Hledat

Ubytování

Ubytování město Elixhausen

Ve městě Elixhausen (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Elixhausen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Elixhausen

Girlinggut Gästezimmer

9,6

Girlinggut Gästezimmer

Ubytování (Privát) Girlinggut Gästezimmer. Set in Elixhausen, 41 km from Schönau am Königssee, Girlinggut Gästezimmer offers a garden and free WiFi. Ubytování Girlinggut Gästezimmer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heuholzmühle Privatzimmer

9,5

Heuholzmühle Privatzimmer

Ubytování (Bed and breakfast) Heuholzmühle Privatzimmer. Heuholzmühle Privatzimmer se nachází v obci Elixhausen, 10 minut jízdy od jezera Obertrum a 15 minut jízdy od Salcburku, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Heuholzmühle Privatzimmer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Gmachl

8,8

Romantik Hotel Gmachl

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Gmachl. Romantik Hotel Gmachl je 4hvězdičkový Superior hotel, který se nachází na klidném místě v Elixhausenu, jen 5 km od Salzburgu. Ubytování Romantik Hotel Gmachl se nachází ve městě Elixhausen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Elixhausen

Město Elixhausen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Elixhausen.