Hledat

Ubytování

Ubytování město Weisspriach

Ve městě Weisspriach (Rakousko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weisspriach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weisspriach

Denggnhof

9,9

Denggnhof

Ubytování (Farma) Denggnhof. Apartmány Denggnhof se nacházejí v městečku Weisspriach, 15 minut chůze od stanice lanovky Samson-Jet, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Denggnhof se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio Chalet "Sonne"

9,7

Bio Chalet "Sonne"

Ubytování (Chata) Bio Chalet "Sonne". Prázdninové domy Bio Chalet "Sonne" se nacházejí v obci Weißpriach, 1,6 km od stanice lanovky Samsonbahn, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky... Ubytování Bio Chalet "Sonne" se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Binderhof

9,5

Binderhof

Ubytování (Apartmány) Binderhof. Binderhof se nachází v Sonndörfl, 10 minut jízdy od lyžařského vleku Fanningberg, a nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Binderhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Longa

9,5

Ferienhaus Longa

Ubytování (Chata) Ferienhaus Longa. Tato chata se nachází na úpatí hory Fanning, v bezprostřední blízkosti běžkařské trasy a 6 km od lyžařských areálů Großeck-Speiereck a Fanningberg, a... Ubytování Ferienhaus Longa se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorfergut

9,4

Dorfergut

Ubytování (Farma) Dorfergut. Dorfergut se nachází v klidné a slunné oblasti Weißpriach. Nabízí ekologickou farmu s malým dětským zoo. Ubytování Dorfergut se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaletdorf-Fanningberg

9,1

Chaletdorf-Fanningberg

Ubytování (Horské chaty) Chaletdorf-Fanningberg. Chaletdorf-Fanningberg byl postavený v roce 2017 a nachází se v nadmořské výšce 1500 metrů ve Weisspriachu uprostřed biosférického parku Loughau, 100 metrů... Ubytování Chaletdorf-Fanningberg se nachází ve městě Fanningberg 157 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krapflhof

9,1

Krapflhof

Ubytování (Apartmány) Krapflhof. Krapflhof se nachází v obci Weisspriach, jen 5 km od lyžařského areálu Fanningberg a 10 minut jízdy autem od vleků Speiereckbahn a Großeckbahn. Ubytování Krapflhof se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Longastubn

8,9

Longastubn

Ubytování (Penzion – hostinec) Longastubn. Penzion – hostinec Longastubn se nachází v obci Weißpriach, 6 km od lanovky Samsonbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště,... Ubytování Longastubn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Binderhof

8,7

Binderhof

Ubytování (Farma) Binderhof. Binderhof se nachází v obci Weisspriach v nadmořské výšce 1 350 metrů, 4 km od Mariapfarru a 6 km od lanovky Samsonbahn. Ubytování Binderhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home St. Rupert

Holiday home St. Rupert

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home St. Rupert. Holiday home St. Rupert is set in Weisspriach and offers barbecue facilities. The property features mountain views. Ubytování Holiday home St. Rupert se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almdorf Omlach

Almdorf Omlach

Ubytování (Horské chaty) Almdorf Omlach. Almdorf Omlach jsou horské chaty situované ve Weisspriachu v Salcbursku, 300 metrů od lanovky Samson-Jet. Ubytování Almdorf Omlach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ski in - Ski out Apartment Lungau

Ski in - Ski out Apartment Lungau

Ubytování (Apartmán) Ski in - Ski out Apartment Lungau. Situated in Weisspriach, a few steps from Lift I, a few steps from Lift II and 50 metres from Samson-Jet, Ski in - Ski out Apartment Lungau features... Ubytování Ski in - Ski out Apartment Lungau se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko).

Ski in - Ski out Chalet Lungau

Ski in - Ski out Chalet Lungau

Ubytování (Chata) Ski in - Ski out Chalet Lungau. Located in Weisspriach, a few steps from Lift I, a few steps from Lift II and 50 metres from Samson-Jet, Ski in - Ski out Chalet Lungau provides... Ubytování Ski in - Ski out Chalet Lungau se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko).

Mesnerhaus Fuchsn

Mesnerhaus Fuchsn

Ubytování (Prázdninový dům) Mesnerhaus Fuchsn. Boasting garden views, Mesnerhaus Fuchsn offers accommodation with a patio and a kettle, around 6 km from Zirbenjet. Ubytování Mesnerhaus Fuchsn se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mosergut

Mosergut

Ubytování (Apartmány) Mosergut. Mosergut se nachází ve Weisspriachu, 11 minut jízdy autem od lyžařského areálu Faningberg. Ubytování Mosergut se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Longastubn

Ferienwohnung Longastubn

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Longastubn. Situated in Weisspriach, Ferienwohnung Longastubn features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Ferienwohnung Longastubn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021017-F

Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021017-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021017-F. Set in Weisspriach in the Salzburg region, Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021017-F features a balcony. Ubytování Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021017-F se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021018-F

Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021018-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021018-F. Located in Weisspriach in the Salzburg region, Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021018-F has a balcony. Ubytování Holiday Home Mesnerhaus Fuchsn Weißpriach im Lungau - OSB021018-F se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Åmlach

Chalet Åmlach

Ubytování (Chata) Chalet Åmlach. Situated in Weisspriach, Chalet Åmlach features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Åmlach se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Fanningberg

Ferienhaus Fanningberg

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienhaus Fanningberg. Situated in Weisspriach, 22 km from Obertauern, Ferienhaus Fanningberg features a restaurant and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Fanningberg se nachází ve městě Weisspriach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienbauernhaus Stergut

Ferienbauernhaus Stergut

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienbauernhaus Stergut. Ferienbauernhaus Stergut je samostatný prázdninový dům, který se nachází ve Weisspriachu v Salcbursku, 1,6 km od lanovky Samsonbahn a 2,9 km od lanovky... Ubytování Ferienbauernhaus Stergut se nachází ve městě Sonndörfl 52 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Weisspriach

Město Weisspriach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Weisspriach.