Hledat

Ubytování

Ubytování město Gröbming

Ve městě Gröbming (Rakousko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gröbming

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gröbming

Appartement BERGTRAUM

10

Appartement BERGTRAUM

UbytováníAppartement BERGTRAUM. Appartement BERGTRAUM se nachází v Gröbmingu, pouhých 18 km od hradu Trautenfels, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Appartement BERGTRAUM se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Frida

9,9

Apartment Frida

Ubytování (Apartmán) Apartment Frida. Apartment Frida se nachází v Gröbmingu, 13 km od lanovky Gipfellift a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Apartment Frida se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Alpenwelt

9,8

Ferienhaus Alpenwelt

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Alpenwelt. Ferienhaus Alpenwelt se nachází přibližně 9 km od lanovky Gipfellift a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Ferienhaus Alpenwelt se nachází ve městě 3 Oberlengdorf (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Lina&Lejs

9,8

Appartement Lina&Lejs

Ubytování (Apartmány) Appartement Lina&Lejs. Appartement Lina&Lejs se nachází v Gröbmingu, 20 km od Bad Aussee, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Lina&Lejs se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Ahorn 4

9,8

Ahorn 4

UbytováníAhorn 4. Ahorn 4 se nachází v Gröbmingu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ahorn 4 se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Andrebauernhof

9,7

Andrebauernhof

Ubytování (Apartmán) Andrebauernhof. Farma Andrebauernhof v Oberlengdorfu, na které se chovají krávy a králíci, nabízí apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma, kuchyňským... Ubytování Andrebauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Property in Gröbming

9,7

Property in Gröbming

Ubytování (Apartmány) Property in Gröbming. Ubytování in Gröbming se nachází v Gröbmingu a nabízí tenisový kurt. Bad Aussee leží 21 km daleko. Ubytování Property in Gröbming se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Arietem-Apartment

9,6

Arietem-Apartment

Ubytování (Apartmán) Arietem-Apartment. Arietem-Apartment se nachází v Gröbmingu a nabízí sdílený lounge, gril a terasu. 20 km od Bad Aussee. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Arietem-Apartment se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Binder

9,6

Ferienwohnung Binder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Binder. Ferienwohnung Binder se nachází v Gröbmingu ve Štýrsku a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Binder se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming

9,6

Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming

Ubytování (Horské chaty) Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming. Feriendorf Gröbming nabízí ubytování v moderních srubech s terasou a vlastní koupelnou. Ubytování Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming se nachází ve městě Stoderstrasse 991 (Rakousko - Štýrsko).

Haus Fön Gröbming

9,6

Haus Fön Gröbming

Ubytování (Apartmán) Haus Fön Gröbming. Haus Fön Gröbming se nachází v obci Gröbming, 7 km od lanovky Gipfellift a nabízí zahradu, bar a výhled na hory. Ubytování Haus Fön Gröbming se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Gröbming Nord

9,6

Apartment Gröbming Nord

UbytováníApartment Gröbming Nord. Apartment Gröbming Nord se nachází v Gröbmingu, 18 km od hradu Trautenfels a 27 km od Kulmu. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartment Gröbming Nord se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

FrIda Appartements

9,5

FrIda Appartements

Ubytování (Apartmány) FrIda Appartements. FrIda Appartements se nachází v Gröbmingu, 20 km od Bad Aussee, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování FrIda Appartements se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Bio-Landhaus Kesslerhof

9,5

Bio-Landhaus Kesslerhof

Ubytování (Apartmány) Bio-Landhaus Kesslerhof. Bio-Landhaus Kesslerhof je ekologická chata situovaná v Gröbmingu, 15 minut jízdy od lyžařské oblasti Hauser Kaibling - Schladming Planai. Ubytování Bio-Landhaus Kesslerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartment zur Schmiede

9,5

Apartment zur Schmiede

Ubytování (Apartmán) Apartment zur Schmiede. Apartment zur Schmiede se nachází v Gröbmingu, 13 km od Gipfellift, a nabízí ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi a bankomat. Ubytování Apartment zur Schmiede se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Alpin Art Appartements

9,5

Alpin Art Appartements

Ubytování (Apartmány) Alpin Art Appartements. Alpin Art Appartements se nachází v Gröbmingu, 20 km od Bad Aussee, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alpin Art Appartements se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Haus Adler

9,5

Haus Adler

Ubytování (Venkovský dům) Haus Adler. Haus Adler se nachází v klidné oblasti, 5 minut jízdy od obce Gröbming a 16 km od Schladmingu, a nabízí parkování zdarma a zázemí na grilování. Ubytování Haus Adler se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer

9,4

Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer

Ubytování (Apartmány) Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer. Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer se nachází v Gröbmingu, 22 km od Bad Aussee, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus Fuchs

9,4

Gästehaus Fuchs

Ubytování (Penzion) Gästehaus Fuchs. Rodinný podnik Gästehaus Fuchs nabízí ubytování v Moosheimu, vzdáleném asi 1,5 km od Gröbmingu. Ubytování Gästehaus Fuchs se nachází ve městě Moosheim 8 (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming

9,4

Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming

Ubytování (Apartmán) Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming. Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming se nachází v obci Gröbming ve Štýrsku a nabízí balkon a výhled na hory. 20 km od Bad Aussee. Ubytování Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Tischlmühle Appartements & mehr

9,4

Tischlmühle Appartements & mehr

Ubytování (Apartmány) Tischlmühle Appartements & mehr. Tischlmühle Appartements & mehr stojí na okraji města Gröbming v údolí řeky Enns. Nabízí bezplatnou saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tischlmühle Appartements & mehr se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Gröbming 151S

