Hledat

Ubytování

Štýrsko

V regionu Štýrsko (Rakousko) máme celkem 3904 hotelů a ubytování.

Pro region Štýrsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Schladming (466), Štýrský Hradec (290), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Ramsau am Dachstein (218), Bad Mitterndorf (126), Haus im Ennstal (110), Gröbming (66), Hohentauern (66), Bad Aussee (61). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Štýrsko

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Štýrsko

Chalet Weiberle Hochschwab

10

Chalet Weiberle Hochschwab

Ubytování (Prázdninové domy) Chalet Weiberle Hochschwab. Chalet Weiberle Hochschwab se nachází v obci Etmissl a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Weiberle Hochschwab se nachází ve městě Thörl (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn

10

Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn. Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn se nachází v Öblarnu a nabízí terasu. 23 km od Bad Aussee. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Sonnenheim

10

Appartement Sonnenheim

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnenheim. Appartement Sonnenheim se nachází v Ramsau am Dachstein, 8 km od Dachstein Skywalk a 10 km od Hoher Dachstein. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Appartement Sonnenheim se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Schilcherland-Apartment

10

Schilcherland-Apartment

Ubytování (Apartmán) Schilcherland-Apartment. Schilcherland-Apartment se nachází ve městě Stainz, pouhých 1,1 km od zámku Stainz, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schilcherland-Apartment se nachází ve městě Stainz (Rakousko - Štýrsko).

Weingut & Ferienwohnungen Lenhard

10

Weingut & Ferienwohnungen Lenhard

Ubytování (Apartmány) Weingut & Ferienwohnungen Lenhard. Weingut & Ferienwohnungen Lenhard se nachází v Langerbergu ve Štýrsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Weingut & Ferienwohnungen Lenhard se nachází ve městě Langenwang (Rakousko - Štýrsko).

TosoLoco

10

TosoLoco

Ubytování (Apartmán) TosoLoco. TosoLoco se nachází ve Štýrském Hradci, jen 2,6 km od paláce Eggenberg. Nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování TosoLoco se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Kirchgassers Landhäusl

10

Kirchgassers Landhäusl

Ubytování (Apartmány) Kirchgassers Landhäusl. Ubytování se nachází v Ramsau am Dachstein ve Štýrsku, u pláže Ramsau a skokanského můstku Ramsau. Ubytování Kirchgassers Landhäusl se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix!

10

Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix!

Ubytování (Apartmán) Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix!. Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix! enjoys a location in Graz, just 1.1 km from Stadthalle Graz and 2.3 km from Graz Opera House. Ubytování Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix! se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Gäste- und Vitalhaus Sauer

10

Gäste- und Vitalhaus Sauer

Ubytování (Bed and breakfast) Gäste- und Vitalhaus Sauer. Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází v obci Kitzeck im Sausal a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, zahradou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytování Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází ve městě Gauitsch 82 (Rakousko - Štýrsko).

HERK am Sulzerweg

10

HERK am Sulzerweg

Ubytování (Vily) HERK am Sulzerweg. HERK am Sulzerweg se nachází v Deutschlandsbergu, v blízkosti hradu Deutschlandsberg. Ubytování HERK am Sulzerweg se nachází ve městě Deutschlandsberg (Rakousko - Štýrsko).

Trautenburg Stub`n

10

Trautenburg Stub`n

Ubytování (Penzion – hostinec) Trautenburg Stub`n. Trautenburg Stub`n v Leutschachu an der Weinstraße nabízí ubytování pouze pro dospělé, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Trautenburg Stub`n se nachází ve městě Leutschach (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Haus Roßfeld

10

Ferienwohnung Haus Roßfeld

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Roßfeld. Ferienwohnung Haus Roßfeld se nachází ve Schladmingu, 1,4 km od lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel a 2,7 km od kongresového centra Schladming, a... Ubytování Ferienwohnung Haus Roßfeld se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Dependance Dachsteinperle

10

Dependance Dachsteinperle

Ubytování (Apartmány) Dependance Dachsteinperle. Dependance Dachsteinperle se nachází v Ramsau am Dachstein, 1,4 km od pláže Ramsau. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dependance Dachsteinperle se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Chalets Schladming Ski-in Ski-out

