Hledat

Ubytování

Ubytování město Ratten

Ve městě Ratten (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ratten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ratten

Haus Rosi Ratten

9,3

Haus Rosi Ratten

Ubytování (Apartmán) Haus Rosi Ratten. Haus Rosi Ratten se nachází v Rattenu, 29 km od Semmeringu. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady i na řeku. Ubytování Haus Rosi Ratten se nachází ve městě Ratten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension zur Klause

8,9

Gasthof-Pension zur Klause

Ubytování (Penzion) Gasthof-Pension zur Klause. Gasthof-Pension zur Klause se nachází ve městě Ratten a nabízí zahradu, restauraci, terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje s koupelnou a satelitní TV s plochou... Ubytování Gasthof-Pension zur Klause se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenpension Weltsprachen

8,8

Alpenpension Weltsprachen

Ubytování (Penzion) Alpenpension Weltsprachen. Alpenpension Weltsprachen stojí v malebné štýrské krajině, nedaleko centra obce Ratten, 5 minut jízdy od lyžařských vleků Hauereck a 25 minut jízdy od... Ubytování Alpenpension Weltsprachen se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus im Joglland

Ferienhaus im Joglland

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus im Joglland. Ferienhaus im Joglland se nachází ve štýrské obci Ratten a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Ferienhaus im Joglland se nachází ve městě Filzmosssiedlung 49 (Rakousko - Štýrsko).

Familienhotel und Reiterparadies Ponyhof

Familienhotel und Reiterparadies Ponyhof

Ubytování (Hotel) Familienhotel und Reiterparadies Ponyhof. Familienhotel Ponyhof se nachází za Rattenem, 6 km od centra a lyžařského areálu Hauereck. Ubytování Familienhotel und Reiterparadies Ponyhof se nachází ve městě Kirchenviertel 38 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus in der Steiermark

Ferienhaus in der Steiermark

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus in der Steiermark. Prázdninový dům Ferienhaus in der Steiermark se nachází v Rattenu a nabízí zahradu a řadu možností vyžití v okolí, jako je lyžování a cyklistika. Ubytování Ferienhaus in der Steiermark se nachází ve městě Filzmoos 29 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glühwürmchenhütte

Glühwürmchenhütte

Ubytování (Chata) Glühwürmchenhütte. Set directly at the Ski Lift Hauereck, Glühwürmchenhütte enjoys a unique hillside location and offers accommodation in Ratten, upper Styria, with... Ubytování Glühwürmchenhütte se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ratten

Město Ratten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Ratten.