Hledat

Ubytování

Ubytování město Flachau

Ve městě Flachau (Rakousko) máme celkem 299 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Flachau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Flachau

APART Forellenhof

10

APART Forellenhof

Ubytování (Apartmán) APART Forellenhof. Located in Flachau, close to Star Jet 1, APART Forellenhof provides accommodation with restaurant, bike hire, a ski pass sales point, a shared lounge and a... Ubytování APART Forellenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Atempause - appartements

9,9

Die Atempause - appartements

Ubytování (Apartmány) Die Atempause - appartements. Situated in Flachau, less than 1 km from Zeitmessstrecke and an 11-minute walk from Achter Jet, Die Atempause - appartements features garden views and free... Ubytování Die Atempause - appartements se nachází ve městě Flachauerstraße 453 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Unterbichl

9,9

Bauernhof Unterbichl

Ubytování (Farma) Bauernhof Unterbichl. Occupying a traditional farm house built in 1721, the Unterbichl guest house is only a 5-minute drive from Flachau and Altenmarkt. Ubytování Bauernhof Unterbichl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Vorderklinglhub

9,8

Bauernhof Vorderklinglhub

Ubytování (Farma) Bauernhof Vorderklinglhub. Located in Flachau, 49 km from Bad Hofgastein, Bauernhof Vorderklinglhub provides a garden and free WiFi. Ubytování Bauernhof Vorderklinglhub se nachází ve městě Flachau (Rakousko - Salcbursko).

Haus Lienbacher

9,8

Haus Lienbacher

Ubytování (Apartmán) Haus Lienbacher. Apartmán Haus Lienbacher se nachází jen 2,5 km od lyžařského střediska Amadé Flachau. Přímo před domem začínají turistické a běžkařské trasy. Ubytování Haus Lienbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Meneweger

9,8

Haus Meneweger

Ubytování (Apartmány) Haus Meneweger. Typický alpský hotel Haus Meneweger se nachází 900 metrů od lyžařské oblasti Flachau a 50 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Haus Meneweger se nachází ve městě Flachau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Oberreiter

9,8

Appartement Oberreiter

Ubytování (Apartmány) Appartement Oberreiter. Appartement Oberreiter se nachází u cyklistických a turistických stezek, pouze 5 minut jízdy od centra obce Flachau a hosté si tu zdarma mohou zapůjčit... Ubytování Appartement Oberreiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Luna

9,8

Appartements Luna

Ubytování (Prázdninový dům) Appartements Luna. Located just 600 metres from Star Jet 1, Appartements Luna provides accommodation in Flachau with access to a restaurant, a bar, as well as a shared... Ubytování Appartements Luna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Fallenegger

9,8

Ferienhaus Fallenegger

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Fallenegger. Ferienhaus Fallenegger nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi ve Flachau. Výhled směřuje na hory a do zahrady. Ubytování Ferienhaus Fallenegger se nachází ve městě 82 Flachauer Straße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Philips

9,8

Appartement Philips

Ubytování (Apartmán) Appartement Philips. Appartement Philips is located 600 metres from the centre of Flachau and just 700 metres from the Flachau Ski Area, offering self-catering accommodation... Ubytování Appartement Philips se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almdorf Flachau

9,7

Almdorf Flachau

Ubytování (Horské chaty) Almdorf Flachau. Almdorf Flachau se skládá z tradičních luxusních chat s vlastní saunou, krbem, bezplatným Wi-Fi a panoramatickým výhledem na lyžařský areál Ski Amadé. Ubytování Almdorf Flachau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Active Weitgasser

9,7

Alpine Active Weitgasser

Ubytování (Aparthotel) Alpine Active Weitgasser. Renovated in 2013, Alpine Active Weitgasser is only 300 metres away from the Space Jet Cable Car and a ski school and it offers free WiFi in the entire... Ubytování Alpine Active Weitgasser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kirchner

