Hledat

Ubytování

Ubytování město Forstau

Ve městě Forstau (Rakousko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Forstau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Forstau

Apartment Dahoam

9,8

Apartment Dahoam

Ubytování (Apartmány) Apartment Dahoam. Apartment Dahoam se nachází 500 metrů od nejbližšího lyžařského vleku v lyžařské oblasti Fageralm, 7 km od města Radstadt. Ubytování Apartment Dahoam se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Schaubensteiner

9,8

Appartement Schaubensteiner

Ubytování (Apartmán) Appartement Schaubensteiner. Tento prostorný apartmán ve Forstau se nachází 10 minut chůze od lyžařského střediska Fageralm a 10 minut jízdy autem od lyžařského střediska Reiteralm. Ubytování Appartement Schaubensteiner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Erblehenhof

9,7

Erblehenhof

Ubytování (Apartmány) Erblehenhof. Rodinná farma Erblehenhof se nachází na půli cesty mezi letovisky Schladming a Radstadt. Nabízí apartmány s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Erblehenhof se nachází ve městě Oberberg 39 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Elisabeth

9,7

Ferienhaus Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Elisabeth. Ferienhaus Elisabeth se nachází ve Forstau, jen 1,3 km od lanovky Forstaubahn a lyžařského střediska Fageralm – Forstau. Ubytování Ferienhaus Elisabeth se nachází ve městě 81a Boden (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Birke

9,7

Apartment Birke

Ubytování (Apartmán) Apartment Birke. Apartmán Birke se nachází ve Forstau, 800 metrů od lanovky Hinterfager a 2,3 km od lanovky Forstaubahn. Ubytování Apartment Birke se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienbauernhof Montaning

9,5

Familienbauernhof Montaning

Ubytování (Apartmány) Familienbauernhof Montaning. Montaninghof se nachází ve Forstau, 700 metrů od Forstaubahn a 3,4 km od Hinterfageru. Nabízí gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Familienbauernhof Montaning se nachází ve městě Oberberg 42 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forstauerwirt

9,5

Forstauerwirt

Ubytování (Penzion) Forstauerwirt. Penzion Forstauerwirt se nachází v obci Forstau, mezi městy Schladming a Radstadt, pouhých 5 minut chůze od lyžařského areálu Forstau/Fageralm. Ubytování Forstauerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Auwald

9,5

Appartement Auwald

Ubytování (Apartmán) Appartement Auwald. Appartement Auwald se nachází 10 minut pěšky od lyžařského areálu Forstau/Fageralm. Ubytování Appartement Auwald se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinteregghof

9,3

Hinteregghof

Ubytování (Farma) Hinteregghof. Tato biofarma se nachází ve Forstau, 1 km od lyžařského areálu Reiteralm. Ubytování Hinteregghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Draxler

9,3

Alpengasthof Draxler

Ubytování (Penzion – hostinec) Alpengasthof Draxler. Alpengasthof Draxler má klidnou polohu na náhorní plošině nad Forstau, mezi lyžařskými středisky Radstadt a Schladming. Ubytování Alpengasthof Draxler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Basti

9,2

Appartements Basti

Ubytování (Apartmány) Appartements Basti. Apartmány Basti se nacházejí v obci a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi připojení i balkon nebo terasu. Ubytování Appartements Basti se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Untersteinhof

9,1

Untersteinhof

Ubytování (Apartmány) Untersteinhof. Untersteinhof je farma s dětskou zoo nacházející se ve Forstau. Farma produkuje řadu bio produktů, včetně džemů, medů a džusů. Ubytování Untersteinhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Gnaiger

9

Appartement Gnaiger

Ubytování (Apartmány) Appartement Gnaiger. Appartement Gnaiger se nachází ve Forstau, 1,4 km od lanovky Forstaubahn a 3,4 km od vleku Hinterfager. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Gnaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Winklhütte

9

Winklhütte

Ubytování (Farma) Winklhütte. Winklhütte se nachází ve Forstau, 4 minuty jízdy autem od centra města a lyžařského areálu Fageralm, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, zahradu s bezplatným... Ubytování Winklhütte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Adelinde

