Hledat

Ubytování

Ubytování město Sonnberg

Ve městě Sonnberg (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sonnberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sonnberg

Apartment Eva

9,9

Apartment Eva

Ubytování (Apartmán) Apartment Eva. Apartmán Eva se nachází v obci Sonnberg a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Součástí apartmánu je balkon. Ubytování Apartment Eva se nachází ve městě Sonnberg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brandstätthof

9,6

Brandstätthof

Ubytování (Farma) Brandstätthof. Brandstätthof je prázdninová farma na slunné stráni mezi Radstadtem a Schladmingem. Ubytování Brandstätthof se nachází ve městě Sonnberg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnberg

9,3

Haus Sonnberg

Ubytování (Privát) Haus Sonnberg. Haus Sonnberg se nachází v městečku Eben im Pongau, 6 km od stanice lanovky Popolo I. Nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Sonnberg se nachází ve městě Sonnberg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartment Frahndl

9,1

Ferienapartment Frahndl

Ubytování (Apartmán) Ferienapartment Frahndl. Frahndl je apartmán v alpském stylu se zařízenou terasou, 1 ložnicí s manželskou postelí, 1 ložnicí se 2 samostatnými postelemi a obývacím pokojem s... Ubytování Ferienapartment Frahndl se nachází ve městě Sonnberg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Sonnberg

8,7

Haus am Sonnberg

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am Sonnberg. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Haus am Sonnberg can be found in Maria Alm am Steinernen Meer, close to... Ubytování Haus am Sonnberg se nachází ve městě Sonnberg (Rakousko - Salcbursko).

Priesterhoefl

8,7

Priesterhoefl

Ubytování (Privát) Priesterhoefl. Priesterhoefl se nachází v obci Dienten am Hochkönig, v blízkosti lyžařských vleků Zachhof Babylift a Wastlhöhelift, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Priesterhoefl se nachází ve městě Sonnberg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnberg Lodge

Ferienwohnung Sonnberg Lodge

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnberg Lodge. Ferienwohnung Sonnberg Lodge is situated in Sonnberg. The accommodation is 30 km from Kaprun. Ubytování Ferienwohnung Sonnberg Lodge se nachází ve městě Sonnberg (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Sonnberg

Město Sonnberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Sonnberg.