Hledat

Ubytování

Ubytování město Anif

Ve městě Anif (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Anif

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Anif

Luxuriöse Penthaus Wohnung

9,7

Luxuriöse Penthaus Wohnung

Ubytování (Apartmán) Luxuriöse Penthaus Wohnung. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Luxuriöse Penthaus Wohnung offers accommodation in Anif with free WiFi and pool views. Ubytování Luxuriöse Penthaus Wohnung se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gallnhof

9,3

Pension Gallnhof

Ubytování (Penzion) Pension Gallnhof. Pension Gallnhof se nachází v Anifu, jen 5 km jižně od Salcburku. Ubytování Pension Gallnhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Friesacher

9,2

Hotel Friesacher

Ubytování (Hotel) Hotel Friesacher. Čtyřhvězdičkový Hotel Friesacher se nachází v centru obce Anif, 5 km od Salzburgu. Je v něm koktejlový bar, wellness centrum a venkovní vyhřívaný bazén. Ubytování Hotel Friesacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut

9,2

Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut. Tento rodinný butikový hotel se nachází v obci Anif, v těsné blízkosti výjezdu z dálnice A10 na Salzburg-Süd (Salcburk-jih) a jen 5 km od centra Salcburku. Ubytování Boutique Hotel & Apartments Am Essigmanngut se nachází ve městě Anif (Rakousko - Salcbursko).

Pension Schiessling

9,2

Pension Schiessling

Ubytování (Penzion) Pension Schiessling. Pension Schiessling nabízí pokoje s TV v obci Anif, 6 km od Salzburgu. Ubytování Pension Schiessling se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Friesachers Aniferhof

8,9

Friesachers Aniferhof

Ubytování (Hotel) Friesachers Aniferhof. Tento rodinný hotel s krásným výhledem na Alpy se nachází na tichém místě jen několik kilometrů jižně od Salcburku. Ubytování Friesachers Aniferhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hubertushof

8,8

Hotel Hubertushof

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertushof. Hotel Hubertushof se nachází v Anifu, pouhých 10 minut jízdy jižně od Salcburku. Ubytování Hotel Hubertushof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosswirt zu Anif

8,7

Schlosswirt zu Anif

Ubytování (Hotel) Schlosswirt zu Anif. Schlosswirt zu Anif se nachází přímo vedle zámku Wasserschloss v centru obce Anif, 15 minut jízdy od Mozartova Salzuburku. Ubytování Schlosswirt zu Anif se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Momentum Hotel

8,4

Momentum Hotel

Ubytování (Hotel) Momentum Hotel. Hotel Momentum je obklopen velkou zahradou a nachází se 10 minut jízdy autem od centra Salcburku. Ubytování Momentum Hotel se nachází ve městě Anif (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kaiserhof

7,9

Hotel Kaiserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kaiserhof. Kaiserhof je tradiční hotel a restaurace ve městě Anif, 7 km od centra Salzburgu. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Hotel Kaiserhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modernes Architektenhaus mit Bergblick

7,3

Modernes Architektenhaus mit Bergblick

Ubytování (Prázdninový dům) Modernes Architektenhaus mit Bergblick. Modernes Architektenhaus mit Bergblick se nachází v oblasti Niederalm v Salcburském regionu. Ubytování Modernes Architektenhaus mit Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Bach

Haus am Bach

Ubytování (Apartmány) Haus am Bach. Boasting a garden and a terrace, Haus am Bach provides accommodation in Anif with free WiFi and garden views. Ubytování Haus am Bach se nachází ve městě Anif (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderne Souterrain-Wohnung

Moderne Souterrain-Wohnung

Ubytování (Apartmán) Moderne Souterrain-Wohnung. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Moderne Souterrain-Wohnung offers accommodation in Anif with free WiFi and garden... Ubytování Moderne Souterrain-Wohnung se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

H a B

H a B

Ubytování (Penzion) H a B. Set in Anif, 1.7 km from Salzburg Zoo, H a B offers accommodation with free WiFi and free private parking. The guest house features family rooms. Ubytování H a B se nachází ve městě Anif (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Anif

Město Anif se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Anif.