Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Vigaun

Ve městě Bad Vigaun (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Vigaun

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Vigaun

Ferienwohnung by Josef Lanzinger

9,8

Ferienwohnung by Josef Lanzinger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung by Josef Lanzinger. Ferienwohnung Josef Lanzinger se nachází na klidném místě, 850 metrů nad mořem na okraji lesa v Bad Vigaunu. Ubytování Ferienwohnung by Josef Lanzinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Neuwirt

8,8

Landgasthof Neuwirt

Ubytování (Hotel) Landgasthof Neuwirt. Landgasthof Neuwirt se nachází pouze 15 km od Salzburgu v lázeňském městečku Bad Vigaun, jen nedaleko dálnice A10. Ubytování Landgasthof Neuwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Langwies

8,8

Hotel Gasthof Langwies

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Langwies. Hotel Langwies se nachází u začátku obce Bad Vigaun přímo naproti vlakovému nádraží, 15 km od Salzburgu, a nabízí wellness centrum a rybník ke koupání. Ubytování Hotel Gasthof Langwies se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Am Sonnenhang

Appartement Am Sonnenhang

Ubytování (Apartmán) Appartement Am Sonnenhang. Situated in Bad Vigaun in the Salzburg region, Appartement Am Sonnenhang has a terrace and garden views. Ubytování Appartement Am Sonnenhang se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Bad Vigaun

Město Bad Vigaun se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Bad Vigaun.