garden, free private parking and... Ubytování Arlerschmied die Pension/Appartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Aparthotel Steger Wagrain

9,5

Aparthotel Steger Wagrain

Ubytování (Penzion) Aparthotel Steger Wagrain. Appart-Pension Steger se nachází 2 km od lanovky Grafenberg ve Wagrainu a nabízí venkovní bazén a wellness s klasickou i parní saunou a vířivkou. Ubytování Aparthotel Steger Wagrain se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ellis Appartement

9,5

Ellis Appartement

Ubytování (Apartmán) Ellis Appartement. Boasting a terrace and a shared kitchen, Ellis Appartement is attractively situated in Wagrain, 400 metres from Grafenbergbahn and 400 metres from... Ubytování Ellis Appartement se nachází ve městě Markt 46 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghoamatl

9,5

Berghoamatl

Ubytování (Apartmány) Berghoamatl. Located 300 metres from the Flying Mozart Cable Car, both the Wagrain-Flachau and Wagrain-Saint Johann ski areas can be reached from Haus Berghoamatl... Ubytování Berghoamatl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Riepler

9,5

Appartement Riepler

Ubytování (Apartmány) Appartement Riepler. Appartement Riepler se nachází do 500 metrů od centra města Wagrain, lyžařského vleku Grafenberg-Wagrain, autobusové zastávky Ski Amadé, restaurací,... Ubytování Appartement Riepler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Dertnig

9,5

Appartement Dertnig

Ubytování (Apartmány) Appartement Dertnig. Appartement Dertnig se nachází ve Wagrainu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, přístup na sjezdovku a gril. Ubytování Appartement Dertnig se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Berge Appartements

9,5

Haus Berge Appartements

Ubytování (Apartmány) Haus Berge Appartements. Haus Berge Appartements se nachází pouhých 7 minut chůze od centra města Wagrain a lanovky Flying Mozart. Ubytování Haus Berge Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Grubbauer

9,4

Appartement Grubbauer

Ubytování (Apartmán) Appartement Grubbauer. Appartement Grubbauer se nachází ve městě Wagrain, 3 km od jeho centra, supermarketu, lyžařského vleku i krytého bazénu a 20 minut jízdy autem od... Ubytování Appartement Grubbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Höller

9,4

Pension Höller

Ubytování (Penzion) Pension Höller. Pension Höller se nachází ve středisku Wagrain, 1,6 km od lanovky Gräfenberg-Express I. Nabízí gril, dětské hřiště, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Pension Höller se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Prechtlgut

9,4

Prechtlgut

Ubytování (Horské chaty) Prechtlgut. Ubytování Prechtlgut se nachází ve městě Wagrain a nabízí restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén a slunnou terasu. Ubytování Prechtlgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Ferienwohnung Alpakablick Wagrain

9,4

Luxus Ferienwohnung Alpakablick Wagrain

Ubytování (Apartmán) Luxus Ferienwohnung Alpakablick Wagrain. Boasting a garden and barbecue facilities, Luxus Ferienwohnung Alpakablick Wagrain provides accommodation in Wagrain with free WiFi and mountain views. Ubytování Luxus Ferienwohnung Alpakablick Wagrain se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ortsblick

9,4

Haus Ortsblick

Ubytování (Penzion) Haus Ortsblick. Haus Ortsblick se nachází ve vesnici Wagrain, 5 minut pěšky od centra obce a 5 minut jízdy autem od lyžařských vleků Grafenberg a Flying Mozart. Ubytování Haus Ortsblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sporthotel Wagrain

9,4

Sporthotel Wagrain

Ubytování (Hotel) Sporthotel Wagrain. Sporthotel Wagrain se nachází hned vedle lanovky Gräfenberg a má wellness centrum o rozloze 1000 m² s vnitřním a venkovním bazénem a 8 saun. Ubytování Sporthotel Wagrain se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Café Wagrain - Familie Flasch

9,4

Frühstückspension Café Wagrain - Familie Flasch

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Café Wagrain - Familie Flasch. This bed and breakfast offers rooms and apartments with balcony and mountain views in a quiet and sunny location in Wagrain. Ubytování Frühstückspension Café Wagrain - Familie Flasch se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Christine

9,4

Apartment Christine

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Christine. Boasting garden views, Apartment Christine offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.3 km from Grafenberg Express I. Situated 1. Ubytování Apartment Christine se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Wanderhotel Erika

9,4

Wanderhotel Erika

Ubytování (Hotel) Wanderhotel Erika. Wanderhotel Erika je přátelský 3hvězdičkový hotel na klidném místě uprostřed sportovního centra Amadé Sports World v Salcbursku. Ubytování Wanderhotel Erika se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Deisl

9,4

Appartement Deisl

Ubytování (Apartmán) Appartement Deisl. Appartement Deisl se nachází ve Wagrainu, 1,8 km od lanovek Grafenbergbahn a Grafenberg Express I, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartement Deisl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Arnika

9,4

Pension Arnika

Ubytování (Penzion) Pension Arnika. Pension Arnika se nachází v obci Wagrain, 300 metrů od lanovky Flying Mozart 1, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu, terasu a lyžárnu. Ubytování Pension Arnika se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Margareth

9,4

Haus Margareth

Ubytování (Apartmány) Haus Margareth. Offering direct access to the slopes of the Ski Amadé Ski Area, Haus Margareth is just 150 metres from the Flying Mozart Cable Car. Ubytování Haus Margareth se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Wohnen by Lizzy Rohrmoser

9,4

Wohnen by Lizzy Rohrmoser

Ubytování (Penzion) Wohnen by Lizzy Rohrmoser. Wohnen by Lizzy Rohrmoser se nachází v klidné lokalitě ve městě Wagrain v lyžařském středisku Ski Amadé. Ubytování Wohnen by Lizzy Rohrmoser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturhotel Edelweiss Wagrain

9,4

Naturhotel Edelweiss Wagrain

Ubytování (Hotel) Naturhotel Edelweiss Wagrain. Čtyřhvězdičkový Hotel Edelweiss se nachází na slunné náhorní plošině ve výšce 1 200 metrů vedle sjezdovky Ski Amadé a nabízí velké wellness centrum s... Ubytování Naturhotel Edelweiss Wagrain se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Wagrain

Město Wagrain se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 256 hotelů a ubytování ve městě Wagrain.