Hledat

Ubytování

Ubytování město Dorfgastein

Ve městě Dorfgastein (Rakousko) máme celkem 87 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dorfgastein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dorfgastein

Haus Schnepfleitner

9,9

Haus Schnepfleitner

Ubytování (Apartmán) Haus Schnepfleitner. Boasting mountain views, Haus Schnepfleitner features accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Mühlwinkel. Ubytování Haus Schnepfleitner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mauberger

9,8

Haus Mauberger

Ubytování (Apartmán) Haus Mauberger. Haus Mauberger se nachází v Dorfgasteinu, 5 minut chůze od běžkařských tratí, zastávky skibusu, lyžařského střediska Dorfgastein, jezera ke koupání,... Ubytování Haus Mauberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Johanna

9,8

Landhaus Johanna

Ubytování (Apartmány) Landhaus Johanna. Landhaus Johanna se nachází v lyžařském areálu Dorfgastein / Großarl, 50 metrů od sjezdovek a lanovky a nabízí přímý přístup na sjezdovky, úschovu jízdních... Ubytování Landhaus Johanna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Schernthaner

9,8

Gästehaus Schernthaner

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Schernthaner. Gästehaus Schernthaner se nachází v centru obce Dorfgastein, pouhých 400 metrů od lyžařských vleků a lyžařského střediska Ski Amadé. Ubytování Gästehaus Schernthaner se nachází ve městě Solarbadstraße 1 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gastein

9,8

Landhaus Gastein

Ubytování (Penzion) Landhaus Gastein. Hotel Landhaus Gastein se nachází přímo u lyžařských vleků v obci Dorfgasteinu, 800 metrů od jejího centra, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a kabelovou... Ubytování Landhaus Gastein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amosergut

9,7

Amosergut

Ubytování (Apartmány) Amosergut. Amosergut je bývalá farmářská usedlost situovaná 5 minut jízdy od centra Dorfagasteinu. Ubytování Amosergut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Zerza

9,7

Haus Zerza

Ubytování (Apartmány) Haus Zerza. Haus Zerza je ubytování s možností vlastního stravování nacházející se 150 metrů od centra Dorfgasteinu, 3 minuty autem od lanovky Gipfelbahn Fulseck,... Ubytování Haus Zerza se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Kranabetter

9,7

Haus Kranabetter

Ubytování (Apartmány) Haus Kranabetter. Located in Dorfgastein in the Salzburg region and Mühlwinkel reachable within 400 metres, Haus Kranabetter provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Haus Kranabetter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus ALPINA

9,6

Gästehaus ALPINA

Ubytování (Apartmány) Gästehaus ALPINA. Featuring garden views, ski-to-door access and free WiFi, Gästehaus ALPINA features accommodation ideally situated in Dorfgastein, within a short distance... Ubytování Gästehaus ALPINA se nachází ve městě Talblickstraße 3 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rainerhof

9,6

Rainerhof

Ubytování (Farma) Rainerhof. Rainerhof se nachází v Dorfgasteinu, 3,7 km od Rauchleitenu a 3,9 km od lanovky Gipfelbahn Fulseck 1. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rainerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Doris

9,6

Landhaus Doris

Ubytování (Apartmány) Landhaus Doris. Landhaus Doris se nachází v Dorfgasteinu, nedaleko vleku Rauchleiten a lanovek Gipfelbahn Fulseck 1 a Mühlwinkel. Nabízí Wi-Fi zdarma, gril a zahradu. Ubytování Landhaus Doris se nachází ve městě Dorfgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mühlbachstüberl

9,5

Mühlbachstüberl

Ubytování (Penzion) Mühlbachstüberl. Mühlbachstüberl se nachází jen 150 metrů od nejbližšího lyžařského vleku v Dorfgasteinu a nabízí rustikálně zařízené pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi... Ubytování Mühlbachstüberl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Knapp

