Hledat

Ubytování

Ubytování město Kaprun

Ve městě Kaprun (Rakousko) máme celkem 311 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kaprun

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kaprun

Tauern Relax Lodges by we rent

10

Tauern Relax Lodges by we rent

Ubytování (Apartmány) Tauern Relax Lodges by we rent. Located in Kaprun, Tauern Relax Lodges by we rent offers accommodation with a kitchen. Ubytování Tauern Relax Lodges by we rent se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elinas Mountain Views

10

Elinas Mountain Views

Ubytování (Aparthotel) Elinas Mountain Views. Set in Kaprun in the Salzburg region with Kaprun Castle nearby, Haus Elina offers accommodation with free private parking. Ubytování Elinas Mountain Views se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Haus Talblick

9,8

Appartement Haus Talblick

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Talblick. Appartement Haus Tausblick se nachází 30 metrů od lyžařského areálu Maiskogel, 1 km od centra Kaprunu a 3 km od lázní Tauern. Ubytování Appartement Haus Talblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Romy

9,8

Apartment Romy

Ubytování (Apartmán) Apartment Romy. Set in Kaprun, 2.6 km from Tauern Spa World and 600 metres from Lechnerberg, Apartment Romy offers accommodation with free WiFi and a free, secured... Ubytování Apartment Romy se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Nanske

9,8

Appartement Nanske

Ubytování (Apartmány) Appartement Nanske. Appartement Nanske se nachází v Kaprunu, 1,1 km od hradu Kaprun a 400 metrů od Lechnerbergu, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Nanske se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals

9,8

Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals

Ubytování (Apartmán) Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals. Apartment Glacier and River se nachází přímo u řeky Ache v Kaprunu, 5 minut jízdy od Tauern Spa a 7 km od Zell am See. Ubytování Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Kitzpanorama

9,8

Penthouse Kitzpanorama

Ubytování (Apartmán) Penthouse Kitzpanorama. Hotel Penthouse Kitzpanorama se nachází 150 metrů od centra Kaprunu, 100 metrů od sjezdovky Lechnerberg, která je ideální pro děti a začátečníky, a nabízí... Ubytování Penthouse Kitzpanorama se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Laubreuter

9,7

Haus Laubreuter

Ubytování (Apartmán) Haus Laubreuter. Haus Laubreuter se nachází v Kaprunu, pouhých 13 minut chůze od místního hradu a nabízí ubytování s grilem, zahradou i bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Laubreuter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Sabrina

9,7

Chalet Sabrina

Ubytování (Chata) Chalet Sabrina. Chalet Sabrina nabízí ubytování v Kaprunu, 2,6 km od hradu Kaprun a 6 minut chůze od lanovky Maiskogelbahn. Ubytování Chalet Sabrina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Wieser

9,7

Haus Wieser

Ubytování (Apartmán) Haus Wieser. Haus Wieser se nachází v Kaprunu, 800 metrů od Lechnerbergu, 1 km od lanovky Maisilift, 1,9 km od kaprunského hradu a 11 minut chůze od lanovky... Ubytování Haus Wieser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agricola Villenwohnungen

9,7

Agricola Villenwohnungen

Ubytování (Apartmány) Agricola Villenwohnungen. Apartmány Agricola Villenwohnungen se nacházejí na klidném místě obklopeném loukami, 5 minut chůze od centra Kaprunu. Ubytování Agricola Villenwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Lingner

9,6

Appartement Lingner

Ubytování (Apartmány) Appartement Lingner. Appartement Lingner jsou apartmány situované v Kaprunu, 500 metrů od skiareálu Maiskogel. Ubytování Appartement Lingner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katrin in Adler Resort

9,6

Apartment Katrin in Adler Resort

Ubytování (Apartmán) Apartment Katrin in Adler Resort. Apartmán Katrin in Adler Resort se nachází v Kaprunu, 500 metrů od jeho centra i lyžařského areálu Maiskogel, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, obývací část... Ubytování Apartment Katrin in Adler Resort se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AlpenAppartement

9,6

AlpenAppartement

Ubytování (Apartmán) AlpenAppartement. AlpenAppartement je apartmán s bezplatným Wi-Fi a balkonem v Kaprunu. K místnímu hradu je to odtud 600 metrů. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování AlpenAppartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

First IN Mountain Chalets by we rent

9,6

First IN Mountain Chalets by we rent

Ubytování (Chata) First IN Mountain Chalets by we rent. First IN Mountain Chalets by we rent is set in Kaprun, 2.2 km from Tauern Spa World and 7 km from Kitzsteinhorn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování First IN Mountain Chalets by we rent se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lukic

9,6

Haus Lukic

Ubytování (Apartmány) Haus Lukic. Haus Lukic se nachází v Kaprunu v Salcbursku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Lukic se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Lukic

9,6

Appartement Lukic

Ubytování (Apartmán) Appartement Lukic. Apartmán Lukic byl postaven v roce 2013 a nachází se 800 metrů od sjezdovky Lechnerberg, 1 km od panoramatické lanovky Schaufelberg a 1 km od vleků na... Ubytování Appartement Lukic se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartpension Oberhauser

