Hledat

Ubytování

Ubytování město Wagrain

Ve městě Wagrain (Rakousko) máme celkem 256 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wagrain

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wagrain

Haus Durchegg OG

10

Haus Durchegg OG

UbytováníHaus Durchegg OG. Haus Durchegg OG se nachází ve Wagrainu, 39 km od Eisriesenweltu Werfen, 25 km od vlakového nádraží Bischofshofen a 26 km od Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytování Haus Durchegg OG se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Anikas Quartier

10

Anikas Quartier

UbytováníAnikas Quartier. Anikas Quartier se nachází ve Wagrainu, 32 km od Eisriesenwelt Werfen a 47 km od vlakového nádraží Bad Gastein. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Anikas Quartier se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Beautiful and Cosy Flat in Wagrain

10

Beautiful and Cosy Flat in Wagrain

UbytováníBeautiful and Cosy Flat in Wagrain. Ubytování in Wagrain se nachází ve Wagrainu, 34 km od Eisriesenwelt Werfen, 49 km od vlakového nádraží Bad Gastein a 21 km od vlakového nádraží... Ubytování Beautiful and Cosy Flat in Wagrain se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Zentrum

10

Appartement Zentrum

Ubytování (Apartmány) Appartement Zentrum. Appartement Zentrum se nachází asi 600 metrů od aquaparku Wasserwelt Wagrain a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartement Zentrum se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Cozy cottage in Hof in a charming area

10

Cozy cottage in Hof in a charming area

UbytováníCozy cottage in Hof in a charming area. Cozy cottage in Hof se nachází v půvabné oblasti ve Wagrainu, 42 km od Eisriesenweltu Werfen a 23 km od vlakového nádraží Bischofshofen. Ubytování Cozy cottage in Hof in a charming area se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Bergpanorama Brandegg

9,9

Appartement Bergpanorama Brandegg

UbytováníAppartement Bergpanorama Brandegg. Appartement Bergpanorama Brandegg se nachází ve Wagrainu, 36 km od Eisriesenweltu, 23 km od vlakového nádraží Bischofshofen a 24 km od... Ubytování Appartement Bergpanorama Brandegg se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Martina und Herbert Scherer

9,8

Martina und Herbert Scherer

Ubytování (Apartmán) Martina und Herbert Scherer. Set in Wagrain and only less than 1 km from Grafenbergbahn, Martina und Herbert Scherer offers accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Martina und Herbert Scherer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Fritzenwallner

9,8

Appartement Fritzenwallner

Ubytování (Apartmány) Appartement Fritzenwallner. Apartmány Appartement Fritzenwallner se nacházejí v obci Wagrain, 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu, který vás zaveze do lyžařského areálu Ski... Ubytování Appartement Fritzenwallner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Lehenriedl Chalet

9,8

Lehenriedl Chalet

Ubytování (Horské chaty) Lehenriedl Chalet. Lehenriedl Chalet se nachází v klidné lokalitě lyžařského areálu Wagrain-Kleinarl v Salcbursku, 1 km od lanovek Flying Mozart a Grafenberg. Ubytování Lehenriedl Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Maria Fritzenwallner

9,8

Ferienwohnung Maria Fritzenwallner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maria Fritzenwallner. Ferienwohnung Maria Fritzenwallner se nachází 1 km od centra obce Grafenberg a od nejbližší sjezdovky lyžařského areálu Amadé. Ubytování Ferienwohnung Maria Fritzenwallner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Domizil

9,7

Domizil

Ubytování (Apartmány) Domizil. Domizil se nachází v obci Wagrain, 300 metrů od stanice lanovky Flying Mozart lanovky, je obklopený zahradou a nabízí moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi... Ubytování Domizil se nachází ve městě Karl-Heinrich-Waggerl-Straße 39 (Rakousko - Salcbursko).

