Hledat

Ubytování

Ubytování město Bergheim

Ve městě Bergheim (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bergheim

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bergheim

Genussdorf Gmachl - Hotel & Spa

9,7

Genussdorf Gmachl - Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Genussdorf Gmachl - Hotel & Spa. Genussdorf Gmachl Hotel & Spa se nachází v Bergheimu, pouze 3 km severně od Salcburku. Ubytování Genussdorf Gmachl - Hotel & Spa se nachází ve městě Bergheim (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fischachstubn

8,6

Hotel Fischachstubn

Ubytování (Hotel) Hotel Fischachstubn. In a scenic countryside location, this family-run hotel is 2 km from Bergheim and 5 km from Salzburg. Ubytování Hotel Fischachstubn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Maria Plain

8,5

Hotel-Gasthof Maria Plain

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof Maria Plain. Hotel-Gasthof Maria Plain je rodinný již od roku 1654. Ubytování Hotel-Gasthof Maria Plain se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Der Jägerwirt

8,5

Hotel Gasthof Der Jägerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Der Jägerwirt. Hotel Gasthof Der Jägerwirt stojí jen 10 minut jízdy od centra Salcburku a hostům nabízí restauraci se zahrádkou, venkovní saunu a malou posilovnu. Ubytování Hotel Gasthof Der Jägerwirt se nachází ve městě Bergheim (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Bräuwirth

7,4

Hotel Gasthof Bräuwirth

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Bräuwirth. Rodinný Landgasthof Bräuwirt se nachází v obci Lengfelden, 5 km od centra města Salcburk a hned vedle zastávky místních autobusů, a nabízí restauraci s... Ubytování Hotel Gasthof Bräuwirth se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms B

6,8

Rooms B

Ubytování (Privát) Rooms B. Ubytování v soukromí Rooms B se nachází 6 km od baziliky Maria Plain a nabízí zahradu, společný lounge, sdílenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Rooms B se nachází ve městě Bergheim (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche Wohnung an den Toren zur Stadt Salzburg

Gemütliche Wohnung an den Toren zur Stadt Salzburg

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Wohnung an den Toren zur Stadt Salzburg. Gemütliche Wohnung an den Toren zur Stadt Salzburg is located in Berg and offers a terrace. The accommodation is 28 km from Schönau am Königssee. Ubytování Gemütliche Wohnung an den Toren zur Stadt Salzburg se nachází ve městě Bergheim (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Bergheim

Město Bergheim se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Bergheim.