Hledat

Ubytování

Ubytování město Kaprun

Ve městě Kaprun (Rakousko) máme celkem 311 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kaprun

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kaprun

Apartment Tauernblick Top 7

10

Apartment Tauernblick Top 7

Ubytování (Apartmány) Apartment Tauernblick Top 7. Apartment Tauernblick Top 7 se nachází v Kaprunu, 5 km od Kitzsteinhorn, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartment Tauernblick Top 7 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Residence Alpin - TOP 5

10

Residence Alpin - TOP 5

UbytováníResidence Alpin - TOP 5. Residence Alpin - TOP 5 se nachází v Kaprunu v Salcbursku, nedaleko hradu Kaprun. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence Alpin - TOP 5 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus Kitzblick XL

10

Haus Kitzblick XL

UbytováníHaus Kitzblick XL. Haus Kitzblick XL se nachází 2,9 km od hradu Kaprun a 10 km od vlakového nádraží Zell am See. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Haus Kitzblick XL se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Ski & Golf Top 6

10

Apartment Ski & Golf Top 6

Ubytování (Apartmány) Apartment Ski & Golf Top 6. Apartment Ski & Golf Top 6 se nachází v Kaprunu, 800 metrů od hradu Kaprun, 1 km od wellness centra Tauern Spa World a 6 km od Kitzsteinhorn. Ubytování Apartment Ski & Golf Top 6 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Residence Alpin Kaprun - Top 6

10

Residence Alpin Kaprun - Top 6

Ubytování (Apartmán) Residence Alpin Kaprun - Top 6. Residence Alpin Kaprun - Top 6 se nachází v Kaprunu v Salcbursku, nedaleko hradu Kaprun a wellness centra Tauern Spa World. Ubytování Residence Alpin Kaprun - Top 6 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Elinas Mountain Views

10

Elinas Mountain Views

Ubytování (Aparthotel) Elinas Mountain Views. Set in Kaprun in the Salzburg region with Kaprun Castle nearby, Haus Elina offers accommodation with free private parking. Ubytování Elinas Mountain Views se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Tauern Relax Lodges by we rent

10

Tauern Relax Lodges by we rent

Ubytování (Apartmány) Tauern Relax Lodges by we rent. Located in Kaprun, Tauern Relax Lodges by we rent offers accommodation with a kitchen. Ubytování Tauern Relax Lodges by we rent se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Fürthermoar Hideaways

10

Fürthermoar Hideaways

UbytováníFürthermoar Hideaways. Fürthermoar Hideaways se nachází v Kaprunu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, restauraci a bar. K dispozici je také sauna. Ubytování Fürthermoar Hideaways se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Residence Alpin - TOP 3

10

Residence Alpin - TOP 3

Ubytování (Apartmán) Residence Alpin - TOP 3. Residence Alpin - TOP 3 se nachází v Kaprunu, jen 1,1 km od hradu Kaprun, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Alpin - TOP 3 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Alpenglück by Kaprun Rentals

10

Chalet Alpenglück by Kaprun Rentals

UbytováníChalet Alpenglück by Kaprun Rentals. Chalet Alpenglück by Kaprun Rentals se nachází asi 4,8 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Nabízí výhled na hory, zahradu a balkon. Ubytování Chalet Alpenglück by Kaprun Rentals se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals

9,8

Holiday Home Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals. Holiday Home Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory, asi 1,7 km od hradu Kaprun. Ubytování Holiday Home Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Bergdorf Hotel Zaglgut - Ski In & Ski Out

9,8

Bergdorf Hotel Zaglgut - Ski In & Ski Out

Ubytování (Hotel) Bergdorf Hotel Zaglgut - Ski In & Ski Out. Bergdorf Hotel Zaglgut - Ski In & Ski Out se nachází v Kaprunu, 2,2 km od hradu Kaprun. Ubytování Bergdorf Hotel Zaglgut - Ski In & Ski Out se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Free Summer Card - Kaprun Mountain Studio

9,8

Free Summer Card - Kaprun Mountain Studio

UbytováníFree Summer Card - Kaprun Mountain Studio. Free Summer Card - Kaprun Mountain Studio se nachází asi 5,4 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem... Ubytování Free Summer Card - Kaprun Mountain Studio se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Haus Talblick

9,8

Appartement Haus Talblick

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Talblick. Appartement Haus Tausblick se nachází 30 metrů od lyžařského areálu Maiskogel, 1 km od centra Kaprunu a 3 km od lázní Tauern. Ubytování Appartement Haus Talblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Nanske

