Hledat

Ubytování

Ubytování město Piesendorf

Ve městě Piesendorf (Rakousko) máme celkem 192 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Piesendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Piesendorf

Apartments M&M Göpplerbauer

10

Apartments M&M Göpplerbauer

Ubytování (Apartmány) Apartments M&M Göpplerbauer. Apartmány M&M Göpplerbauer s výhledem na hory se nacházejí v obci Piesendorf. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments M&M Göpplerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

REITERS 110A

9,8

REITERS 110A

Ubytování (Apartmány) REITERS 110A. Located in Piesendorf, REITERS 110A provides accommodation 3.1 km from Nagelköpfellift and 3.1 km from Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytování REITERS 110A se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bergbiberhaus Appartement A

9,8

Chalet Bergbiberhaus Appartement A

Ubytování (Chata) Chalet Bergbiberhaus Appartement A. Located in Piesendorf, 2.9 km from Nagelköpfellift, 2.9 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 2. Ubytování Chalet Bergbiberhaus Appartement A se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mooslehen.2

9,7

Apartment Mooslehen.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Mooslehen.2. Situated in Schattberg, Apartment Mooslehen.2 features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 13 km from Zell am See. Ubytování Apartment Mooslehen.2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peters Panoramaappartement

9,7

Peters Panoramaappartement

Ubytování (Apartmán) Peters Panoramaappartement. Peters Panoramaappartement se nachází 10 minu jízdy od Zell am See a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Peters Panoramaappartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fürthermoar Gut

9,7

Fürthermoar Gut

Ubytování (Apartmány) Fürthermoar Gut. Fürthermoar Gut se nachází v poklidné lokalitě, 2 km od centra Kaprunu a od lyžařského vleku Maiskogel. Ubytování Fürthermoar Gut se nachází ve městě Fürth 3 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Magdalena

9,6

Haus Magdalena

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Magdalena. Haus Magdalena is a holiday home featuring a garden with a barbecue, set in Piesendorf. Ubytování Haus Magdalena se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hohe Tauern

9,6

Ferienhaus Hohe Tauern

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Hohe Tauern. Ferienhaus Hohe Tauern se nachází v Piesendorfu, 3,7 km od Nagelköpfellift i od Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytování Ferienhaus Hohe Tauern se nachází ve městě Oberbichlstrasse 260 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nature & Friends

9,6

Apartment Nature & Friends

Ubytování (Apartmán) Apartment Nature & Friends. Apartment Nature & Friends se nachází v Piesendorfu, 6 km od lyžařských vleků Nagelköpfellift, Ubungslift Nagelköpfel 1 a Ubungslift Nagelköpfel 2, a... Ubytování Apartment Nature & Friends se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auszeit 177

9,6

Auszeit 177

Ubytování (Apartmán) Auszeit 177. Apartmán Auszeit 177 se nachází v Piesendorfu, 6 km od lyžařských vleků Nagelköpfellift a Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytování Auszeit 177 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Salzachblick

9,6

Haus Salzachblick

Ubytování (Apartmány) Haus Salzachblick. Haus Salzachblick stojí ve svahu v Rohrerbergu, 20 metrů od sjezdovky pro začátečníky Naglköpfl a 10 minut jízdy od Kaprunu. Ubytování Haus Salzachblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Juwel by Active Stay

9,5

Chalet Juwel by Active Stay

Ubytování (Chata) Chalet Juwel by Active Stay. Set in Piesendorf in the Salzburg region, Chalet Juwel provides guests a panoramic views of the surrounding villages and the Kitzsteinhorn. Ubytování Chalet Juwel by Active Stay se nachází ve městě Durnberg 53 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Aberger

9,5

Haus Aberger

Ubytování (Apartmány) Haus Aberger. Haus Aberger stojí 2 km od Piesendorfu a 1 km od lázeňského centra Tauern Spa Bath. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Aberger se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chrissies

9,5

Apartment Chrissies

Ubytování (Apartmán) Apartment Chrissies. Apartmán Chrissies se nachází v obci Piesendorf, 5 km od města Zell am See a 2,8 km od ledovce Kitzsteinhorn, a nabízí terasu s malebným výhledem na okolní... Ubytování Apartment Chrissies se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AUSZEIT 359

9,5

AUSZEIT 359

Ubytování (Apartmán) AUSZEIT 359. AUSZEIT 359 nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory, asi 3,7 km od lyžařských vleků Nagelköpfellift, Ubungslift Nagelköpfel 1 a Ubungslift... Ubytování AUSZEIT 359 se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Haus Deutinger

9,5

Haus Deutinger

Ubytování (Penzion) Haus Deutinger. Haus Deutinger se nachází v obci Piesendorf, 3 km od jezera Badeteich Niedernsill. Má zahradu, sluneční terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Haus Deutinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Josefine

9,4

Apartment Josefine

Ubytování (Apartmán) Apartment Josefine. Apartment Josefine je apartmán s Wi-Fi zdrama a grilem situovaný v Piesendorfu, jen 4 minuty pěšky od lanovek Nagelköpfellift a Ubungslift Nagelköpfel 2. Ubytování Apartment Josefine se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schusterhäusl Lackner

