Hledat

Ubytování

Štýrsko

V regionu Štýrsko (Rakousko) máme celkem 3904 hotelů a ubytování.

Pro region Štýrsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Schladming (466), Štýrský Hradec (290), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Ramsau am Dachstein (218), Bad Mitterndorf (126), Haus im Ennstal (110), Gröbming (66), Hohentauern (66), Bad Aussee (61). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Štýrsko

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Štýrsko

Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View

10

Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View

Ubytování (Apartmán) Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View. Apartmán Tutterstraße -Lovely Mountain View je ubytování v Schladmingu, 1,8 km od Planai West a 1,8 km od Golden Jet 1. Ubytování Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartments Fuchs

10

Apartments Fuchs

Ubytování (Apartmán) Apartments Fuchs. Apartments Fuchs se nachází v Grundlsee, 2,9 km od lyžařské oblasti Zlaim - Grundlsee. Apartmán se může pochlubit terasou. Ubytování Apartments Fuchs se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gäste- und Vitalhaus Sauer

10

Gäste- und Vitalhaus Sauer

Ubytování (Bed and breakfast) Gäste- und Vitalhaus Sauer. Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází v obci Kitzeck im Sausal a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, zahradou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytování Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází ve městě Gauitsch 82 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee

10

Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee. Set in Bad Aussee in the Styria region, Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee features a patio and river views. Ubytování Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix!

10

Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix!

Ubytování (Apartmán) Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix!. Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix! enjoys a location in Graz, just 1.1 km from Stadthalle Graz and 2.3 km from Graz Opera House. Ubytování Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix! se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sulamith Ferienhaus mit Garten

10

Sulamith Ferienhaus mit Garten

Ubytování (Prázdninový dům) Sulamith Ferienhaus mit Garten. Sulamith Ferienhaus is located 2 km from the centre of Sankt Kathrein am Offenegg and offers a cosy holiday home featuring a beautiful 1000 m² garden and a... Ubytování Sulamith Ferienhaus mit Garten se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung ALEX

10

Ferienwohnung ALEX

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung ALEX. Situated in Burgau, Ferienwohnung ALEX features accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 13 km from Bad Waltersdorf. Ubytování Ferienwohnung ALEX se nachází ve městě Roseggerstraße 32 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthauswohnung Zentrum Gamlitz

10

Penthauswohnung Zentrum Gamlitz

Ubytování (Apartmán) Penthauswohnung Zentrum Gamlitz. Penthauswohnung Zentrum Gamlitz is situated in Gamlitz and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Penthauswohnung Zentrum Gamlitz se nachází ve městě Gamlitz (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel im Stift Neuberg

10

Hotel im Stift Neuberg

Ubytování (Hotel) Hotel im Stift Neuberg. Set in Neuberg an der Mürz, 1.2 km from Neuberg Abbey, Hotel im Stift Neuberg offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel im Stift Neuberg se nachází ve městě Neuberg an der Mürz (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuschelige Designer Wohnung

10

Kuschelige Designer Wohnung

Ubytování (Apartmán) Kuschelige Designer Wohnung. Located just 1.6 km from Graz Opera House, Kuschelige Designer Wohnung provides accommodation in Graz with access to a garden, a terrace, as well as an... Ubytování Kuschelige Designer Wohnung se nachází ve městě Graz (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winter´s Panoramahäuschen

10

Winter´s Panoramahäuschen

Ubytování (Prázdninový dům) Winter´s Panoramahäuschen. Winter´s Panoramahäuschen is set in Sankt Kathrein am Offenegg, 3.1 km from Raabklamm and 3.1 km from Stoani Haus, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Winter´s Panoramahäuschen se nachází ve městě Sankt Kathrein am Offenegg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergergut

10

Bergergut

Ubytování (Penzion) Bergergut. Bergergut is located in Mooslandl. The accommodation provides ski storage space, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Bergergut se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARGOS Graz Serviced Apartments

