Hledat

Ubytování

Ubytování město Fuschl am See

Ve městě Fuschl am See (Rakousko) máme celkem 47 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fuschl am See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fuschl am See

Apartment Ferienwohnung (FUC170)

9,9

Apartment Ferienwohnung (FUC170)

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferienwohnung (FUC170). Apartment Ferienwohnung (FUC170) is located in Fusch an der Glocknerstraße, 8 km from Ferleiten Wildlife and Leisure Park, and provides a terrace, garden,... Ubytování Apartment Ferienwohnung (FUC170) se nachází ve městě Fuschl am See (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlauben im Grünen

9,7

Urlauben im Grünen

Ubytování (Farma) Urlauben im Grünen. Urlauben im Grünen se nachází ve Fuschl am See, 1,5 km od sídla společnosti Red Bull. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Urlauben im Grünen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlbauernhof Bambichlhof

9,7

Wohlfühlbauernhof Bambichlhof

Ubytování (Farma) Wohlfühlbauernhof Bambichlhof. The Wohlfühlbauernhof Bambichlhof is located in green surroundings in Fuschl am See, about 2 km from Lake Fuschl. Ubytování Wohlfühlbauernhof Bambichlhof se nachází ve městě Fuschl am See (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Füsslmühle

9,6

Haus Füsslmühle

Ubytování (Apartmány) Haus Füsslmühle. Haus Füsslmühle se nachází v obci Fuschl am See, 2,5 km od lyžařského střediska Waldhof Winterwelt - Fuschl am See, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Füsslmühle se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Brigitte

9,6

Haus Brigitte

Ubytování (Penzion) Haus Brigitte. Tato typická alpská budova zaujímá poklidnou polohu v obci Fuschl am See, 5 minut pěšky od jezera Fuschlsee. Nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Haus Brigitte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haslgut

9,6

Haslgut

Ubytování (Penzion) Haslgut. Penzion Haslgut se nachází na klidném místě v centru obce Fuschl, pouhých 100 metrů od jezera Fuschlsee, a nabízí pokoje s balkonem s výhledem do zahrady,... Ubytování Haslgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Meissnitzer

9,6

Haus Meissnitzer

Ubytování (Apartmány) Haus Meissnitzer. Apartmánový dům Haus Meissnitzer se nachází 1 km od centra města Fuschl am See, 20 km od Salcburku, je obklopený zahradou s dětským hřištěm a nabízí výhled... Ubytování Haus Meissnitzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wörndl

9,6

Pension Wörndl

Ubytování (Penzion) Pension Wörndl. Pension Wörndl se nachází pouhých 200 metrů od jezera Fuschlsee. Ubytování Pension Wörndl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Hohenau

9,6

Pension Hohenau

Ubytování (Penzion) Pension Hohenau. Tradiční statek Pension Hohenau provozovaný jednou rodinou již přes 300 let se nachází v obci Fuschl, pouhých 10 minut chůze od jejího centra, a nabízí... Ubytování Pension Hohenau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schmiedbauernhof

9,5

Schmiedbauernhof

Ubytování (Farma) Schmiedbauernhof. Schmiedbauernhof se nachází v obci Fuschl am See, 2 km od ústředí společnosti Red Bull, a nabízí zahradu, dětské hřiště a apartmány se satelitní TV,... Ubytování Schmiedbauernhof se nachází ve městě Fuschl am See (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Tannhof

9,5

Pension Tannhof

Ubytování (Penzion) Pension Tannhof. Pension Tannhof se nachází pouhých 100 metrů od břehu jezera Fuschl a centra města Fuschl am See. Všechny pokoje a apartmány mají balkón. Ubytování Pension Tannhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Klaushofer

9,5

Haus Klaushofer

Ubytování (Apartmány) Haus Klaushofer. Tento tradiční apartmánový dům s krásným výhledem na hory a jezero Fuschlsee se nachází v obci Fuschl am See. Ubytování Haus Klaushofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Seegartl

