Hledat

Ubytování

Ubytování město Wals

Ve městě Wals (Rakousko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wals

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wals

Landhaus Grünau

9,5

Landhaus Grünau

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Grünau. Penzion je obklopen zelenými loukami a horami a stojí na klidném a přitom centrální místě na salcburském předměstí Wals. Ubytování Landhaus Grünau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vor den Toren Salzburgs

9,5

Vor den Toren Salzburgs

Ubytování (Apartmán) Vor den Toren Salzburgs. Vor den Toren Salzburg se nachází v obci Wals a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. Ubytování Vor den Toren Salzburgs se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Melanie

9,4

Hotel Garni Melanie

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Melanie. Hotel Garni Melanie leží ve městě Wals bei Salzburg a nabízí vlastní pláž, krytý bazén, fitness centrum a wellness centrum se saunou, parní saunou,... Ubytování Hotel Garni Melanie se nachází ve městě Wals (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gabi

9,3

Hotel Gabi

Ubytování (Hotel) Hotel Gabi. Hotel Gabi stojí ve městě Wals, zeleném předměstí Salzburgu. Ubytování Hotel Gabi se nachází ve městě Wals (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laschenskyhof Hotel & Spa

9,3

Laschenskyhof Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Laschenskyhof Hotel & Spa. Laschenskyhof Hotel & Spa má pohodlný lounge i sluneční terasu a je známý svými vynikajícími tradičními pokrmy, které se podávají po celý den. Ubytování Laschenskyhof Hotel & Spa se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laschensky Dependance

9,2

Laschensky Dependance

Ubytování (Hotel) Laschensky Dependance. Laschensky Dependance se nachází ve Viehhausenu v Salcbursku. Ubytování Laschensky Dependance se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Novak

9,1

Ferienwohnungen Novak

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Novak. Ferienwohnungen Novak se nachází v městečku Wals, 5 minut jízdy autem od centra Salcburku, a nabízí moderní ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Ferienwohnungen Novak se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Grünauerhof

9,1

Hotel Grünauerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Grünauerhof. Grünauerhof je útulný 4hvězdičkový hotel v obci Wals na okraji Salcburku, pouhých 7 km od centra. Ubytování Hotel Grünauerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Himmelreich

9

Hotel Himmelreich

Ubytování (Hotel) Hotel Himmelreich. Rodinný Hotel Himmelreich se nachází na klidném místě v městečku Wals, 5 km od historického centra Salcburku. Ubytování Hotel Himmelreich se nachází ve městě Wals (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gerl

8,9

Hotel Gerl

Ubytování (Hotel) Hotel Gerl. Tříhvězdičkový Hotel Gerl se nachází v obci Wals, 2 minuty jízdy autem od dálnice A1 a 15 minut jízdy od centra Salcburku. Ubytování Hotel Gerl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Rupertigau

8,9

Hotel & Restaurant Rupertigau

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Rupertigau. Hotel & Restaurant Rupertigau se nachází v klidné části města Wals, pouze 5 km od centra Salcburku a 5 minut jízdy od salcburského letiště. Ubytování Hotel & Restaurant Rupertigau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Königgut

8,8

Hotel Königgut

Ubytování (Hotel) Hotel Königgut. Hotel Königgut se nachází v klidné lokalitě na okraji Salcburku, pouhých 10 minut jízdy od letiště v Salcburku. Ubytování Hotel Königgut se nachází ve městě Wals (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Allerberger

8,7

Landgasthof Allerberger

Ubytování (Penzion) Landgasthof Allerberger. Penzion Landgasthof Allerberger nabízí svým hostům saunu, relaxační místnost, lehátka, tenisové kurty, venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování Landgasthof Allerberger se nachází ve městě Wals (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Kamml

8,6

Hotel Gasthof Kamml

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Kamml. Tento rodinný hotel je už po celé generace zárukou příjemné dovolené v salcburském regionu a nabízí vkusné prostředí a pohodlné moderní vybavení. Ubytování Hotel Gasthof Kamml se nachází ve městě Wals (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Heidi

8,6

Gästehaus Heidi

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Heidi. Tento krásně zařízený penzion se nachází nedaleko Salzburgu, v bezprostřední blízkosti dálnic A1 a A10, německé hranice a letiště. Ubytování Gästehaus Heidi se nachází ve městě Käferheimerstraße 40 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Salzburg-Wals

8,3

Hostel Salzburg-Wals

Ubytování (Hostel) Hostel Salzburg-Wals. Hostel Salzburg-Wals se nachází v Salcburku, 4,2 km od nákupního centra Europark. Ubytování Hostel Salzburg-Wals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg

8,3

Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg

Ubytování (Motel) Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg. Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg se nachází pouhých 5 minut jízdy od letiště v Salcburku, v blízkosti dálnice A1. Ubytování Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Walserwirt

7,8

Hotel Walserwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Walserwirt. Rodinný Hotel Walserwirt z roku 1607 se nachází v klidné lokalitě v centru Walsu, 3 km od letiště v Salcburku a 15 minut jízdy od centra města. Ubytování Hotel Walserwirt se nachází ve městě Wals (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Wals

Město Wals se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Wals.