10

Chalets Schladming Ski-in Ski-out

Ubytování (Chata) Chalets Schladming Ski-in Ski-out. Chalets Schladming Ski-in Ski-out se nachází ve Schladmingu, v blízkosti lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel, a nabízí ubytování s fitness centrem,... Ubytování Chalets Schladming Ski-in Ski-out se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Apartments Nähe Red Bull Ring

10

Apartments Nähe Red Bull Ring

Ubytování (Apartmány) Apartments Nähe Red Bull Ring. Apartments Nähe Red Bull Ring se nachází v Prolebu ve Štýrsku a nabízí balkon. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Nähe Red Bull Ring se nachází ve městě Proleb (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Gsaller

10

Appartement Gsaller

Ubytování (Apartmány) Appartement Gsaller. Appartement Gsaller se nachází v obci Hopfgarten in Defereggen v Tyrolsku a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Gsaller se nachází ve městě Hopfgarten (Rakousko - Tyrolsko).

Almblick in ruhiger Lage

10

Almblick in ruhiger Lage

Ubytování (Apartmány) Almblick in ruhiger Lage. Almblick in ruhiger Lage se nachází v Trahüttenu. 33 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almblick in ruhiger Lage se nachází ve městě Trahütten (Rakousko - Štýrsko).

Sternenhimmel Gamlitz

10

Sternenhimmel Gamlitz

Ubytování (Privát) Sternenhimmel Gamlitz. Sternenhimmel Gamlitz se nachází v Gamlitzu, 49 km od hlavního nádraží ve Štýrském Hradci a 50 km od kasina Graz, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Sternenhimmel Gamlitz se nachází ve městě Gamlitz (Rakousko - Štýrsko).

Apartments Fuchs

10

Apartments Fuchs

Ubytování (Apartmán) Apartments Fuchs. Apartments Fuchs se nachází v Grundlsee, 2,9 km od lyžařské oblasti Zlaim - Grundlsee. Apartmán se může pochlubit terasou. Ubytování Apartments Fuchs se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee

10

Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee. Set in Bad Aussee in the Styria region, Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee features a patio and river views. Ubytování Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Luxurious & lovely vacation home

10

Luxurious & lovely vacation home

UbytováníLuxurious & lovely vacation home. Luxurious & lovely holiday home se nachází asi 18 km od Glockenspielu a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Luxurious & lovely vacation home se nachází ve městě Premstätten bei Vasoldsberg (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus Dworschak

10

Gästehaus Dworschak

UbytováníGästehaus Dworschak. Gästehaus Dworschak se nachází v obci Leutschach an der Weinstraße, 23 km od vlakového nádraží Maribor, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Gästehaus Dworschak se nachází ve městě Pössnitz (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Martens Villa

10

Ferienwohnung Martens Villa

UbytováníFerienwohnung Martens Villa. Ferienwohnung Martens Villa nabízí ubytování s výhledem na město v Bad Aussee, 18 km od Loseru a muzea Hallstatt. Ubytování Ferienwohnung Martens Villa se nachází ve městě Bad Aussee (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung- Südsteirischer Traum

10

Ferienwohnung- Südsteirischer Traum

UbytováníFerienwohnung- Südsteirischer Traum. Offering a garden and garden view, Ferienwohnung- Südsteirischer Traum is situated in Wagendorf, 29 km from Maribor Train Station and 43 km from Graz... Ubytování Ferienwohnung- Südsteirischer Traum se nachází ve městě Wagendorf (Rakousko - Štýrsko).

Cozy apartment in Mariazell in a charming area

10

Cozy apartment in Mariazell in a charming area

UbytováníCozy apartment in Mariazell in a charming area. Cozy apartment in Mariazell in a charming area se nachází v Mariazellu, 32 km od Hochschwabu a 40 km od Poguschu. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Cozy apartment in Mariazell in a charming area se nachází ve městě Mariazell (Rakousko - Štýrsko).