9,3

Ferienwohnung Gröbming 151S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gröbming 151S. Ferienwohnung Gröbming 151S se nachází v Gröbmingu, 12 km od lyžařského vleku Gipfellift, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Letiště W. A. Ubytování Ferienwohnung Gröbming 151S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartment Haus Wieser

9,3

Appartment Haus Wieser

Ubytování (Apartmán) Appartment Haus Wieser. Apartmán Haus Wieser se nachází v městyse Gröbming, pouhých 13 km od lyžařského vleku Gipfellift, a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Appartment Haus Wieser se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Dani

9,3

Ferienwohnung Dani

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dani. Tento apartmán s terasou se nachází v Gröbmingu. Schladming leží 17 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Dani se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Traninger

9,2

Haus Traninger

Ubytování (Privát) Haus Traninger. Haus Traninger se nachází na klidném místě 4 km od malé obce Gröbming v údolí Ennstal, 10 až 20 minut jízdy od lyžařských areálů Hauser-Kaibling a... Ubytování Haus Traninger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Dorfhotel Mayer

9,2

Dorfhotel Mayer

Ubytování (Hotel) Dorfhotel Mayer. Dorfhotel Mayer se nachází 15 minut jízdy od lyžařského areálu Schladming-Dachstein, je obklopený velkou zahradou a nabízí ve společných prostorách zdarma... Ubytování Dorfhotel Mayer se nachází ve městě St. Martin am Grimming 9-12 (Rakousko - Štýrsko).

Haus Netzl

9,2

Haus Netzl

Ubytování (Apartmán) Haus Netzl. Haus Netzl se nachází v Gröbmingu ve Štýrsku a nabízí balkon a výhled na hory. Bad Aussee leží 19 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Netzl se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Andrea

9,1

Appartement Andrea

Ubytování (Apartmán) Appartement Andrea. Apartmán Andrea se nachází pouhých 10 minut chůze od centra obce Gröbming a nabízí fitness centrum a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Lukasser

9,1

Haus Lukasser

Ubytování (Penzion) Haus Lukasser. Haus Lukasser stojí do 5 km od 2 venkovních bazénů, lezeckého parku, běžkařské stopy, supermarketu a centra Gröbmingu. Ubytování Haus Lukasser se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Dream House

9,1

Dream House

Ubytování (Apartmány) Dream House. Dream House se nachází v Gröbmingu a nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování v apartmánech s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Dream House se nachází ve městě Erzherzog Johann Weg 894 (Rakousko - Štýrsko).

TOM’s Appartment

9,1

TOM’s Appartment

Ubytování (Apartmán) TOM’s Appartment. TOM's Appartment se nachází asi 16 km od stanice lanovky Gipfellift a nabízí výhled do zahrady a zázemí pro grilování. Ubytování TOM’s Appartment se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Grössing

9,1

Appartement Grössing

Ubytování (Apartmán) Appartement Grössing. Appartement Grössing se nachází v Gröbmingu. 20 km od Bad Aussee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Grössing se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Tieschnhof

9,1

Tieschnhof

Ubytování (Hotel) Tieschnhof. Tieschnhof se nachází v Gröbmingu ve Štýrsku, 20 km od Schladmingu. Nabízí lyžárnu, dětské hřiště, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Tieschnhof se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Haus ELMRINNER 200S

9,1

Haus ELMRINNER 200S

Ubytování (Apartmán) Haus ELMRINNER 200S. Haus ELMRINNER 200S nabízí ubytování v Gröbmingu, 21 km od vleku Gipfellift. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Haus ELMRINNER 200S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Property in Gröbming

9

Property in Gröbming

Ubytování (Apartmány) Property in Gröbming. Property in Gröbming se nachází v Gröbmingu. Bad Aussee leží 21 km daleko. Ubytování Property in Gröbming se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

"schön-urlauben"

9

"schön-urlauben"

Ubytování (Apartmány) "schön-urlauben". Apartmánový dům "schön-urlauben" stojí na malebném svahu nad Gröbmingem a údolím Ennstal, 10 minut chůze od centra obce. Ubytování "schön-urlauben" se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

MyHolzhaus - zum Wohlfühlen

9

MyHolzhaus - zum Wohlfühlen

UbytováníMyHolzhaus - zum Wohlfühlen. MyHolzhaus - zum Wohlfühlen se nachází v Gröbmingu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 19 km od hradu Trautenfels. Ubytování MyHolzhaus - zum Wohlfühlen se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Steiner

8,9

Apartment Steiner

Ubytování (Apartmány) Apartment Steiner. Apartment Steiner stojí přímo v centru města Gröbming, kde naleznete řadu restaurací, barů a supermarketů. Ubytování Apartment Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhotel Häuserl im Wald

8,9

Landhotel Häuserl im Wald

Ubytování (Hotel) Landhotel Häuserl im Wald. Landhotel Häuserl im Wald je obklopen zelení a nachází se 3,5 km od centra Gröbmingu. Ubytování Landhotel Häuserl im Wald se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Alpen Experience Hotel

8,7

Alpen Experience Hotel

Ubytování (Hotel) Alpen Experience Hotel. Alpen Experience Hotel je rodinný hotel s restaurací, který se nachází v obci Gröbming ve štýrském údolí Ennstal, 14 km od lyžařského areálu... Ubytování Alpen Experience Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Steinerhaus Berggasthof

8,7

Steinerhaus Berggasthof

Ubytování (Hotel) Steinerhaus Berggasthof. Steinerhaus Berggasthof se nachází v Gröbmingu a nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Hotel má saunu a sdílenou kuchyň. Ubytování Steinerhaus Berggasthof se nachází ve městě Gröbming (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování ve městě Gröbming

Město Gröbming se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Gröbming.