Hledat

Ubytování

Ubytování město Taxenbach

Ve městě Taxenbach (Rakousko) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Taxenbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Taxenbach

Reiterbauer

9,9

Reiterbauer

Ubytování (Prázdninový dům) Reiterbauer. Prázdninový dům Reiterbauer se nachází v Taxenbachu v Salcburském regionu. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Reiterbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Christine

9,8

Ferienhaus Christine

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Christine. Ferienhaus Christine se nachází hned u cyklistické stezky Tauern v Taxenbachu mezi městy Bad Gastein a Zell am See, 500 metrů od zastávky bezplatného... Ubytování Ferienhaus Christine se nachází ve městě Hoef 72 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rieserhof/Fam. Meißnitzer

9,7

Rieserhof/Fam. Meißnitzer

Ubytování (Farma) Rieserhof/Fam. Meißnitzer. Located 12 km from the Hochalmenbahnen Rauris Ski Area and 18 km from Zell am See, the family-run Rieserhof in Taxenbach offers a ski- and bike storage... Ubytování Rieserhof/Fam. Meißnitzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobergbauernhof Brandenau

9,7

Biobergbauernhof Brandenau

Ubytování (Apartmány) Biobergbauernhof Brandenau. Apartmány Biobergbauernhof Brandenau se nachází v Taxenbachu a nabízí zázemí pro grilování, kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Biobergbauernhof Brandenau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bergbauernhof Untermoos

9,7

Bergbauernhof Untermoos

Ubytování (Apartmány) Bergbauernhof Untermoos. Rodinný Bergbauernhof Untermoos se nachází v městysu Taxenbach, 10 km od Zell am See, a nabízí apartmány s balkonem, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Bergbauernhof Untermoos se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Forsthof

9,5

Ferienhaus Forsthof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Forsthof. Ferienhaus Forsthof se nachází v Taxenachu a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, přepážku s turistickými informacemi a parkování zajišťované... Ubytování Ferienhaus Forsthof se nachází ve městě Forsthofsiedlung 1 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Großberghof

9,4

Großberghof

Ubytování (Farma) Großberghof. Farma Großberghof se nachází v Taxenbachu a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Pokoje a apartmány nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Großberghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberhasenberghof

9,3

Oberhasenberghof

Ubytování (Horské chaty) Oberhasenberghof. Oberhasenberghof stojí 4 km od centra Taxenbachu se supermarkety a restauracemi. Ubytování Oberhasenberghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Biobauernhof Unterhub

9,3

Biobauernhof Unterhub

Ubytování (Farma) Biobauernhof Unterhub. Biobauernhof Unterhub se nachází v obci Taxenbach, 47 km od Flachau. Ubytování Biobauernhof Unterhub se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wiesfleck

9,2

Pension Wiesfleck

Ubytování (Penzion) Pension Wiesfleck. Pension Wiesfleck se nachází uprostřed pohoří Vysoké Taury mezi městy Zell am See a Taxenbach. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Pension Wiesfleck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schernthaner

9,2

Schernthaner

Ubytování (Apartmán) Schernthaner. Ferienwohnung Schernthaner nabízí apartmán s terasou a výhledem na hory. Stojí 4 km od centra Taxenbachu. Zell am See i jezero jsou vzdálené 8 km. Ubytování Schernthaner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Yera

9,1

Ferienhaus Yera

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Yera. Ferienhaus Yera je penzion situovaný 4 km od centra Taxenbachu a 15 minut jízdy od lyžařského areálu v Zell am See. Ubytování Ferienhaus Yera se nachází ve městě Taxenbach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Bachrain

9

Bauernhof Bachrain

Ubytování (Farma) Bauernhof Bachrain. Bauernhof Bachrain je tradiční statek, který se nachází 10 minut jízdy od centra Taxenbachu a 25 minut jízdy od ski areálu Schmittenhöhe v Zell am See. Ubytování Bauernhof Bachrain se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberhub am Kleinsonnberg

9

Oberhub am Kleinsonnberg

Ubytování (Privát) Oberhub am Kleinsonnberg. Oberhub am Kleinsonnberg je typický rakouský statek, který se nachází 13 km od lanovky Schmittenhöhe a 5 km od centra Taxenbachu v regionu Pinzgau. Ubytování Oberhub am Kleinsonnberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hof Wagrain VII

8,8

Apartment Hof Wagrain VII

Ubytování (Apartmán) Apartment Hof Wagrain VII. Apartment Hof Wagrain VII se nachází ve městě Taxenbach, 33 km od města Saalbach Hinterglemm. Apartmán má obývací pokoj s TV a kuchyň. Ubytování Apartment Hof Wagrain VII se nachází ve městě Taxenbach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schwab

8,5

Pension Schwab

Ubytování (Penzion) Pension Schwab. Penzion Schwab se nachází v městečku Taxenbach a nabízí ubytování s barem a zahradou. Pokoje jsou vybavené satelitní TV a vlastní koupelnou. Ubytování Pension Schwab se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Farmhouse Höf

8,5

Farmhouse Höf

Ubytování (Chata) Farmhouse Höf. Jedinečná horská chata Farmhouse Höf je zařízená v moderním stylu s prvky tradičního statku a nabízí rozšířené recepční služby, terasu s přístupem do... Ubytování Farmhouse Höf se nachází ve městě Höf 2 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Taxenbacherhof

8,4

Taxenbacherhof

Ubytování (Penzion) Taxenbacherhof. Taxenbacherhof je útulný, rodinný hotel, který se nachází na slunném místě v centru Taxenbachu. Ubytování Taxenbacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sportpension Sonnhof