9,8

Appartement Nanske

Ubytování (Apartmány) Appartement Nanske. Appartement Nanske se nachází v Kaprunu, 1,1 km od hradu Kaprun a 400 metrů od Lechnerbergu, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Nanske se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Romy

9,8

Apartment Romy

Ubytování (Apartmán) Apartment Romy. Set in Kaprun, 2.6 km from Tauern Spa World and 600 metres from Lechnerberg, Apartment Romy offers accommodation with free WiFi and a free, secured... Ubytování Apartment Romy se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Tauernfex Kaprun

9,8

Apartment Tauernfex Kaprun

Ubytování (Apartmán) Apartment Tauernfex Kaprun. Apartment Tauernfex Kaprun se nachází v Kaprunu, jen 1,5 km od hradu Kaprun a 1,8 km od wellness centra Tauern Spa World. Ubytování Apartment Tauernfex Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Kitzpanorama

9,8

Penthouse Kitzpanorama

Ubytování (Apartmán) Penthouse Kitzpanorama. Hotel Penthouse Kitzpanorama se nachází 150 metrů od centra Kaprunu, 100 metrů od sjezdovky Lechnerberg, která je ideální pro děti a začátečníky, a nabízí... Ubytování Penthouse Kitzpanorama se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals

9,8

Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals

Ubytování (Apartmán) Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals. Apartment Glacier and River se nachází přímo u řeky Ache v Kaprunu, 5 minut jízdy od Tauern Spa a 7 km od Zell am See. Ubytování Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Laubreuter

9,7

Haus Laubreuter

Ubytování (Apartmán) Haus Laubreuter. Haus Laubreuter se nachází v Kaprunu, pouhých 13 minut chůze od místního hradu a nabízí ubytování s grilem, zahradou i bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Laubreuter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out

9,7

Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out

Ubytování (Chata) Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out. Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out se nachází v Kaprunu, v blízkosti wellness centra Tauern Spa World a 5 km od Kitzsteinhorn. Ubytování Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus Wieser

9,7

Haus Wieser

Ubytování (Apartmán) Haus Wieser. Haus Wieser se nachází v Kaprunu, 800 metrů od Lechnerbergu, 1 km od lanovky Maisilift, 1,9 km od kaprunského hradu a 11 minut chůze od lanovky... Ubytování Haus Wieser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Agricola Villenwohnungen

9,7

Agricola Villenwohnungen

Ubytování (Apartmány) Agricola Villenwohnungen. Apartmány Agricola Villenwohnungen se nacházejí na klidném místě obklopeném loukami, 5 minut chůze od centra Kaprunu. Ubytování Agricola Villenwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

NEW! Apartment Gipfelglück Kaprun

9,6

NEW! Apartment Gipfelglück Kaprun

Ubytování (Apartmán) NEW! Apartment Gipfelglück Kaprun. Ubytování NEW s terasou. Apartment Gipfelglück Kaprun nabízí ubytování v Kaprunu s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování NEW! Apartment Gipfelglück Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Lingner

9,6

Appartement Lingner

Ubytování (Apartmány) Appartement Lingner. Appartement Lingner jsou apartmány situované v Kaprunu, 500 metrů od skiareálu Maiskogel. Ubytování Appartement Lingner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Katrin in Adler Resort

9,6

Apartment Katrin in Adler Resort

Ubytování (Apartmán) Apartment Katrin in Adler Resort. Apartmán Katrin in Adler Resort se nachází v Kaprunu, 500 metrů od jeho centra i lyžařského areálu Maiskogel, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, obývací část... Ubytování Apartment Katrin in Adler Resort se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

AlpenAppartement

9,6

AlpenAppartement

Ubytování (Apartmán) AlpenAppartement. AlpenAppartement je apartmán s bezplatným Wi-Fi a balkonem v Kaprunu. K místnímu hradu je to odtud 600 metrů. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování AlpenAppartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

First IN Mountain Chalets by we rent

9,6

First IN Mountain Chalets by we rent

Ubytování (Chata) First IN Mountain Chalets by we rent. First IN Mountain Chalets by we rent is set in Kaprun, 2.2 km from Tauern Spa World and 7 km from Kitzsteinhorn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování First IN Mountain Chalets by we rent se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus Lukic

9,6

Haus Lukic

Ubytování (Apartmány) Haus Lukic. Haus Lukic se nachází v Kaprunu v Salcbursku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Lukic se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Lukic

9,6

Appartement Lukic

Ubytování (Apartmán) Appartement Lukic. Apartmán Lukic byl postaven v roce 2013 a nachází se 800 metrů od sjezdovky Lechnerberg, 1 km od panoramatické lanovky Schaufelberg a 1 km od vleků na... Ubytování Appartement Lukic se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartpension Oberhauser