9,5

Apartments Seegartl

Ubytování (Apartmány) Apartments Seegartl. Apartments Seegartl is just 300 metres from Lake Fuschl and a 15-minute walk from Fuschl’s village centre. It offers a free WiFi access. Ubytování Apartments Seegartl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Hochlackenhof

9,5

Landhotel Hochlackenhof

Ubytování (Penzion) Landhotel Hochlackenhof. Hotel Landhotel Hochlackenhof se nachází na klidném místě mezi jezerem Fuschl a jezerem Wolfgang, pouhých 25 km od Salcburku. Ubytování Landhotel Hochlackenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus am See

9,5

Haus am See

Ubytování (Penzion) Haus am See. Haus am See is located in Fuschl am See, directly on the lake shore and offering a private bathing area. Free private parking is available on site. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Lisa

9,4

Haus Lisa

Ubytování (Privát) Haus Lisa. Haus Lisa se ​​nachází 300 metrů od restaurace a pláže a 1,5 km od centra města Fuschl am See, veřejného plaveckého bazénu Fuschlsee Seebad a supermarketu. Ubytování Haus Lisa se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Antonia

9,4

Pension Antonia

Ubytování (Hotel) Pension Antonia. Pension Antonia se nachází přímo u jezera Fuschl. Nabízí soukromou pláž, tradičně zařízené pokoje a apartmány, wellness centrum a výhled na hory... Ubytování Pension Antonia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Sonnhof

9,4

Pension Sonnhof

Ubytování (Apartmán) Pension Sonnhof. Apartmán Pension Sonnhof se nachází v obci Fuschl am See, 3,7 km od lyžařského areálu Waldhof Winterwelt - Fuschl am See a 2,6 km od sídla společnosti Red... Ubytování Pension Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apart-Pension Oberreiter

9,4

Apart-Pension Oberreiter

Ubytování (Penzion) Apart-Pension Oberreiter. Apart-Pension Oberreiter nabízí bezbariérové ​​pokoje v obci Fusch s bezplatným parkováním a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apart-Pension Oberreiter se nachází ve městě Fuschl am See (Rakousko - Salcbursko).

Haus Lungau

9,4

Haus Lungau

Ubytování (Apartmány) Haus Lungau. Hotel Haus Lungau se nachází ve městečku Fuschl am See, 800 metrů od centra a jezera Fuschl. Ubytování Haus Lungau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Seeblick

9,3

Pension Seeblick

Ubytování (Penzion) Pension Seeblick. Pension Seeblick nabízí pokoje s vlastní koupelnou a výhledem na jezero Fuschlsee a hory Solné komory. Ubytování Pension Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Hedwig

9,3

Haus Hedwig

Ubytování (Apartmány) Haus Hedwig. Haus Hedwig is just 100 metres from Lake Fuschl and 150 metres from the centre of Fuschl am See. Ubytování Haus Hedwig se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart-Pension Wesenauerhof

9,3

Apart-Pension Wesenauerhof

Ubytování (Penzion) Apart-Pension Wesenauerhof. Apart-Pension Wesenauerhof s výhledem na jezero Fuschl se nachází na jihozápadním pobřeží pouhých 15 minut chůze od vesnice Fuschl. Ubytování Apart-Pension Wesenauerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lindenhof

9,3

Pension Lindenhof

Ubytování (Penzion) Pension Lindenhof. Pension Lindenhof se nachází v obci Fuschl, pouhých 10 minut chůze od jezera Fuschlsee, a nabízí tiché pokoje s balkonem, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Pension Lindenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement am See

9,3

Appartement am See

Ubytování (Penzion) Appartement am See. Situated in Fuschl am See, less than 1 km from Red Bull Headquarters, Appartement am See features accommodation with a bar, free private parking, a garden... Ubytování Appartement am See se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Casa Bicicletta

9,2

Casa Bicicletta

Ubytování (Apartmány) Casa Bicicletta. Hotel Casa Bicicletta se nachází v obci Fuschl am See v salcburském kraji, jen 5 minut chůze od břehu jezera a 1 km od ředitelství společnosti Red Bull, a... Ubytování Casa Bicicletta se nachází ve městě 16 Kreuzbichlstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Salzburger Hof

