Hledat

Ubytování

Ubytování město Zederhaus

Ve městě Zederhaus (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zederhaus

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zederhaus

Ferienhaus Chalet Waldplatzl

9,9

Ferienhaus Chalet Waldplatzl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Chalet Waldplatzl. Chalet Waldplatzl leží v obci Zederhaus, 31 km od lyžařského areálu Zederhaus a stejnojmenného lyžařského vleku. Ubytování Ferienhaus Chalet Waldplatzl se nachází ve městě Wald 66 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pfeifenberger

9,8

Haus Pfeifenberger

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Pfeifenberger. Haus Pfeifenberger se nachází v klidném prostředí oblasti Zederhaus-Krottendorf, 10 minut jízdy od sjezdu z Taurské dálnice A10 na Sankt Michael. Ubytování Haus Pfeifenberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mary's Apartment

9,7

Mary's Apartment

Ubytování (Apartmán) Mary's Apartment. Mary's Apartment se nachází 32 km od Zederhaus i tamního od vleku. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory i do zahrady. Ubytování Mary's Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gratzerhof

9,5

Gratzerhof

Ubytování (Farma) Gratzerhof. Gratzerhof se nachází v Zederhausu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Gratzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer

9,5

Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer. Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer je farma, která se nachází ve městě Zederhaus a nabízí lyžárnu, výhled na hory a dětské hřiště. Ubytování Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Marianne Baier

9,5

Gästehaus Marianne Baier

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Marianne Baier. Penzion Marianne Baier se nachází 1 km od centra obce Zederhaus, 15 minut jízdy autem od lyžařských areálů Flachau Winkel a Katschberg. Ubytování Gästehaus Marianne Baier se nachází ve městě Anger 139 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Gruber

8,8

Gästehaus Gruber

Ubytování (Penzion) Gästehaus Gruber. Gästehaus Gruber se nachází v Zederhausu, asi 28 km od lyžařského vleku Skilift Zederhaus. Ubytování Gästehaus Gruber se nachází ve městě 45 Zederhaus (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

COOEE alpin Hotel Lungau

8,6

COOEE alpin Hotel Lungau

Ubytování (Hotel) COOEE alpin Hotel Lungau. Moderní hotel Cooee Alpin Lungau se nachází přímo v centru Zederhausu a nabízí pokoje s balkonem, restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a... Ubytování COOEE alpin Hotel Lungau se nachází ve městě Haus 29 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Kirchenwirt

8,1

Gasthof Kirchenwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Kirchenwirt. Gasthof Kirchenwirt se nachází v Zederhausu, 28 km od lyžařského vleku Skilift Zederhaus. Ubytování Gasthof Kirchenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Jaegerwirt

7,6

Gasthof Jaegerwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Jaegerwirt. Set in Zederhaus, 27 km from Skilift Zederhaus, Gasthof Jaegerwirt offers accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge and a... Ubytování Gasthof Jaegerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Bart 260S

Haus Bart 260S

Ubytování (Apartmán) Haus Bart 260S. Haus Bart 260S se nachází v Zederhausu v Salcburku a má terasu. Ubytování Haus Bart 260S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bayliss

Haus Bayliss

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Bayliss. Haus Bayliss v obci Zederhaus nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Bayliss se nachází ve městě Zederhaus (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zederhaus

Město Zederhaus se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Zederhaus.