Hledat

Ubytování

Ubytování město Gröbming

Ve městě Gröbming (Rakousko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gröbming

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gröbming

Apartment Frida

9,9

Apartment Frida

Ubytování (Apartmán) Apartment Frida. Apartment Frida se nachází v Gröbmingu, 13 km od lanovky Gipfellift a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Apartment Frida se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Weinacht

9,8

Haus Weinacht

Ubytování (Penzion) Haus Weinacht. Haus Weinacht se nachází 4 km od centra městyse Gröbming, 12 km od lyžařského areálu Hauser Kaibling - Ski Amadé, a nabízí pokoje v rustikálním stylu... Ubytování Haus Weinacht se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Alpenwelt

9,8

Ferienhaus Alpenwelt

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Alpenwelt. Ferienhaus Alpenwelt se nachází přibližně 9 km od lanovky Gipfellift a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Ferienhaus Alpenwelt se nachází ve městě 3 Oberlengdorf (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andrebauernhof

9,7

Andrebauernhof

Ubytování (Apartmán) Andrebauernhof. Farma Andrebauernhof v Oberlengdorfu, na které se chovají krávy a králíci, nabízí apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma, kuchyňským... Ubytování Andrebauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Stodertraum

9,7

Feriendorf Stodertraum

Ubytování (Chata) Feriendorf Stodertraum. Tyto tradiční chaty se nachází blízko Gröbmingu ve Štýrsku na úpatí majestátní hory Stoderzinken. Ve všech najdete kuchyň, krb a saunu. Ubytování Feriendorf Stodertraum se nachází ve městě Kammwiese 944 (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Binder

9,6

Ferienwohnung Binder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Binder. Ferienwohnung Binder se nachází v Gröbmingu ve Štýrsku a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Binder se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Putz Appartements

9,6

Putz Appartements

Ubytování (Apartmány) Putz Appartements. Apartmány Putz se nacházejí na úbočí ve vesnici Oberwinkel a nabízejí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Putz Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Fön Gröbming

9,6

Haus Fön Gröbming

Ubytování (Apartmán) Haus Fön Gröbming. Haus Fön Gröbming se nachází v obci Gröbming, 7 km od lanovky Gipfellift a nabízí zahradu, bar a výhled na hory. Ubytování Haus Fön Gröbming se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming

9,6

Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming

Ubytování (Horské chaty) Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming. Feriendorf Gröbming nabízí ubytování v moderních srubech s terasou a vlastní koupelnou. Ubytování Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming se nachází ve městě Stoderstrasse 991 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Amadeus

9,6

Landhaus Amadeus

Ubytování (Penzion) Landhaus Amadeus. Tento penzion se nachází v poklidné části obce Gröbming. Nabízí moderní wellness centrum, zahradu se sluneční terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus Amadeus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Hotel Loy

9,6

Hotel Loy

Ubytování (Hotel) Hotel Loy. Hotel Loy se nachází v obci Gröbming v údolí Enns a nabízí restauraci, ve které se podává tradiční rakouská kuchyně. Ubytování Hotel Loy se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Bio-Landhaus Kesslerhof

9,5

Bio-Landhaus Kesslerhof

Ubytování (Apartmány) Bio-Landhaus Kesslerhof. Bio-Landhaus Kesslerhof je ekologická chata situovaná v Gröbmingu, 15 minut jízdy od lyžařské oblasti Hauser Kaibling - Schladming Planai. Ubytování Bio-Landhaus Kesslerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment zur Schmiede

9,5

Apartment zur Schmiede

Ubytování (Apartmán) Apartment zur Schmiede. Apartment zur Schmiede se nachází v Gröbmingu, 13 km od Gipfellift, a nabízí ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi a bankomat. Ubytování Apartment zur Schmiede se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Adler

9,5

Haus Adler

Ubytování (Venkovský dům) Haus Adler. Haus Adler se nachází v klidné oblasti, 5 minut jízdy od obce Gröbming a 16 km od Schladmingu, a nabízí parkování zdarma a zázemí na grilování. Ubytování Haus Adler se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Fuchs

9,4

Gästehaus Fuchs

Ubytování (Penzion) Gästehaus Fuchs. Rodinný podnik Gästehaus Fuchs nabízí ubytování v Moosheimu, vzdáleném asi 1,5 km od Gröbmingu. Ubytování Gästehaus Fuchs se nachází ve městě Moosheim 8 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahof Gupf

9,4

Panoramahof Gupf

Ubytování (Farma) Panoramahof Gupf. Panoramahof Gupf se nachází v obci Gröbming, 15 minut jízdy od lyžařského areálu Galsterberg. Ubytování Panoramahof Gupf se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Bodenwinkler

9,4

Haus Bodenwinkler

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Bodenwinkler. Haus Bodenwinkler offers private rooms in Gröbming, a 15-minute drive from the Schladming and the Planai Cable Car, offering an infrared cabin with... Ubytování Haus Bodenwinkler se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Tischlmühle Appartements & mehr

