Hledat

Ubytování

Ubytování město Altenmarkt im Pongau

Ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko) máme celkem 133 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Altenmarkt im Pongau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Altenmarkt im Pongau

Bifei´s Hüttn

9,8

Bifei´s Hüttn

Ubytování (Apartmány) Bifei´s Hüttn. Bifei's Hüttn se nachází v obci Altenmarkt im Pongau, 100 metrů od lyžařského vleku Hochbifang a 6 km od termálních lázní Amadé. Ubytování Bifei´s Hüttn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Designferienhaus

9,8

Designferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Designferienhaus. Stylový prázdninový dům Designferienhaus je situován v klidném prostředí vedle lesa, na okraji městečka Altenmarkt im Pongau, a hostům nabízí krb,... Ubytování Designferienhaus se nachází ve městě Kellerdörfl 59 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Sky Lodge

9,8

Appartementhaus Sky Lodge

Ubytování (Privát) Appartementhaus Sky Lodge. Boasting mountain views, Appartementhaus Sky Lodge provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Erlebnis-Therme Amadé. Ubytování Appartementhaus Sky Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnalm

9,8

Sonnalm

Ubytování (Penzion) Sonnalm. Penzion Sonnalm je situován jen 4 km od centra města Altenmarkt. Je obklopen rozlehlou loukou a nabízí přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Sonnalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Grassbichlhof

9,7

Grassbichlhof

Ubytování (Farma) Grassbichlhof. Grassbichlhof nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup na sjezdovku v obci Altenmarkt im Pongau, nedaleko lanovky Hochbifangbahn, vleku Konigslehen II a skiareálu... Ubytování Grassbichlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schneider´s

9,6

Schneider´s

Ubytování (Apartmán) Schneider´s. Featuring garden views, Schneider´s offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.5 km from Hochbifangbahn. Located 1. Ubytování Schneider´s se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Altenmarktblick

9,6

Ferienhaus Altenmarktblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Altenmarktblick. Ferienhaus Altenmarktblick se nachází v Altenmarkt im Pongau, 500 metrů od sjezdovek a lyžařské školy. Ubytování Ferienhaus Altenmarktblick se nachází ve městě Eckwaldweg 2 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Pürstinger

9,6

Appartement Pürstinger

Ubytování (Apartmán) Appartement Pürstinger. Tento prostorný apartmán se nachází na poklidném místě, 10 minut chůze od centra městyse Altenmarkt a 6 minut chůze od wellness centra Therme Amadé. Ubytování Appartement Pürstinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement-Edelweiss

9,6

Appartement-Edelweiss

Ubytování (Apartmány) Appartement-Edelweiss. Appartement-Edelweiss stojí na klidném místě asi 800 metrů od lyžařského vleku Skischaukel Radstadt-Altenmarkt a nabízí apartmány s možností vlastního... Ubytování Appartement-Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kirchgasser

9,6

Haus Kirchgasser

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Kirchgasser. Haus Kirchgasser se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau, 800 metrů od lyžařského vleku Hochbifang. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Haus Kirchgasser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Gruber-Hofer

9,5

Appartement Gruber-Hofer

Ubytování (Apartmán) Appartement Gruber-Hofer. Appartement Gruber-Hofer se nachází v městečku Altenmarkt im Pongau, 1,3 km od lanovky Konigslehen II a 1,8 km od lanovky Hochbifangbahn. Ubytování Appartement Gruber-Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bliem

9,5

Pension Bliem

Ubytování (Penzion) Pension Bliem. Pension Bliem se nachází v centru obce Altenmarkt, přímo u zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Pension Bliem se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Zauchensee Zentral

9,5

Hotel Zauchensee Zentral

Ubytování (Hotel) Hotel Zauchensee Zentral. Hotel Zauchensee Zentral stojí přímo u lanovky Rosskopf a obchodu se sportovním zbožím, má panoramatický výhled na sjezdovky a na hory a nabízí pokoje s... Ubytování Hotel Zauchensee Zentral se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Strims

