Hledat

Ubytování

Ubytování město Piesendorf

Ve městě Piesendorf (Rakousko) máme celkem 192 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Piesendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Piesendorf

Chalet Amadeus

10

Chalet Amadeus

Ubytování (Chata) Chalet Amadeus. Chalet Amadeus se nachází v Piesendorfu a nabízí zahradu, gril a terasu. 49 km od Bad Reichenhallu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Amadeus se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

FESH LIVING

10

FESH LIVING

Ubytování (Apartmány) FESH LIVING. FESH LIVING se nachází v Piesendorfu, 6 km od Zell am See, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování FESH LIVING se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Apartments M&M Göpplerbauer

10

Apartments M&M Göpplerbauer

Ubytování (Apartmány) Apartments M&M Göpplerbauer. Apartmány M&M Göpplerbauer s výhledem na hory se nacházejí v obci Piesendorf. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments M&M Göpplerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

REITERS 110A

9,8

REITERS 110A

Ubytování (Apartmány) REITERS 110A. Located in Piesendorf, REITERS 110A provides accommodation 3.1 km from Nagelköpfellift and 3.1 km from Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytování REITERS 110A se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Bergbiberhaus Appartement A

9,8

Chalet Bergbiberhaus Appartement A

Ubytování (Chata) Chalet Bergbiberhaus Appartement A. Located in Piesendorf, 2.9 km from Nagelköpfellift, 2.9 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 2. Ubytování Chalet Bergbiberhaus Appartement A se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Ludvig Zell am See - Kaprun with spacious terrace

9,7

Apartment Ludvig Zell am See - Kaprun with spacious terrace

UbytováníApartment Ludvig Zell am See - Kaprun with spacious terrace. Apartmán Ludvig Zell am See - Kaprun with spacious terrace nabízí ubytování se zahradou, terasou a restaurací, Asi 2,8 km od golfového hřiště Zell am... Ubytování Apartment Ludvig Zell am See - Kaprun with spacious terrace se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Mooslehen.2

9,7

Apartment Mooslehen.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Mooslehen.2. Situated in Schattberg, Apartment Mooslehen.2 features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 13 km from Zell am See. Ubytování Apartment Mooslehen.2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Peters Panoramaappartement

9,7

Peters Panoramaappartement

Ubytování (Apartmán) Peters Panoramaappartement. Peters Panoramaappartement se nachází 10 minu jízdy od Zell am See a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Peters Panoramaappartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Fürthermoar Gut

9,7

Fürthermoar Gut

Ubytování (Apartmány) Fürthermoar Gut. Fürthermoar Gut se nachází v poklidné lokalitě, 2 km od centra Kaprunu a od lyžařského vleku Maiskogel. Ubytování Fürthermoar Gut se nachází ve městě Fürth 3 (Rakousko - Salcbursko).

Group apartment in Piesendorf with barbecue

9,7

Group apartment in Piesendorf with barbecue

UbytováníGroup apartment in Piesendorf with barbecue. Group apartment in Piesendorf se nachází 6,7 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 48 km od kasina Kitzbuhel. Ubytování Group apartment in Piesendorf with barbecue se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Haus Magdalena

9,6

Haus Magdalena

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Magdalena. Haus Magdalena is a holiday home featuring a garden with a barbecue, set in Piesendorf. Ubytování Haus Magdalena se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Hohe Tauern

9,6

Ferienhaus Hohe Tauern

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Hohe Tauern. Ferienhaus Hohe Tauern se nachází v Piesendorfu, 3,7 km od Nagelköpfellift i od Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytování Ferienhaus Hohe Tauern se nachází ve městě Oberbichlstrasse 260 (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Hohe Tauern

9,6

Apartment Hohe Tauern

Ubytování (Apartmán) Apartment Hohe Tauern. Apartment Hohe Tauern se nachází v Piesendorfu. 49 km od Bad Reichenhallu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Hohe Tauern se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Nature & Friends

9,6

Apartment Nature & Friends

Ubytování (Apartmán) Apartment Nature & Friends. Apartment Nature & Friends se nachází v Piesendorfu, 6 km od lyžařských vleků Nagelköpfellift, Ubungslift Nagelköpfel 1 a Ubungslift Nagelköpfel 2, a... Ubytování Apartment Nature & Friends se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Salzachblick

9,6

Haus Salzachblick

Ubytování (Apartmány) Haus Salzachblick. Haus Salzachblick stojí ve svahu v Rohrerbergu, 20 metrů od sjezdovky pro začátečníky Naglköpfl a 10 minut jízdy od Kaprunu. Ubytování Haus Salzachblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Aberger

9,5

Haus Aberger

Ubytování (Apartmány) Haus Aberger. Haus Aberger stojí 2 km od Piesendorfu a 1 km od lázeňského centra Tauern Spa Bath. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Aberger se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Juwel by Active Stay

9,5

Chalet Juwel by Active Stay

Ubytování (Chata) Chalet Juwel by Active Stay. Set in Piesendorf in the Salzburg region, Chalet Juwel provides guests a panoramic views of the surrounding villages and the Kitzsteinhorn. Ubytování Chalet Juwel by Active Stay se nachází ve městě Durnberg 53 (Rakousko - Salcbursko).

