Hledat

Ubytování

Ubytování město Ranten

Ve městě Ranten (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ranten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ranten

Haus Speck`n

9,9

Haus Speck`n

Ubytování (Apartmán) Haus Speck`n. Ubytování Haus Speck`n s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory se nachází v Rantenu 15 minut jízdy od lyžařský areál Wildhaus. Ubytování Haus Speck`n se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Raab

9,6

Gästehaus Raab

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Raab. Set in Ranten, Gästehaus Raab offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Gästehaus Raab se nachází ve městě 142 Am Schlossfeld (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Zitz

9,5

Landhaus Zitz

Ubytování (Apartmány) Landhaus Zitz. Landhaus Zitz se nachází na místě s výhledem na hory v obci Ranten a nabízí apartmány s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Landhaus Zitz se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Moser

9

Gästehaus Moser

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Moser. Gästehaus Moser je situován v poklidné lokalitě v obci Ranten a zdarma nabízí sezónní venkovní bazén, Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Gästehaus Moser se nachází ve městě Ranten 140 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Zum Hammerschmied

8,2

Landgasthof Zum Hammerschmied

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Zum Hammerschmied. The Landgasthof is located in Ranten, and the Kreischberg Ski Area is 15 km away. In summer ideal for families for horseback riding and hiking. Ubytování Landgasthof Zum Hammerschmied se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Mooswirt

Mooswirt

Ubytování (Bed and breakfast) Mooswirt. Mooswirt se nachází v Rantenu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mooswirt se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Ranten 105

Haus Ranten 105

Ubytování (Apartmán) Haus Ranten 105. Haus Ranten 105 is situated in Ranten and offers a shared lounge. The nearest airport is Klagenfurt Airport, 90 km from the apartment. Ubytování Haus Ranten 105 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhütte Schitterkostn

Ferienhütte Schitterkostn

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhütte Schitterkostn. Ferienhütte Schitterkostn is located in Rinegg and offers barbecue facilities. Ubytování Ferienhütte Schitterkostn se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Gstoderblick

Ferienhaus Gstoderblick

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Gstoderblick. Located in Ranten in the Styria region, Ferienhaus Gstoderblick has a balcony and garden views. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytování Ferienhaus Gstoderblick se nachází ve městě Ranten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ertlerhof

Ferienwohnung Ertlerhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ertlerhof. Ferienwohnung Ertlerhof is set in Ranten. The property has garden views. The apartment is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Ferienwohnung Ertlerhof se nachází ve městě Ranten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ranten

Město Ranten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Ranten.