Hledat

Ubytování

Ubytování město Wald im Pinzgau

Ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko) máme celkem 79 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wald im Pinzgau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wald im Pinzgau

Appartement Nischler

9,8

Appartement Nischler

Ubytování (Apartmán) Appartement Nischler. Tento apartmán se nachází v obci Wald im Pinzgau a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Apartmán leží 28 km od Mayrhofenu a má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Appartement Nischler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Maier Alm

9,8

Maier Alm

Ubytování (Prázdninový dům) Maier Alm. Maier Alm se nachází v obci Wald im Pinzgau, 4 km od obce Neukirchen am Großvenediger a lanovky Wildkogelbahn a 44 km od Mayrhofenu, a nabízí bezplatné... Ubytování Maier Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Steiner

9,6

Ferienhaus Steiner

Ubytování (Chata) Ferienhaus Steiner. Ferienhaus Steiner se nachází ve Wald im Pinzgau, 250 metrů od bazénu v Kristallbadu, restaurace, půjčovny lyží a supermarketu. Ubytování Ferienhaus Steiner se nachází ve městě Wald 44 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wald

9,6

Ferienwohnung Wald

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wald. Located in Wald im Pinzgau in the Salzburg region, Ferienwohnung Wald features a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung Wald se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Margareta

9,6

Gästehaus Margareta

Ubytování (Penzion) Gästehaus Margareta. Gästehaus Margareta se nachází v obci Wald im Pinzgau. Ubytování Gästehaus Margareta se nachází ve městě 51 Vorderkrimml (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gernkogel

9,6

Gernkogel

Ubytování (Apartmán) Gernkogel. Located in Wald im Pinzgau in the Salzburg region, Gernkogel features a terrace. The apartment provides an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Gernkogel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Oberschlassbergbauer

9,5

Oberschlassbergbauer

Ubytování (Apartmány) Oberschlassbergbauer. Oberschlassbergbauer se nachází na klidném místě, 2 minuty jízdy od měst Wald a Krimml a 5 minut jízdy od wellness centra Kristallbad Wald. Ubytování Oberschlassbergbauer se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Steiner

9,5

Ferienwohnung Steiner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steiner. Apartmány Ferienwohnung Steiner se nachází uprostřed zahrady na okraji Bald im Pinzgau, 3 km od lyžařského areálu Wildkogel a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Ferienwohnung Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nr. 1

9,5

Haus Nr. 1

Ubytování (Apartmán) Haus Nr. 1. Haus Nr. 1 se nachází ve Wald im Pinzgau v Salcbursku a nabízí balkon a výhled na hory. Tento apartmán má také zahradu a restauraci. Ubytování Haus Nr. 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Walder Kirchstubn

9,5

Walder Kirchstubn

Ubytování (Penzion – hostinec) Walder Kirchstubn. Just 150 metres from the centre of Wald im Pinzgau, the Walder Kirchstubn features a traditional Alpine-style restaurant serving regional specialities. Ubytování Walder Kirchstubn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Kerer

9,4

Apartment Kerer

Ubytování (Apartmán) Apartment Kerer. Apartment Kerer nabízí panoramatický výhled na vesnici Wald im Pinzgau. Ubytování Apartment Kerer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kaserer

9,4

Haus Kaserer

Ubytování (Penzion) Haus Kaserer. Located in Lahn near the Krimmler Waterfalls, Haus Kaserer is 2 km from the Kristallbad Spa and 5 km from the Wildkogel Cable Car. Ubytování Haus Kaserer se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko).

Zillertal Alpen

9,3

Zillertal Alpen

Ubytování (Apartmán) Zillertal Alpen. Zillertal Alpen se nachází ve městě Wald im Pinzgau. Hosté zde mohou využít terasu. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj s TV a kuchyň s myčkou a sporákem. Ubytování Zillertal Alpen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Knapp

9,3

Appartement Knapp

Ubytování (Apartmán) Appartement Knapp. Appartement Knapp se nachází v obci Wald im Pinzgau, mezi Pinzgauer Grasberge a národním parkem Vysoké Taury, a nabízí bezplatné Wi-Fi a 2 balkony s... Ubytování Appartement Knapp se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schöneben

9,3

Schöneben

Ubytování (Apartmány) Schöneben. Apartmány Schöneben ve městě Wald im Pinzgau provozuje nizozemský pár. Ubytování Schöneben se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Vorderegger

9,3

Gästehaus Vorderegger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Vorderegger. Gästehaus Vorderegger se nachází pouhých 5 minut chůze od centra obce Wald, naproti zastávce bezplatného skibusu, a nabízí světlé a prostorné apartmány v... Ubytování Gästehaus Vorderegger se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rieder

9,3

Ferienhaus Rieder

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rieder. Set in Wald im Pinzgau, 45 km from Kaprun, Ferienhaus Rieder offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Rieder se nachází ve městě Wald 31 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Garni Schranz