DieLangthalers Exklusive Oase

10

DieLangthalers Exklusive Oase

UbytováníDieLangthalers Exklusive Oase. DieLangthalers Exklusive Oase nachází v Seiersbergu, 8 km od paláce Eggenberg, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DieLangthalers Exklusive Oase se nachází ve městě Seiersberg (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Zum Dom

10

Apartment Zum Dom

UbytováníApartment Zum Dom. Apartment Zum Dom se nachází v centru Štýrského Hradce, 200 metrů od Grazer Landhaus a 100 metrů od Glockenspielu. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zum Dom se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Blütenhof Apartment "Zur inneren Balance"

10

Blütenhof Apartment "Zur inneren Balance"

UbytováníBlütenhof Apartment "Zur inneren Balance". Blütenhof Apartment se nachází 40 km od vlakového nádraží Maribor a 23 km od golfového hřiště Moravske Toplice Livada. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Blütenhof Apartment "Zur inneren Balance" se nachází ve městě Bad Radkersburg (Rakousko - Štýrsko).

Bergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m

10

Bergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m

UbytováníBergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m. Bergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Bergkristall Ruhe und Aussicht auf 1100m se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Zimmer am Weinberg

10

Zimmer am Weinberg

UbytováníZimmer am Weinberg. Zimmer am Weinberg se nachází v Deutschlandsbergu, 38 km od hlavního nádraží a kasina Graz, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Zimmer am Weinberg se nachází ve městě Deutschlandsberg (Rakousko - Štýrsko).

Retrowohnung im Herzen von Graz

10

Retrowohnung im Herzen von Graz

UbytováníRetrowohnung im Herzen von Graz. Retrowohnung im Herzen von Graz se nachází ve čtvrti St. Ubytování Retrowohnung im Herzen von Graz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia

10

Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia

UbytováníFerienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia. Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia se nachází v Bad Mitterndorfu a nabízí zahradu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Am Bach

10

Ferienhaus Am Bach

UbytováníFerienhaus Am Bach. Situated in Kirchberg an der Raab, within 44 km of Graz Opera House and 45 km of Glockenspiel, Ferienhaus Am Bach features accommodation with a garden and... Ubytování Ferienhaus Am Bach se nachází ve městě Kirchberg an der Raab (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Ranzer

10

Ferienhaus Ranzer

UbytováníFerienhaus Ranzer. Ferienhaus Ranzer se nachází ve Spielbergu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Ranzer se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Ursprunghof

10

Ursprunghof

UbytováníUrsprunghof. Ursprunghof se nachází v obci Zeutschach a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem na hory. Ubytování Ursprunghof se nachází ve městě Zeutschach (Rakousko - Štýrsko).

Urlaub in den Weinbergen

10

Urlaub in den Weinbergen

UbytováníUrlaub in den Weinbergen. Urlaub in den Weinbergen se nachází v Krottendorfu bei Ligist, 34 km od kasina Graz, 35 km od radnice a 35 km od opery. Ubytování Urlaub in den Weinbergen se nachází ve městě Krottendorf bei Ligist (Rakousko - Štýrsko).

Traum Chalet mit Privatwald & Almhütte

10

Traum Chalet mit Privatwald & Almhütte

UbytováníTraum Chalet mit Privatwald & Almhütte. Traum Chalet mit Privatwald & Almhütte se nachází asi 5,4 km od hradu Trautenfels a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Traum Chalet mit Privatwald & Almhütte se nachází ve městě Irdning (Rakousko - Štýrsko).

Holzhackerin - the charming Haus am Berg

10

Holzhackerin - the charming Haus am Berg

Ubytování (Aparthotel) Holzhackerin - the charming Haus am Berg. Holzhackerin - okouzlující Haus am se nachází 1 km od kongresového centra Schladming. Ubytování Holzhackerin - the charming Haus am Berg se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Schilcherland

10

Ferienhaus Schilcherland

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schilcherland. Ferienhaus Schilcherland se nachází v Hochneubergu a nabízí sdílený lounge a terasu. Ubytování Ferienhaus Schilcherland se nachází ve městě Grubberg (Rakousko - Štýrsko).

Hotel im Stift Neuberg

10

Hotel im Stift Neuberg

Ubytování (Hotel) Hotel im Stift Neuberg. Set in Neuberg an der Mürz, 1.2 km from Neuberg Abbey, Hotel im Stift Neuberg offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel im Stift Neuberg se nachází ve městě Neuberg an der Mürz (Rakousko - Štýrsko).