9,7

Haus Kirchner

Ubytování (Apartmány) Haus Kirchner. Offering apartments featuring a balcony with mountain views, Haus Kirchner is located in Flachau, 400 metres from the closest ski lift of the Ski Amadé... Ubytování Haus Kirchner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T

9,7

Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T

Ubytování (Apartmán) Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T. Located in Flachau, 1.6 km from Star Jet 1, Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T provides accommodation with a terrace, free WiFi and a tour desk. Ubytování Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T se nachází ve městě Griessenkarweg 361 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Berghof

9,7

Chalet Berghof

Ubytování (Horské chaty) Chalet Berghof. Chalet Berghof se nachází ve Flachau, jen 100 metrů od známého lyžařského areálu Ski Amadé. Ubytování Chalet Berghof se nachází ve městě Griessenkarweg 368 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rolly Apartment Mooslechner

9,7

Rolly Apartment Mooslechner

Ubytování (Apartmán) Rolly Apartment Mooslechner. Situated in Flachau and only 1.8 km from Space Jet 1, Rolly Apartment Mooslechner features accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytování Rolly Apartment Mooslechner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Bergblick

9,7

Appartements Bergblick

Ubytování (Apartmány) Appartements Bergblick. Appartements Bergblick se nachází v obci Flachau, 500 metrů od stanice sedačkové lanovky Star Jet 1, a nabízí apartmány se zdarma dostupným Wi-Fi a... Ubytování Appartements Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Bergheimat

9,7

Appartements Bergheimat

Ubytování (Apartmány) Appartements Bergheimat. Appartements Bergheimat se nachází ve vesnici Flachau, 300 metrů od lyžařských vleků Achterjet a StarJet, a nabízí vkusně zařízené apartmány a pokoje a... Ubytování Appartements Bergheimat se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Steger

9,7

Haus Steger

Ubytování (Apartmány) Haus Steger. Set in Flachau, 48 km from Kaprun, Haus Steger offers ski-to-door access and free WiFi. Ubytování Haus Steger se nachází ve městě Flachau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schnell

9,7

Ferienwohnung Schnell

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Schnell. Apartmán Ferienwohnung Schnell se nachází 2 km od centra Flachau. Nabízí balkon s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schnell se nachází ve městě Flachau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Andrea Unterberger

9,7

Haus Andrea Unterberger

Ubytování (Apartmány) Haus Andrea Unterberger. Haus Unterberger je situován ve Flachau, 2 minuty jízdy od lanovky Space Jet. Všechny apartmány mají bezplatné Wi-Fi a balkon s výhledem na hory. Ubytování Haus Andrea Unterberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christa

9,7

Haus Christa

Ubytování (Apartmány) Haus Christa. Haus Christa se nachází 5 minut pěšky od centra Flachau a 50 metrů od zastávky autobusu jedoucího k 300 metrů vzdálenému lyžařskému vleku Starjet. Ubytování Haus Christa se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Enjoy the alps

9,7

Enjoy the alps

Ubytování (Aparthotel) Enjoy the alps. Aparthotel Enjoy the Alps se nachází v obci Flachau a nabízí ubytování s venkovním bazénem, zdarma dostupné Wi-Fi, lázeňské a wellness centrum i gril. Ubytování Enjoy the alps se nachází ve městě Flachauer Strasse 444 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Felix

9,7

Ferienhaus Felix

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Felix. Offering free WiFi and garden views, Ferienhaus Felix provides accommodation located in Flachau, just 800 metres from Space Jet 1. Ubytování Ferienhaus Felix se nachází ve městě Reitdorferstraße 211 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Promi Alm

9,7

Promi Alm

Ubytování (Horské chaty) Promi Alm. Offering garden views, Promi Alm in Flachau offers accommodation, free bikes, a bar, a garden, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytování Promi Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rainerhof

9,7

Rainerhof

Ubytování (Aparthotel) Rainerhof. Apartmány a pokoje Rainerhof prošly v roce 2016 rekonstrukcí, nacházejí se v centru obce Flachau, 200 metrů od sjezdovek lyžařského střediska Ski Amadé,... Ubytování Rainerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Jäger