9,5

Apartment Strims

Ubytování (Aparthotel) Apartment Strims. Apartment Strims se nachází na hoře Strimskogel v nadmořské výšce 1 350 metrů, v bezprostřední blízkosti sjezdovek ski areálu Zauchensee a 350 metrů od... Ubytování Apartment Strims se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Arnoldgut

9,5

Appartement Arnoldgut

Ubytování (Farma) Appartement Arnoldgut. Tento statek v Altenmarktu je od roku 1686 v majetku rodiny a nabízí velkou zahradu s hospodářskými zvířaty, dětskou zoo a venkovní bazén. Ubytování Appartement Arnoldgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Langegger

9,5

Appartement Langegger

Ubytování (Apartmán) Appartement Langegger. Appartement Langegger se nachází v obci Altenmarkt im Pongau, 1,3 km od termálních lázní Amadé, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Appartement Langegger se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Living Traditional Style

9,5

Modern Living Traditional Style

Ubytování (Apartmán) Modern Living Traditional Style. Modern Living Traditional Style in Altenmarkt im Pongau offers accommodation with free WiFi, 3. Ubytování Modern Living Traditional Style se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lanner

9,5

Haus Lanner

Ubytování (Apartmány) Haus Lanner. Haus Lanner is situated in Altenmarkt im Pongau, right next to hiking and cycling tracks and a 5-minute drive from the Altenmarkt Ski Area. Ubytování Haus Lanner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Salzburgerhof Zauchensee

9,5

Hotel Salzburgerhof Zauchensee

Ubytování (Hotel) Hotel Salzburgerhof Zauchensee. Prvotřídní 4hvězdičkový Hotel Salzburgerhof se těší klidné poloze v lyžařském středisku Altenmarkt-Zauchensee. V jeho 5. Ubytování Hotel Salzburgerhof Zauchensee se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Rosner

9,5

Hotel Rosner

Ubytování (Hotel) Hotel Rosner. Tradiční rodinný Hotel Rosner se nachází na náměstí v centru městečka Altenmarkt, 1 km od termálních lázní Therme Amadé. Ubytování Hotel Rosner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Pötzelberghof

9,5

Apartment Pötzelberghof

Ubytování (Apartmán) Apartment Pötzelberghof. Apartmán Pötzelberghof se nachází na místě s výhledem na hory, asi 1 km od skiareálu Monte Popolo a 2 km od termálních lázní Amadé, kde budete mít nárok na... Ubytování Apartment Pötzelberghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Kirchner

9,5

Appartement Kirchner

Ubytování (Apartmán) Appartement Kirchner. Set in Altenmarkt im Pongau, 1.2 km from Erlebnis-Therme Amadé, Appartement Kirchner offers accommodation with a garden, free WiFi, room service, and a... Ubytování Appartement Kirchner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Huber

9,4

Appartements Huber

Ubytování (Apartmány) Appartements Huber. Appartements Huber sídlí v překrásné budově na okraji města Altenmarkt, 2 km od centra. Ubytování Appartements Huber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Reiter

9,4

Appartementhaus Reiter

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Reiter. Appartementhaus Reiter se nachází v obci Altenmarkt im Pongau, 2,2 od DSL Hochbifang. Ubytování Appartementhaus Reiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Kristall

9,4

Aparthotel Kristall

Ubytování (Hotel) Aparthotel Kristall. Nově zrekonstruovaný a značně rozšířený Aparthotel Kristall obklopený loukami, lesy a úchvatnou horskou krajinou je ideálním místem pro odpočinkovou... Ubytování Aparthotel Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Steiner

9,4

Landhaus Steiner

Ubytování (Hotel) Landhaus Steiner. Landhaus Steiner se nachází v centru města Altenmarkt im Pongau a nabízí wellness centrum s krytým bazénem. Ubytování Landhaus Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Reiter Village Room

