Hledat

Ubytování

Ubytování město Maria Alm am Steinernen Meer

Ve městě Maria Alm am Steinernen Meer (Rakousko) máme celkem 158 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maria Alm am Steinernen Meer

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maria Alm am Steinernen Meer

Family Retreat Maria Alm

9,9

Family Retreat Maria Alm

Ubytování (Prázdninový dům) Family Retreat Maria Alm. Set in Maria Alm am Steinernen Meer, 700 metres from Natrunbahn, Family Retreat Maria Alm offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a... Ubytování Family Retreat Maria Alm se nachází ve městě Gasteg 22 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fersterer

9,8

Haus Fersterer

Ubytování (Apartmány) Haus Fersterer. Haus Fersterer nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Maria Alm am Steinernen Meer, 900 metrů od lanovky 6er Sesselbahn Hochmais a 4,1... Ubytování Haus Fersterer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jausenstation Grammlergut

9,6

Jausenstation Grammlergut

Ubytování (Apartmán) Jausenstation Grammlergut. Jausenstation Grammlergut se nachází v obci Maria Alm am Steinernen Meer, 500 metrů od lanovky 6er Sesselbahn Schwarzeckalm a 600 metrů od lanovky... Ubytování Jausenstation Grammlergut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christernhof

9,6

Christernhof

Ubytování (Farma) Christernhof. Christernhof se nachází v obci Maria Alm am Steinernen Meer v podhůří masivu Hochkönig, 400 metrů od 6místné lanovky Schönanger. Ubytování Christernhof se nachází ve městě Aberg 17 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Onemooshof

9,6

Onemooshof

Ubytování (Apartmán) Onemooshof. Featuring mountain views, Onemooshof offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Simmerllift. Ubytování Onemooshof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartchalet Almliebe

9,6

Apartchalet Almliebe

Ubytování (Apartmán) Apartchalet Almliebe. Centrally located in Maria Alm in the Hochkönig Region and opposite of the Dorf@t Naturn Cable Car, Apartchalet Almliebe features a sun terrace with... Ubytování Apartchalet Almliebe se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartements Birkenhof

9,6

Apartements Birkenhof

Ubytování (Apartmány) Apartements Birkenhof. Appartement Birkenhof se nachází pouhých 300 metrů od centra střediska Maria Alm a 1 km od stejnojmenné lyžařské oblasti. Ubytování Apartements Birkenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Simonhof

9,5

Ferienwohnung Simonhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Simonhof. Apartmán Ferienwohnung Simonhof se nachází v obci Maria Alm am Steinernen Meer. Ubytování Ferienwohnung Simonhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Thorau's Lifestyle

9,5

Thorau's Lifestyle

Ubytování (Apartmány) Thorau's Lifestyle. V prosinci 2014 otevřený Thorau's Lifestyle nabízí moderní alpský styl v obci Maria Alm am Steinernen Meer. Ubytování Thorau's Lifestyle se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vorderjetzbachhof

9,5

Vorderjetzbachhof

Ubytování (Privát) Vorderjetzbachhof. Vorderjetzbachhof se nachází na klidném místě v obci Maria Alm am Steinernen Meer, 200 metrů od lyžařského vleku Abergbahn, a nabízí ubytování s výhledem... Ubytování Vorderjetzbachhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Feriennest Leitner

9,5

Feriennest Leitner

Ubytování (Apartmány) Feriennest Leitner. Apartmán Feriennest Leitner se nachází 2 minuty chůze od centra města Maria Alm a poutního kostela a 10 minut jízdy od lyžařského střediska Hochkönig. Ubytování Feriennest Leitner se nachází ve městě Schmiedfeldweg 2 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hugo

9,5

Apartment Hugo

Ubytování (Apartmán) Apartment Hugo. Offering mountain views, Apartment Hugo is an accommodation set in Maria Alm am Steinernen Meer, 400 metres from Natrunbahn and 600 metres from... Ubytování Apartment Hugo se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sunnsait - Appartements für Genießer

9,5

Sunnsait - Appartements für Genießer

Ubytování (Apartmány) Sunnsait - Appartements für Genießer. Sunnsait - Appartements für Genießer se nachází v centru vesnice Maria Alm, jen 50 metrů od lanovky. Ubytování Sunnsait - Appartements für Genießer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Panorama Maria Alm