10

ARGOS Graz Serviced Apartments

Ubytování (Aparthotel) ARGOS Graz Serviced Apartments. Located 300 metres from Cathedral and Mausoleum in Graz, ARGOS Graz Serviced Apartments provides accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování ARGOS Graz Serviced Apartments se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Ur-Gmiatli

10

Chalet Ur-Gmiatli

Ubytování (Apartmán) Chalet Ur-Gmiatli. Chalet Ur-Gmiatli v obci Grafendorf bei Hartberg nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Chalet Ur-Gmiatli se nachází ve městě Pongrazen 47 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Hochegg

10

Appartements Hochegg

Ubytování (Apartmány) Appartements Hochegg. Set in peaceful surroundings on the forest’s edge, Appartements Hochegg offers modern apartments with free WiFi and mountain views from the terrace. Ubytování Appartements Hochegg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Maier

10

Ferienwohnung Maier

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maier. Ferienwohnung Maier is situated in Fürstenfeld and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Maier se nachází ve městě Fürstenfeld (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg

10

Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg offers accommodation in Oberhaag with free WiFi and garden... Ubytování Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg se nachází ve městě - - (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung - a Auszeit

10

Ferienwohnung - a Auszeit

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung - a Auszeit. Ferienwohnung - Auszeit se nachází jen 100 metrů od centra města Neumarkt ve Štýrsku, 14 km od lyžařského areálu Grebenzen. Ubytování Ferienwohnung - a Auszeit se nachází ve městě Kärntnerstraße 17 (Rakousko - Štýrsko).

Appartement mit Bergblick

10

Appartement mit Bergblick

Ubytování (Apartmán) Appartement mit Bergblick. Appartement mit Bergblick se nachází v obci Sankt Lorenzen ob Murau, v blízkosti lanovky Kreischbergbahn I a 5 km od lanovky Kreischbergbahn II. Ubytování Appartement mit Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stangl

10

Haus Stangl

Ubytování (Apartmány) Haus Stangl. Situated 3.3 km from Narzissen Bad Aussee, Haus Stangl features accommodation in Bad Aussee. The nearest airport is Salzburg W. A. Ubytování Haus Stangl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpl Resort

10

Alpl Resort

Ubytování (Hotel) Alpl Resort. Located in Krieglach, Alpl Resort is 7 km from Peter Rosegger Museum and offers various facilities, such as a garden. Ubytování Alpl Resort se nachází ve městě Krieglach (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Troadkasten Hollnhof

9,9

Troadkasten Hollnhof

Ubytování (Apartmán) Troadkasten Hollnhof. Troadkasten Hollnhof se nachází v Donnersbachu, 11 km od Rotbühelbahn (Planner-Jet), Glaserbodenliftu i od Plannereckbahn. Ubytování Troadkasten Hollnhof se nachází ve městě Ilgenberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus STYRIA

9,9

Apartmenthaus STYRIA

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus STYRIA. Located in Bad Gleichenberg, 47 km from Bad Blumau, Apartmenthaus STYRIA provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmenthaus STYRIA se nachází ve městě Bad Gleichenberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhaus im Schilcherland

9,9

Winzerhaus im Schilcherland

Ubytování (Prázdninový dům) Winzerhaus im Schilcherland. At the foot Steinreib's and Greisdorf's vineyards, Winzerhaus im Schilcherland is a holiday home with a garden, built in 1825 and located in Steinreib. Ubytování Winzerhaus im Schilcherland se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herrenhaus Burgau

9,9

Herrenhaus Burgau

Ubytování (Penzion) Herrenhaus Burgau. Vila Herrenhaus Burgau byla postavena rodinou Herrenhaus Burgau v roce 1850. Ubytování Herrenhaus Burgau se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Stiendl

