Hledat

Ubytování

Ubytování město Krispl

Ve městě Krispl (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krispl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krispl

Ferienwohnung Schirla Stub´m

9,9

Ferienwohnung Schirla Stub´m

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schirla Stub´m. Ferienwohnung Schirla Stub'm se nachází ve městě Krispl, 800 metrů od lyžařského vleku Kurvenlift a 7 km od lyžařského vleku Spielbergalmlift, a nabízí... Ubytování Ferienwohnung Schirla Stub´m se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reitlhof

9,7

Reitlhof

Ubytování (Apartmán) Reitlhof. Reitlhof poskytuje apartmán s balkonem a bezplatným Wi-Fi, jen 500 metrů od lyžařského areálu Gaißau-Hintersee a 4 km od centra obce Krispl. Ubytování Reitlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwammerlhütte

9,6

Schwammerlhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Schwammerlhütte. Samostatný prázdninový dům Schwammerlhuette se zahradním grilem se nachází v Krispl v Salcbursku, 17 km od Salzburgu. Z domu je výhled na hory. Ubytování Schwammerlhütte se nachází ve městě Krispl (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walkner

9,3

Walkner

Ubytování (Prázdninový dům) Walkner. Prázdninový dům Walkner má zahradu a nachází se v obci Krispl, 2,4 km od lyžařského vleku Kurvenlift, 6 km od lyžařského vleku Spielbergalmlift a 8 km od... Ubytování Walkner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Seitter

9,3

Ferienhaus Seitter

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Seitter. Ferienhaus Seitter nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v obci Krispl. Ubytování Ferienhaus Seitter se nachází ve městě Gaißau 276 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schmittenstüberl

9,3

Schmittenstüberl

Ubytování (Apartmány) Schmittenstüberl. Apartmány Schmittenstüberl se nacházejí 700 metrů od lyžařského vleku Kurvenlift a nabízejí restauraci, bar, zahradu a v zimě také možnost lyžování až k... Ubytování Schmittenstüberl se nachází ve městě Krispl (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Krisplwirt

8,4

Gasthof Krisplwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Krisplwirt. Gasthof se nachází v obci Krispl, 25 km od Salzburgu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, sezónní venkovní bazén a gril. Ubytování Gasthof Krisplwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ferienhaus Rieger 3

8,3

Apartment Ferienhaus Rieger 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferienhaus Rieger 3. Apartment Ferienhaus Rieger 3 se nachází v Krisplu, jen 8 km od vleku Spielbergalmlift a 5 km od lanovky Gaissau-Hintersee a vleku Kurvenlift. Ubytování Apartment Ferienhaus Rieger 3 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Ferienhaus Rieger 5

7,9

Apartment Ferienhaus Rieger 5

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferienhaus Rieger 5. Located 5 km from Kurvenlift, Apartment Ferienhaus Rieger 5 provides accommodation in Krispl with access to a hammam. Ubytování Apartment Ferienhaus Rieger 5 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schnaitstadlhütte

Schnaitstadlhütte

Ubytování (Chata) Schnaitstadlhütte. Schnaitstadlhütte se nachází v obci Krispl, 800 metrů od velku Spielbergalmlift a 1,3 km od vleku Wieserhorndllift. Ubytování Schnaitstadlhütte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Krispl

Město Krispl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Krispl.