Hledat

Ubytování

Ubytování město Pöllau

Ve městě Pöllau (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pöllau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pöllau

Hotel-Restaurant Gruber

9,4

Hotel-Restaurant Gruber

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Gruber. Offering a swimming pond and fitness centre, Hotel-Restaurant Gruber is set in Pöllau in the Styria Region, 39 km from Graz. Ubytování Hotel-Restaurant Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturparkbauernhof Pöltl

9,2

Naturparkbauernhof Pöltl

Ubytování (Apartmány) Naturparkbauernhof Pöltl. Located in the Pöllau Valley Nature Reserve, Naturparkbauernhof Pöltl offers spacious apartments equipped with solid wooden furnishings and free WiFi... Ubytování Naturparkbauernhof Pöltl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUFA Hotel Pöllau

8,7

JUFA Hotel Pöllau

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Pöllau. JUFA Hotel Pöllau se nachází na okraji malebného poutního města Pöllau, mezi mírnými kopci východního Štýrska. Ubytování JUFA Hotel Pöllau se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Zum Alten Gerberhaus

8,5

Hotel Garni Zum Alten Gerberhaus

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Zum Alten Gerberhaus. A 5-minute walk from the centre of Pöllau in Eastern Styria, the Gerberhaus is surrounded by the scenic hills of the Pöllauer Tal Nature Reserve. Ubytování Hotel Garni Zum Alten Gerberhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WOHNFERIENDORF Poellauberg

WOHNFERIENDORF Poellauberg

Ubytování (Prázdninové domy) WOHNFERIENDORF Poellauberg. Situated in Pöllau, 49 km from Stegersbach, WOHNFERIENDORF Poellauberg features a garden and free WiFi. Ubytování WOHNFERIENDORF Poellauberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Pernerhaus

Das Pernerhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Das Pernerhaus. Situated in Pöllau in the Styria region, Das Pernerhaus features a terrace and garden views. Ubytování Das Pernerhaus se nachází ve městě Pöllau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hermitage am Pöllauberg

Hermitage am Pöllauberg

Ubytování (Chata) Hermitage am Pöllauberg. Situated in Pöllau, Hermitage am Pöllauberg features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 22 km from Bad Waltersdorf. Ubytování Hermitage am Pöllauberg se nachází ve městě Pöllau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Rettlhof

Ferienwohnung am Rettlhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Rettlhof. Ferienwohnung am Retlhof is set in Sankt Peter am Kammersberg and offers a garden. This property offers access to free WiFi. The apartment offers a... Ubytování Ferienwohnung am Rettlhof se nachází ve městě Pöllau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pöllau

Město Pöllau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Pöllau.