8,1

Sportpension Sonnhof

Ubytování (Penzion) Sportpension Sonnhof. Sportpension Sonnhof v Taxenbachu nabízí prostorné pokoje, které jsou individuálně zařízené a mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Sportpension Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Post

8,1

Gasthof zur Post

Ubytování (Penzion) Gasthof zur Post. Gasthof zur Post je penzion situovaný 15 minut jízdy od lyžařských středisek Zell am See, Kaprun a Gastein. Nabízí pokoje s balkónem, saunu a bar. Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě Marktstraße 34 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hof Wagrain V

Apartment Hof Wagrain V

Ubytování (Apartmán) Apartment Hof Wagrain V. Apartment Hof Wagrain V se nachází v obci Taxenbach a hostům nabízí plně vybavenou kuchyň. Součástí apartmánu jsou 2 ložnice a obývací pokoj s TV. Ubytování Apartment Hof Wagrain V se nachází ve městě Taxenbach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhaus Lippinggut 107S

Bauernhaus Lippinggut 107S

Ubytování (Apartmán) Bauernhaus Lippinggut 107S. Located in Taxenbach in the Salzburg region, Bauernhaus Lippinggut 107S has a terrace. The property is 45 km from Flachau and private parking is provided. Ubytování Bauernhaus Lippinggut 107S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rosina 2

Apartment Rosina 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosina 2. Apartment Rosina 2 is set in Taxenbach. The accommodation is 47 km from Flachau. Ubytování Apartment Rosina 2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwab

Schwab

Ubytování (Apartmán) Schwab. Apartmán Schwab se nachází v městyse Taxenbach a nabízí gril. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Apartmán má 5 ložnic, TV a kuchyň. Ubytování Schwab se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Rosina

Chalet Rosina

Ubytování (Chata) Chalet Rosina. Chalet Rosina is set in Taxenbach. The accommodation is 47 km from Flachau. Ubytování Chalet Rosina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradise on Mountain

Paradise on Mountain

Ubytování (Apartmán) Paradise on Mountain. Paradise on Mountain is set in Taxenbach. The property has mountain views and is 48 km from Flachau. Ubytování Paradise on Mountain se nachází ve městě Taxenbach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhaus Lippinggut 108S

Bauernhaus Lippinggut 108S

Ubytování (Apartmán) Bauernhaus Lippinggut 108S. Set in Taxenbach in the Salzburg region, Bauernhaus Lippinggut 108S has a terrace. The property is 45 km from Flachau, and private parking is featured. Ubytování Bauernhaus Lippinggut 108S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hof Wagrain VI

Apartment Hof Wagrain VI

Ubytování (Apartmán) Apartment Hof Wagrain VI. Apartment Hof Wagrain VI is set in Taxenbach. The accommodation is 47 km from Flachau. Ubytování Apartment Hof Wagrain VI se nachází ve městě Taxenbach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ferienhaus Harlander (BRG101)

Holiday Home Ferienhaus Harlander (BRG101)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ferienhaus Harlander (BRG101). Located in Taxenbach in the Salzburg region, Holiday Home Ferienhaus Harlander (BRG101) has a terrace. Ubytování Holiday Home Ferienhaus Harlander (BRG101) se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Hinterkerschbaum 105S

Hof Hinterkerschbaum 105S

Ubytování (Apartmán) Hof Hinterkerschbaum 105S. Apartmán Hof Hinterkerschbaum 105S se nachází ve městě Taxenbach. K dispozici je plně vybavená kuchyň. Ubytování Hof Hinterkerschbaum 105S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ferienwohnung (BRG106)

Apartment Ferienwohnung (BRG106)

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferienwohnung (BRG106). Situated in Taxenbach in the Salzburg region, Apartment Ferienwohnung (BRG106) features a terrace. Ubytování Apartment Ferienwohnung (BRG106) se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Luxus Bauernchalet Höf

Holiday home Luxus Bauernchalet Höf

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Luxus Bauernchalet Höf. Situated in Taxenbach in the Salzburg region, Holiday home Luxus Bauernchalet Höf has a garden. The accommodation is 47 km from Flachau. Ubytování Holiday home Luxus Bauernchalet Höf se nachází ve městě Taxenbach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rosina 1

Apartment Rosina 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosina 1. Apartment Rosina 1 is set in Taxenbach. The accommodation is 47 km from Flachau. Ubytování Apartment Rosina 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinterkerschbaum 109S

Hinterkerschbaum 109S

Ubytování (Apartmán) Hinterkerschbaum 109S. Set in Taxenbach in the Salzburg region, Hinterkerschbaum 109S has a terrace. Ubytování Hinterkerschbaum 109S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Mittertriegl

Mittertriegl

Ubytování (Prázdninový dům) Mittertriegl. Located in Taxenbach, Mittertriegl provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 46 km from Flachau. Ubytování Mittertriegl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfisterer 150S

Pfisterer 150S

Ubytování (Prázdninový dům) Pfisterer 150S. Situated in Taxenbach in the Salzburg region, Pfisterer 150S features a terrace. Ubytování Pfisterer 150S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hof Wagrain VIII

Apartment Hof Wagrain VIII

Ubytování (Apartmán) Apartment Hof Wagrain VIII. Apartment Hof Wagrain VIII is situated in Taxenbach. The accommodation is 47 km from Flachau. Ubytování Apartment Hof Wagrain VIII se nachází ve městě Taxenbach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Taxenbach

Město Taxenbach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Taxenbach.