Hledat

Ubytování

Ubytování město Henndorf am Wallersee

Ve městě Henndorf am Wallersee (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Henndorf am Wallersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Henndorf am Wallersee

Ferienwohnung Wiesmühlstrasse

9,6

Ferienwohnung Wiesmühlstrasse

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Wiesmühlstrasse. Ferienwohnung Wiesmühlstrasse se nachází v obci Henndorf am Wallersee, 4,1 km od farmy Gut Aiderbichl. Ubytování Ferienwohnung Wiesmühlstrasse se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Brieger

9,4

Landhaus Brieger

Ubytování (Hotel) Landhaus Brieger. Landhaus Brieger se nachází v Henndorf am Wallersee, 12 km od Salcburku a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a neplaceným parkováním. Ubytování Landhaus Brieger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Casper-Moser Bräu

9,2

Apartmenthaus Casper-Moser Bräu

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Casper-Moser Bräu. Apartmenthaus Casper-Moser Bräu se nachází v centru Henndorfu, 2 km od jezera Wallersee, a nabízí moderní stylové apartmány s Wi-Fi zdarma, bezplatné... Ubytování Apartmenthaus Casper-Moser Bräu se nachází ve městě Henndorf am Wallersee (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seebrunn am Wallersee

8,9

Hotel Seebrunn am Wallersee

Ubytování (Hotel) Hotel Seebrunn am Wallersee. Hotel Seebrunn je stylový designový hotel, který se nachází na idylickém místě přímo u jezera Wallersee, 20 minut jízdy od Salcburku. Ubytování Hotel Seebrunn am Wallersee se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See. Located in Henndorf am Wallersee, just 6 km from Gut Aiderbichl, Haus am See provides beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, water sports... Ubytování Haus am See se nachází ve městě Henndorf am Wallersee (Rakousko - Salcbursko).

Traumhafte Wohnung im schönen Salzburger Land.

Traumhafte Wohnung im schönen Salzburger Land.

Ubytování (Apartmán) Traumhafte Wohnung im schönen Salzburger Land.. Boasting garden views, Traumhafte Wohnung im schönen Salzburger Land. Features accommodation with a patio and a kettle, around 3.6 km from Gut Aiderbichl. Ubytování Traumhafte Wohnung im schönen Salzburger Land. se nachází ve městě Henndorf am Wallersee (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Top Apartment

Top Apartment

Ubytování (Apartmán) Top Apartment. Featuring garden views, Top Apartment offers accommodation with water sports facilities and a patio, around 3.8 km from Gut Aiderbichl. Ubytování Top Apartment se nachází ve městě Henndorf am Wallersee (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Henndorf am Wallersee

Město Henndorf am Wallersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Henndorf am Wallersee.