9,2

Aparthotel Garni Schranz

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Garni Schranz. Aparthotel Garni Schranz se nachází pouhé 4 km od vodopádů Krimml v národním parku Vysoké Taury. Ubytování Aparthotel Garni Schranz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ursprungs Panorama Hotel Königsleiten

9,2

Ursprungs Panorama Hotel Königsleiten

Ubytování (Hotel) Ursprungs Panorama Hotel Königsleiten. Rodinný hotel Ursprungs Panorama se nachází na slunném místě v obci Almdorf Königsleiten, vedle stanice lanovky, která poskytuje přístup do lyžařského... Ubytování Ursprungs Panorama Hotel Königsleiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Erika

9,1

Haus Erika

Ubytování (Apartmán) Haus Erika. Haus Erika se nachází v obci Wald im Pinzgau, 5 minut jízdy od Krimmlských vodopádů. Ubytování Haus Erika se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Hofmann

9

Appartement Hofmann

Ubytování (Apartmány) Appartement Hofmann. Appartement Hofmann se nachází v obci Königsleiten, jen 150 metrů od lanovky Dorfbahn Königsleiten. Nabízí prostorné apartmány s balkonem nebo terasou. Ubytování Appartement Hofmann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Konigsleiten Vital Alpin

8,9

Hotel Konigsleiten Vital Alpin

Ubytování (Hotel) Hotel Konigsleiten Vital Alpin. Hotel Konigsleiten Vital Alpin se nachází 400 metrů od lyžařského centra Königsleiten. Je přímo přístupný na lyžích a nabízí wellness centrum a zahradu. Ubytování Hotel Konigsleiten Vital Alpin se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthaus Pension Marienhof

8,7

Gasthaus Pension Marienhof

Ubytování (Penzion) Gasthaus Pension Marienhof. Marienhof je rodinný penzion uprostřed krásné horské krajiny pohoří Hohe Tauern, jen 2 km od známých vodopádů Krimml. Ubytování Gasthaus Pension Marienhof se nachází ve městě Vorderkrimml 21 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet am Teich by Alpen Apartments

8,7

Chalet am Teich by Alpen Apartments

Ubytování (Chata) Chalet am Teich by Alpen Apartments. Chalet am Teich podle Alpen Apartments se nachází v obci Wald im Pinzgau. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet am Teich by Alpen Apartments se nachází ve městě Trattenbach 299 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Muhlbauer

8,3

Ferienwohnung Muhlbauer

Ubytování (Farma) Ferienwohnung Muhlbauer. Ferienwohnung Muhlbauer se nachází ve městě Wald im Pinzgau a nabízí ubytování s vlastním balkonem. Na této farmě je k dispozici lyžárna. Ubytování Ferienwohnung Muhlbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maisonnette Im Wald 2

8,2

Apartment Maisonnette Im Wald 2

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Maisonnette Im Wald 2. Apartment Maisonnette Im Wald 2 is located in Wald im Pinzgau. The accommodation is 45 km from Kaprun. Ubytování Apartment Maisonnette Im Wald 2 se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Alpenwelt Resort

8

Das Alpenwelt Resort

Ubytování (Hotel) Das Alpenwelt Resort. Čtyřhvězdičkový hotel vyšší kategorie Das Alpenwelt se nachází v centru Königsleitenu, hned u lanovky Dorfbahn Königsleiten a sjezdovek. Ubytování Das Alpenwelt Resort se nachází ve městě Königsleiten 81 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bianca 2

8

Apartment Bianca 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Bianca 2. Set in Wald im Pinzgau, Apartment Bianca 2 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 42 km from Kaprun. Ubytování Apartment Bianca 2 se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Active Hotel Wildkogel

7,9

Active Hotel Wildkogel

Ubytování (Hotel) Active Hotel Wildkogel. Active Hotel Wildkogel se nachází v obci Wald im Pinzgau, 2 minuty autem od veřejného bazénu Kristallbad a 7 minut od lanovky Wildkogel. Ubytování Active Hotel Wildkogel se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Drive In Chalet 1

7,9

Holiday home Drive In Chalet 1

Ubytování (Chata) Holiday home Drive In Chalet 1. Holiday home Drive In Chalet 1 se nachází ve Wald im Pinzgau. Nabízí krytý bazén a wellness centrum. Ubytování Holiday home Drive In Chalet 1 se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brandtnerhof

7,3

Brandtnerhof

Ubytování (Apartmán) Brandtnerhof. Brandtnerhof se nachází ve městě Wald im Pinzgau a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Brandtnerhof se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finkenhof

Finkenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Finkenhof. Set in Wald im Pinzgau, 46 km from Kaprun, Finkenhof offers a bar and free WiFi. A balcony with garden views is offered in all units. Ubytování Finkenhof se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Vista XL

Bella Vista XL

Ubytování (Chata) Bella Vista XL. Bella Vista XL is set in Wald im Pinzgau. This chalet offers free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování Bella Vista XL se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Venediger 2

Apartment Venediger 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Venediger 2. Apartment Venediger 2 is set in Wald im Pinzgau and offers a terrace. The accommodation is 42 km from Kaprun. Ubytování Apartment Venediger 2 se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Venediger 3

