Hledat

Ubytování

Ubytování město Unternberg

Ve městě Unternberg (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Unternberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unternberg

Gästehaus Trinkergut

9,3

Gästehaus Trinkergut

Ubytování (Penzion) Gästehaus Trinkergut. Gästehaus Trinkergut se nachází v Unternbergu a nabízí zahradu, posilovnu, společný lounge, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a dětské hřiště. Ubytování Gästehaus Trinkergut se nachází ve městě Pischelsdorf 21 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpy

Haus Alpy

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Alpy. Haus Alpy nabízí terasu a výhled na hory v salcburské obci Unternberg. Ubytování Haus Alpy se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Familie Griesner

Ferienhaus Familie Griesner

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Familie Griesner. Ferienhaus Familie Griesner nabízí prázdninový dům s terasou s výhledem na hory v Unternbergu. Ubytování Ferienhaus Familie Griesner se nachází ve městě Neggerndorf 74 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Gruber-List

Ferienhaus Gruber-List

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Gruber-List. Situated in Sankt Corona am Wechsel in the Lower Austria region, Ferienhaus Gruber-List has a terrace. The accommodation is 40 km from Wiener Neustadt. Ubytování Ferienhaus Gruber-List se nachází ve městě Unternberg (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Graggaber (SML600)

Holiday Home Graggaber (SML600)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Graggaber (SML600). Prázdninový dům Graggaber (SML600) se nachází v Unternbergu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Graggaber (SML600) se nachází ve městě Unternberg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Unternberg

Město Unternberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Unternberg.