Hledat

Ubytování

Ubytování město Pruggern

Ve městě Pruggern (Rakousko) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pruggern

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pruggern

Amadehaus

9,9

Amadehaus

Ubytování (Penzion) Amadehaus. Amadehaus se nachází v Pruggernu a nabízí zahradu, bar, terasu a ubytování s kuchyňským koutem, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Amadehaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hintereggerhof

9,9

Hintereggerhof

Ubytování (Farma) Hintereggerhof. Hintereggerhof is set in Pruggern and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Hintereggerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kirchenbichlerhof

9,9

Kirchenbichlerhof

Ubytování (Farma) Kirchenbichlerhof. Kirchenbichlerhof je dům s apartmány s možností vlastního stravování situovaný v Pruggernu, 20 km od Schladmingu. Ubytování Kirchenbichlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Kofler

9,7

Appartements Kofler

Ubytování (Apartmány) Appartements Kofler. Appartements Kofler nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem 1 km od centra Pruggernu a 5 km od lyžařského areálu Galsterbergalm. Ubytování Appartements Kofler se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Neuwirth

9,6

Landhaus Neuwirth

Ubytování (Apartmány) Landhaus Neuwirth. Landhaus Neuwirth je apartmánový dům situovaný v Pruggernu ve Štýrsku, 14 km od Schladmingu. Nabízí saunu, fitcentrum a Wi-Fi zdarma. Ubytování Landhaus Neuwirth se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Stricker

9,6

Ferienwohnung Stricker

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stricker. Ferienwohnung Stricker se nachází v Pruggernu a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Ferienwohnung Stricker se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bichlhütte

9,6

Ferienhaus Bichlhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bichlhütte. Located on a plateau at 1,250 metres above sea level, the Bichlhütte is a log cabin with direct access to the toboggan run and the slopes of the... Ubytování Ferienhaus Bichlhütte se nachází ve městě Pruggererberg 300 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Parzer

9,5

Appartementhaus Parzer

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Parzer. Appartementhaus Parzer se nachází v obci Pruggern ve spolkové zemi Štýrsko, 14 km od Schladmingu a 30 km od lyžařského střediska Obertauern, a nabízí... Ubytování Appartementhaus Parzer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Anneliese

9,5

Haus Anneliese

Ubytování (Apartmán) Haus Anneliese. Haus Anneliese nabízí ubytování v obci Pruggern, 14 km od Schladmingu a 31 km od Obertauernu. Hosté mohou využít terasu s grilem. Ubytování Haus Anneliese se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farmreiterhof

9,5

Farmreiterhof

Ubytování (Privát) Farmreiterhof. Farmreiterhof se nachází v Pruggernu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV a sezónní venkovní bazén. Ubytování Farmreiterhof se nachází ve městě Pruggererberg 65 (Rakousko - Štýrsko).

HS - Rockhaus

9,4

HS - Rockhaus

Ubytování (Aparthotel) HS - Rockhaus. HS - Rockhaus se nachází v Pruggernu, 20 km od Ramsau am Dachsteinu. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování HS - Rockhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Fröhlich

9,3

Ferienwohnung Fröhlich

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Fröhlich. Ferienwohnung Fröhlich jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Pruggernu. K dispozici je gril a sauna. Ubytování Ferienwohnung Fröhlich se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Seggl

9,1

Appartement Seggl

Ubytování (Apartmán) Appartement Seggl. Appartement Seggl se nachází v Pruggernu ve Štýrsku a nabízí terasu a výhled na řeku. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi nebo soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Seggl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Eberlhof

9,1

Appartementhaus Eberlhof

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Eberlhof. Appartementhaus Eberlhof se nachází v lyžařské oblasti Amadé, 15 minut jízdy od lyžařských středisek Galsterberg Alm a Hauser Kaibling. Ubytování Appartementhaus Eberlhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahotel Stocker

8,9

Panoramahotel Stocker

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Stocker. Tradiční rodinný hotel Panoramahotel Stocker se nachází v malebném rakouském regionu Dachstein-Taury a nabízí infračervenou kabinu, saunu, dětské hřiště s... Ubytování Panoramahotel Stocker se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Stocker

8,9

Landhaus Stocker

Ubytování (Apartmány) Landhaus Stocker. Landhaus Stocker se nachází v obci Pruggern, 21 km od městečka Ramsau am Dachstein, a nabízí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Landhaus Stocker se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pruggererhof

8,8

Hotel Pruggererhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Pruggererhof. Hotel Pruggererhof se nachází v obci Pruggern, 14 km od Schladmingu, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. V roce 2016 prošel renovací. Ubytování Hotel Pruggererhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Pirklhof

8,8

Pirklhof

Ubytování (Aparthotel) Pirklhof. Ubytování Pirklhof se nachází v Pruggernu a nabízí bezplatné Wi-Fi, přístup na lyžích až ke dveřím a gril. Ubytování Pirklhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bertrand

6,6

Pension Bertrand

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Bertrand. Rodinný Penzion Bertrand se nachází v historické budově z roku 1681 stojící mezi městečkem Gröbming a obcí Pruggern, 12 km od sjezdovek lyžařského areálu... Ubytování Pension Bertrand se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barazzutti