Apartment Venediger 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Venediger 3. Apartment Venediger 3 is located in Wald im Pinzgau and offers a terrace. The accommodation is 42 km from Kaprun. Ubytování Apartment Venediger 3 se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Haus Kaserer Wald im Pinzgau - OSB031021-EYA

Apartments Haus Kaserer Wald im Pinzgau - OSB031021-EYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Haus Kaserer Wald im Pinzgau - OSB031021-EYA. Set in Wald im Pinzgau, Apartments Haus Kaserer Wald im Pinzgau - OSB031021-EYA offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Haus Kaserer Wald im Pinzgau - OSB031021-EYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet 18 by Alpen Apartments

Chalet 18 by Alpen Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet 18 by Alpen Apartments. Located in Wald im Pinzgau, Chalet 18 by Alpen Apartments provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 44 km from Kaprun. Ubytování Chalet 18 by Alpen Apartments se nachází ve městě Trattenbach 299/18 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet 5 Vogelbeere by Alpen Apartments

Chalet 5 Vogelbeere by Alpen Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet 5 Vogelbeere by Alpen Apartments. Prázdninový dům Chalet 5 Vogelbeere by Alpen Apartments se nachází v obci Wald im Pinzgau, 29 km od Mayrhofenu. Ubytování Chalet 5 Vogelbeere by Alpen Apartments se nachází ve městě Trattenbach 299/5 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Trattenbach

Chalet Trattenbach

Ubytování (Chata) Chalet Trattenbach. Located in Wald im Pinzgau, Chalet Trattenbach provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 49 km from Zell am See. Ubytování Chalet Trattenbach se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodge Amanda-Elise

Lodge Amanda-Elise

Ubytování (Prázdninový dům) Lodge Amanda-Elise. Lodge Amanda-Elise se nachází v obci Wald im Pinzgau. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, vybavení pro grilování a terasu. Ubytování Lodge Amanda-Elise se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maisonette Am Bad

Maisonette Am Bad

Ubytování (Prázdninový dům) Maisonette Am Bad. Maisonette Am Bad is located in Wald im Pinzgau. The accommodation is 45 km from Kaprun. Ubytování Maisonette Am Bad se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Verena

Verena

Ubytování (Apartmán) Verena. Verena is located in Wald im Pinzgau. The accommodation is 45 km from Kaprun. Ubytování Verena se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Top 6

Top 6

Ubytování (Apartmán) Top 6. Top 6 is situated in Wald im Pinzgau. The apartment features an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Top 6 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Top 13

Top 13

Ubytování (Apartmán) Top 13. Top 13 is located in Wald im Pinzgau. The apartment provides an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Top 13 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Salzach Appartement Wald 1

Salzach Appartement Wald 1

Ubytování (Apartmán) Salzach Appartement Wald 1. Salzach Appartement Wald 1 is situated in Wald im Pinzgau. The accommodation is 45 km from Kaprun. Ubytování Salzach Appartement Wald 1 se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Wald im Pinzgau - OSB03111-F

Holiday Home Wald im Pinzgau - OSB03111-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Wald im Pinzgau - OSB03111-F. Holiday Home Wald im Pinzgau - OSB03111-F is located in Wald im Pinzgau. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Holiday Home Wald im Pinzgau - OSB03111-F se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday home Drive In Chalet 2

Holiday home Drive In Chalet 2

Ubytování (Chata) Holiday home Drive In Chalet 2. Located in Wald im Pinzgau, Holiday home Drive In Chalet 2 provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 45 km from Kaprun. Ubytování Holiday home Drive In Chalet 2 se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Chalets Im Wald 4

Chalet Chalets Im Wald 4

Ubytování (Chata) Chalet Chalets Im Wald 4. Located in Wald im Pinzgau, Chalet Chalets Im Wald 4 provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 45 km from Kaprun. Ubytování Chalet Chalets Im Wald 4 se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031041-FYB

Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031041-FYB

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031041-FYB. Situated in Wald im Pinzgau in the Salzburg region, Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031041-FYB features a balcony. Ubytování Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031041-FYB se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko).

Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031037-FYA

Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031037-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031037-FYA. Situated in Wald im Pinzgau in the Salzburg region, Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031037-FYA features a terrace. Ubytování Holiday resort Das Dorf Wald im Pinzgau - OSB031037-FYA se nachází ve městě Wald im Pinzgau (Rakousko - Salcbursko).

Holiday flats Wald im Pinzgau - OSB031024-DYB

Holiday flats Wald im Pinzgau - OSB031024-DYB

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Wald im Pinzgau - OSB031024-DYB. Located in Wald im Pinzgau in the Salzburg region, Holiday flats Wald im Pinzgau - OSB031024-DYB has a balcony. Ubytování Holiday flats Wald im Pinzgau - OSB031024-DYB se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Wald im Pinzgau

Město Wald im Pinzgau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 79 hotelů a ubytování ve městě Wald im Pinzgau.