9,5

Apartpension Oberhauser

Ubytování (Apartmán) Apartpension Oberhauser. Apartpension Oberhauser se nachází 800 metrů od centra Kaprunu. Nabízí apartmán s bezplatným Wi-Fi a balkonem, odkud je výhled na hory. Ubytování Apartpension Oberhauser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals

9,5

Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals. Holiday House KITZVIEW se nachází v Kaprunu, 500 metrů od lanovky Maiskogelbahn. Ubytování Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun

9,5

Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun

Ubytování (Apartmán) Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun. Appartement Kaprun je vzdálený 900 metrů od lanovky Maiskogelbahn a centra Kaprunu. Ubytování Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lederer's living

9,5

Lederer's living

Ubytování (Hotel) Lederer's living. Lederer’s living je moderní designový hotel v centru Kaprunu. Ubytování Lederer's living se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals

9,5

Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals

Ubytování (Apartmán) Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals. Studio Kitzview - Kaprun nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na horu Kitzsteinhorn. Ubytování Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margarethenstein Vii

9,5

Margarethenstein Vii

Ubytování (Apartmán) Margarethenstein Vii. Margarethenstein Vii je apartmán situovaný v Kaprunu, 1,2 km od hradu Kaprun a 1,7 km od termálních lázní Tauern Spa World. Ubytování Margarethenstein Vii se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Obernosterer - Großglockner

9,5

Apartments Obernosterer - Großglockner

Ubytování (Apartmán) Apartments Obernosterer - Großglockner. Apartments Obernosterer - Großglockner se nachází v národním parku vysoké Taury a může se pochlubit panoramatickým výhledem na ledovec Kitzsteinhorn. Ubytování Apartments Obernosterer - Großglockner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Bergfried

9,5

Appartement Bergfried

Ubytování (Apartmány) Appartement Bergfried. Appartement Bergfried se nachází hned vedle lyžařského vleku Maiskogel a nabízí panoramatický výhled na Kaprun a horu Kitzsteinhorn. Ubytování Appartement Bergfried se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Felix

9,5

Appartement Felix

Ubytování (Apartmán) Appartement Felix. Apartmán Felix se nachází v Kaprunu, 500 metrů od lyžařského areálu Maiskogel/Schaufelberg, a nabízí terasu s výhledem na okolní hory. Ubytování Appartement Felix se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Paulina Kaprun

9,5

Appartement Paulina Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Paulina Kaprun. Apartmán Paulina se nachází v Kaprunu, přibližně 18 minut chůze od tamního hradu, a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Appartement Paulina Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Daniel 2 Kaprun

9,5

Appartement Daniel 2 Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Daniel 2 Kaprun. Appartement Daniel 2 se nachází 10 minut pěšky od centra Kaprunu, 5 km od Zell am See a 3 minuty jízdy autem od lázeňského a wellness centra Tauern Spa. Ubytování Appartement Daniel 2 Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Daniel Kaprun

9,5

Appartement Daniel Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Daniel Kaprun. Appartement Daniel Kaprun s balkonem s výhledem na hory je moderní studio s vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi a kabelová TV s plochou obrazovkou. Ubytování Appartement Daniel Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Hanna

9,5

Studio Hanna

Ubytování (Apartmán) Studio Hanna. Studio Hanna se nachází v Kaprunu, 1,7 km od hradu, 600 metrů od Lechnerbergu a 700 metrů od Lechnerbergu II. Ubytování Studio Hanna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bergblick

9,4

Pension Bergblick

Ubytování (Penzion) Pension Bergblick. Pension Bergblick je situován v Kaprunu, pouhých 30 metrů od zastávky skibusu a 400 metrů od lyžařských vleků, a nabízí pokoje a apartmány s balkonem a... Ubytování Pension Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Imbach

9,4

Ferienwohnung Imbach

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Imbach. Ferienwohnung Imbach se nachází v Kaprunu, 1 km od hradu Kaprun. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Imbach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luna

9,4

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Apartment Luna in Kaprun features accommodation with free WiFi, 1.9 km from Kaprun Castle, 2.3 km from Maiskogelbahn and 2.5 km from Tauern Spa World. Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Daniel J Kaprun

9,4

Appartement Daniel J Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Daniel J Kaprun. Boasting mountain views, Appartement Daniel J Kaprun is an apartment with a balcony, around a 20-minute walk from Kaprun Castle. Ubytování Appartement Daniel J Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Farina

9,4

Appartement Farina

Ubytování (Apartmán) Appartement Farina. Appartement Farina se nachází v Kaprunu v Salcbursku, 1,6 km od hradu Kaprun a 300 metrů od ski rezortu Lechnerberg. Nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Appartement Farina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Alpin Kaprun by Kaprun Rentals

9,4

Residence Alpin Kaprun by Kaprun Rentals

Ubytování (Apartmány) Residence Alpin Kaprun by Kaprun Rentals. Residence Alpin Kaprun by Kaprun Rentals se nachází v Kaprunu, 500 metrů od lyžařského vleku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, saunu,... Ubytování Residence Alpin Kaprun by Kaprun Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Georg