Pension Schönberger

9,7

Pension Schönberger

Ubytování (Penzion) Pension Schönberger. Pension Schönberger se nachází ve středisku Wagrain v Salcbursku, 500 metrů od lanovky Flying Mozart. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Pension Schönberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Heijerhof

9,7

Apartment Heijerhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Heijerhof. Apartment Heijerhof se nachází asi 200 metrů od aquaparku Wasserwelt Wagrain a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartment Heijerhof se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Haus Stille Nacht Wagrain

9,7

Haus Stille Nacht Wagrain

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Stille Nacht Wagrain. Haus Stille Nacht Wagrain se nachází asi 600 metrů od aquaparku Wasserwelt Wagrain a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, balkonem a přímým přístupem na... Ubytování Haus Stille Nacht Wagrain se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Almmonte Sensum Suites Designhotel

9,6

Almmonte Sensum Suites Designhotel

Ubytování (Hotel) Almmonte Sensum Suites Designhotel. Nekuřácký Almmonte Sensum Suites Designhotel se nachází 600 metrů od Flying Mozart 1. Ubytování Almmonte Sensum Suites Designhotel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus & Haus Rustika

9,6

Landhaus & Haus Rustika

Ubytování (Apartmány) Landhaus & Haus Rustika. Landhaus & Haus Rustika se nachází jen pár kroků od lanovky Flying Mozart ve Wagrainu a nabízí apartmány s balkonem a kabelovou TV, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Landhaus & Haus Rustika se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Kaswurm

9,6

Appartements Kaswurm

Ubytování (Apartmány) Appartements Kaswurm. Appartements Kaswurm se nachází ve městě Wagrain, 8 km od Hachau a 9 km od letiště Flying Mozart 2. Nabízí výhled na bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartements Kaswurm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Oberhof

9,6

Appartements Oberhof

Ubytování (Apartmán) Appartements Oberhof. Appartements Oberhof jsou apartmány s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi, zahradou a hospodářskými zvířaty, které jsou situované 5 minut chůze od... Ubytování Appartements Oberhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Brunnenhof

9,6

Appartementhaus Brunnenhof

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Brunnenhof. Appartementhaus Brunnenhof se nachází ve středisku Wagrain, jen 7 minut chůze od lanovky Flying Mozart a lyžařského střediska Ski Amadé a nabízí apartmány... Ubytování Appartementhaus Brunnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Almhof Grub

9,5

Almhof Grub

Ubytování (Prázdninový dům) Almhof Grub. Almhof Grub se nachází ve Wagrainu a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Almhof Grub se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Alpin

9,5

Landhaus Alpin

Ubytování (Apartmány) Landhaus Alpin. Landhaus Alpin se nachází ve vesnici Wagrain, 600 metrů od lyžařského vleku. Nabízí wellness, úschovnu zavazadel, lyžárnu, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Landhaus Alpin se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Fritzenwallner Appartement 1

9,5

Haus Fritzenwallner Appartement 1

UbytováníHaus Fritzenwallner Appartement 1. Haus Fritzenwallner Appartement 1 se nachází ve Wagrainu, 45 km od vlakového nádraží Bad Gastein a 47 km od Zell am See. V okolí se můžete věnovat... Ubytování Haus Fritzenwallner Appartement 1 se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Genigau

9,5

Appartement Genigau

Ubytování (Apartmány) Appartement Genigau. Appartement Genigau se nachází ve Wagrainu v Salcbursku, 2,3 km od aquaparku Wasserwelt Wagrain. Ubytování Appartement Genigau se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Ellis Appartement

9,5

Ellis Appartement

Ubytování (Apartmán) Ellis Appartement. Boasting a terrace and a shared kitchen, Ellis Appartement is attractively situated in Wagrain, 400 metres from Grafenbergbahn and 400 metres from... Ubytování Ellis Appartement se nachází ve městě Markt 46 (Rakousko - Salcbursko).

Appartment Hoamatgfüh

9,5

Appartment Hoamatgfüh

UbytováníAppartment Hoamatgfüh. Appartment Hoamatgfüh se nachází v obci Wagrain, pouhých 32 km od obce Eisriesenwelt Werfen, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice, zdarma dostupné... Ubytování Appartment Hoamatgfüh se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Dertnig

9,5

Appartement Dertnig

Ubytování (Apartmány) Appartement Dertnig. Appartement Dertnig se nachází ve Wagrainu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, přístup na sjezdovku a gril. Ubytování Appartement Dertnig se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Berge Appartements

9,5

Haus Berge Appartements

Ubytování (Apartmány) Haus Berge Appartements. Haus Berge Appartements se nachází pouhých 7 minut chůze od centra města Wagrain a lanovky Flying Mozart. Ubytování Haus Berge Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Prechtlgut

9,4

Prechtlgut

Ubytování (Horské chaty) Prechtlgut. Ubytování Prechtlgut se nachází ve městě Wagrain a nabízí restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén a slunnou terasu. Ubytování Prechtlgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Wagrain

Město Wagrain se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 256 hotelů a ubytování ve městě Wagrain.