9,4

Apartment Schusterhäusl Lackner

Ubytování (Apartmán) Apartment Schusterhäusl Lackner. Apartment Schusterhäusl Lackner se nachází v obci Piesendorf, 1,2 km od lanovek Nagelköpfellift a Ubungslift Nagelköpfel 1, a nabízí plně vybavenou kuchyň... Ubytování Apartment Schusterhäusl Lackner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodlers Chalet

9,4

Rodlers Chalet

Ubytování (Apartmány) Rodlers Chalet. Rodlers Chalet se nachází ve městě Piesendorf, 350 metrů od bezplatného skibusu a 10 minut jízdy od lyžařského areálu Schmittenhöhe. Ubytování Rodlers Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edith

9,4

Edith

Ubytování (Apartmán) Edith. Located in Piesendorf, 3.6 km from Nagelköpfellift, 3.6 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 3. Ubytování Edith se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bergbiberhaus Appartement B

9,4

Chalet Bergbiberhaus Appartement B

Ubytování (Chata) Chalet Bergbiberhaus Appartement B. Chalet Bergbiberhaus Appartement B is located in Piesendorf, 2.9 km from Nagelköpfellift and 2. Ubytování Chalet Bergbiberhaus Appartement B se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Jetzbach

9,4

Landhaus Jetzbach

Ubytování (Apartmány) Landhaus Jetzbach. Apartmány Landhaus Jetzbach se nacházejí v obci Piesendorf, 3 km od Kaprunu a 7 km od Zell am See, a nabízejí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Landhaus Jetzbach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenappartement Claudia

9,4

Alpenappartement Claudia

Ubytování (Apartmány) Alpenappartement Claudia. Alpenappartement Claudia se nachází na okraji Piesendorfu. Nabízí apartmány s balkonem a panoramatickým výhledem na okolní hory. Ubytování Alpenappartement Claudia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn

9,4

Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn. Apartmán Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn se nachází v Piesendorfu, 2,7 km od lyžařských vleků Nagelköpfellift a Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytování Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Kristall Lodge

9,4

Penthouse Kristall Lodge

Ubytování (Chata) Penthouse Kristall Lodge. Within 3.4 km of Nagelköpfellift and 3.4 km of Ubungslift Nagelköpfel 1, Penthouse Kristall Lodge offers free WiFi and a garden. Ubytování Penthouse Kristall Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Fiffinjo

9,4

Appartment Fiffinjo

Ubytování (Apartmán) Appartment Fiffinjo. Apartmán Fiffinjo se nachází v obci Piesendorf, 7 km od Zell am See. Nabízí balkon a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Appartment Fiffinjo se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Chalet Celli

9,3

Holiday home Chalet Celli

Ubytování (Chata) Holiday home Chalet Celli. Prázdninový dům Chalet Celli se nachází v Piesendorfu, 6 km od vleků Nagelköpfellift, Ubungslift Nagelköpfel 1 a Ubungslift Nagelköpfel 2. Ubytování Holiday home Chalet Celli se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aufberg 1110

9,3

Aufberg 1110

Ubytování (Horské chaty) Aufberg 1110. Aufberg 1110 se nachází na svahu v Piesendorfu, 6 km od lyžařského areálu Zell am See-Kaprun. Ubytování Aufberg 1110 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun

9,3

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun

Ubytování (Apartmán) Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun. Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný V Piesendorfu, 1,1 km od lanovek Nagelköpfellift, Ubungslift Nagelköpfel... Ubytování Apartment Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnenstrahl

9,3

Apartment Sonnenstrahl

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenstrahl. Located in Piesendorf, 2.8 km from Nagelköpfellift, 2.8 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 2. Ubytování Apartment Sonnenstrahl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen

9,3

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen

Ubytování (Apartmán) Apartment Luxury Tauern Suite Walchen. Apartment Luxury Tauern Suite Walchen is located in Piesendorf, 1.1 km from Nagelköpfellift and 1. Ubytování Apartment Luxury Tauern Suite Walchen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Chalet Sonnentanz

9,2

Apartments Chalet Sonnentanz

Ubytování (Apartmány) Apartments Chalet Sonnentanz. Apartments Chalet Sonnentanz se nachází v Piesendorfu, 8 km od jezera Zell a 5 km od lyžařského areálu Kaprun - Maiskogel. Ubytování Apartments Chalet Sonnentanz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glas House - Design Holiday Home

9,2

Glas House - Design Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Glas House - Design Holiday Home. Moderní a stylový prázdninový dům Glas House - Design Holiday Home stojí na úbočí nad obcí Piesendorf a má balkon a terasu s panoramatickým výhledem na... Ubytování Glas House - Design Holiday Home se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 27 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mariandl's Appartment.2

9,2

Apartment Mariandl's Appartment.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Mariandl's Appartment.2. Apartment Mariandl's Appartment.2 is set in Piesendorf, 2.9 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 2. Ubytování Apartment Mariandl's Appartment.2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges

9,2

Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges

Ubytování (Apartmán) Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges. Apartmán Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges se nachází v městečku Piesendorf, 3,9 km od lyžařského vleku Nagelköpfellift a 4 km od lyžařského vleku... Ubytování Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Fankhauser

9,2

Ferienhaus Fankhauser

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Fankhauser. Ferienhaus Fankhauser se nachází v Piesendorfu, 12 km od Saalbachu, 29 km od Kitzbühelu a 8 km od Zell am See. Ubytování Ferienhaus Fankhauser se nachází ve městě Leitenweg 375 (Rakousko - Salcbursko).

