Hledat

Ubytování

Ubytování město Thomatal

Ve městě Thomatal (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Thomatal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Thomatal

Pension Kempenbruck

8,9

Pension Kempenbruck

Ubytování (Penzion) Pension Kempenbruck. Gasthof Kempenbruck se nachází ve výšce 1 050 metrů nad mořem v Thomatalu v regionu Lungau a nabízí snídaně formou bufetu, saunu (v zimě) a zahradu s... Ubytování Pension Kempenbruck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Edelweiss 3

Apartment Edelweiss 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Edelweiss 3. Apartment Edelweiss 3 is situated in Thomatal. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Edelweiss 3 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dr. Josef Mehrl Hütte Schi- und Wanderdomizil

Dr. Josef Mehrl Hütte Schi- und Wanderdomizil

Ubytování (Hotel) Dr. Josef Mehrl Hütte Schi- und Wanderdomizil. Set in Thomatal, Dr. Josef Mehrl Hütte Schi- und Wanderdomizil has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Dr. Josef Mehrl Hütte Schi- und Wanderdomizil se nachází ve městě Thomatal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenrose

Alpenrose

Ubytování (Apartmán) Alpenrose. Alpenrose is located in Thomatal. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Thomatal

Město Thomatal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Thomatal.