Hledat

Ubytování

Ubytování město Fusch an der Glocknerstraße

Ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko) máme celkem 42 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fusch an der Glocknerstraße

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fusch an der Glocknerstraße

Oberreiter's Alpennest

9,8

Oberreiter's Alpennest

Ubytování (Apartmán) Oberreiter's Alpennest. Oberreiter's Alpennest se nachází v obci Fuschu an der Glocknerstraße v Salcbursku. Nabízí balkon, zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Oberreiter's Alpennest se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Haus Gold

9,7

Apartment Haus Gold

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Gold. Apartment Haus Golden se nachází v obci Fusch an der Glocknerstrasse, 11 km od Zell am See a nabízí apartmán s balkonem. Ubytování Apartment Haus Gold se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schösser

9,7

Pension Schösser

Ubytování (Penzion) Pension Schösser. Penzion Schösser se nachází 7 km od zvířecího a zábavního parku Ferleiten v Fusch an der Glocknerstraße a nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Schösser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Dorfplatzl

9,5

Pension Dorfplatzl

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Dorfplatzl. Pension Dorfplatzl se nachází v centru města Fusch a poskytuje pokoje s bezplatným Wi-Fi i TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Dorfplatzl se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Entfeldhof - Familie Schernthaner

9,5

Entfeldhof - Familie Schernthaner

Ubytování (Apartmán) Entfeldhof - Familie Schernthaner. Entfeldhof und Familie Schernthaner se nachází uprostřed hor ve městě Fusch an der Glocknerstraße. Ubytování Entfeldhof - Familie Schernthaner se nachází ve městě Zeller Fusch 41 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Gimpl

9,5

Appartement Gimpl

Ubytování (Apartmán) Appartement Gimpl. Appartement Gimpl is within 1 km of Fusch town centre and a ski lift, and a ski bus stop, outdoor swimming pool, tennis court, beach volleyball facilities... Ubytování Appartement Gimpl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Charlotte

9,3

Chalet Charlotte

Ubytování (Penzion) Chalet Charlotte. Chalet Charlotte je bed and breakfast provozovaný britskou rodinou, který leží jen 25 metrů od zastávky bezplatného skibusu do lyžařských středisek Zell am... Ubytování Chalet Charlotte se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Grossglockner

9,2

Chalet Grossglockner

Ubytování (Chata) Chalet Grossglockner. Chalet Grossglockner se nachází v obci Fusch an der Glocknerstraße, 7 km od přírodního a zábavního parku Ferleiten a pouhých 15 minut od lyžařského areálu... Ubytování Chalet Grossglockner se nachází ve městě 72 Zeller Fusch (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Lampenhäusl

9,2

Hotel-Restaurant Lampenhäusl

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Lampenhäusl. Hotel-Gasthof Lampenhäusl ve Fuschlu se nachází na vysokohorské silnici Grossglockner. Nabízí pokoje v moderní a historické budově. Ubytování Hotel-Restaurant Lampenhäusl se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Andrea

9,1

Pension Andrea

Ubytování (Penzion) Pension Andrea. Pension Andrea s bezplatným Wi-Fi a velkou zahradou s grilem a sluneční terasou je situován v národním parku Vysoké Taury, pouhých 100 metrů od centra obce... Ubytování Pension Andrea se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Grossglocknerstrasse Z

9,1

Apartment Grossglocknerstrasse Z

Ubytování (Apartmán) Apartment Grossglocknerstrasse Z. Apartmán Grossglocknerstrasse Z se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße, 12 km od zábavního parku Ferleiten. Ubytování Apartment Grossglocknerstrasse Z se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Römerhof

9,1

Hotel Römerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Römerhof. Rodinný 4hvězdičkový hotel Römerhof se nachází na krásném místě na úpatí hory Grossglockner, nejvyšší hory Rakouska, pouhých 10 km od sportovního regionu... Ubytování Hotel Römerhof se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Scherer

9

Apartment Scherer

Ubytování (Apartmán) Apartment Scherer. Apartmán Scherer je apartmán s Wi-Fi zdarma a možností ubytování s domácími mazlíčky situovaný v obci Fusch an der Glocknerstraße, 7 km od přírodního a... Ubytování Apartment Scherer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Feriendorf Ponyhof

9

Feriendorf Ponyhof

Ubytování (Hotel) Feriendorf Ponyhof. Feriendorf Ponyhof & Wellness se nachází ve městě Fusch. Nabízí pokoje s balkonem, krytý bazén a vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování Feriendorf Ponyhof se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hubertus