5,6

Barazzutti

Ubytování (Apartmány) Barazzutti. Apartmán Barazzutti se nachází v Pruggernu a nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také sporák a rychlovarná konvice. Ubytování Barazzutti se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghüttn Pruggern

Berghüttn Pruggern

Ubytování (Apartmán) Berghüttn Pruggern. Set in Pruggern, Berghüttn Pruggern offers a holiday home with a barbecue and a shared lounge. Ubytování Berghüttn Pruggern se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pruggererhof

Hotel Pruggererhof

Ubytování (Hotel) Hotel Pruggererhof. Hotel Pruggererhof se nachází ve městě Pruggern. Nabízí 3hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem, terasu, rodinné pokoje, restauraci podávající rakouská... Ubytování Hotel Pruggererhof se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttendorf Dachsteinblick - Ski In Ski Out

Hüttendorf Dachsteinblick - Ski In Ski Out

Ubytování (Chata) Hüttendorf Dachsteinblick - Ski In Ski Out. Hüttendorf Dachsteinblick se nachází v turistické a lyžařské oblasti Galsterberg vedle stanice lanovky. Ubytování Hüttendorf Dachsteinblick - Ski In Ski Out se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Pirklalm

The Pirklalm

Ubytování (Venkovský dům) The Pirklalm. Boasting ski-to-door access and a terrace, The Pirklalm provides accommodation in Pruggern with free WiFi and mountain views. Ubytování The Pirklalm se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Stoiser

Ferienhaus Stoiser

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Stoiser. Prázdninový dům Ferienhaus Stoiser se nachází v obci Pruggern a nabízí možnost lyžování až k budově, gril, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Stoiser se nachází ve městě Pruggererberg 341 (Rakousko - Štýrsko).

Landgasthof Bierfriedl

Landgasthof Bierfriedl

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Bierfriedl. Located in Pruggern, Landgasthof Bierfriedl features a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Landgasthof Bierfriedl se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Morgensonne

Die Morgensonne

Ubytování (Prázdninový dům) Die Morgensonne. Die Morgensonne se nachází na svahu v Pruggernu s panoramatickým výhledem na hory, jen 500 metrů od lanovky Galsterberg. Ubytování Die Morgensonne se nachází ve městě Pruggererberg 193 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tschernitz

Tschernitz

Ubytování (Prázdninový dům) Tschernitz. Tschernitz is located in Pruggern. The accommodation is 20 km from Ramsau am Dachstein. Ubytování Tschernitz se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schaller am Galsterberg

Ferienhaus Schaller am Galsterberg

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Schaller am Galsterberg. Providing mountain views, Ferienhaus Schaller am Galsterberg in Pruggern provides accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienhaus Schaller am Galsterberg se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Pruggern w/ Sauna, WiFi and 9 Bedrooms

Nice home in Pruggern w/ Sauna, WiFi and 9 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Pruggern w/ Sauna, WiFi and 9 Bedrooms. Nice home in Pruggern w/ Sauna, WiFi and 9 Bedrooms is located in Pruggern and offers barbecue facilities. Ubytování Nice home in Pruggern w/ Sauna, WiFi and 9 Bedrooms se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Seggl 2

Appartement Seggl 2

Ubytování (Apartmán) Appartement Seggl 2. Situated in Pruggern in the Styria region, Appartement Seggl 2 has a terrace and mountain views. Ubytování Appartement Seggl 2 se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Tschernitz

Ferienhaus Tschernitz

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Tschernitz. Set in Pruggern, Ferienhaus Tschernitz offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Tschernitz se nachází ve městě Pruggern 47 Ferienhaus Tschernitz (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guter Nachbar - Dobrý soused

Guter Nachbar - Dobrý soused

Ubytování (Penzion) Guter Nachbar - Dobrý soused. Guter Nachbar - Dobrý soused se nachází v obci Pruggern v kraji Štýrsko, 15 km od Schladmingu. Ubytování Guter Nachbar - Dobrý soused se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Pruggern

Holiday Home Pruggern

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pruggern. Holiday Home Pruggern je prázdninový dům situovaný v Pruggernu, 15 km od Schladmingu. Nabízí gril, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Holiday Home Pruggern se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 29 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stocker by Schladmingurlaub

Stocker by Schladmingurlaub

Ubytování (Apartmán) Stocker by Schladmingurlaub. Stocker by Schladmingurlaub se nachází v Pruggernu. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory, zahradu a terasu. Ubytování Stocker by Schladmingurlaub se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Almresort Sommerschnee

Almresort Sommerschnee

Ubytování (Chata) Almresort Sommerschnee. Almresort Sommerschnee is set in Pruggern. The accommodation is 38 km from Hallstatt. Ubytování Almresort Sommerschnee se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko).

Haus Barbara Stangl

Haus Barbara Stangl

Ubytování (Apartmán) Haus Barbara Stangl. Set in Pruggern in the Styria region, Haus Barbara Stangl has a garden. The accommodation is 37 km from Flachau. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Haus Barbara Stangl se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pruggern

Město Pruggern se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování ve městě Pruggern.