9,5

Haus Knapp

Ubytování (Apartmán) Haus Knapp. Apartmán Haus Knapp se nachází na klidném místě v údolí Gastein, 3 km od obce Dorfgastein a 5 km od letoviska Bad Hofgastein. Ubytování Haus Knapp se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Jägerheim

9,5

Appartementhaus Jägerheim

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Jägerheim. Appartementhaus Jägerheim se nachází 300 metrů od lanovky v lyžařském areálu Dorfgastein-Großarl a nabízí bezplatnou saunu, parní lázeň a výhled na hory. Ubytování Appartementhaus Jägerheim se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Strampflgut

9,5

Strampflgut

Ubytování (Apartmány) Strampflgut. Strampflgut Appartements se nachází v údolí Gasteiner na okraji vesnice Dorfgastein. Nabízí světlé apartmány s terasou nebo balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Strampflgut se nachází ve městě Dorfgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Sandra

9,5

Landhaus Sandra

Ubytování (Apartmány) Landhaus Sandra. Set in Dorfgastein in the Salzburg Region, 300 metres from Gipfelbahn Fulseck 1, Landhaus Sandra features panoramic mountain views. Ubytování Landhaus Sandra se nachází ve městě Dorfgastein (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Rosner

9,5

Landhaus Rosner

Ubytování (Apartmán) Landhaus Rosner. Landhaus Rosner se nachází 3 km od centra města Unterberg, lyžařského areálu Dorfgastein-Großarl, běžkařských tras, sáňkařské dráhy, venkovního bazénu a... Ubytování Landhaus Rosner se nachází ve městě Dorfgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dekorso

9,5

Haus Dekorso

Ubytování (Apartmán) Haus Dekorso. Haus Dekorso se nachází v obci Dorfgastein, 3 minuty jízdy od lyžařského vleku Dorfgastein/Großarl, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Haus Dekorso se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Strobl

9,4

Haus Strobl

Ubytování (Apartmán) Haus Strobl. Haus Strobl se nachází v lyžařském středisku Dorfgastein, nedaleko vleku Rauchleiten. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Haus Strobl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schönegger

9,4

Haus Schönegger

Ubytování (Apartmány) Haus Schönegger. Haus Schönegger se nachází v obci Dorfgastein a nabízí apartmány s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Haus Schönegger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Posauner

9,4

Pension Posauner

Ubytování (Penzion) Pension Posauner. Tento penzion se nachází v obci Dorfgastein, pouhých 5 minut chůze od lyžařského vleku Gipfelbahn a 700 metrů od venkovního bazénu Solarbad, a nabízí... Ubytování Pension Posauner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Römerhof

9,4

Landhotel Römerhof

Ubytování (Hotel) Landhotel Römerhof. Tento tradiční rodinný hotel se nachází v krásném pohoří Vysoké Taury v srdci obce Dorfgastein v Gasteinském údolí. Ubytování Landhotel Römerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Franzi

9,4

Chalet Franzi

Ubytování (Chata) Chalet Franzi. Chalet Franzi se nachází v lyžařském středisku Dorfgastein, nedaleko areálů Dorfgasteiner Bergbahnen a Dorfgastein-Großarl-skiarena, a nabízí ubytování... Ubytování Chalet Franzi se nachází ve městě Mühlbachstraße 61 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Hauserbauer

9,4

Landhotel Hauserbauer

Ubytování (Hotel) Landhotel Hauserbauer. Landhotel Hauserbauer je vzdálený 5 minut jízdy od centra obce Dorfgastein a lanovky Fulseck. Ubytování Landhotel Hauserbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crystal

9,4

Crystal

Ubytování (Apartmány) Crystal. Apartmány Crystal se nachází na klidném místě v malé obci Dorfgastein, 2 minuty chůze od centra a 5 minut pěšky od sjezdovek lyžařského areálu Gastein. Ubytování Crystal se nachází ve městě Dorfgastein (Rakousko - Salcbursko).