8,8

Ferienhaus Adelinde

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Adelinde. Ferienhaus Adelinde se nachází v malé vesnici Forstau, 350 metrů od lyžařského areálu Forstau-Fageralm. Ubytování Ferienhaus Adelinde se nachází ve městě Ort 48 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenalm

8,6

Haus Sonnenalm

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Sonnenalm. Prázdninový dům Haus Sonnenalm se nachází na místě s výhledem na hory v obci Forstau, asi 1,4 km od lanovek Forstaubahn a Fageralm - Forstau, a nabízí... Ubytování Haus Sonnenalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienhotel Unterreith

8,5

Familienhotel Unterreith

Ubytování (Hotel) Familienhotel Unterreith. Familienhotel Unterreith stojí u lyžařského vleku, 7 km východně od Radstadtu a nabízí kontaktní zoo, hernu, dětské hřiště a restauraci. Ubytování Familienhotel Unterreith se nachází ve městě Ort 6 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lärche

Apartment Lärche

Ubytování (Apartmán) Apartment Lärche. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Lärche is situated in Forstau, within just 800 metres of Hinterfager. Ubytování Apartment Lärche se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gut Vögeihof

Gut Vögeihof

Ubytování (Farma) Gut Vögeihof. Set in Forstau, 400 metres from Forstaubahn, Gut Vögeihof offers amenities including ski-to-door access and barbecue facilities. 3. Ubytování Gut Vögeihof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Zonnen-Alp

Zonnen-Alp

Ubytování (Apartmán) Zonnen-Alp. Zonnen-Alp in Forstau provides accommodation with free WiFi, 600 metres from Forstaubahn, 2.7 km from Hinterfager and 2.7 km from Mittelfager. Ubytování Zonnen-Alp se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

136 Ort

136 Ort

Ubytování (Apartmán) 136 Ort. Located in Forstau in the Salzburg region, 136 Ort features a balcony. The accommodation is 21 km from Flachau. Ubytování 136 Ort se nachází ve městě Forstau (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Fichte

Apartment Fichte

Ubytování (Apartmán) Apartment Fichte. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Fichte is set in Forstau, just 800 metres from Hinterfager. Ubytování Apartment Fichte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kainprecht.1

Apartment Kainprecht.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kainprecht.1. Set in Forstau, just 800 metres from Forstaubahn, Apartment Kainprecht.1 offers accommodation with a garden, ski-to-door access and free WiFi. Ubytování Apartment Kainprecht.1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kainprecht.2

Apartment Kainprecht.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Kainprecht.2. Apartment Kainprecht.2, a property with a garden and ski-to-door access, is set in Forstau, 800 metres from Forstaubahn, 2. Ubytování Apartment Kainprecht.2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pistenblick Forstau

Pistenblick Forstau

Ubytování (Apartmán) Pistenblick Forstau. Within 1 km of Forstaubahn and 2 km of Hinterfager, Pistenblick Forstau provides free WiFi and a garden. Ubytování Pistenblick Forstau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zirbe

Apartment Zirbe

Ubytování (Apartmán) Apartment Zirbe. Boasting mountain views, Apartment Zirbe features accommodation with a balcony, around 800 metres from Hinterfager. Ubytování Apartment Zirbe se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Angela

Appartement Angela

Ubytování (Apartmán) Appartement Angela. Boasting mountain views, Appartement Angela features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.5 km from Forstaubahn. Ubytování Appartement Angela se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Aualm 101)

Holiday Home Aualm 101)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Aualm 101). Situated in Forstau, Holiday Home Aualm 101) features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 19 km from Flachau. Ubytování Holiday Home Aualm 101) se nachází ve městě Forstau (Rakousko - Salcbursko).

Aualm-Chalets 100S

Aualm-Chalets 100S

Ubytování (Prázdninový dům) Aualm-Chalets 100S. Aualm-Chalets 100S se nachází ve vesnici Forstau, 11 km od lanovky Forstaubahn a 14 km od lyžařského střediska Hinterfager a lanovky Mittelfager. Ubytování Aualm-Chalets 100S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Forstau

Město Forstau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Forstau.