Sonnentanz Lodge Apartment

9,5

Sonnentanz Lodge Apartment

Ubytování (Apartmán) Sonnentanz Lodge Apartment. Sonnentanz Lodge Apartment se nachází v Piesendorfu a nabízí restauraci. 49 km od Bad Reichenhallu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sonnentanz Lodge Apartment se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Chrissies

9,5

Apartment Chrissies

Ubytování (Apartmán) Apartment Chrissies. Apartmán Chrissies se nachází v obci Piesendorf, 5 km od města Zell am See a 2,8 km od ledovce Kitzsteinhorn, a nabízí terasu s malebným výhledem na okolní... Ubytování Apartment Chrissies se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Emely

9,5

Chalet Emely

UbytováníChalet Emely. Chalet Emely se nachází v Piesendorfu a nabízí saunu. Apartmán se nachází 4,8 km od Zell am See. Ubytování Chalet Emely se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Haus Deutinger

9,5

Haus Deutinger

Ubytování (Penzion) Haus Deutinger. Haus Deutinger se nachází v obci Piesendorf, 3 km od jezera Badeteich Niedernsill. Má zahradu, sluneční terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Haus Deutinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Josefine

9,4

Apartment Josefine

Ubytování (Apartmán) Apartment Josefine. Apartment Josefine je apartmán s Wi-Fi zdrama a grilem situovaný v Piesendorfu, jen 4 minuty pěšky od lanovek Nagelköpfellift a Ubungslift Nagelköpfel 2. Ubytování Apartment Josefine se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Bergbiberhaus Appartement B

9,4

Chalet Bergbiberhaus Appartement B

Ubytování (Chata) Chalet Bergbiberhaus Appartement B. Chalet Bergbiberhaus Appartement B is located in Piesendorf, 2.9 km from Nagelköpfellift and 2. Ubytování Chalet Bergbiberhaus Appartement B se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Edith

9,4

Edith

Ubytování (Apartmán) Edith. Located in Piesendorf, 3.6 km from Nagelköpfellift, 3.6 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 3. Ubytování Edith se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Schusterhäusl Lackner

9,4

Apartment Schusterhäusl Lackner

Ubytování (Apartmán) Apartment Schusterhäusl Lackner. Apartment Schusterhäusl Lackner se nachází v obci Piesendorf, 1,2 km od lanovek Nagelköpfellift a Ubungslift Nagelköpfel 1, a nabízí plně vybavenou kuchyň... Ubytování Apartment Schusterhäusl Lackner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Rodlers Chalet

9,4

Rodlers Chalet

Ubytování (Apartmány) Rodlers Chalet. Rodlers Chalet se nachází ve městě Piesendorf, 350 metrů od bezplatného skibusu a 10 minut jízdy od lyžařského areálu Schmittenhöhe. Ubytování Rodlers Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Jetzbach

9,4

Landhaus Jetzbach

Ubytování (Apartmány) Landhaus Jetzbach. Apartmány Landhaus Jetzbach se nacházejí v obci Piesendorf, 3 km od Kaprunu a 7 km od Zell am See, a nabízejí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Landhaus Jetzbach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Kristall Lodge

9,4

Penthouse Kristall Lodge

Ubytování (Chata) Penthouse Kristall Lodge. Within 3.4 km of Nagelköpfellift and 3.4 km of Ubungslift Nagelköpfel 1, Penthouse Kristall Lodge offers free WiFi and a garden. Ubytování Penthouse Kristall Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn

9,4

Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn. Apartmán Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn se nachází v Piesendorfu, 2,7 km od lyžařských vleků Nagelköpfellift a Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytování Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpenappartement Claudia

9,4

Alpenappartement Claudia

Ubytování (Apartmány) Alpenappartement Claudia. Alpenappartement Claudia se nachází na okraji Piesendorfu. Nabízí apartmány s balkonem a panoramatickým výhledem na okolní hory. Ubytování Alpenappartement Claudia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartment Fiffinjo

9,4

Appartment Fiffinjo

Ubytování (Apartmán) Appartment Fiffinjo. Apartmán Fiffinjo se nachází v obci Piesendorf, 7 km od Zell am See. Nabízí balkon a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Appartment Fiffinjo se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday home Chalet Celli