9,9

Ferienhaus Stiendl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Stiendl. Ferienhaus Stiendl se nachází ve Spielbergu, pouhé 2 km od závodního okruhu Red Bull, a nabízí zahradu s venkovním bazénem, ​​Wi-Fi zdarma a soukromé... Ubytování Ferienhaus Stiendl se nachází ve městě Am Felde 11 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Andrea

9,9

Ferienwohnung Andrea

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Andrea. Located in Bad Mitterndorf, just 8 km from GrimmingTherme, Ferienwohnung Andrea provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Andrea se nachází ve městě Pichl 22 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung

9,9

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Set in Ilz, Ferienwohnung offers accommodation with a garden, free WiFi, a tour desk, and luggage storage space. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě 23 Kleegraben (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kreischberg Chalet 20B

9,9

Chalet Kreischberg Chalet 20B

Ubytování (Chata) Chalet Kreischberg Chalet 20B. Featuring a spa bath, Chalet Kreischberg Chalet 20B is located in Sankt Lorenzen ob Murau. The accommodation is 40 km from Haus im Ennstal. Ubytování Chalet Kreischberg Chalet 20B se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kampl - Appartement Aussee

9,9

Haus Kampl - Appartement Aussee

Ubytování (Apartmán) Haus Kampl - Appartement Aussee. Haus Kampl - Appartement Aussee se nachází v Obersdorfu ve Štýrsku, 38 km od Bad Ischlu. Ubytování Haus Kampl - Appartement Aussee se nachází ve městě Obersdorf (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Speck`n

9,9

Haus Speck`n

Ubytování (Apartmán) Haus Speck`n. Ubytování Haus Speck`n s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory se nachází v Rantenu 15 minut jízdy od lyžařský areál Wildhaus. Ubytování Haus Speck`n se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Alm Planai

9,9

Chalet Alm Planai

Ubytování (Chata) Chalet Alm Planai. Chalet Alm Planai se nachází v obci Schladming, pouhých 100 metrů od nejbližší sjezdovky, a má terasu s krásným výhledem na pohoří Dachstein, saunu a krb. Ubytování Chalet Alm Planai se nachází ve městě Planaistraße 49 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Schäferhäuschen - Leitenbauer Schäferei

9,9

Das Schäferhäuschen - Leitenbauer Schäferei

Ubytování (Prázdninový dům) Das Schäferhäuschen - Leitenbauer Schäferei. Boasting garden views, Das Schäferhäuschen - Leitenbauer Schäferei provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 8 km... Ubytování Das Schäferhäuschen - Leitenbauer Schäferei se nachází ve městě Vorau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der grimmige Berg

9,9

Der grimmige Berg

Ubytování (Apartmán) Der grimmige Berg. Der grimmige Berg se nachází ve městě Sankt Martin am Grimming ve Štýrsku, 44 km od Filzmoosu. Ubytování Der grimmige Berg se nachází ve městě Mitterberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub am Bauernhof Gänser

9,9

Urlaub am Bauernhof Gänser

Ubytování (Apartmány) Urlaub am Bauernhof Gänser. Urlaub am Bauernhof Gänser se nachází v obci Sankt Peter am Kammersberg a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Urlaub am Bauernhof Gänser se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Straußenbühel

9,9

Ferienwohnung Am Straußenbühel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Straußenbühel. Apartmán Ferienwohnung Am Straußenbühel se nachází ve štýrském městečku Bad Aussee a nabízí balkon. Ubytování Ferienwohnung Am Straußenbühel se nachází ve městě Bad Aussee (Rakousko - Štýrsko).