9,2

Pension Salzburger Hof

Ubytování (Penzion) Pension Salzburger Hof. Pension Salzburger Hof se nachází v obci Fuschl am See, 20 minut jízdy autem od Salzburgu. Ubytování Pension Salzburger Hof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Bergblick

9,2

Haus Bergblick

Ubytování (Penzion) Haus Bergblick. Haus Bergblick se nachází 300 metrů od jezera Fuschl a nabízí pokoje a apartmány s výhledem na hory a jezero. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Huber

9,1

Frühstückspension Huber

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Huber. Tento přátelský rodinný bed and breakfast je obklopený krásnou krajinu regionu Salzkammergut. Ubytování Frühstückspension Huber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ebner's Waldhof am See Resort & Spa

9,1

Ebner's Waldhof am See Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Ebner's Waldhof am See Resort & Spa. Tento elegantní rodinný rekreační komplex se nachází přímo na břehu malebného jezera Fuschl v Salzkammergutu, jen 20 minut jízdy od Salcburku. Ubytování Ebner's Waldhof am See Resort & Spa se nachází ve městě Seestraße 30 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Schützenhof

9,1

Landhotel Schützenhof

Ubytování (Hotel) Landhotel Schützenhof. Landhotel Schützenhof stojí přímo na břehu jezera Fuschlsee a nabízí restauraci vyhrazenou pro hotelové hosty, wellness centrum, bar s krbem a soukromý... Ubytování Landhotel Schützenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Seerose

9

Hotel Seerose

Ubytování (Hotel) Hotel Seerose. Rodinný Hotel Seerose se nachází ve městě Fuschl am See, přímo na břehu jezera Fuschl a nabízí wellness centrum se saunou, infračervenou kabinou,... Ubytování Hotel Seerose se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feichtingerbauer

9

Feichtingerbauer

Ubytování (Apartmány) Feichtingerbauer. Feichtingerbauer se nachází 2 km od města Fuschl am See a nabízí možnost zaplavat si v jezeře a využití parkoviště. Ubytování Feichtingerbauer se nachází ve městě Filblingstraße 19 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seewinkel

9

Hotel Seewinkel

Ubytování (Hotel) Hotel Seewinkel. Hotel Seewinkel se nachází na pobřeží jezera Fuschlsee a nabízí soukromou pláž s prostorem pro opalování a lehátky a slunečníky. Ubytování Hotel Seewinkel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Treindlhof

8,9

Treindlhof

Ubytování (Farma) Treindlhof. Treindlhof se nachází v salcburské obci Fuschl am See, jen 2,5 km od sídla firmy Red Bull. Ubytování Treindlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Garni Haus Sonnleitn - Adults only

8,9

Garni Haus Sonnleitn - Adults only

Ubytování (Hotel) Garni Haus Sonnleitn - Adults only. Rodinný hotel Garni Sonnleitn je provozován již 30 let a nabízí ubytování pouze pro dospělé. Ubytování Garni Haus Sonnleitn - Adults only se nachází ve městě Seestraße 4 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rupertihof

8,9

Rupertihof

Ubytování (Penzion) Rupertihof. Rupertihof je rodinný penzion situovaný v obci Fuschl am See, přímo na břehu jezera Fuschlsee. Ubytování Rupertihof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Resi im Zentrum

8,8

Ferienwohnung Resi im Zentrum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Resi im Zentrum. Ubytování v soukromí Resi se nachází v centru města Fusch, 10 minut jízdy od lyžařského střediska Zell am See-Kaprun. Ubytování Ferienwohnung Resi im Zentrum se nachází ve městě Fuschl am See (Rakousko - Salcbursko).