9,7

Appartements Jäger

Ubytování (Apartmány) Appartements Jäger. Appartements Jäger se nachází ve Flachau, 500 metrů od běžkařských tratí Tauernloipe, cyklistické stezky Ennsradweg, termálních lázní Amadé a supermarketu. Ubytování Appartements Jäger se nachází ve městě Flachau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flachau Appartement

9,7

Flachau Appartement

Ubytování (Apartmán) Flachau Appartement. Apartmán Flachau se nachází v obci Flachau, pouhých 400 metrů od lyžařského vleku Zeitmessstrecke, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Flachau Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Maisonette Haus Amade

9,7

Maisonette Haus Amade

Ubytování (Prázdninový dům) Maisonette Haus Amade. Boasting mountain views, Maisonette Haus Amade offers accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Zeitmessstrecke. Ubytování Maisonette Haus Amade se nachází ve městě Flachau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vierjahreszeiten

9,7

Hotel Vierjahreszeiten

Ubytování (Hotel) Hotel Vierjahreszeiten. Hotel Vierjahreszeiten nabízí wellness centrum a přístup na sjezdovku ve Flachau, přímo u vchodu lanovky Achter Jet. Stojí na slunném a klidném místě. Ubytování Hotel Vierjahreszeiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Gotthardt

9,6

Appartements Gotthardt

Ubytování (Apartmány) Appartements Gotthardt. Appartements Gotthardt se nachází ve Flachau, 1 km od lanovky Star Jet 1 a 2,4 km od lanovky Zeitmessstrecke, a nabízí dobře vybavené ubytování s... Ubytování Appartements Gotthardt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberschartlhof

9,6

Oberschartlhof

Ubytování (Apartmán) Oberschartlhof. OBERSCHARTELHOF je apartmán s vlastním balkonem situovaný ve Flachau, 9 km od lanovek Space Jet 1, Zeitmessstrecke a Achter Jet. K dispozici je zahrada. Ubytování Oberschartlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Bergpanorama

9,6

Appartement Bergpanorama

Ubytování (Apartmány) Appartement Bergpanorama. Appartement Bergpanorama nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní ve Flachau, 5 km od vleku Space Jet 1 a 6 km od vleku... Ubytování Appartement Bergpanorama se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hoagascht

9,6

Hoagascht

Ubytování (Apartmány) Hoagascht. Hoagascht se nachází v budově 200 let starého statku s historickou fasádou v centru obce Flachau a nabízí stylové ubytování, moderní wellness centrum i... Ubytování Hoagascht se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ambiente

9,6

Ambiente

Ubytování (Apartmány) Ambiente. Ambiente se nachází ve Flachau. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Ambiente se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Vergissmeinnicht Flachau

9,6

Vergissmeinnicht Flachau

Ubytování (Apartmány) Vergissmeinnicht Flachau. Vergissmeinnicht Flachau se nachází v obci Flachau, pouhých 300 metrů od lanovky Achter Jet, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, zahradu s... Ubytování Vergissmeinnicht Flachau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Jäger Manuela

9,6

Appartement Jäger Manuela

Ubytování (Apartmán) Appartement Jäger Manuela. Apartmán Jäger Manuela se nachází 10 minut jízdy od centra města Flachau a 3 km od lanovky Spacejet. Ubytování Appartement Jäger Manuela se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Amadeo

9,5

Haus Amadeo

Ubytování (Penzion) Haus Amadeo. Haus Amadeo se nachází ve Flachau, 250 metrů od lyžařského vleku Space Jet 1, a nabízí ubytování v pokojích s výhledem na vedlejší vesnici a alpskou... Ubytování Haus Amadeo se nachází ve městě Flachau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Jandlalm