9,3

Holiday home Chalet Celli

Ubytování (Chata) Holiday home Chalet Celli. Prázdninový dům Chalet Celli se nachází v Piesendorfu, 6 km od vleků Nagelköpfellift, Ubungslift Nagelköpfel 1 a Ubungslift Nagelköpfel 2. Ubytování Holiday home Chalet Celli se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Aufberg 1110

9,3

Aufberg 1110

Ubytování (Horské chaty) Aufberg 1110. Aufberg 1110 se nachází na svahu v Piesendorfu, 6 km od lyžařského areálu Zell am See-Kaprun. Ubytování Aufberg 1110 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun

9,3

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun

Ubytování (Apartmán) Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun. Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný V Piesendorfu, 1,1 km od lanovek Nagelköpfellift, Ubungslift Nagelköpfel... Ubytování Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Sonnenstrahl

9,3

Apartment Sonnenstrahl

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenstrahl. Located in Piesendorf, 2.8 km from Nagelköpfellift, 2.8 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 2. Ubytování Apartment Sonnenstrahl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen

9,3

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen

Ubytování (Apartmán) Apartment Luxury Tauern Suite Walchen. Apartment Luxury Tauern Suite Walchen is located in Piesendorf, 1.1 km from Nagelköpfellift and 1. Ubytování Apartment Luxury Tauern Suite Walchen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Glas House - Design Holiday Home

9,2

Glas House - Design Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Glas House - Design Holiday Home. Moderní a stylový prázdninový dům Glas House - Design Holiday Home stojí na úbočí nad obcí Piesendorf a má balkon a terasu s panoramatickým výhledem na... Ubytování Glas House - Design Holiday Home se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Chalet Sonnentanz

9,2

Apartments Chalet Sonnentanz

Ubytování (Apartmány) Apartments Chalet Sonnentanz. Apartments Chalet Sonnentanz se nachází v Piesendorfu, 8 km od jezera Zell a 5 km od lyžařského areálu Kaprun - Maiskogel. Ubytování Apartments Chalet Sonnentanz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Mariandl's Appartment.2

9,2

Apartment Mariandl's Appartment.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Mariandl's Appartment.2. Apartment Mariandl's Appartment.2 is set in Piesendorf, 2.9 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 2. Ubytování Apartment Mariandl's Appartment.2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges

9,2

Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges

Ubytování (Apartmán) Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges. Apartmán Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges se nachází v městečku Piesendorf, 3,9 km od lyžařského vleku Nagelköpfellift a 4 km od lyžařského vleku... Ubytování Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Flatscher

9,2

Landhaus Flatscher

UbytováníLandhaus Flatscher. Landhaus Flatscher se nachází v Piesendorfu, 6,4 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Ubytování Landhaus Flatscher se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Panorama TOP 2

9,2

Panorama TOP 2

UbytováníPanorama TOP 2. Panorama TOP 2 se nachází v Piesendorfu, 47 km od kasina Kitzbuhel a 48 km od vodopádů Krimml. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Panorama TOP 2 se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Sammer

9,2

Appartement Sammer

UbytováníAppartement Sammer. Nachází se jen 4,6 km od Zell am Appartement Sammer se nachází v Piesendorfu a nabízí ubytování s přístupem do zahrady, kasina a bankomatu. Ubytování Appartement Sammer se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Villa Angerberg

9,2

Villa Angerberg

Ubytování (Apartmán) Villa Angerberg. Apartmán Villa Angerberg se nachází v obci Piesendorf, 1,6 km od lyžařského vleku Nagelköpfellift, a nabízí obývací pokoj s TV i zahradu s grilem. Ubytování Villa Angerberg se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Deer & Dear Luxury Chalet

9,2

Deer & Dear Luxury Chalet

Ubytování (Apartmány) Deer & Dear Luxury Chalet. Deer & Dear Luxury Chalet se nachází v obci Piesendorf, 2,9 km od lyžařského vleku Nagelköpfellift. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Deer & Dear Luxury Chalet se nachází ve městě Sportplatzstraße 2 (Rakousko - Salcbursko).

Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a

9,1

Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a

Ubytování (Apartmán) Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a. Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a is situated in Piesendorf, 1.1 km from Nagelköpfellift and 1. Ubytování Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Am Tatscherlehen

9,1

Appartement Am Tatscherlehen

Ubytování (Apartmány) Appartement Am Tatscherlehen. Appartement Am Tatscherlehen se nachází v obci Piesendorf a nabízí prostorné apartmány s moderním zařízením, elegantními designovými prvky, kuchyní,... Ubytování Appartement Am Tatscherlehen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Piesendorf

Město Piesendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 192 hotelů a ubytování ve městě Piesendorf.