Landgasthof Jägerwirt

8,7

Landgasthof Jägerwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Jägerwirt. Rodinné ubytování Landgasthof Jägerwirt se nachází 2 500 metrů od jezera Fuschlsee ve Fuschlu am See. Ubytování Landgasthof Jägerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Stöllinger

8,6

Pension Stöllinger

Ubytování (Penzion) Pension Stöllinger. Pension Stöllinger se nachází pouhých 500 metrů od centra obce Fuschl a nabízí prostorné pokoje s balkonem, dřevěnou podlahou a koupelnou. Ubytování Pension Stöllinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mohrenwirt

8,6

Hotel Mohrenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Mohrenwirt. Hotel Mohrenwirt se nachází v centru Fuschlu am See v regionu Salzkammergut a jeho hosté mají přístup na soukromou pláž u jezera Fuschl, která je jen 300... Ubytování Hotel Mohrenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elto Wagau

8,5

Elto Wagau

Ubytování (Prázdninový dům) Elto Wagau. Elto Wagau se nachází v obci Fusch an der Glocknerstraße, 8 km od zoo a zábavního parku Ferleiten Wildlife. Nabízí ubytování s patiem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Elto Wagau se nachází ve městě Fuschl am See (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Schlick

8,4

Seehotel Schlick

Ubytování (Hotel) Seehotel Schlick. Tento uznávaný hotel je ve vlastnictví jedné rodiny od roku 1919 a nachází se přímo na břehu jezera Fuschlsee, jen pár kroků od centra obce Fuschl. Ubytování Seehotel Schlick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wartenfels

8,2

Pension Wartenfels

Ubytování (Penzion) Pension Wartenfels. Penzion Wartenfels se nachází uprostřed zelené zahrady u břehu jezera Fuschl. Ubytování Pension Wartenfels se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Steakhouse Fieg

8,1

Steakhouse Fieg

Ubytování (Penzion – hostinec) Steakhouse Fieg. Steakhouse Fieg je penzion - hostince situovaný ve Fuschlu am See, 1,2 km od ústředí společnosti Red Bull. Ubytování Steakhouse Fieg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel-Restaurant Stefanihof

7,9

Hotel-Restaurant Stefanihof

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Stefanihof. Rodinný hotel Stefanihof se nachází nedaleko Salzburgu v idylické hornaté krajině na břehu jezera Fuschl s křišťálově čistou vodou. Ubytování Hotel-Restaurant Stefanihof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flats Maria Fusch - OSB03839-DYA

Holiday flats Maria Fusch - OSB03839-DYA

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Maria Fusch - OSB03839-DYA. Holiday flats Maria Fusch - OSB03839-DYA in Fusch an der Glocknerstraße features accommodation with free WiFi, 4. Ubytování Holiday flats Maria Fusch - OSB03839-DYA se nachází ve městě Fuschl am See (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöffbaumgut

Schöffbaumgut

Ubytování (Apartmán) Schöffbaumgut. Boasting a garden and a private beach area, Schöffbaumgut provides accommodation in Fuschl am See with free WiFi and lake views. Ubytování Schöffbaumgut se nachází ve městě Fuschl am See (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergfried 150S

Haus Bergfried 150S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Bergfried 150S. Haus Bergfried 150S se nachází v obci Fusch an der Glocknerstraße, 6 km od zábavního parku a zoo s divokou zvěří Ferleiten. Ubytování Haus Bergfried 150S se nachází ve městě Fuschl am See (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunnwirt ESSEN & WOHNEN

Brunnwirt ESSEN & WOHNEN

Ubytování (Aparthotel) Brunnwirt ESSEN & WOHNEN. With Red Bull Headquarters reachable in 100 metres, Brunnwirt ESSEN & WOHNEN features accommodation, a restaurant, a garden, a private beach area and a... Ubytování Brunnwirt ESSEN & WOHNEN se nachází ve městě Wolfgangseestraße 11 (Rakousko - Salcbursko).

Apartments home Wesenauerhof Fuschl am See - OSB05004-CYA

Apartments home Wesenauerhof Fuschl am See - OSB05004-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Wesenauerhof Fuschl am See - OSB05004-CYA. Located in Fuschl am See, Apartments home Wesenauerhof Fuschl am See - OSB05004-CYA provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments home Wesenauerhof Fuschl am See - OSB05004-CYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fuschl am See

Město Fuschl am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 47 hotelů a ubytování ve městě Fuschl am See.