9,4

Tischlmühle Appartements & mehr

Ubytování (Apartmány) Tischlmühle Appartements & mehr. Tischlmühle Appartements & mehr stojí na okraji města Gröbming v údolí řeky Enns. Nabízí bezplatnou saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tischlmühle Appartements & mehr se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gröbming 151S

9,3

Ferienwohnung Gröbming 151S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gröbming 151S. Ferienwohnung Gröbming 151S se nachází v Gröbmingu, 12 km od lyžařského vleku Gipfellift, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Letiště W. A. Ubytování Ferienwohnung Gröbming 151S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Haus Wieser

9,3

Appartment Haus Wieser

Ubytování (Apartmán) Appartment Haus Wieser. Apartmán Haus Wieser se nachází v městyse Gröbming, pouhých 13 km od lyžařského vleku Gipfellift, a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Appartment Haus Wieser se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dani

9,3

Ferienwohnung Dani

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dani. Tento apartmán s terasou se nachází v Gröbmingu. Schladming leží 17 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Dani se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Traninger

9,2

Haus Traninger

Ubytování (Privát) Haus Traninger. Haus Traninger se nachází na klidném místě 4 km od malé obce Gröbming v údolí Ennstal, 10 až 20 minut jízdy od lyžařských areálů Hauser-Kaibling a... Ubytování Haus Traninger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorfhotel Mayer

9,2

Dorfhotel Mayer

Ubytování (Hotel) Dorfhotel Mayer. Dorfhotel Mayer se nachází 15 minut jízdy od lyžařského areálu Schladming-Dachstein, je obklopený velkou zahradou a nabízí ve společných prostorách zdarma... Ubytování Dorfhotel Mayer se nachází ve městě St. Martin am Grimming 9-12 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Andrea

9,1

Appartement Andrea

Ubytování (Apartmán) Appartement Andrea. Apartmán Andrea se nachází pouhých 10 minut chůze od centra obce Gröbming a nabízí fitness centrum a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lukasser

9,1

Haus Lukasser

Ubytování (Penzion) Haus Lukasser. Haus Lukasser stojí do 5 km od 2 venkovních bazénů, lezeckého parku, běžkařské stopy, supermarketu a centra Gröbmingu. Ubytování Haus Lukasser se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dream House

9,1

Dream House

Ubytování (Apartmány) Dream House. Dream House se nachází v Gröbmingu a nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování v apartmánech s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Dream House se nachází ve městě Erzherzog Johann Weg 894 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TOM’s Appartment

9,1

TOM’s Appartment

Ubytování (Apartmán) TOM’s Appartment. TOM's Appartment se nachází asi 16 km od stanice lanovky Gipfellift a nabízí výhled do zahrady a zázemí pro grilování. Ubytování TOM’s Appartment se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tieschnhof

9,1

Tieschnhof

Ubytování (Hotel) Tieschnhof. Tieschnhof se nachází v Gröbmingu ve Štýrsku, 20 km od Schladmingu. Nabízí lyžárnu, dětské hřiště, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Tieschnhof se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus ELMRINNER 200S

9,1

Haus ELMRINNER 200S

Ubytování (Apartmán) Haus ELMRINNER 200S. Haus ELMRINNER 200S nabízí ubytování v Gröbmingu, 21 km od vleku Gipfellift. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Haus ELMRINNER 200S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"schön-urlauben"

9

"schön-urlauben"

Ubytování (Apartmány) "schön-urlauben". Apartmánový dům "schön-urlauben" stojí na malebném svahu nad Gröbmingem a údolím Ennstal, 10 minut chůze od centra obce. Ubytování "schön-urlauben" se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pinta Kombilo Apartments

9

Pinta Kombilo Apartments

Ubytování (Aparthotel) Pinta Kombilo Apartments. Pinta Kombilo Apartments s panoramatickým výhledem na hory stojí na klidném místě, pouhých 5 minut jízdy od centra Gröbmingu a 10 minut od lyžařských... Ubytování Pinta Kombilo Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Steiner

8,9

Apartment Steiner

Ubytování (Apartmány) Apartment Steiner. Apartment Steiner stojí přímo v centru města Gröbming, kde naleznete řadu restaurací, barů a supermarketů. Ubytování Apartment Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S.Wirtshaus Familie Aigner

8,9

S.Wirtshaus Familie Aigner

Ubytování (Bed and breakfast) S.Wirtshaus Familie Aigner. Hotel S.Wirtshaus Familie Aigner stojí 5 minut chůze od centra klimatického lázeňského parku Gröbming. Ubytování S.Wirtshaus Familie Aigner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhotel Häuserl im Wald

8,9

Landhotel Häuserl im Wald

Ubytování (Hotel) Landhotel Häuserl im Wald. Landhotel Häuserl im Wald je obklopen zelení a nachází se 3,5 km od centra Gröbmingu. Ubytování Landhotel Häuserl im Wald se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Experience Hotel