Landhotel Untermüllnergut

9,4

Landhotel Untermüllnergut

Ubytování (Hotel) Landhotel Untermüllnergut. Landhotel Untermüllnergut se nachází v Dorfgasteinu, pouhých 50 metrů od lyžařského vleku Mühlwinkel. Ubytování Landhotel Untermüllnergut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Habetseder

9,4

Haus Habetseder

Ubytování (Apartmány) Haus Habetseder. Haus Habetseder je dům situovaný v obci Dorfgastein, jen 5 minut chůze od restaurace. Ubytování Haus Habetseder se nachází ve městě Dorfgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moarbauer

9,4

Moarbauer

Ubytování (Farma) Moarbauer. Ekologická farma Moarbauer je vhodná pro rodiny s dětmi. Nachází se v Dorfgasteinu, na začátku údolí Gastein. Ubytování Moarbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fischer

9,4

Haus Fischer

Ubytování (Apartmán) Haus Fischer. Boasting a garden and a terrace, Haus Fischer offers accommodation in Dorfgastein with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus Fischer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Sarah

9,3

Landhaus Sarah

Ubytování (Apartmány) Landhaus Sarah. Landhaus Sarah se nachází 400 metrů od lanovky Brandlalm v Dorfgasteinu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Landhaus Sarah se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aktivhotel Gasteiner Einkehr

9,3

Aktivhotel Gasteiner Einkehr

Ubytování (Hotel) Aktivhotel Gasteiner Einkehr. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Dorfgastein v údolí Gasteinertal, v bezprostřední blízkosti sjezdovek i turistických stezek a jen několik kroků... Ubytování Aktivhotel Gasteiner Einkehr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Stoani Haus Derler

9,3

Stoani Haus Derler

Ubytování (Apartmán) Stoani Haus Derler. Located in Dorfgastein, Stoani Haus Derler offers a restaurant. The property is 600 metres from Gipfelbahn Fulseck 1 and 1.6 km from Wengerhochalmbahn. Ubytování Stoani Haus Derler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Grützner

9,3

Haus Grützner

Ubytování (Privát) Haus Grützner. Haus Grützner se nachází v údolí Gastein, 2,5 km od centra Dorfgasteinu. Nabízí terasu, lyžárnu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Haus Grützner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus & Appartementhaus Haussteiner

9,3

Landhaus & Appartementhaus Haussteiner

Ubytování (Aparthotel) Landhaus & Appartementhaus Haussteiner. Landhaus & Appartementhaus Haussteiner se nachází v klidné lokalitě v centru obce Dorfgastein na začátku Gasteinského údolí. Ubytování Landhaus & Appartementhaus Haussteiner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Theresia

9,2

Pension Theresia

Ubytování (Penzion) Pension Theresia. Pension Theresia se nachází v Dorfgasteinu, 500 metrů od lyžařského areálu Schischaukel Dorfgastein/Großarl. Ubytování Pension Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergparadies Appart Luxkogel

9,2

Bergparadies Appart Luxkogel

Ubytování (Penzion) Bergparadies Appart Luxkogel. Haus Höllbacher se nachází na úpatí hory Fulseck v obci Dorfgastein. Nabízí moderní apartmány s balkonem nebo terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bergparadies Appart Luxkogel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wengerbauer

9,2

Wengerbauer

Ubytování (Farma) Wengerbauer. Wengerbauer se nachází ve vesnici Dorfgastein, 200 metrů od lanovky Rauchleiten a 400 metrů od lanovky Gipfelbahn Fulseck 1, a nabízí ubytování s... Ubytování Wengerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Silberkrug

9,1

Silberkrug

Ubytování (Penzion) Silberkrug. Silberkrug se nachází v Dorfgasteinu, 1,9 km od lanovky Rauchleiten a 2,1 km od lanovek Gipfelbahn Fulseck 1 a Mühlwinkel, a nabízí kompletně nekuřácké... Ubytování Silberkrug se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tobhartbauer

9,1

Tobhartbauer

Ubytování (Apartmány) Tobhartbauer. Statek Tobhartbauer se nachází na klidném místě na okraji obce Dorfgasteinu, 5 minut chůze od centra vesnice a 400 metrů od nejbližšího lyžařského vleku, a... Ubytování Tobhartbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Hartlbauer

