Hledat

Ubytování

Ubytování město Embach

Ve městě Embach (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Embach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Embach

Embacher Sporthotel

9,6

Embacher Sporthotel

Ubytování (Hotel) Embacher Sporthotel. Tříhvězdičkový hotel Embacher Sporthotel nabízí tenisový kurt, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Embacher Sporthotel se nachází ve městě Embach 62 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Apartments Wascher

9,6

Alpen Apartments Wascher

Ubytování (Apartmány) Alpen Apartments Wascher. Set in Embach in the Salzburg region and Hochhörndllift reachable within 200 metres, Alpen Apartments Wascher offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Alpen Apartments Wascher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Lechthaler

9,5

Appartement Lechthaler

Ubytování (Apartmán) Appartement Lechthaler. Appartement Lechtaler se nachází 1500 metrů od centra alpské vesnice Embachan a lyžařského vleku. Ubytování Appartement Lechthaler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Embacherhof

9,2

Embacherhof

Ubytování (Penzion) Embacherhof. Embacherhof se nachází na okraji Embachu, pouhých 5 minut chůze od centra obce, a nabízí prostorné pokoje s balkonem a koupelnou, venkovní bazén, saunu i... Ubytování Embacherhof se nachází ve městě Embach 53 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Auszeit

9,2

Appartements Auszeit

Ubytování (Apartmány) Appartements Auszeit. Appartements Auszeit se nachází v Embachu, 200 metrů od lyžařských vleků. Ubytování Appartements Auszeit se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hochkönigblick 2

9

Apartment Hochkönigblick 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Hochkönigblick 2. Situated in Embach, 2.6 km from Hochhörndllift and 2.9 km from Babylift Embach, Apartment Hochkönigblick 2 offers free WiFi. Ubytování Apartment Hochkönigblick 2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Panoramablick

8,6

Apartment Panoramablick

Ubytování (Apartmán) Apartment Panoramablick. Apartment Panoramablick se nachází v Embachu, 2,6 km od vleku Hochhörndllift a 2,9 km od vleku Babylift Embach. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Panoramablick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Auwiese

8,5

Ferienhaus Auwiese

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Auwiese. Boasting garden views, Ferienhaus Auwiese offers accommodation with a balcony and a kettle, around 4.1 km from Hochhörndllift. Ubytování Ferienhaus Auwiese se nachází ve městě Embach (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Panoramablick 4

8,1

Apartment Panoramablick 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Panoramablick 4. Apartmán Panoramablick 4 se nachází v obci Embach, 2,6 km od lyžařského vleku Hochhörndllift a 2,9 km od lyžařského vleku Babylift Embach. Ubytování Apartment Panoramablick 4 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramablick Xl

Panoramablick Xl

Ubytování (Apartmán) Panoramablick Xl. Panoramablick Xl se nachází v Embachu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí, pračku a koupelnu. Nechybí ani TV. Ubytování Panoramablick Xl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pilzegg

Apartment Pilzegg

Ubytování (Apartmán) Apartment Pilzegg. Boasting mountain views, Berggasthof Pilzegg offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Hochhörndllift. Ubytování Apartment Pilzegg se nachází ve městě Embach (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Embach 110S

Ferienhaus Embach 110S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Embach 110S. Situated in Embach, 2.5 km from Babylift Embach and 3.1 km from Hochhörndllift, Ferienhaus Embach 110S offers free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytování Ferienhaus Embach 110S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Embach

Město Embach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Embach.