Unterholzhof

9,2

Unterholzhof

Ubytování (Farma) Unterholzhof. Unterholzhof se nachází na kopci, 5 km od Piesendorfu. Nabízí velký apartmán s výhledem na hory a vstupem do zahrady a na biofarmu. Ubytování Unterholzhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Villa Angerberg

9,2

Villa Angerberg

Ubytování (Apartmán) Villa Angerberg. Apartmán Villa Angerberg se nachází v obci Piesendorf, 1,6 km od lyžařského vleku Nagelköpfellift, a nabízí obývací pokoj s TV i zahradu s grilem. Ubytování Villa Angerberg se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deer & Dear Luxury Chalet

9,2

Deer & Dear Luxury Chalet

Ubytování (Apartmány) Deer & Dear Luxury Chalet. Deer & Dear Luxury Chalet se nachází v obci Piesendorf, 2,9 km od lyžařského vleku Nagelköpfellift. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Deer & Dear Luxury Chalet se nachází ve městě Sportplatzstraße 2 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Am Tatscherlehen

9,1

Appartement Am Tatscherlehen

Ubytování (Apartmány) Appartement Am Tatscherlehen. Appartement Am Tatscherlehen se nachází v obci Piesendorf a nabízí prostorné apartmány s moderním zařízením, elegantními designovými prvky, kuchyní,... Ubytování Appartement Am Tatscherlehen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a

9,1

Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a

Ubytování (Apartmán) Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a. Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a is situated in Piesendorf, 1.1 km from Nagelköpfellift and 1. Ubytování Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun

9,1

Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun

Ubytování (Prázdninový dům) Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun. Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun se nachází 6 minut chůze od lanovky Nagelköpfellift v Piesendorfu. Ubytování Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Perfeller

9,1

Appartement Perfeller

Ubytování (Apartmány) Appartement Perfeller. Appartement Perfeller se nachází necelé 2 km od lyžařského areálu Kaprun Kitzsteinhorn. Ubytování Appartement Perfeller se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emma Apartments

9,1

Emma Apartments

Ubytování (Apartmány) Emma Apartments. Každý z těchto moderních a prostorných apartmánů v Piesendorfu nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a balkon s výhledem na pohoří Vysoké Taury. Ubytování Emma Apartments se nachází ve městě Hochfeld 235 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mariandl's Appartment.1

9,1

Apartment Mariandl's Appartment.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Mariandl's Appartment.1. Apartmány Mariandl´s se skládají z dvoulůžkové ložnice s manželskou postelí, kuchyňského koutu, jídelního koutu, koupelny a toalety. Ubytování Apartment Mariandl's Appartment.1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportpension Thayer

9

Sportpension Thayer

Ubytování (Penzion) Sportpension Thayer. Rodinný penzion Sportpension Thayer stojí ve Fürthu, 2,5 km od centra Piesendorfu a 3 km od lyžařského areálu Schmittenhöhe. Ubytování Sportpension Thayer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Timber

9

Apartment Timber

Ubytování (Apartmán) Apartment Timber. Apartmán Timber se nachází v Piesendorfu, 4,1 km od lyžařského vleku Nagelköpfellift. Nabízí ubytování s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Timber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nagelkoepfel

8,9

Nagelkoepfel

Ubytování (Apartmán) Nagelkoepfel. Nagelkoepfel is situated in Piesendorf. The accommodation is 12 km from Zell am See. Ubytování Nagelkoepfel se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eva

8,9

Apartment Eva

Ubytování (Apartmán) Apartment Eva. Set in Piesendorf, Apartment Eva offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 11 km from Zell am See. Ubytování Apartment Eva se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Piesendorf

8,9

Villa Piesendorf

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Piesendorf. Villa Piesendorf se nachází 5 km od lyžařského areálu Kaprun, 6 km od jezera Zeller See a lyžařského areálu Zeller, a nabízí připojení k internetu i... Ubytování Villa Piesendorf se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonja Alpine Resort

8,9

Sonja Alpine Resort

Ubytování (Hotel) Sonja Alpine Resort. Sonja Alpine Resort se nachází v Piesendorfu, 500 metrů od nejbližšího lyžařského vleku, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Kitzsteinhorn a 1 km od... Ubytování Sonja Alpine Resort se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Piesendorf

Město Piesendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 192 hotelů a ubytování ve městě Piesendorf.