Hledat

Ubytování

Ubytování město Grossgmain

Ve městě Grossgmain (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grossgmain

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grossgmain

Appartement Windhagerbauer

9,9

Appartement Windhagerbauer

Ubytování (Apartmán) Appartement Windhagerbauer. Enjoying a quiet, secluded location at the foot of the Untersberg Mountain, Appartement Windhagerbauer offers accommodation with fully equipped... Ubytování Appartement Windhagerbauer se nachází ve městě Grossgmain (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerschbaumergut

9,8

Kerschbaumergut

Ubytování (Apartmány) Kerschbaumergut. Kerschbaumergut je biofarma se spoustou zvířat, která se nachází na tichém místě, 500 metrů od centra obce Grossgmain a 15 km od Salzburgu. Ubytování Kerschbaumergut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Waldeck

9,6

Gästehaus Waldeck

Ubytování (Penzion) Gästehaus Waldeck. Gästehaus Waldeck se nachází v Grossgmainu, 350 metrů od rehabilitačního centra. Nabízí stylové pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Waldeck se nachází ve městě Grossgmain (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Kaiser Karl" *** Ferienwohnungen

9

"Kaiser Karl" *** Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) "Kaiser Karl" *** Ferienwohnungen. Ferienwohnungen Kaiser Karl se nachází v obci Grossgmain v budově nejstaršího hostince z 15. století. Nabízí tradičně zařízené apartmány s kabelovou TV. Ubytování "Kaiser Karl" *** Ferienwohnungen se nachází ve městě Grossgmain (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Steinerwirt

8,8

Gasthof Steinerwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Steinerwirt. Historický penzion Gasthof Steinerwirt se nachází na území přírodní rezervace Untersberg, pouhé 4 km od města Bad Reichenhall a salcburského skanzenu v... Ubytování Gasthof Steinerwirt se nachází ve městě Grossgmain (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vötterl

8,6

Hotel Vötterl

Ubytování (Hotel) Hotel Vötterl. Hotel Vötterl se nachází v obci Großgmain, 1 km od Bad Reichenhallu a 15 km od Salcburḱu. Ubytování Hotel Vötterl se nachází ve městě Grossgmain (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salzburg-Chalet

Salzburg-Chalet

Ubytování (Vila) Salzburg-Chalet. Salzburg-Chalet is situated in Grossgmain and offers a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytování Salzburg-Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birkenhof

Birkenhof

Ubytování (Apartmán) Birkenhof. Situated in Grossgmain in the Salzburg region, Birkenhof features a balcony and garden views. Ubytování Birkenhof se nachází ve městě Grossgmain (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Grossgmain

Město Grossgmain se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Grossgmain.