8,7

Alpen Experience Hotel

Ubytování (Hotel) Alpen Experience Hotel. Alpen Experience Hotel je rodinný hotel s restaurací, který se nachází v obci Gröbming ve štýrském údolí Ennstal, 14 km od lyžařského areálu... Ubytování Alpen Experience Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus St. Georg

8,7

Landhaus St. Georg

Ubytování (Hotel) Landhaus St. Georg. Hotel Landhaus St. Georg se nachází v poklidné části městyse Gröbming, pouhých 8 minut jízdy autem od lyžařského areálu Hauser Kaibling v lyžařské a... Ubytování Landhaus St. Georg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Reisslerhof

8,7

Reisslerhof

Ubytování (Hotel) Reisslerhof. Reisslerhof se nachází uprostřed hor v lyžařském areálu Schladming, 10 minut jízdy od lyžařského vleku. Ubytování Reisslerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Pürcherhof

8,4

Pürcherhof

Ubytování (Penzion) Pürcherhof. Farma Pürcherhof se nachází v obci Gröbming a nabízí dětské zoo včetně krav, koz, slepic, prasat, ovcí, kachen a poníků, zázemí pro jízdu na koni, venkovní... Ubytování Pürcherhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnhof-Gröbming

8,4

Hotel Sonnhof-Gröbming

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnhof-Gröbming. Hotel stojí uprostřed luk a lesů u klidné, málo frekventované vedlejší silnice na kopci nad nad Gröbmingem. Ubytování Hotel Sonnhof-Gröbming se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Tirol Gröbming-Mitterberg

8

Landhaus Tirol Gröbming-Mitterberg

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Tirol Gröbming-Mitterberg. Bed and breakfast Landhaus Tirol Gröbming-Mitterberg se nachází ve městě Gröbming a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Landhaus Tirol Gröbming-Mitterberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tipi Dorf Gröbming

7,1

Tipi Dorf Gröbming

Ubytování (Luxusní stan) Tipi Dorf Gröbming. Tipi Dorf Gröbming se nachází v údolí Ennstal, 5 km od centra města Gröbming a 23 km od Schladmingu. Ubytování Tipi Dorf Gröbming se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Bio-Bauernhof Greiml

Bio-Bauernhof Greiml

Ubytování (Apartmán) Bio-Bauernhof Greiml. Bio-Bauernhof Greiml se nachází v Gröbmingu, pouhých 18 km od lyžařského vleku Gipfellift, a nabízí přístup k sezónnímu venkovnímu bazénu, zahradu,... Ubytování Bio-Bauernhof Greiml se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Claudia

Appartement Claudia

Ubytování (Apartmán) Appartement Claudia. Located in Gröbming in the Styria region, Appartement Claudia features a balcony and garden views. Free WiFi is offered. Ubytování Appartement Claudia se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Reinbacher 100S

Haus Reinbacher 100S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Reinbacher 100S. Haus Reinbacher (100) se nachází v obci Gröbming, 16 km od Schladmingu a 33 km od Obertauernu. K dispozici je kuchyň vybavená myčkou, sporákem a kávovarem. Ubytování Haus Reinbacher 100S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gröbming 150S

Ferienwohnung Gröbming 150S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gröbming 150S. Ferienwohnung Gröbming 150S se nachází v Gröbmingu, 12 km od vleku Gipfellift. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Gröbming 150S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hubner 320S

Ferienhaus Hubner 320S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hubner 320S. Situated in Gröbming, just 15 km from Gipfellift, Ferienhaus Hubner 320S features accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienhaus Hubner 320S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Gröbming 310S

Ferienhaus Gröbming 310S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Gröbming 310S. Ferienhaus Gröbming 310S is located in Gröbming, 14 km from Gipfellift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Ferienhaus Gröbming 310S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Paula im schönen Gröbming

Haus Paula im schönen Gröbming

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Paula im schönen Gröbming. Situated in Gröbming in the Styria region, Haus Paula im schönen Gröbming features a balcony and garden views. Ubytování Haus Paula im schönen Gröbming se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Birgitta Apartment Stoderzinken

Villa Birgitta Apartment Stoderzinken

Ubytování (Apartmán) Villa Birgitta Apartment Stoderzinken. Villa Birgitta Apartment Stoderzinken is situated in Gröbming. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a terrace. Ubytování Villa Birgitta Apartment Stoderzinken se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Conny

Ferienwohnung Conny

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Conny. Ferienwohnung Conny se nachází v Gröbmingu, 15 km od lyžařského vleku Gipfellift. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Conny se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seilerei - Appartements

Seilerei - Appartements

Ubytování (Apartmány) Seilerei - Appartements. Offering a restaurant, Seilerei - Appartements offers accommodation in Gröbming. The apartment offers a children's playground. Ubytování Seilerei - Appartements se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gröbming

Město Gröbming se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Gröbming.