8,8

Haus Hubertus

Ubytování (Apartmány) Haus Hubertus. Haus Hubertus se nachází ve vesnici Fusch an der Glocknerstrasse a nabízí apartmány s balkonem a panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Haus Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Bärenwirt

8,8

Gasthof Bärenwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Bärenwirt. Gasthof Bärenwirt se nachází v obci Fusch, přímo na Grossglocknerské vysokohorské silnici. Do Zell am See a Kaprunu dojedete autem za pouhých 10 minut. Ubytování Gasthof Bärenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Post Fusch

8,5

Hotel Post Fusch

Ubytování (Hotel) Hotel Post Fusch. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v obci Fusch an der Großglocknerstraße, 13 km od městečka Zell am See. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkónem. Ubytování Hotel Post Fusch se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kabashi

8,3

Apartments Kabashi

Ubytování (Apartmány) Apartments Kabashi. Apartments Kabashi se nachází v obci Bruck an der Großglocknerstraße, 12 km od Kaprunu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Kabashi se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wasserfall

8,3

Hotel Wasserfall

Ubytování (Hotel) Hotel Wasserfall. Hotel Wasserfall se nachází v srdci národního parku Vysoké Taury a je ideální volbou pro individuální dovolenou v útulném prostředí kdykoliv během roku. Ubytování Hotel Wasserfall se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brunhilde

8,1

Haus Brunhilde

Ubytování (Penzion) Haus Brunhilde. Penzion - hostinec Haus Brunhilde s velkou zahradou s ohništěm, barem s pestrou nabídkou nápojů a společnou jídelnou s TV je situován 1 km od centra obce... Ubytování Haus Brunhilde se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Aleida Xl

7,2

Chalet Aleida Xl

Ubytování (Chata) Chalet Aleida Xl. Chata Aleida Xl se nachází v obci Fusch an der Glocknerstraße a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Aleida Xl se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Aleida

Chalet Aleida

Ubytování (Chata) Chalet Aleida. Situated in Fusch an der Glocknerstraße, just 7 km from Ferleiten Wildlife and Leisure Park, Chalet Aleida features accommodation with a terrace and free... Ubytování Chalet Aleida se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobauernhof Riegerbauer

Biobauernhof Riegerbauer

Ubytování (Apartmán) Biobauernhof Riegerbauer. Biobauernhof Riegerbauer se nachází v obci Fusch an der Glocknerstraße, 5 km od zoo a zábavního parku Ferleiten, a nabízí zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Biobauernhof Riegerbauer se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Fusch an der Glocknerstraße

Holiday Home Fusch an der Glocknerstraße

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Fusch an der Glocknerstraße. Situated in Fusch an der Glocknerstraße in the Salzburg region, Holiday Home Fusch an der Glocknerstraße features a terrace. Ubytování Holiday Home Fusch an der Glocknerstraße se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen

Alpen

Ubytování (Chata) Alpen. Set in Fusch an der Glocknerstraße, just 7 km from Ferleiten Wildlife and Leisure Park, Alpen offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Alpen se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Taxenbacher 04

Apartment Taxenbacher 04

Ubytování (Apartmán) Apartment Taxenbacher 04. Located in Fusch an der Glocknerstraße, just 7 km from Ferleiten Wildlife and Leisure Park, Apartment Taxenbacher 04 provides accommodation with barbecue... Ubytování Apartment Taxenbacher 04 se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Landhaus Hollin

Holiday home Landhaus Hollin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Landhaus Hollin. Holiday home Landhaus Hollin in Fusch an der Glocknerstraße features accommodation with free WiFi, 7 km from Ferleiten Wildlife and Leisure Park. Ubytování Holiday home Landhaus Hollin se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wooden Chalet in Fusch an der Großglocknerstraße with Sauna

Wooden Chalet in Fusch an der Großglocknerstraße with Sauna

Ubytování (Chata) Wooden Chalet in Fusch an der Großglocknerstraße with Sauna. Wooden Chalet in Fusch an der Großglocknerstraße with Sauna is situated in Fusch an der Glocknerstraße and offers a garden, barbecue facilities and a... Ubytování Wooden Chalet in Fusch an der Großglocknerstraße with Sauna se nachází ve městě Fusch an der Glocknerstraße (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Fusch an der Glocknerstraße

Město Fusch an der Glocknerstraße se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 42 hotelů a ubytování ve městě Fusch an der Glocknerstraße.