9,4

Appartementhaus Reiter Village Room

Ubytování (Penzion) Appartementhaus Reiter Village Room. Appartementhaus Reiter Village je penzion situovaný v Altenmarktu im Pongau, poblíž termálních lázní Amadé a Erlebnis-Therme Amadé, 2,5 km od lanovky... Ubytování Appartementhaus Reiter Village Room se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Viola

9,4

Apartment Viola

Ubytování (Apartmány) Apartment Viola. Apartmán Viola se nachází 1,7 km od termálních lázní Therme Amadé v obci Altenmarkt im Pongau a může se pochlubit terasou s výhledem na hory a do zahrady. Ubytování Apartment Viola se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Konold

9,4

Ferienwohnung Konold

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Konold. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Ferienwohnung Konold offers accommodation in Altenmarkt im Pongau with free WiFi and mountain... Ubytování Ferienwohnung Konold se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eisenhof apartments

9,4

Eisenhof apartments

Ubytování (Apartmány) Eisenhof apartments. Eisenhof apartments se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau, 200 metrů od nabízí zahradu a gril. Lanovka DSL Hochbifang je vzdálené 200 metrů od hotelu. Ubytování Eisenhof apartments se nachází ve městě Göttfriedweg 4 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Reiter

9,4

Appartements Reiter

Ubytování (Apartmány) Appartements Reiter. Appartements Reiter se nachází v centru obce Altenmarkt, jen 300 metrů od zastávky skibusu, který jezdí do lyžařského areálu Altenmarkt-Zauchensee... Ubytování Appartements Reiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Thunhart Manfred & Doris

9,4

Appartement Thunhart Manfred & Doris

Ubytování (Apartmán) Appartement Thunhart Manfred & Doris. Appartement Thunhart Manfred & Doris se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau, 2 km od termálních lázní Amadé. Ubytování Appartement Thunhart Manfred & Doris se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Eckart

9,4

Ferienwohnungen Eckart

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Eckart. Tyto prostorné, rustikálně zařízené apartmány se nachází v centru města Altenmarkt im Pongau a mají balkon, kabelovou TV a bezplatné připojení k LAN. Ubytování Ferienwohnungen Eckart se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lochgrubgut

9,4

Lochgrubgut

Ubytování (Apartmány) Lochgrubgut. Lochgrubgut se nachází v Altenmarkt im Pongau, 2,7 km od wellness Amadé. Ubytování Lochgrubgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenhof Superior

9,4

Hotel Alpenhof Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenhof Superior. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v městysi Altenmarkt-Zauchensee a nabízí rozsáhlé lázně s krytým bazénem. Ubytování Hotel Alpenhof Superior se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Brandstättgut

9,4

Brandstättgut

Ubytování (Apartmán) Brandstättgut. Brandstättgut stojí 2 minuty jízdy od města Altenmarkt im Pongau a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Schischaukel Altenmarkt. Ubytování Brandstättgut se nachází ve městě Holzbrückenweg 25 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Pichler

9,4

Appartement Pichler

Ubytování (Apartmán) Appartement Pichler. Appartement Pichler nabízí klidné ubytování v obci Altenmarkt im Pongau. Má bezplatné soukromé parkoviště a stojí 1 km od termálních lázní Amadé. Ubytování Appartement Pichler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Das Urbisgut

9,4

Hotel Das Urbisgut

Ubytování (Hotel) Hotel Das Urbisgut. Hotel Urbisgut nabízí příjemnou osobní atmosféru, srdečnou pohostinnost a tradici pro nezapomenutelnou okouzlující dovolenou. Ubytování Hotel Das Urbisgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zauchenseehof

9,3

Hotel Zauchenseehof

Ubytování (Hotel) Hotel Zauchenseehof. Hotel Zauchenseehof se nachází na konci malebného údolí Zauchensee, vedle horského jezera a sjezdovky. Nabízí pokoje s balkonem a výhledem na okolní hory. Ubytování Hotel Zauchenseehof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Familie Wieser