9,4

Appartment Panorama Maria Alm

Ubytování (Apartmán) Appartment Panorama Maria Alm. Appartment Panorama Maria Alm se nachází v horském středisku Maria Alm am Steinernen Meer, jen 1 km od lyžařského vleku Simmerllift a 1,1 km od vleku... Ubytování Appartment Panorama Maria Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BIO-Bauernhof Hatzbauer

9,4

BIO-Bauernhof Hatzbauer

Ubytování (Farma) BIO-Bauernhof Hatzbauer. BIO-Bauernhof Hatzbauer se nachází v obci Maria Alm am Steinernen Meer a nabízí dětské hřiště, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a... Ubytování BIO-Bauernhof Hatzbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Stadlhof

9,4

Stadlhof

Ubytování (Bed and breakfast) Stadlhof. Bed nad breakfast Stadlhof se nachází v městečku Maria Alm am Steinernen Meer, 800 metrů od stanice lanovky 8er-Gondelbahn Aberg, a nabízí výhledem do... Ubytování Stadlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tauernwelt - Chalet Hochkönigblick

9,4

Tauernwelt - Chalet Hochkönigblick

Ubytování (Chata) Tauernwelt - Chalet Hochkönigblick. Chalet Hochkönigblick se nachází ve městě Maria Alm am Steinernen Meer, pouhých 50 metrů od sjezdovky Schwarzeckalm, ke které se dostanete přímo od chaty,... Ubytování Tauernwelt - Chalet Hochkönigblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Jufenalm

9,4

Die Jufenalm

Ubytování (Hotel) Die Jufenalm. Offering an a la carte restaurant, Die Jufenalm is located a 10-minute drive from Maria Alm am Steinernen Meer, 2 km from the Hintermoos Ski Area and... Ubytování Die Jufenalm se nachází ve městě Jufen 10 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobauernhof Stegerbauer

9,4

Biobauernhof Stegerbauer

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof Stegerbauer. Biobauernhof Stegerbauer se nachází v Maria Alm am Steinernen Meer, 1 km od 8er-Gondelbahn Aberg a 1,8 km od 6er-Sesselbahn Schönanger. Ubytování Biobauernhof Stegerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Lederer

9,3

Appartements Lederer

Ubytování (Apartmány) Appartements Lederer. Appartements Lederer is located in quiet surroundings 400 metres from the centre of Maria Alm and offers you fully equipped apartments with balcony, an... Ubytování Appartements Lederer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landal Resort Maria Alm

9,3

Landal Resort Maria Alm

Ubytování (Prázdninový areál) Landal Resort Maria Alm. Set within 200 metres of Natrunlift in Maria Alm am Steinernen Meer, Landal Resort Maria Alm features accommodation with seating area and flat-screen TV. Ubytování Landal Resort Maria Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Bürgler

9,3

Haus Bürgler

Ubytování (Apartmán) Haus Bürgler. Haus Bürgler is set in Maria Alm am Steinernen Meer, 1.3 km from Simmerllift, and offers a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Haus Bürgler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Niederreiter

9,3

Pension Niederreiter

Ubytování (Penzion) Pension Niederreiter. Pension Niederreiter se nachází ve městě Maria Alm am Steinernen v salcburském regionu, 2 km od lanovky 8er-Gondelbahn Aberg. Nabízí saunu a lyžárnu. Ubytování Pension Niederreiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Schnaitl

9,3

Ferienwohnung Schnaitl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schnaitl. Ferienwohnung Schnaitl is set in Maria Alm am Steinernen Meer and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Schnaitl se nachází ve městě Maria Alm am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schnaitl

9,3

Pension Schnaitl

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Schnaitl. Pension Schnaitl se nachází v Maria Alm am Steinernen Meer v okrese Salcburk, 600 metrů od lanovky 8er-Gondelbahn Aberg. Ubytování Pension Schnaitl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lechnerhäusl

9,3

Lechnerhäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Lechnerhäusl. The Lechnerhäusl is located in Maria Alm am Steinernen Meer, 700 metres from the cable car and the ski area. Ubytování Lechnerhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viehhofbauer

