Hledat

Ubytování

Ubytování město Pichl

Ve městě Pichl (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pichl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pichl

Ferienhaus Anke - Ausseerland Salzkammergut

9,8

Ferienhaus Anke - Ausseerland Salzkammergut

Ubytování (Chata) Ferienhaus Anke - Ausseerland Salzkammergut. Ferienhaus Ank se nachází v Pichlu-Kainisch, 6 km od termálních lázní Grimmingtherme. Ubytování Ferienhaus Anke - Ausseerland Salzkammergut se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Staltner

9,7

Ferienwohnung Staltner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Staltner. Ferienwohnung Staltner se nachází v obci Pichl, 1,5 km od lyžařského areálu Reiteralm. Ubytování Ferienwohnung Staltner se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Rettensteiner

9,6

Appartements Rettensteiner

Ubytování (Apartmány) Appartements Rettensteiner. Appartements Rettensteiner se nachází na klidném místě v obci Pichl a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i terasou s výhledem na hory a... Ubytování Appartements Rettensteiner se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfort Appartement Royal Windberger

9,6

Komfort Appartement Royal Windberger

Ubytování (Apartmány) Komfort Appartement Royal Windberger. Komfort Appartement Royal Windberger se nachází v obci Gleiming bei Pichl ležící v údolí Ennstal, pouhých 200 metrů od stanice lyžařského vleku Silver Jet... Ubytování Komfort Appartement Royal Windberger se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Stallhäusl

9,6

Stallhäusl

Ubytování (Apartmány) Stallhäusl. Stallhäusl se nachází v Pichlu v regionu Štýrsko, 100 metrů od sjezdovky Reiteralm Silver Jet a 1,3 km od Reiteralmbahn. Ubytování Stallhäusl se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Frühstückspension Klockhof

9,6

Frühstückspension Klockhof

Ubytování (Farma) Frühstückspension Klockhof. Farma Frühstückspension Klockhof se nachází v klidné části Pichlu, pouhých 100 metrů od lanovky Silver Jet. Ubytování Frühstückspension Klockhof se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Hotel Cafe' Hermann

9,5

Hotel Cafe' Hermann

Ubytování (Hotel) Hotel Cafe' Hermann. Hotel Cafe' Hermann se nachází ve městě Schladming, 2,4 km od lyžařského areálu Reiteralm a 5 km od lanovek Planai West, Golden Jet 1 a Rohrmoos I. Ubytování Hotel Cafe' Hermann se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Haus Kartoner

9,4

Haus Kartoner

Ubytování (Penzion) Haus Kartoner. Haus Kartoner se nachází 5 minut jízdy od měst Ramsau a Pichl a zastávka skibusu a běžkařské tratě jsou vzdáleny 2 minuty chůze. Ubytování Haus Kartoner se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Waldesruh/Halseralm

9,4

Pension Waldesruh/Halseralm

Ubytování (Penzion) Pension Waldesruh/Halseralm. Pension Waldesruh/Halseralm se nachází v nadmořské výšce 1100 metrů nad mořem, 3 km od centra obce Pichl. Ubytování Pension Waldesruh/Halseralm se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Himmlisch Urlauben in Pichl by Schladming-Appartements

9,3

Himmlisch Urlauben in Pichl by Schladming-Appartements

Ubytování (Apartmány) Himmlisch Urlauben in Pichl by Schladming-Appartements. Himmlisch Urlauben Pichl se nachází v bývalém presbytáři ve městě Pichl, 500 metrů od lanovky Reiteralmbahn a 1,1 km od lanovky Reiteralm Silver Jet. Ubytování Himmlisch Urlauben in Pichl by Schladming-Appartements se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Tauernzauber

9,3

Appartements Tauernzauber

Ubytování (Apartmány) Appartements Tauernzauber. Tyto prostorné apartmány se nachází v nadmořské výšce 1050 metrů v obci Pichl. Nabízí terasu s výhledem na údolí Enns a na hory Schladminger Tauern. Ubytování Appartements Tauernzauber se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zeffererhof

9,2

Zeffererhof

Ubytování (Apartmány) Zeffererhof. Zeffererhof stojí přímo u sjezdovky, 100 metrů od lanovky Reiteralm. Ubytování Zeffererhof se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalets Reiteralm by Alps Residence

9,1

Alpenchalets Reiteralm by Alps Residence

Ubytování (Horské chaty) Alpenchalets Reiteralm by Alps Residence. Alpenchalts Reiteralm by Alps Residence se nachází v nadmořské výšce 1 180 metrů uprostřed lyžařského areálu. Ubytování Alpenchalets Reiteralm by Alps Residence se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Auer - Haus Kargl

9

Frühstückspension Auer - Haus Kargl

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Auer - Haus Kargl. Frühstückspension Auer - Haus Kargl se nachází na poklidném místě, 300 metrů od centra obce Gleiming i lyžařského areálu Reiteralm. Ubytování Frühstückspension Auer - Haus Kargl se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Obergruberhof

9

Apartment Obergruberhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Obergruberhof. Apartmán Obergruberhof se nachází v klidné lokalitě v Gleimingu, jen 3 km od lyžařského areálu Reiteralm a 15 minut jízdy autem od Schladmingu. Ubytování Apartment Obergruberhof se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almdorf Reiteralm

