Hledat

Ubytování

Ubytování město Werfen

Ve městě Werfen (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Werfen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Werfen

Unterschwabegghof

9,6

Unterschwabegghof

Ubytování (Apartmány) Unterschwabegghof. Unterschwabegghof se nachází ve Werfenu, 5 km od jeskyně Eisriesenwelt Werfen, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zahradní gril a parkování na místě... Ubytování Unterschwabegghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio-Bauernhof Rettenbachgut

9,2

Bio-Bauernhof Rettenbachgut

Ubytování (Farma) Bio-Bauernhof Rettenbachgut. Ekologická farma Rettenbachgut se nachází na klidném místě, 2 km od centra Werfenu a 7 km od lyžařského areálu Werfenweng. Ubytování Bio-Bauernhof Rettenbachgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Garni Burgblick

9

Berghotel Garni Burgblick

Ubytování (Hotel) Berghotel Garni Burgblick. Berghotel Garni Burgblick se nachází ve Werfenu, 2 km od ledové jeskyně Eisriesenwelt Werfen. Nabízí zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Berghotel Garni Burgblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almfrieden

8,5

Almfrieden

Ubytování (Prázdninový dům) Almfrieden. Almfrieden se nachází 10 km od ledové jeskyně Eisriesenwelt Werfen a 5 km od hradu Hohenwerfen. Nabízí výhled na hory a do místní zahrady a terasu. Ubytování Almfrieden se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Weisses Rössl Werfen

8,4

Weisses Rössl Werfen

Ubytování (Penzion) Weisses Rössl Werfen. Weisses Rössl se nachází přímo u cyklostezky v centru města Werfen a nabízí pizzerii, snídaně formou bufetu a ubytování s vlastní koupelnou a bezplatným... Ubytování Weisses Rössl Werfen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Werfenerhof

8,1

Werfenerhof

Ubytování (Hotel) Werfenerhof. Hotel Werfenerhof se nachází pod hradem Hohenwerfen. Ubytování Werfenerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Werfen

Město Werfen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Werfen.