Hledat

Ubytování

Ubytování město Adnet

Ve městě Adnet (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Adnet

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Adnet

Ferienwohnung Manuela

9,8

Ferienwohnung Manuela

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Manuela. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Ferienwohnung Manuela features accommodation in Adnet with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Manuela se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rosalie

9,7

Ferienwohnung Rosalie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rosalie. Located in Adnet, Ferienwohnung Rosalie offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Ferienwohnung Rosalie se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Karin

9,4

Villa Karin

Ubytování (Apartmány) Villa Karin. Villa Karin se nachází v obci Adnet, 21 km od obce Schönau am Königssee. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Karin se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Halleiner Hütte

9,2

Hostel Halleiner Hütte

Ubytování (Penzion) Hostel Halleiner Hütte. Tento rustikální horský zájezdní hostinec se nachází v nadmořské výšce 1 150 metrů, pouhých 15 minut jízdy autem od města Hallein a 30 minut od Salcburku. Ubytování Hostel Halleiner Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motzenhof

Motzenhof

Ubytování (Apartmány) Motzenhof. Set in Adnet, 18 km from Schönau am Königssee, Motzenhof offers a shared lounge and free WiFi. Hiking can be enjoyed nearby. Ubytování Motzenhof se nachází ve městě Adnet (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alexandra

Haus Alexandra

Ubytování (Apartmán) Haus Alexandra. Haus Alexandra is located in Adnet and offers a restaurant, a private beach area and a terrace. Ubytování Haus Alexandra se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Adnet

Město Adnet se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Adnet.