Hledat

Ubytování

Ubytování město Grünholzer

Ve městě Grünholzer (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grünholzer

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grünholzer

Apartment Sonnenhang.1

Apartment Sonnenhang.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenhang.1. Apartmán Sonnenhang.1 se nachází v Grünholzeru v Salcburku, 41 km od Flachau. Nabízí balkon, výhled na hory a bezplatné parkování. Ubytování Apartment Sonnenhang.1 se nachází ve městě Grünholzer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnenhang

Apartment Sonnenhang

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenhang. Situated in Grünholzer in the Salzburg region, Apartment Sonnenhang has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Sonnenhang se nachází ve městě Grünholzer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnenhang.2

Apartment Sonnenhang.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenhang.2. Apartment Sonnenhang.2 se nachází 2,9 km od Hochkeil am Hochkönig in Grünholzer, a nabízí ubytování s kuchyní. V okolí se lze věnovat cyklistice a... Ubytování Apartment Sonnenhang.2 se nachází ve městě Grünholzer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Grünholzer

Město Grünholzer se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Grünholzer.