9,4

Chalet Georg

Ubytování (Chata) Chalet Georg. Chalet Georg se nachází v Kaprunu, 200 metrů od centra a 100 metrů od lyžařského vleku pro začátečníky a lyžařské školy, a nabízí saunu, zahradu se zázemím... Ubytování Chalet Georg se nachází ve městě Essreithweg 2 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Steger

9,4

Apartment Steger

Ubytování (Apartmán) Apartment Steger. Located a 10-minute walk from the centre of Kaprun, Apartment Steger offers a balcony with panoramic mountain views. Ubytování Apartment Steger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Wälderhof

9,4

Appartement Wälderhof

Ubytování (Apartmány) Appartement Wälderhof. Appartement Wälderhof se nachází na poklidném místě 500 metrů od centra Kaprunu, 15 minut jízdy skibusem od lyžařského areálu Kaprun-Zell am See, a nabízí... Ubytování Appartement Wälderhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorfchalets Kaprun

9,4

Dorfchalets Kaprun

Ubytování (Apartmány) Dorfchalets Kaprun. Tato kouzelná alpská prázdninová vesnička se skládá ze 6 chat, které nabízí výhled na vrchol Kitzsteinhorn a okolní hory. Ubytování Dorfchalets Kaprun se nachází ve městě Dorfstraße 9 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Kaprun Haus Rudolf

9,4

Appartement Kaprun Haus Rudolf

Ubytování (Apartmán) Appartement Kaprun Haus Rudolf. Haus Rudolf nabízí prostorný apartmán přímo pod hradem Kaprun, 500 metrů od lyžařského areálu Maiskogel. Ubytování Appartement Kaprun Haus Rudolf se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Mary

9,4

Appartements Mary

Ubytování (Apartmány) Appartements Mary. Appartements Mary se nachází v Kaprunu, pouhých 30 metrů od nejbližší zastávky skibusu a 10 minut chůze od lyžařských vleků, centra města i běžkařských... Ubytování Appartements Mary se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement & Restaurant Margarethenstein

9,4

Appartement & Restaurant Margarethenstein

Ubytování (Apartmány) Appartement & Restaurant Margarethenstein. Appartement & Restaurant Margarethenstein se nachází v centru Kaprunu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Každý rok v období od 15. května do 15. Ubytování Appartement & Restaurant Margarethenstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Moni

9,4

Appartement Moni

Ubytování (Apartmán) Appartement Moni. Appartement Moni je apartmán s výhledem na hory, balkonem, terasou a varnou konvicí situovaný v Kaprunu, 1,9 km od hradu Kaprun. Ubytování Appartement Moni se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Kaprun4You

9,4

Appartement Kaprun4You

Ubytování (Apartmán) Appartement Kaprun4You. Apartmán Kaprun4You se nachází v Kaprunu, 400 metrů od vrcholu Lechnerberg a 1,9 km od hradu. Ubytování Appartement Kaprun4You se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Egger

9,3

Appartementhaus Egger

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Egger. Appartementhaus Egger se nachází v Kaprunu, 600 metrů od lyžařského vleku Lechnerberg. Ubytování Appartementhaus Egger se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avenida Panorama Suites Kaprun by Alpin Rentals

9,3

Avenida Panorama Suites Kaprun by Alpin Rentals

Ubytování (Aparthotel) Avenida Panorama Suites Kaprun by Alpin Rentals. Avenida Panorama Suites Kaprun by Alpin Rentals se nachází v Kaprunu v Salcburském kraji, 1 km od lyžařských vleků Schaufelberg Panoramabahn a Lechnerberg... Ubytování Avenida Panorama Suites Kaprun by Alpin Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haus Tirol Kaprun

9,3

Pension Haus Tirol Kaprun

Ubytování (Penzion) Pension Haus Tirol Kaprun. Haus Tirol se nachází v Kaprunu, jen 5 minut pěšky od náměstí. Ubytování Pension Haus Tirol Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Kaprun by Kaprun Rentals

9,3

Penthouse Kaprun by Kaprun Rentals

Ubytování (Apartmán) Penthouse Kaprun by Kaprun Rentals. Offering free WiFi, as well as city and river views, Penthouse Kaprun by Kaprun Rentals is centrally located in Kaprun, 500 metres from Kaprun Castle. Ubytování Penthouse Kaprun by Kaprun Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

die Schneiderei

9,3

die Schneiderei

Ubytování (Aparthotel) die Schneiderei. Die Schneiderei byl otevřený v roce 2017, nachází se v centru Kaprunu, 900 metrů od hradu Kaprun, a nabízí ubytování v soukromí, Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování die Schneiderei se nachází ve městě Sigmund-Thun-Straße 12 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Waidmannsheil

9,3

Aparthotel Waidmannsheil

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Waidmannsheil. Aparthotel Waidmannsheil v centru Kaprunu nabízí tradičně zařízené apartmány s bezplatným LAN připojením k internetu a balkonem nebo terasou. Ubytování Aparthotel Waidmannsheil se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kaprun

Město Kaprun se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 311 hotelů a ubytování ve městě Kaprun.