9,3

Viehhofbauer

Ubytování (Farma) Viehhofbauer. Viehhofbauer stojí 3 km od centra obce Maria Alm a 1 km od lyžařského areálu Hochkönig. Ubytování Viehhofbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pinzgauer Hof

9,2

Pinzgauer Hof

Ubytování (Hotel) Pinzgauer Hof. Pinzgauer Hof se nachází na prosluněném místě v centru lyžařského střediska Maria Alm, 50 metrů od lyžařského vleku Natrun Dorfjet, a nabízí wellness se... Ubytování Pinzgauer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Moser-Genuss Wirtshaus & Hotel

9,2

Moser-Genuss Wirtshaus & Hotel

Ubytování (Hotel) Moser-Genuss Wirtshaus & Hotel. Offering a restaurant serving regional specialties and a spa area, Moser-Genuss Wirtshaus & Hotel is located on the village square in Maria Alm am... Ubytování Moser-Genuss Wirtshaus & Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sportalm Hintermoos

9,2

Sportalm Hintermoos

Ubytování (Hotel) Sportalm Hintermoos. Sportalm Hintermoos se nachází ve městě Maria Alm am Steinernen Meer, 200 metrů od lanovky Schwarzeckalm. Ubytování Sportalm Hintermoos se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Mayr

9,2

Haus Mayr

Ubytování (Apartmán) Haus Mayr. Haus Mayr offers ski-to-door accommodation within 1 km from Maria Alm Ski Area, with free ski storage room with a boot dryer, a garden with sun bed and... Ubytování Haus Mayr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bio-Hof Ebengut

9,2

Bio-Hof Ebengut

Ubytování (Penzion) Bio-Hof Ebengut. Bio-Hof Ebengut se nachází uprostřed malebných hor a svěžích luk v obci Maria Alm am Steinernen Meer, 800 metrů od lanovky 8er-Gondelbahn Aberg a 1,2 km od... Ubytování Bio-Hof Ebengut se nachází ve městě Maria Alm am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpin Appartements

9,2

Alpin Appartements

Ubytování (Apartmány) Alpin Appartements. Alpin Appartements se nachází na okraji obce Maria Alm, 2 minuty chůze od centra obce, supermarketu, pekárny, barů a restaurací. Ubytování Alpin Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Dorfalm

9,2

Chalet Dorfalm

Ubytování (Chata) Chalet Dorfalm. Set in Maria Alm am Steinernen Meer in the Salzburg region, Chalet Dorfalm has a terrace and garden views. Ubytování Chalet Dorfalm se nachází ve městě Maria Alm am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Breithornblick

9,2

Haus Breithornblick

Ubytování (Apartmány) Haus Breithornblick. Haus Breithornblick je vzdálený 2 km od lyžařského areálu Hochkönig. Nabízí apartmány s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Haus Breithornblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Breitfuss

9,1

Haus Breitfuss

Ubytování (Apartmány) Haus Breitfuss. Haus Breitfuss se nachází v obci Maria Alm am Steinernen Meer, 300 metrů od lanovky 6er Sesselbahn Hochamis a 400 metrů od vleku Faschinglift 1. Ubytování Haus Breitfuss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Berggasthof Hinterreit

9,1

Berggasthof Hinterreit

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthof Hinterreit. In a quiet location a 5-minute drive from the centre of Maria Alm, Berggasthof Hinterreit is right next to the Hinterreit Ski Lift and offers direct access... Ubytování Berggasthof Hinterreit se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Lohningbauer

9

Lohningbauer

Ubytování (Farma) Lohningbauer. Lohningbauer stojí uprostřed luk ve středisku Maria Alm, 3 minuty jízdy od lyžařského vleku Aberg a 3km od centra obce, a nabízí ubytování s balkonem s... Ubytování Lohningbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus St. Georg

9

Haus St. Georg

Ubytování (Apartmán) Haus St. Georg. Haus St. Georg situován uprostřed zahrady se nachází v Maria Alm am Steinernen Meer a nabízí apartmán s terasou s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Haus St. Georg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Klappacher