9,5

Gasthof Jandlalm

Ubytování (Penzion) Gasthof Jandlalm. Gasthof Jandlalm se nachází 1 730 metrů nad mořem, hned vedle horské stanice lanovky Flachau v lyžařské oblasti Ski Amadé. Ubytování Gasthof Jandlalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Salzburgerhof

9,5

Appartements Salzburgerhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Salzburgerhof. Tyto prostorné apartmány se nachází v centru Flachau, jen 10 minut chůze od lyžařského vleku do lyžařského areálu Ski Amadé. Ubytování Appartements Salzburgerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Brigitte

9,5

Landhaus Brigitte

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Brigitte. Landhaus Brigitte se nachází ve Flachau ve spolkové zemi Salcbursko, v blízkosti lanovky Star Jet 1 a vleku Zeitmessstrecke. Ubytování Landhaus Brigitte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Mountainlodge by Skischule Hermann Maier

9,5

Mountainlodge by Skischule Hermann Maier

Ubytování (Horské chaty) Mountainlodge by Skischule Hermann Maier. Mountainlodge by Skischule Hermann Maier has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Flachau, 1.2 km from Star Jet 1. Ubytování Mountainlodge by Skischule Hermann Maier se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Mitterer

9,5

Ferienhaus Mitterer

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Mitterer. Ferienhaus Mitterer se nachází ve Flachau. Nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, zahradu a terasu. Ubytování Ferienhaus Mitterer se nachází ve městě Reitdorfer Straße 98 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Winterbauer

9,5

Chalet Winterbauer

Ubytování (Chata) Chalet Winterbauer. Chalet Winterbauer je moderní alpské ubytování ve Flachau, které nabízí sluneční terasu a krásný výhled na hory. Chata s bezplatným Wi-Fi je přízemní. Ubytování Chalet Winterbauer se nachází ve městě Am Feuersang 116 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Steger Maria

9,5

Ferienhaus Steger Maria

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Steger Maria. Ferienhaus Steger Maria se nachází na klidném místě mezi Flachau a Altenmarkt im Pongau, 5 minut jízdy od lyžařského střediska Flachau. Ubytování Ferienhaus Steger Maria se nachází ve městě Bichlweg 151 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Eva

9,5

Ferienhaus Eva

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Eva. Ferienhaus Eva se nachází na klidném místě s malebným výhledem na pohoří Flachau, 5 minut chůze od lyžařského areálu Snow Space Flachau. Ubytování Ferienhaus Eva se nachází ve městě Am Hammerrain 237 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Leitner

9,5

Ferienhaus Leitner

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Leitner. Tento velký, rustikálně zařízený prázdninový dům se nachází hned vedle sjezdovek lyžařského areálu Flachau, jen 150 metrů od lanovky Flachauwinkel, a... Ubytování Ferienhaus Leitner se nachází ve městě Flachauwinkelstraße 183 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Winter

9,5

Appartements Winter

Ubytování (Apartmány) Appartements Winter. Appartements Winter offers accommodation in Flachau. Space Jet 1 is 2.7 km from the property. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Appartements Winter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Valentine

9,5

Villa Valentine

Ubytování (Apartmány) Villa Valentine. Villa Valentine se nachází v salcburské obci Flachau, 2,9 km od stanice lanovky Space Jet 1 a 3,6 km od stanice lanovky Achter Jet, a nabízí vířivku,... Ubytování Villa Valentine se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Maier

9,5

Haus Maier

Ubytování (Apartmán) Haus Maier. Haus Maier nabízí apartmán s balkonem s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi a 3 kabelovými TV s plochou obrazovkou. Ubytování Haus Maier se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Winterbauer

9,5

Hotel Winterbauer

Ubytování (Hotel) Hotel Winterbauer. Hotel Winterbauer se nachází v nadmořské výšce 1080 metrů a nabízí wellness centrum s finskou saunou, vířivkou a relaxační místností. Ubytování Hotel Winterbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Flachau

Město Flachau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 299 hotelů a ubytování ve městě Flachau.