9,5

Apartpension Oberhauser

Ubytování (Apartmán) Apartpension Oberhauser. Apartpension Oberhauser se nachází 800 metrů od centra Kaprunu. Nabízí apartmán s bezplatným Wi-Fi a balkonem, odkud je výhled na hory. Ubytování Apartpension Oberhauser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun

9,5

Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun

Ubytování (Apartmán) Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun. Appartement Kaprun je vzdálený 900 metrů od lanovky Maiskogelbahn a centra Kaprunu. Ubytování Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals

9,5

Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals. Holiday House KITZVIEW se nachází v Kaprunu, 500 metrů od lanovky Maiskogelbahn. Ubytování Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Lederer's living

9,5

Lederer's living

Ubytování (Hotel) Lederer's living. Lederer’s living je moderní designový hotel v centru Kaprunu. Ubytování Lederer's living se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Kulala

9,5

Haus Kulala

UbytováníHaus Kulala. Haus Kulala se nachází v Kaprunu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 4,6 km od golfového hřiště Zell am... Ubytování Haus Kulala se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Obernosterer - Großglockner

9,5

Apartments Obernosterer - Großglockner

Ubytování (Apartmán) Apartments Obernosterer - Großglockner. Apartments Obernosterer - Großglockner se nachází v národním parku vysoké Taury a může se pochlubit panoramatickým výhledem na ledovec Kitzsteinhorn. Ubytování Apartments Obernosterer - Großglockner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals

9,5

Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals

Ubytování (Apartmán) Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals. Studio Kitzview - Kaprun nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na horu Kitzsteinhorn. Ubytování Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Paulina Kaprun

9,5

Appartement Paulina Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Paulina Kaprun. Apartmán Paulina se nachází v Kaprunu, přibližně 18 minut chůze od tamního hradu, a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Appartement Paulina Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Daniel 2 Kaprun

9,5

Appartement Daniel 2 Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Daniel 2 Kaprun. Appartement Daniel 2 se nachází 10 minut pěšky od centra Kaprunu, 5 km od Zell am See a 3 minuty jízdy autem od lázeňského a wellness centra Tauern Spa. Ubytování Appartement Daniel 2 Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Bergfried

9,5

Appartement Bergfried

Ubytování (Apartmány) Appartement Bergfried. Appartement Bergfried se nachází hned vedle lyžařského vleku Maiskogel a nabízí panoramatický výhled na Kaprun a horu Kitzsteinhorn. Ubytování Appartement Bergfried se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Daniel Kaprun

9,5

Appartement Daniel Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Daniel Kaprun. Appartement Daniel Kaprun s balkonem s výhledem na hory je moderní studio s vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi a kabelová TV s plochou obrazovkou. Ubytování Appartement Daniel Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Studio Hanna

9,5

Studio Hanna

Ubytování (Apartmán) Studio Hanna. Studio Hanna se nachází v Kaprunu, 1,7 km od hradu, 600 metrů od Lechnerbergu a 700 metrů od Lechnerbergu II. Ubytování Studio Hanna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bewegt Appartements

9,5

Bewegt Appartements

UbytováníBewegt Appartements. Nachází se v Kaprunu, jen 4,9 km od Zell am Bewegt Appartements nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Bewegt Appartements se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Imbach

9,4

Ferienwohnung Imbach

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Imbach. Ferienwohnung Imbach se nachází v Kaprunu, 1 km od hradu Kaprun. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Imbach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Bergblick

9,4

Pension Bergblick

Ubytování (Penzion) Pension Bergblick. Pension Bergblick je situován v Kaprunu, pouhých 30 metrů od zastávky skibusu a 400 metrů od lyžařských vleků, a nabízí pokoje a apartmány s balkonem a... Ubytování Pension Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Luna

9,4

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Apartment Luna in Kaprun features accommodation with free WiFi, 1.9 km from Kaprun Castle, 2.3 km from Maiskogelbahn and 2.5 km from Tauern Spa World. Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Georg

9,4

Chalet Georg

Ubytování (Chata) Chalet Georg. Chalet Georg se nachází v Kaprunu, 200 metrů od centra a 100 metrů od lyžařského vleku pro začátečníky a lyžařské školy, a nabízí saunu, zahradu se zázemím... Ubytování Chalet Georg se nachází ve městě Essreithweg 2 (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Daniel J Kaprun

9,4

Appartement Daniel J Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Daniel J Kaprun. Boasting mountain views, Appartement Daniel J Kaprun is an apartment with a balcony, around a 20-minute walk from Kaprun Castle. Ubytování Appartement Daniel J Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Kaprun

Město Kaprun se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 311 hotelů a ubytování ve městě Kaprun.