9

Almdorf Reiteralm

Ubytování (Prázdninový areál) Almdorf Reiteralm. Almdorf Reiteralm se nachází přímo u sjezdovek v oblasti Schladming-Dachstein, 1200 metrů nad mořem. Ubytování Almdorf Reiteralm se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Brunner - Reiteralm

8,9

Hotel Brunner - Reiteralm

Ubytování (Hotel) Hotel Brunner - Reiteralm. Hotel Brunner - Reiteralm se nachází v obci Pichl, 150 metrů od lyžařského vleku Reiteralm a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení a bezplatné... Ubytování Hotel Brunner - Reiteralm se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sieder by Schladming-Appartements

8,5

Gästehaus Sieder by Schladming-Appartements

Ubytování (Penzion) Gästehaus Sieder by Schladming-Appartements. Gästehaus Sieder se nachází ve městě Pichl, 100 metrů od lyžařského areálu Reiteralm. Ubytování Gästehaus Sieder by Schladming-Appartements se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pichlmayrgut

8,5

Hotel Pichlmayrgut

Ubytování (Hotel) Hotel Pichlmayrgut. Tento 4hvězdičkový rezort se nachází v obci Pichl v údolí řeky Enns a nabízí gurmánská jídla, tenisové a squashové kurty a wellness areál o rozloze 3 000... Ubytování Hotel Pichlmayrgut se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Rainerbauer

8

Gasthof Rainerbauer

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Rainerbauer. Gasthof Rainerbauer se nachází ve městě Pichl, do 1 km od nejbližší lanovky a lyžařského vleku, a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Rainerbauer se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Gästezimmer Rauscher

5,3

Gästezimmer Rauscher

Ubytování (Hotel) Gästezimmer Rauscher. Gästezimmer Rauscher features accommodation in Pichl. Ubytování Gästezimmer Rauscher se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYB

Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYB

Ubytování (Apartmán) Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYB. Boasting a spa bath, Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYB is set in Pichl. Ubytování Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYB se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYD

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYD

Ubytování (Apartmán) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYD. Set in Pichl, 7 km from Reiteralm Silver Jet, 400 metres from Gasslhoehebahn and 1. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYD se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYF

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYF

Ubytování (Apartmán) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYF. Set in Pichl, 7 km from Reiteralm Silver Jet, 400 metres from Gasslhoehebahn and 1. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYF se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYF

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYF

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYF. Located in Pichl, 5 km from Reiteralm Silver Jet, 1.4 km from Holzerlift and 2. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYF se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYA

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYA. Situated in Pichl, 5 km from Reiteralm Silver Jet, 1.4 km from Holzerlift and 2. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYA se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYC

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYC

Ubytování (Apartmán) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYC. Set in Pichl, 7 km from Reiteralm Silver Jet, 400 metres from Gasslhoehebahn and 1. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYC se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYE

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYE

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYE. Set in Pichl, 5 km from Reiteralm Silver Jet, 1.4 km from Holzerlift and 2. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYE se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYB

Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYB

Ubytování (Apartmán) Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYB. Set in Pichl in the Styria region, Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYB features a balcony. Ubytování Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYB se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYC

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYC

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYC. Located in Pichl, 5 km from Reiteralm Silver Jet, 1.4 km from Holzerlift and 2. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYC se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYA

Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYA

Ubytování (Apartmán) Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYA. Set in Pichl in the Styria region, Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYA has a balcony. Ubytování Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM031001-TYA se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYG

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYG

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYG. Set in Pichl, 5 km from Reiteralm Silver Jet, 1.4 km from Holzerlift and 2. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYG se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYA

Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYA

Ubytování (Apartmán) Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYA. Located in Pichl in the Styria region, Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYA has a balcony. Ubytování Chalets Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03522-TYA se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYA

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYA

Ubytování (Apartmán) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYA. Located in Pichl, 7 km from Reiteralm Silver Jet, 400 metres from Gasslhoehebahn and 1. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03510-HYA se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYD

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYD

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYD. Situated in Pichl, 5 km from Reiteralm Silver Jet, 1.4 km from Holzerlift and 2. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYD se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYB

Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYB

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYB. Set in Pichl, 5 km from Reiteralm Silver Jet, 1.4 km from Holzerlift and 2. Ubytování Holiday village Reiteralm Pichl im Ennstal - OSM03023-HYB se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Hotel Gut Raunerhof

Hotel Gut Raunerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Gut Raunerhof. Hotel Gut Raunerhof se nachází na náhorní plošině vysoko nad obcí Pichl nedaleko Schladmingu. Ubytování Hotel Gut Raunerhof se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko).

Holiday Home Alpenchalets Reiteralm.1

Holiday Home Alpenchalets Reiteralm.1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Alpenchalets Reiteralm.1. Set in Pichl, Holiday Home Alpenchalets Reiteralm.1 offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday Home Alpenchalets Reiteralm.1 se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Alpenchalets Reiteralm.2

Holiday Home Alpenchalets Reiteralm.2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Alpenchalets Reiteralm.2. Located in Pichl, 5 km from Reiteralm Silver Jet, 1.6 km from Holzerlift and 3.1 km from Gasslhoehebahn, Holiday Home Alpenchalets Reiteralm. Ubytování Holiday Home Alpenchalets Reiteralm.2 se nachází ve městě Pichl (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pichl

Město Pichl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Pichl.