Apartement Gabi

9,9

Apartement Gabi

Ubytování (Apartmán) Apartement Gabi. Apartement Gabi is set in Kleinlobming and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartement Gabi se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amadehaus

9,9

Amadehaus

Ubytování (Penzion) Amadehaus. Amadehaus se nachází v Pruggernu a nabízí zahradu, bar, terasu a ubytování s kuchyňským koutem, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Amadehaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auerhiasbauer

9,9

Auerhiasbauer

Ubytování (Apartmány) Auerhiasbauer. Penzion Auerhiasbauer je situován na úpatí hory Schafberg, pouhých 1,6 km od veřejné pláže u jezera Wolfgangsee, a nabízí studia a apartmány s balkonem s... Ubytování Auerhiasbauer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ausseer Chalet (nahe Hallstatt), Ferienhaus

9,9

Ausseer Chalet (nahe Hallstatt), Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Ausseer Chalet (nahe Hallstatt), Ferienhaus. Tato chata se nachází na kraji měst Bad Aussee, 3 km od jezera Grundl a 5 km od jezera Altaussee, a nabízí panoramatický výhled na hory a dobře upravenou... Ubytování Ausseer Chalet (nahe Hallstatt), Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzig Apartment

9,9

Winzig Apartment

Ubytování (Apartmán) Winzig Apartment. Winzig Apartment se nachází ve Schladmingu a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Winzig Apartment se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Loserblick

9,9

Ferienwohnung Loserblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Loserblick. Featuring garden views, Ferienwohnung Loserblick provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.4 km from Narzissen Bad Aussee. Ubytování Ferienwohnung Loserblick se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Michael

9,9

Ferienwohnung Michael

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Michael. Ferienwohnung Michael is situated in Aigen im Ennstal. Ubytování Ferienwohnung Michael se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Neuper

9,9

Ferienwohnung Neuper

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Neuper. Ferienwohnungen Neuper v Bad Mitterndorfu se nachází jen 2 minuty chůze od místních sjezdovek, které jsou součástí lyžařské oblasti Tauplitz. Ubytování Ferienwohnung Neuper se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hintereggerhof

9,9

Hintereggerhof

Ubytování (Farma) Hintereggerhof. Hintereggerhof is set in Pruggern and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Hintereggerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stoff

9,9

Ferienwohnung Stoff

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stoff. Featuring a garden and a terrace, Ferienwohnung Stoff offers accommodation in Kitzeck im Sausal with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Stoff se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Frida

9,9

Apartment Frida

Ubytování (Apartmán) Apartment Frida. Apartment Frida se nachází v Gröbmingu, 13 km od lanovky Gipfellift a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Apartment Frida se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung André

9,9

Ferienwohnung André

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung André. Featuring free bikes and a terrace, Ferienwohnung André offers accommodation in Aich with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung André se nachází ve městě Aich (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung

9,9

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Set in Graz, 2 km from Graz Town Hall and 2 km from Graz Clock Tower, Ferienwohnung offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Geidorf (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rettenberg

9,9

Ferienhaus Rettenberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Rettenberg. Ferienhaus Rettenberg se nachází v Eibiswaldu, 44 km od Grazu. Nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Ferienhaus Rettenberg se nachází ve městě Hörmsdorf 76 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Anna

9,9

Casa Anna

Ubytování (Apartmány) Casa Anna. Casa Anna se nachází 2 km od centra města Bad Gleichenberg a jde o prostorný a moderně vybavený apartmán se satelitní TV s plochou obrazovkou a s velkou... Ubytování Casa Anna se nachází ve městě Steinbach 99 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Štýrsko

Ubytování v městech regionu Štýrsko

Ubytování v regionu Štýrsko - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 3904 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Štýrsko.

Pro region Štýrsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Schladming (466), Štýrský Hradec (290), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Ramsau am Dachstein (218), Bad Mitterndorf (126), Haus im Ennstal (110), Gröbming (66), Hohentauern (66), Bad Aussee (61). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Štýrsko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View (10*), Apartments Fuchs (10*), Gäste- und Vitalhaus Sauer (10*), Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee (10*), Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix! (10*), Sulamith Ferienhaus mit Garten (10*), Ferienwohnung ALEX (10*), Kuschelige Designer Wohnung (10*), Winter´s Panoramahäuschen (10*), Bergergut (10*).

Region Štýrsko může být skvělým místem pro strávení dovolené.