Hledat

Ubytování

Ubytování město Pössnitz

Ve městě Pössnitz (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pössnitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pössnitz

Titscherhof

9,9

Titscherhof

Ubytování (Privát) Titscherhof. Set in Leutschach in the Styria region, Titscherhof has a balcony and garden views. This homestay features a garden and free private parking. Ubytování Titscherhof se nachází ve městě Pössnitz (Rakousko - Štýrsko).

Privatzimmer Varga

9,4

Privatzimmer Varga

Ubytování (Privát) Privatzimmer Varga. Located in Leutschach, 25 km from Maribor, Privatzimmer Varga provides a garden and free WiFi. Ubytování Privatzimmer Varga se nachází ve městě Pössnitz (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suiten am Simmhof

9,4

Suiten am Simmhof

Ubytování (Penzion) Suiten am Simmhof. Suiten am Simmhof in Leutschach has a garden and a terrace. There is a children's playground and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Suiten am Simmhof se nachází ve městě Pössnitz (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kogelhuber

Kogelhuber

Ubytování (Apartmán) Kogelhuber. Featuring a garden, private pool and pool views, Kogelhuber is located in Pössnitz. Ubytování Kogelhuber se nachází ve městě Pössnitz (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pössnitz

Město Pössnitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Pössnitz.