9,1

Appartements Hartlbauer

Ubytování (Apartmány) Appartements Hartlbauer. Appartements Hartlbauer stojí 1 km od centra Dorfgasteinu a lyžařského areálu Dorfgastein-Großarl a 50 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Appartements Hartlbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Biohof Schafferbauer

9

Biohof Schafferbauer

Ubytování (Farma) Biohof Schafferbauer. Biohof Schafferbauer se nachází v obci Sankt Martin bei Lofer, 39 km od Kitzbühelu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Biohof Schafferbauer se nachází ve městě Dorfgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Klammstein

8,9

Hotel Gasthof Klammstein

Ubytování (Penzion) Hotel Gasthof Klammstein. Hotel Gasthof Klammstein je obklopen ohromujícími horami Vysoké Taury a nachází se na klidném místě Gasteinského údolí. Ubytování Hotel Gasthof Klammstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel-Restaurant Burgblick

8,9

Hotel-Restaurant Burgblick

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Burgblick. Tento tradiční hotel se nachází u vstupu do Gasteinského údolí, 4,5 km od Dorfgasteinu. Ubytování Hotel-Restaurant Burgblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Antonia

8,8

Ferienhaus Antonia

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Antonia. Prázdninový dům Antonia se nachází pouhých 5 minut chůze od lanovky Fulseck ve vesnici Dorfgastein a nabízí rozlehlé wellness centrum, půjčení jízdních kol... Ubytování Ferienhaus Antonia se nachází ve městě Trensfeldstraße 1 (Rakousko - Salcbursko).

Bergparadies

8,8

Bergparadies

Ubytování (Aparthotel) Bergparadies. Bergparadies se nachází v Dorfgasteinu, jen 50 metrů od lanovky Dorfgastein-Großarl a 100 metrů od centra města. Ubytování Bergparadies se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

smartHOTEL

8,7

smartHOTEL

Ubytování (Hotel) smartHOTEL. SmartHOTEL se nachází v centru Dorfgasteinu, 500 metrů od skiareálu Dorfgastein (Gipfelbahn Fulseck 1). Ubytování smartHOTEL se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steinerbauer

8,7

Steinerbauer

Ubytování (Farma) Steinerbauer. Steinerbauer je ekologická farma v obci Maierhöfen, 15 minut chůze od obce Dorfgastein. Ve všech prostorách ubytování je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytování Steinerbauer se nachází ve městě Dorfgastein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

smartFLATS

8,6

smartFLATS

Ubytování (Apartmány) smartFLATS. SmartFLATS se nachází v centru Dorfgasteinu a nabízí moderní apartmány s balkonem, tradiční restauraci s regionálními specialitami, Wi-Fi zdarma a soukromé... Ubytování smartFLATS se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Gratz

8,6

Gästehaus Gratz

Ubytování (Penzion) Gästehaus Gratz. Gästehaus Gratz se nachází přímo v lyžařském areálu Schischaukel Dorfgastein-Großarl, pouhých 50 metrů od centra střediska Dorfgastein. Ubytování Gästehaus Gratz se nachází ve městě Kugelgasse 12 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Steindlwirt

8,4

Landhotel Steindlwirt

Ubytování (Hotel) Landhotel Steindlwirt. Tento útulný hotel, který stojí v klínu krásné horské krajiny ve Vysokých Taurách v centru Dorfgasteinu, je ideální pro rodiny s dětmi. Ubytování Landhotel Steindlwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

die UnterbergerIn

8,3

die UnterbergerIn

Ubytování (Penzion – hostinec) die UnterbergerIn. Tento 3hvězdičkový hotel superior se nachází v idylickém městečku Dorfgastein, 3 km od lanovky. Ubytování die UnterbergerIn se nachází ve městě Unterberg 110 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dorfgastein

Město Dorfgastein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 87 hotelů a ubytování ve městě Dorfgastein.