9,3

Ferienwohnung Familie Wieser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Wieser. Apartmán Ferienwohnung Familie Wieser se nachází v městyse Altenmarkt im Pongau, 10 minut chůze od lázní Therme Amadé, a nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Familie Wieser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bliem

9,3

Ferienwohnung Bliem

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bliem. Ferienwohnung Bliem se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau, jen 1,4 km od lázeňského centra Erlebnis-Therme Amadé. Ubytování Ferienwohnung Bliem se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacklbauer

9,3

Hacklbauer

Ubytování (Apartmány) Hacklbauer. Hacklbauer jsou apartmány s kuchyní a posezením situované v Altenmarktu im Pongau, 3,9 km od termálních lázní Amadé. K zázemí patří sauna. Ubytování Hacklbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Unterdorfer

9,3

Appartements Unterdorfer

Ubytování (Apartmány) Appartements Unterdorfer. Appartements Unterdorfer jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Altenmarktu im Pongau v Salcbursku, 1,2 km od wellness centra Erlebnis-Therme Amadé. Ubytování Appartements Unterdorfer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familie Fritzenwallner

9,2

Familie Fritzenwallner

Ubytování (Apartmán) Familie Fritzenwallner. Familie Fritzenwallner v obci Altenmarkt se nachází 1 km od lyžařského areálu Altenmarkt-Bifang-Radstadt, tobogánu, krytého a venkovního bazénu a... Ubytování Familie Fritzenwallner se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Gut Römerhof

9,2

Gut Römerhof

Ubytování (Apartmány) Gut Römerhof. Gut Römerhof leží v obci Altenmarkt im Pongau, 2 km od termálních lázní Amadé, a hostům nabízí sezónní venkovní bazén, saunu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Gut Römerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Platz - Weitgasser

9,2

Haus am Platz - Weitgasser

Ubytování (Apartmány) Haus am Platz - Weitgasser. Haus am Platz se nachází v centru města Altenmarkt im Pongau a svým hostům nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní, kabelovou TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus am Platz - Weitgasser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Die feine Herberge

9,2

Die feine Herberge

Ubytování (Penzion) Die feine Herberge. Penzion Die feine Herberge se nachází v obci Altenmarkt im Pongau, 600 metrů od termálních lázní Amadé a 2,7 km od lanovky DSL Hochbifang. Ubytování Die feine Herberge se nachází ve městě 16 Saliterergasse (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof-Ferienbauernhof Habersatt

9,2

Berggasthof-Ferienbauernhof Habersatt

Ubytování (Hotel) Berggasthof-Ferienbauernhof Habersatt. Berggasthof-Ferienbauernhof Habersatt is located above the Enns Valley on a secluded family farm with domestic animals. Ubytování Berggasthof-Ferienbauernhof Habersatt se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

das Burghard

9,2

das Burghard

Ubytování (Apartmány) das Burghard. das Burghard byl otevřen v prosinci 2013 v Altenmarkt im Pongau a nabízí prostorné a moderní apartmány s vlastní infračervenou kabinou. Ubytování das Burghard se nachází ve městě Untere Marktstraße 28 (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Huber

9,2

Landhaus Huber

Ubytování (Penzion) Landhaus Huber. Landhaus Huber se nachází 1 km od Altenmarktu im Pongau a 10 minut pěšky od lyžařského střediska Altenmarkt/Radstadt. Ubytování Landhaus Huber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Romantische Appartements Sinnhubbauer

9,2

Romantische Appartements Sinnhubbauer

Ubytování (Farma) Romantische Appartements Sinnhubbauer. Tento snadno přístupný bio statek je situovaný v centru lyžařské oblasti Ski Amadé a nabízí ideální podmínky pro tradiční dovolenou na statku v kombinaci s... Ubytování Romantische Appartements Sinnhubbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Altenmarkt im Pongau

Město Altenmarkt im Pongau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 133 hotelů a ubytování ve městě Altenmarkt im Pongau.