9

Ferienwohnung Klappacher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klappacher. Located in Maria Alm am Steinernen Meer, 500 metres from the Schwarzeckalm Chairlift and the Sinalco Cable Car, Ferienwohnung Klappacher offers an... Ubytování Ferienwohnung Klappacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport Chalet Maria Alm

9

Sport Chalet Maria Alm

Ubytování (Aparthotel) Sport Chalet Maria Alm. Sport Chalet Maria Alm GmbH se nachází v Maria Alm am Steinernen Meer, 200 metrů od lyžařského areálu Hochkönig a 20 metrů od nejbližší zastávky skibusu. Ubytování Sport Chalet Maria Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schwaiger

8,9

Haus Schwaiger

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Schwaiger. Haus Schwaiger se nachází ve městě Maria Alm a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé... Ubytování Haus Schwaiger se nachází ve městě Maria Alm am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die HOCHKÖNIGIN-Magic Mountain Resort

8,8

Die HOCHKÖNIGIN-Magic Mountain Resort

Ubytování (Hotel) Die HOCHKÖNIGIN-Magic Mountain Resort. Die HOCHKÖNIGIN is situated in Maria Alm am Steinernen Meer, 200 metres from Natrunlift. Ubytování Die HOCHKÖNIGIN-Magic Mountain Resort se nachází ve městě Hochkönigstraße 27 (Rakousko - Salcbursko).

Buchauhof

8,8

Buchauhof

Ubytování (Apartmány) Buchauhof. Buchauhof se nachází v obci Maria Alm am Steinernen Meer. Nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní. Ubytování Buchauhof se nachází ve městě 78 Krallerwinkl 78 (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Bachschmied

8,7

Hotel Bachschmied

Ubytování (Hotel) Hotel Bachschmied. This family-run hotel in the ski resort of Hintermoos in the Hochkönig Ski Area is located right at the Schwarzeckalmbahn Ski Lift and the Sinalcobahn... Ubytování Hotel Bachschmied se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Am Berg 34

8,7

Am Berg 34

Ubytování (Apartmán) Am Berg 34. Soukromý apartmán Am Berg 34 se nachází v obci Maria Alm am Steinernen Meer, 70 metrů od sjezdovek v lyžařských areálech Hochkönig a Ski Amade a 600 metrů... Ubytování Am Berg 34 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung an der Piste

8,5

Ferienwohnung an der Piste

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung an der Piste. Ferienwohnung an der Piste se nachází v lyžařské oblasti Maria Alm am Steinernen Meer a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory a přístup do... Ubytování Ferienwohnung an der Piste se nachází ve městě Bachwinkl 34 Top 31 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Edelweiss

8,5

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází v Maria Alm am Steinernen Meer, jen 300 metrů od DorfJet Talstation a 2 km od 8ER-Gondelbahn Aberg. Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Unser Unterberg

8,4

Appartements Unser Unterberg

Ubytování (Apartmány) Appartements Unser Unterberg. Featuring a sauna, an infrared cabin, a games room, and free WiFi access, Appartements Unser Unterberg in Maria Alm is located next to the Aberg Ski Lift... Ubytování Appartements Unser Unterberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartmenthotel Sonnenhof

8,3

Apartmenthotel Sonnenhof

Ubytování (Hotel) Apartmenthotel Sonnenhof. Offering panoramic views of the surrounding, Apartmenthotel Sonnenhof is set in a quiet hillside location in Maria Alm am Steinernen Meer, 300 metres from... Ubytování Apartmenthotel Sonnenhof se nachází ve městě Maria Alm am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Marco Polo Alpina Familien- & Sporthotel

8,2

Marco Polo Alpina Familien- & Sporthotel

Ubytování (Hotel) Marco Polo Alpina Familien- & Sporthotel. Marco Polo Alpina Familien- & Sporthotel stojí na jedinečném místě v krásné horské krajině u vrcholu Hochkönig v oblasti Salcburska. Ubytování Marco Polo Alpina Familien- & Sporthotel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Maria Alm am Steinernen Meer

Město Maria Alm am Steinernen Meer se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 158 hotelů a ubytování ve městě Maria Alm am Steinernen Meer.