Penthauswohnung Zentrum Gamlitz

10

Penthauswohnung Zentrum Gamlitz

Ubytování (Apartmán) Penthauswohnung Zentrum Gamlitz. Penthauswohnung Zentrum Gamlitz is situated in Gamlitz and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Penthauswohnung Zentrum Gamlitz se nachází ve městě Gamlitz (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung ALEX

10

Ferienwohnung ALEX

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung ALEX. Situated in Burgau, Ferienwohnung ALEX features accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 13 km from Bad Waltersdorf. Ubytování Ferienwohnung ALEX se nachází ve městě Roseggerstraße 32 (Rakousko - Štýrsko).

Sulamith Ferienhaus mit Garten

10

Sulamith Ferienhaus mit Garten

Ubytování (Prázdninový dům) Sulamith Ferienhaus mit Garten. Sulamith Ferienhaus is located 2 km from the centre of Sankt Kathrein am Offenegg and offers a cosy holiday home featuring a beautiful 1000 m² garden and a... Ubytování Sulamith Ferienhaus mit Garten se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Schlaffass im Traumgarten

10

Schlaffass im Traumgarten

Ubytování (Luxusní stan) Schlaffass im Traumgarten. Schlaffass im Traumgarten se nachází v Sankt Veit am Vogau ve Štýrsku a nabízí zahradu. Bad Radkersburg je vzdálený 29 km. Ubytování Schlaffass im Traumgarten se nachází ve městě Sankt Veit am Vogau (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Margit

10

Appartement Margit

Ubytování (Apartmán) Appartement Margit. Appartement Margit se nachází asi 1 km od lanovky Hauser Kaibling a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartement Margit se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Possath

10

Ferienhaus Possath

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Possath. Ferienhaus Possath se nachází v obci Leutschach an der Weinstraße a nabízí sdílený lounge a terasu. 42 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Ferienhaus Possath se nachází ve městě Leutschach (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Waldgarten

10

Ferienwohnung Waldgarten

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Waldgarten. Ferienwohnung Waldgarten se nachází v Leitenu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 24 km od Schliersee. Ubytování Ferienwohnung Waldgarten se nachází ve městě Auf der Leiten (Rakousko - Tyrolsko).

Die KALSBERGERin Ferienwohnung für Genießer

10

Die KALSBERGERin Ferienwohnung für Genießer

Ubytování (Apartmány) Die KALSBERGERin Ferienwohnung für Genießer. Die KALSBERGERin Ferienwohnung für Genießer se nachází v Donnersbachwaldu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Die KALSBERGERin Ferienwohnung für Genießer se nachází ve městě Donnersbachwald (Rakousko - Štýrsko).

Charmantes Bauernhaus in erhöhter Aussichtslage

10

Charmantes Bauernhaus in erhöhter Aussichtslage

Ubytování (Vily) Charmantes Bauernhaus in erhöhter Aussichtslage. Charmantes Bauernhaus se nachází v obci Modriach a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Charmantes Bauernhaus in erhöhter Aussichtslage se nachází ve městě Modriach (Rakousko - Štýrsko).

Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer

10

Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer

Ubytování (Bed and breakfast) Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer. Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer se nachází v Palsdorfu ve Štýrsku a nabízí zahradu. 41 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování v městech regionu Štýrsko

Ubytování v městech regionu Štýrsko

Ubytování v regionu Štýrsko - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 3904 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Štýrsko.

Pro region Štýrsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Schladming (466), Štýrský Hradec (290), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Ramsau am Dachstein (218), Bad Mitterndorf (126), Haus im Ennstal (110), Gröbming (66), Hohentauern (66), Bad Aussee (61). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Štýrsko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View (10*), Apartments Fuchs (10*), Gäste- und Vitalhaus Sauer (10*), Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee (10*), Brand New Central Industrial Style Flat + Netflix! (10*), Sulamith Ferienhaus mit Garten (10*), Ferienwohnung ALEX (10*), Kuschelige Designer Wohnung (10*), Winter´s Panoramahäuschen (10*), Bergergut (10*).

Region Štýrsko může být skvělým místem pro strávení dovolené.