Hledat

Ubytování

Ubytování město Tamsweg

Ve městě Tamsweg (Rakousko) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tamsweg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tamsweg

Ferienappartement am Leisnitzbach

10

Ferienappartement am Leisnitzbach

Ubytování (Apartmány) Ferienappartement am Leisnitzbach. Situated in Tamsweg, 28 km from Obertauern, Ferienappartement am Leisnitzbach features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienappartement am Leisnitzbach se nachází ve městě Mitschegasse 18 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ludlalm

9,9

Ludlalm

Ubytování (Hotel) Ludlalm. Ludlalm se nachází ve městě Tamsweg a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu, restauraci, dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Ludlalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Lungau

9,8

Appartement Lungau

Ubytování (Apartmán) Appartement Lungau. Appartement Lungau je situován ve městě Tamsweg, pouhých 20 minut jízdy od lyžařského areálu Katschberg. Ubytování Appartement Lungau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lackner-Krabath

9,7

Ferienwohnung Lackner-Krabath

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lackner-Krabath. Ferienwohnung Lackner-Krabath is located in Tamsweg, amid the mountains of the Lungau Region and a 10-minute drive from the Aineck-Katschberg and... Ubytování Ferienwohnung Lackner-Krabath se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weili

9,7

Weili

Ubytování (Apartmán) Weili. Weili is located in Tamsweg. This apartment provides a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytování Weili se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tonibauer

9,7

Tonibauer

Ubytování (Farma) Tonibauer. Farma Tonibauer se nachází 2 km jižně od městečka Tamsweg, pouhých 5 minut jízdy autem nebo skibusem od lyžařského areálu Großeck-Speiereck. Ubytování Tonibauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Tüchler

9,6

Ferienhaus Tüchler

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Tüchler. Prázdninový dům Ferienhaus Tüchler se nachází v městečku Tamsweg a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Tüchler se nachází ve městě Murweg 18 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau

9,6

Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau. Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau se nachází v Tamswegu. Nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gambswirt

9,6

Hotel Gambswirt

Ubytování (Hotel) Hotel Gambswirt. Gasthof Gambswirt je situován v centru města Tamsweg v salcburském regionu Lungau, pouhých 20 minut jízdy od lyžařských areálů Obertauern a... Ubytování Hotel Gambswirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Santner

9,6

Ferienhaus Santner

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Santner. Set in Tamsweg, 28 km from Obertauern, Ferienhaus Santner offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Santner se nachází ve městě 44 Ottingweg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pöllitzer Hollnhof

9,5

Pöllitzer Hollnhof

Ubytování (Apartmány) Pöllitzer Hollnhof. Pöllitzer Hollnhof se nachází v Tamswegu a poskytuje ubytování s výhledem na hory, Wi-Fi zdarma a bezplatnou službu půjčení jízdních kol. Ubytování Pöllitzer Hollnhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gappmayrhof

9,4

Gappmayrhof

Ubytování (Farma) Gappmayrhof. Penzion Gappmayrhof se nachází 800 metrů od centra městyse Tamsweg a v jeho areálu se můžete setkat s hospodářskými zvířaty. Ubytování Gappmayrhof se nachází ve městě Zinsgasse 32 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jugendherberge Tamsweg

9

Jugendherberge Tamsweg

Ubytování (Hostel) Jugendherberge Tamsweg. Jugendherberge Tamsweg se nachází v obci Tamsweg a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, zahradu, fitness centrum, společný lounge, přepážku s... Ubytování Jugendherberge Tamsweg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Pension Kandolf

8,6

Hotel Pension Kandolf

Ubytování (Penzion) Hotel Pension Kandolf. Pension Kandolf se nachází v malebném regionu Lungau v centru vesnice Tamsweg a nabízí snack bar, individuálně zařízené pokoje, prostorné apartmány a... Ubytování Hotel Pension Kandolf se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Weber

8,6

Pension Weber

Ubytování (Penzion) Pension Weber. Penzion Weber v Tamswegu nabízí zahradu, gril, restauraci a bar. Lze v něm také zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Pension Weber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Knappenwirt

8,5

Gasthof Knappenwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Knappenwirt. Gasthof Knappenwirt se nachází 25 km od lyžařského areálu Obertauern, 50 metrů od zastávky bezplatného skibusu a 1 km od vlakového nádraží, a nabízí á la... Ubytování Gasthof Knappenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CM's Nest

CM's Nest

Ubytování (Apartmán) CM's Nest. CM's Nest is situated in Tamsweg. Featuring garden and city views, this apartment also includes free WiFi. Ubytování CM's Nest se nachází ve městě Schießstattstraße 4 - OG (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastalmhütte am Preber

Gastalmhütte am Preber

Ubytování (Chata) Gastalmhütte am Preber. Gastalmhütte am Preber je chata v Tamswegu. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště v areálu od května do listopadu, zatímco v zimě a od března do... Ubytování Gastalmhütte am Preber se nachází ve městě 163 Mortelsdorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smart Wood House

Smart Wood House

Ubytování (Prázdninový dům) Smart Wood House. Smart Wood House is situated in Tamsweg and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Smart Wood House se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinum Residence

Alpinum Residence

Ubytování (Apartmán) Alpinum Residence. Alpinum Residence se nachází v Tamswegu a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alpinum Residence se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinum Residence XL

Alpinum Residence XL

Ubytování (Apartmán) Alpinum Residence XL. Alpinum Residence XL is set in Tamsweg. This apartment offers a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytování Alpinum Residence XL se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalets Weissenbacher

Alpenchalets Weissenbacher

Ubytování (Chata) Alpenchalets Weissenbacher. Set in Tamsweg in the Salzburg region, Alpenchalets Weissenbacher has a balcony and mountain views. Ubytování Alpenchalets Weissenbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lungau Residence

Lungau Residence

Ubytování (Apartmán) Lungau Residence. Lungau Residence is situated in Tamsweg. Guests are welcome to enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Lungau Residence se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Jahreszeiten

4 Jahreszeiten

Ubytování (Apartmány) 4 Jahreszeiten. Providing river views, 4 Jahreszeiten in Tamsweg provides accommodation, a restaurant, a fitness centre, a garden, barbecue facilities and a spa and... Ubytování 4 Jahreszeiten se nachází ve městě Tamsweg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fam. Ferner

Ferienwohnung Fam. Ferner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fam. Ferner. Ferienwohnung Fam. Ferner nabízí ubytování s terasou v obci Tamsweg. Tento apartmán poskytuje výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Fam. Ferner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Tamsweg

Město Tamsweg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Tamsweg.